* Политика новости » Банки »

* *

Будівництво повітряних ліній (ПЛ)

 1. Будівництво повітряних ліній електропередач
 2. Лінії електропередач
 3. повітряні лінії
 4. монтаж ВЛ
 5. монтаж ЛЕП
 6. Ціна
 7. Класи напруги ЛЕП
 8. Які марки проводів використовувати?
 9. Правильне закріплення проводу на ізоляторах
 10. Будівництво ЛЕП

Якщо необхідно виконати будівництво повітряних ліній (ПЛ), тоді зверніться в компанію «МастерЕнергоСервіс» Якщо необхідно виконати будівництво повітряних ліній (ПЛ), тоді зверніться в компанію «МастерЕнергоСервіс». Ми надаємо повномасштабні послуги з будівництва ЛЕП. Зібравши всю необхідну документацію, ми допоможемо побудувати ЛЕП в найкоротший термін.

Будь-які електромонтажні роботи починаються з їх проектування і будівництво ЛЕП (лінії електропередач) не є винятком. Тільки на підставі проекту в подальшому і буде проводитися монтаж. Весь цей процес дуже складний, на який потрібно велику кількість сил і часу, адже найменша помилка може призвести в подальшому до дуже серйозних наслідків! Тому це справа найкраще довірити досвідченим професіоналам!

Уже багато років основний напрямок діяльності компанії МастерЕнергоСервіс є будівництво ЛЕП в Москві і Московській області. Високі знання і хороший досвід наших співробітників дають можливість вирішити всі питання, що виникають в процесі проектування і будівництва ЛЕП. Грамотно складений нашими фахівцями проект забезпечить отримання дозволу від організацій на будівництво повітряних ліній (ПЛ). Ми візьмемо на себе оформлення всієї необхідної документації, а так само реалізуємо ваш будівельний план ліній електропередач.

Орієнтовна вартість будівництва повітряної лінії за 1 км

Фінальна кошторис готується на підставі погодженого проекту, технічного завдання замовника або виїзду на об'єкт, і складання поопорних схеми.

Он-лайн розрахунок будівництва / реконструкція Повітряних ліній електропередач (ПЛ)

Одинцовский район Більше фото тут


Будівництво повітряних ліній електропередач

Досвідчена команда «МастерЕнергоСервіс» здійснює будівництво ЛЕП, враховуючи особливість матеріалу і види опор . Ми працюємо з залізобетонними, металевими і дерев'яними опорами. У більшості випадків дерев'яні опори виготовляються з сосни. Її перевагами є діелектричні властивості матеріалу і невелику вагу. Також популярні залізобетонні стовпи, які характеризуються високою механічною міцністю і зручністю монтажу. Тому на ділянках з великим навантаженням під будівництво повітряних ліній електропередач використовується такий вид опор.

Всі етапи будівництво ЛЕП ведуться суворо відповідно до технологічних карт, що входять в проектну документацію. У своїй роботі ми дотримуємося всіх вимог державних стандартів, а так само «Правил безпеки при будівництві ліній електропередачі та виробництві електромонтажних робіт».

РЕКОМЕНДУЄМО! Ми якісно виконаємо будівництво ЛЕП в обумовлені терміни, взявши всі проблеми і турботи на себе!

Лінії електропередач

ЛЕП являє собою певну систему енергетичного обладнання, яка передає електрику на багато кілометрів, по всій країні. Є два види ліній: повітряні і кабельні, але і ті й інші займаються передачею електричної енергії по проводах, або кабелям.

Компанія «МастерЕнергоСервіс» надає послуги по будівництву ліній електропередач, а якщо хтось не знає що це, то точно немає на Землі людини, який ніколи їх не бачив.

повітряні лінії

Формуються повітряні лінії за узгодженим проектом з використанням:

 • проводів;
 • траверс;
 • арматури;
 • опор;
 • ізоляторів;
 • розрядників;
 • грозозахисних тросів;
 • секціонуючих пристроїв;
 • допоміжного обладнання;
 • систем заземлення.

У проектуванні ВЛ важливими є практично всі моменти: підбір кабельної продукції, вибір місця установки опор і траси проходження проектованої лінії, вибір типу опор, конструктивної різновиди стовпів, розрахунок довжини провисання, облік підготовки фундаменту під опори.

Після будівництва ліній потрібно виконати підключення проводів до вводів в підстанції, розподільні пристрої, будівлі до встановлених струмоприймачів. Ми обов'язково враховуємо дані заходи і здійснюємо кожен етап.

Одинцовский район Більше фото тут

монтаж ВЛ

У більшості випадків, при складному рельєфі, доцільним є монтаж ВЛ «під тяжіння». Сучасний метод дозволяє істотно скоротити трудомісткість, а також витрати на спецтехніку.

При виконанні монтажу «під тяжіння» не потрібно попередньо розгортати провід або кабель по землі. Натягуваний провід не пошкоджується сколами, подряпинами. Виключається можливість коронного розряду.

Використання програмованих машин по натягу спрощує монтаж переходів ліній через транспортні, залізничні колії, інженерні споруди. Раскатка здійснюється спеціальними роликами безпосередньо на опори.

Пошкодження натягується дроти практично неможливо. Спеціальні гідравлічні машини відключаються при досягненні потрібного рівня тяжіння.

монтаж ЛЕП

Якщо монтаж ЛЕП здійснюється «під тяжіння», то забезпечуються наступні переваги:

 • виключається нагрівання кабелю, що викликається ушкодженнями поверхні;
 • виключається поява радіоперешкод;
 • відсутня або скорочується коронний ефект;
 • відсутня необхідність втручання в навколишнє природне середовище;
 • підвищується швидкість, економічність виконання заходів;
 • збільшується безпеку робіт.

Одинцовский район Більше фото тут

ВАЖЛИВО! На місцевості, що має населені пункти, житлові об'єкти, необхідно виконувати заземлення ЛЕП, що захищає лінії від атмосферних перенапруг. Заземлення обладнується на опорах, що мають відгалуження до вводів на об'єкт (будівля, споруда), а також на кінцевих стовпах ліній з відгалуженнями.

Ціна

Вартість будівництва ліній електропередач (ЛЕП), визначаються відповідно до постанови Регіональної енергетичної комісії р Москви від 27.12.2012 р No. 421, як компенсація витрат для ВАТ МОЕСК на будівництво 1 км ЛЕП.

Не варто думати, що лінії електропередач у своєму розпорядженні як зручно або як хочеться. Існують дуже жорсткі вимоги до дотримання стандартів. Будівництво ЛЕП і монтаж проводиться виключно на основі безлічі державних стандартів і документів, які зобов'язують виконувати всі правила безпеки під час виконання електромонтажних робіт. Фахівці повинні бути висококваліфікованими і володіти комплексними знаннями в області електротехніки.

Необхідно пам'ятати, що є чіткі стандарти, такі як довжина прольоту, відстань проводів до землі, яких необхідно дотримуватися. Наприклад, проміжний проліт між опорами коливається між 30-50 м, в залежності від типу опор, клімату району, та інших умов. Стріла провисання залежить від тих же умов, що і проліт.

Класи напруги ЛЕП

Клас напруги залежить від виду електричної мережі і від нього залежить, яка напруга буде надходити по лінії електропередач до споживача. Часто по висоті лінії, числа і типу ізоляторів можна зрозуміти, яка напруга по ній передається. Наприклад, ЛЕП 35 кВ мають 3-5 ізоляторів, а 110 кВ - шість-десять і т. Д. У житлових будинках зазвичай використовується напруга 220В, на виробництві 380В. Класифікація можлива не тільки за напругою, але і за родом струму (змінний чи постійний), призначенням (наддалекий, магістральний, розподільний), а також по режимам роботи.

Які марки проводів використовувати?

Марки проводів для ліній електропередач бувають різними і залежать від напруги, яке буде по ним передаватися. Наприклад, для повітряних ліній електропередач понад 1000В застосовують голі дроти і троси, стійкі впливів атмосфери. Раніше, більш часто використовувалися мідні дроти, але зараз більш популярні алюмінієві і сталеві. Щоб розібратися в маркуванні проводів варто пам'ятати, що всі дроти марки А виготовлені з алюмінію або включають його до свого складу. М - це мідні марки проводів, Б - бронзові. Яку марку проводу вибрати повинен порадити фахівець, виходячи з безлічі факторів, що впливають на будівництво ліній електропередач.

Правильне закріплення проводу на ізоляторах

Для того щоб конструкція працювала справно багато років, необхідно з повною відповідальність підходити до кожного етапу установки ЛЕП. Відомо, що всі дроти проходять через ізолятори, які бувають різного типу - зі скла, порцеляни, полімерних матеріалів. Який з них вибрати залежить від клімату і умов можливого забруднення. Фахівці рекомендують віддавати перевагу скляним або полімерним ізоляторів, якщо лінії з напругою 35-220 В.

Правильно закріпити провід не так просто. Існує кілька видів ізоляторів в залежності від способу кріплення - штирові і підвісні. Штирові ізолятори кріпляться на гаках або штирях, а підвісні, за допомогою арматури до опори. Варто пам'ятати про те, що штирові ізолятори використовуються для порівняно легких проводів. Сам провід укріплений на голівці ізолятора або на шийці, залежно від виду опори.

Подільський район Більше фото тут

Будівництво ЛЕП

Відповідно до закону, території, на якій знаходяться лінії електропередач, повинні бути зареєстрованими. Охоронні зони встановлені для всіх об'єктів електромережних господарств. На території зони можна виконувати будь-які роботи без узгодження з мережевою організацією, а перед початком робіт необхідно пройти спеціальну підготовку. Все це робиться для забезпечення безпеки людини, а також ліній електропередач. При недотриманні техніки безпеки кожного може наздогнати адміністративне або кримінальне покарання.

Для того щоб роботи були виконані з повною відповідальністю, звертайтеся до професіоналів компанії «МастерЕнергоСервіс». Досвідчені електромонтажники компанії забезпечать безперебійну роботу ліній електропередач і їх безпеку.

Скажіть що потрібно зробити, і ми відповімо скільки це коштує!
розрахувати

Які марки проводів використовувати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей