* Политика новости » Банки »

* *

Порядок отримання довгострокової навчальної візи в Іспанію, іспанська національна віза Д

 1. Відмінність візи Д від інших типів віз і її переваги
 2. переваги:
 3. Список документів для отримання довгострокової навчальної візи більше 180 днів
 4. Важливі зауваження:
 5. Порядок подачі документів на візу Д
 6. Важливі зауваження щодо легалізації документів в Санкт-Петербурзі

Якщо Ви зібралися вчитися в Іспанії більше півроку, то Вам потрібно отримувати саме довгострокову візу категорії Д (більше 180 днів). Дана віза прирівнюється до національної і дає багато переваг.

 1. Відмінність довгостроковій навчальної візи Д від інших типів віз і її переваги;
 2. Школи, що пропонують довгострокові курси і документи на навчальну візу Д;
 3. Список документів для отримання довгострокової навчальної візи більше 180 днів;
 4. Корисна інформація та роз'яснення по списку документів;
 5. Порядок подачі документів на візу Д
 6. Відмова у візі в Іспанію і порядок його оскарження

Відмінність довгостроковій навчальної візи Д від інших типів віз і її переваги;  Школи, що пропонують довгострокові курси і документи на навчальну візу Д;  Список документів для отримання довгострокової навчальної візи більше 180 днів;  Корисна інформація та роз'яснення по списку документів;  Порядок подачі документів на візу Д  Відмова у візі в Іспанію і порядок його оскарження

Відмінність візи Д від інших типів віз і її переваги

Дуже часто, поняття «студентська резиденція» плутають з поняттям «віза в Іспанію на рік». Віза Д дається не на рік, а всього на 3 місяці, це якийсь «в'їзний квиток». Протягом цього часу Вам потрібно в'їхати на територію Іспанії і не пізніше місяця з дня в'їзду подати документи на студентську резиденцію .

Через місяць Ви зможете отримати пластикову карту, так звану'tarjeta de estudiante', яка і є Вашою студентської резиденцією. З цього моменту можна забути про візи, так як Ви можете безлімітно переміщатися по території Шенгену, а також в'їжджати і виїжджати до себе на Батьківщину без будь-яких віз.

У деяких містах Іспанії студентську резиденцію дають на рік (навіть якщо термін навчання становить не 12 місяців, а менше, наприклад 9 місяців.) Однак все залежить від розсуду відповідних органів. У Барселоні, наприклад, резиденція дається строго на термін навчання, ні днем ​​менше, ні днем ​​більше ...

переваги:

 1. Віза Д, а точніше студентська резиденція, яку ви отримуєте на підставі візи Д, дає Вам теоретичне право на поєднання навчання з роботою (до 4-х годин в день). Хоча зазначимо, що в даний час в епоху кризи це правило фактично не діє.
 2. Якщо Вам все-таки пощастило влаштуватися на роботу, і у Вас є робочий контракт, нехай навіть на підлогу робочого дня, то з цього моменту ви - щасливий володар Social Seguridad. Плюс Ви отримуєте законну підставу оформити CAT Salut - Медичне обслуговування, на яке Ви отримуєте право, як законослухняний платник податків.
 3. Віза Д дає вам право отримати НИЕ (ідентифікаційний номер іноземця), який потрібно при здійсненні багатьох дій в Іспанії.
 4. Ви отримуєте можливість відкрити рахунок в будь-якому іспанському банку (є банки, в яких і туристу відкриють рахунок, але з НИЕ все набагато простіше).
 5. Студентську резиденцію можна продовжити прямо на місці, в Іспанії, не виїжджаючи на Батьківщину.
 6. Можливість отримання картки 'bicing' для користування зручною велосипедної системою.
 7. І багато іншого

Школи в Іспанії, що пропонують довгострокові курси і документи на навчальну візу Д

Пропонуємо Вам ряд мовних шкіл в Іспанії, через які багато студентів вже успішно отримали довгострокові візи:

Список документів для отримання довгострокової навчальної візи більше 180 днів

Зі списком усіх необхідних документів можна ознайомитися нижче:

Список документів для візи Д (Москва)

Список документів для візи Д (Санкт-Петербург)

Бланк анкети для національної візи

Важливі зауваження:

 1. Усі надані документи повинні бути перекладені на іспанську мову і завірені в цьому Генеральному Консульстві (крім паспортів).
 2. Всі документи подаються в оригіналі з додатком 1 ксерокопії (копії знімаються після завірення перекладів і / або легалізації документів).
 3. На будь-якому етапі оформлення справи Генеральне Консульство може вимагати особистої явки заявника і, в разі необхідності, провести з ним особисту співбесіду.
 4. Генеральне консульство залишає за собою право вимагати будь-які додаткові документи.

Корисна інформація та роз'яснення по списку документів

 1. Перше, з чого радимо Вам почати, - написати заяву на отримання довідки про несудимість. Цей процес займе не менше 1 місяця. Заявникам-громадянам Російської Федерації, Білорусії та Вірменії обов'язково проставити на цій довідці Гаазький апостиль. Громадянам Туркменістану і Узбекистану потрібно подати довідку про відсутність судимості, видану дипломатичним персоналом їх консульства в РФ. Подавати з додатком незавіреної ксерокопії.

  Якщо Ви перебуваєте за кордоном, або у Вас немає можливості з якихось інших причин написати заяву особисто, можна подати заявку через інтернет на сайті гос.услугі: www.gosuslugi.ru

 2. Документи про попередню навчанні заявника. Подавати з додатком незавіреної ксерокопії. (Прикласти диплом про вищу освіту, попередні сертифікати, які свідчать про успішне закінчення мовних курсів). Захопити з собою не тільки скоринки, але і вкладення.
 3. Недавня медична довідка. З перекладом на іспанську мову, яка містить наступну або схожу з нею формулювання:

  «Цим засвідчується, що пан / пані _____ не страждає захворюваннями, що можуть завдати шкоди здоров'ю людей, обумовленими в Міжнародному Положенні про Санітарії від 2005 г.»

  З недавнього часу Гаазький апостиль не потрібно. Подавати з додатком незавіреної ксерокопії.

 4. Медична страховка. У списку документів це звучить так: «Поліс державного або приватного медичного страхування, виданий страховою компанією, яка акредитована на території Іспанії. Поліс повинен покривати весь період перебування в Іспанії, медичні витрати і витрати на репатріацію при нещасному випадку або раптовому захворюванні. Подавати з додатком незавіреної ксерокопії та перекладу ». Страховку не обов'язково купувати в офісі, можна придбати її онлайн

  Переклад страховки не потрібно, однак, можуть поспросіть виділити в російській тексті абзац про репатріацію і перевести його на іспанську. Бажано це зробити відразу, щоб не довелося доносити.

  У Санкт-Петербурзі вимагають іспанську страховку. У Москві досить надати страховку, яка діє на території всього Шенгену і покриває всі витрати, зазначені вище.

 5. Підтвердження наявності грошових коштів. Потрібно запросити довідку в банку. Щомісячне покриття витрат заявника - мінімум 532,51 євро в розрахунку на 1 місяць. Однак якщо житло не було сплачено наперед, то мінімальну суму потрібно збільшити як мінімум в 2 рази, щоб зменшити ризики у відмові візи. Студентам, які не мають особистого рахунку в банку з достатньою сумою, або чия зарплата не відповідає нормі, потрібно надати спонсорську лист (наприклад, від мами, тата, дідуся), в якому в довільній формі буде сказано, що Ваш спонсор фінансує всю поїздку. Зразок спонсорського листа тут

  До спонсорській листа слід докласти фінансові гарантії Вашого спонсора (роздруківка з рахунку в банку Вашого спонсора, його економічні гарантії, довідка з місця роботи, довідка про доходи, ксерокопія паспорта, а також свідоцтво про народження для доказу спорідненості - в разі батьків). Іноді просять вказати причину спонсорування поїздки. наприклад,

  Я, Іванов Іван Іванович, спонсорують поїздку своєї дочки ПІБ з метою вивчення іспанської мови за успішне закінчення університету, або як подарунок на її день народження »
 6. Підтвердження оплати збору за оформлення документів (Форма 790, код 052). Подавати з додатком незавіреної ксерокопії. Оплачується в консульстві в момент подачі. Відразу після оплати вийдете з консульства, і поруч є контора, де роблю копії.
 7. Документи від школи:

  • Матрикула - підтвердження бронювання навчального курсу - зарахування на курс (із зазначенням кількості годин);
  • Запрошення від школи;
  • Підтвердження оплати навчання;
  • Зміст навчальної програми.
 8. Документи, що підтверджують розміщення в Іспанії на період навчання, із зазначенням адреси:

  • Договір оренди житла на весь термін навчального курсу;
  • Підтвердження оплати житла;
  • нота СІМПЛІ

  У разі подання договору оренди або запрошення від приватної особи, необхідно додати копію NOTA SIMPLE, видану не раніше ніж за 3 місяці до подачі документів, а також договір оренди, якщо запрошує приватна особа не є власником. Не зайвим буде докласти лист - підтвердження від людини / приватної особи (будь то Ваш родич, друг, хлопець / дівчина і т.д.), в якому сказано наступне:

  Я, ПІБ, що проживає за адресою _______ запрошую мого родича / друга / нареченого в Іспанію (місто) на весь період навчання (дати). Родич / друг / наречений буде вчитися в ______ + паспортні дані студента. Він / вона буде проживати в моїй квартирі за адресою (обов'язково !!!) ______ на безоплатній основі. Можна додати ще й про культурну частину програми: хочу познайомити її з містом і культурою ....

  Тут вже на скільки вистачить фантазії;)

  Подавати з додатком незавіреної ксерокопії кожного документа.

 9. В жодному списку документів нічого не сказано про мотиваційний лист. Але практика показує, що воно часом є чи ні запорукою успіху. Приготуйтеся до того, що Вас обов'язково (!) Запитають про цілі Вашої поїздки. Особливо якщо Вам далеко не 18. Як сказали одному з наших студентів за 30: «У такому віці пора вже заробляти гроші, а не ВЧИТИСЯ їх заробляти».

  Тому рекомендуємо Вам заздалегідь продумати переконливу і вичерпну мотивацію, яка припаде до смаку Консульства. Ну, наприклад, кілька варіантів з попереднього досвіду:

  • Моя спеціальність - філологія, іноземні мови. Хочу працювати в міжнародній компанії в Москві, яка співпрацює з іспанськими партнерами. Для отримання посади англійської та французької мови мало, потрібен іспанська, який є другим за чисельністю в світі. Без нього нікуди.
  • Я - усний перекладач, для підвищення кваліфікації потрібна усне мовлення, якої в Росії ну ніяк немає
  • Хочу вступити до Університету Іспанії (або зробити майстра по своїй спеціальності), бажано з конкретною назвою навчального закладу.
  • У мене бізнес в Росії. Хочу вийти на іспанських партнерів, для цього просто необхідний іспанську мову. У Росії довго і неефективно. В Іспанії швидко і результативно.
  • Я - фанат іспанського футболу, а також іспанської культури, хочу читати, дивитися твори на мові - оригіналі (йде не як окрема мотивація, а як додаток до основної мотивації).

  І так далі. Головне, щоб було переконливо. Навіть якщо «лукавите» - брешіть впевнено!

 10. При подачі документів будьте готові до того, що Вас запитають, чому Ви вибрали саме ЦЮ школу, саме ЦЕЙ місто. Не радимо говорити, що це САМИЙ дешевий варіант. Краще відповісти, що знайшли багато позитивних відгуків про школу, були в туристичній поїздці, самі особисто зайшли в школу, сподобалося доброзичливе ставлення співробітників і директора та інше - інше. Чому місто: якщо Барселона - то Гауді, пляжі, клуб Барса інше. І так далі. Про кожне місто можна розповісти багато плюсів.
 11. Документи, які потрібно легалізувати в генеральному консульстві Іспанії:

  • Довідка про несудимість (на ній вже повинен стояти апостиль);
  • Медична довідка (з недавнього часу апостиль на довідку ставити не обов'язково);
  • Нотаріально оформлена дозвіл з Гаазьким апостилем на переїзд до Іспанії з метою навчання;
  • Нотаріально оформлена заява від особи, відповідальної за неповнолітнього, якщо воно було видано не на території Іспанії;
  • Свідоцтва про народження, шлюб, смерть, розлучення, зміни імені (у відповідних випадках)

  Не потрібно легалізація на диплом і довідки з банку.

Порядок подачі документів на візу Д

Документи на таку візу потрібно подавати безпосередньо в Генеральне Консульство Іспанії, попередньо записавшись на прийом online на сайті візового центру . На цій же сторінці можна перенести запис подачі на інший день, скасувати запис на подачу, роздрукувати підтвердження запису.

Звертаємо Вашу увагу, що на один час можна записати тільки одного заявника.

Якщо в процесі попереднього запису на подачу документів на національну візу у Вас виникли труднощі або Вам необхідна допомога, будь ласка, зателефонуйте за телефоном +7 (495) 357 17 65 з 9:00 до 17:00

Бажають оформити національну візу повинні подавати документи особисто або через довірену особу (на підставі нотаріального доручення) безпосередньо в Генеральне Консульство (вікно № 3), за такою процедурою:

 • 08:00 - 10:20 - подача документів на резидентські візи за попереднім записом. Можливість прийому - не більше 15 осіб в день.
 • 08:00 - 11:00 - подача документів на легалізацію (в будь-який робочий день). Забрати готові документи можна через 2 дні після 12:30. Подати або забрати документи може будь-яка особа без довіреності.
 • 10:30 - 12:50 - подача документів, яких не.
 • 13:00 - 14:00 - видача паспортів і рішень про відмову. Паспорти з резидентської візою видаються тільки їх власникам особисто. Якщо рішення в візі позитивне, то національна віза буде проставлена ​​в паспорт з протягом трьох робочих днів з моменту надання паспорта.

Документи на подібну візу можна подавати в Санкт-Петербурзі:

Візовий відділ:

 • 10.00 до 12.00 - подача документів
 • 12.00 до 13.00 - консультації
 • 13.00 до 14.00 - видача віз

Легалізація та засвідчення (вівторок, середа, четвер):

 • 09.00 - 11.00 - подача документів (за попереднім записом)
 • 13.00 - 14.00 - видача документів

Громадяни, які проживають за межами Санкт-Петербурга і Ленінградської області можуть записатися на подачу документів на навчальну візу терміном понад 90 днів, надіславши запит електронною поштою [email protected] , Але запис вважається дійсною ТІЛЬКИ після отримання підтвердження від Консульства.

Адреси та контактні дані посольства, консульств та візових центрів Іспанії в Росії можна дізнатися тут

Важливі зауваження щодо легалізації документів в Санкт-Петербурзі

 • Прийом документів здійснюється в консульському відділі Генерального Консульства Іспанії в Санкт-Петербурзі за адресою: вул. Фурштатская, д.9, ст.м. Чернишевська.
  Час подачі документів до відділу легалізації: з 09-00 до 11-00 годин (вівторок, середа, четвер) за попереднім записом.
 • Видача завірених документів проводиться з 13-00 до 14-00 годин (вівторок, середа, четвер). Прохання залишати контактний телефон при подачі документів.
 • Подати і отримати документи у відділ легалізації може будь-яка особа без довіреності.
 • Документи подаються в наступному порядку: ксерокопії та переклади. Або, в тих випадках, коли не потрібно копія (довідки про несудимість, медичні довідки, банківські довідки, довідки з роботи і т.д.) подається тільки оригінал і переклад.
 • Оплата проводиться в день отримання засвідчених документів, в рублях, готівкою, в касі Генерального Консульства.

Відмова у візі в Іспанію і порядок його оскарження

У разі прийняття рішення про відмову у видачі візи дипломатична місія або консульський відділ повинні повідомити про це заявника без необхідності обґрунтування причин відмови, за винятком віз на проживання в зв'язку з возз'єднанням родини або влаштуванням на роботу за рахунок третіх осіб.

Рішення про відмову у видачі візи можуть бути оскаржені в досудовому порядку протягом одного місяця в самій дипломатичній місії або консульському відділі або в двомісячний термін в палаті у цивільних та адміністративних спорів Верховного суду Мадрида.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей