* Политика новости » Банки »

* *

Матрац ортопедичний Comfort DUAL 10.

 1. Матрац ортопедичний Comfort Dual 10 - Високотехнологічний матрац Premium класу, що володіє 3-ма рівнями...
 2. Індикатор комфорту матраца Comfort Dual 10 * сторона Memoform + Memoform (чохол) *
 3. Рекомендації до використання:
 4. Матеріали, використовувані в матраці Comfort Dual 10
 5. Плечі і спина:
 6. Таз і стегна:
 7. Ноги і коліна:
 8. Кровоносні і лімфатичні судини, нервові закінчення:
 9. Випробувана в Космосі і на Землі
 10. Поєднання ефективності терморегулюючого чохла і анатомічного комфорту з ортопедичною підтримкою, яку...
 11. Ціни на матраци Comfort Dual 10 зі складу в м.Києві

Матрац ортопедичний Comfort Dual 10 - Високотехнологічний матрац Premium класу, що володіє 3-ма рівнями комфорту (жорсткий, помірний, ідеальний), забезпечує споживачеві можливість самостійно змоделювати оптимальний рівень комфорту. Високий анатомічний і ортопедичний ефекти, в поєднанні з терморегулірующимі властивостями чохла, роблять цей матрац ідеальною системою комфортного сну і відпочинку.

Матрац ортопедичний Comfort Dual 10

створений за ідеальною формулою сучасного матраца:

створений за ідеальною формулою сучасного матраца:

Правила та рекомендації щодо транспортування, зберігання і експлуатації виробу Правила та рекомендації щодо транспортування, зберігання і експлуатації виробу

Технічні та експлуатаційні характеристики матраца ортопедичного Comfort Dual 10®
Висота матраца - 25 см.
Тип наповнювача - безпружинний.
Вагова навантаження на спальне місце - до 180кг.
Тип упаковки - вакуумна рулонна
Ортопедичний ефект - max ***** / **** / *** (max 5 *).
Анатомічний ефект - max ***** / **** / *** (max 5 *).
Рівень комфорту - жорсткий / помірний / ідеальний.
Терморегуляція чохла - Climat + ( «вогонь-лід»)
Анатомічні зони - 3 зони.
Ортопедичні зони - 3 зони.
Склад внутрішнього блоку: Memoform 2cm (в чохлі) + Memoform 5cm + Elioform 17cm.
Склад чохла - тканина Outlast + Viscose.

• Терморегулюючий чохол (тканина Outlast) для створення оптимального мікроклімату на поверхні матраца • Безпружинний блок. • Анатомічний максимально комфортний шар матеріалу MEMOFORM® у верхній частині безпружинного блоку товщиною 5 см + MEMOFORM® 2см, вшитий в чохол матраца. • Піна Elioform 17см з ортопедичним ефектом в центральній частині блоку матраца забезпечує помірну і ідеальну підтримку фізіологічних вигинів хребта (особливо в поперековому відділі). • Конструкція матраца - комбінування різних матеріалів + чохол з «глибокої прошивкою» дає ефект присутності легкого подпружініванієм.

* Матрац двосторонній c 3-ма рівнями комфорту, одна сторона забезпечує ідеальний комфорту, друга сторона забезпечує жорсткий комфорт, різні комбінації знімного чохла, з однієї зі сторін матраца, дозволить забезпечити помірний комфорт.

Індикатор комфорту матраца Comfort Dual 10 * сторона Memoform + Memoform (чохол) *

* У провідних світових виробників матраців давно відсутні такі поняття, як: жорсткий, м'який, середньої жорсткості або середньої м'якості матрац. Це пов'язано з тим, що у кожної людини свої критерії визначення рівня жорсткості, м'якості матраца. Коли покупець вибирає матрац, в першу чергу він повинен орієнтуватися на рівень комфорту, так як це один з основних показників правильного вибору матраца.

Рекомендації до використання:

Матрац ортопедичний Comfort Dual 10 створений для комфортного сну і забезпечує максимальний ортопедичний і анатомічні ефекти.

Завдяки наявності в одному матраці 3-х рівнів комфорту.

Матрац ортопедичний Comfort Dual 10 підходить для всіх покупців незалежно від їх переваг комфорту (м'який, жорсткий, помірний).

Матрац дозволяє тілу людини приймати ідеальне положення для сну і відпочинку, хребет знаходиться в правильному положенні. Завдяки високому анатомічному ефекту (матрац володіє опцією статичного протипролежневі кошти), матрац підлаштовується під тіло людини і забезпечує оптимальне положення для сну.

Запобігає «затікання» і оніміння частин тіла, забезпечує комфортну анатомічну підтримку і ортопедичну опору.

Ортопедичний ефект - правильне положення хребта (особливо актуально в попереково-крижовому відділі, так як 65% концентрації остеохондрозу припадає на поперековий відділ хребта) під час сну і відпочинку дозволить забути про больові відчуття викликаних остеохондрозом і радикулітом.

Анатомічний ефект - зняття зворотного тиску з вашого тіла забезпечує вільну циркуляцію крові і лімфи, що не порушує іннервацію і сприяє максимальному розслабленню м'язового корсету під час сну.

Матеріали, використовувані в матраці
Comfort Dual 10

Піна з анатомічним ефектом Memoform® - унікальний матеріал розроблений фабрикою Magniflex. Отлічітільние особливості цього матеріалу по відношенню до аналогічних матеріалів інших виробників є:

• Висока стійкість до деформації і продавлювання. • мінімалізіруєтся зворотне тиск на тіло людини. • Висока повітропровідної - матеріал не парить. • Моментально встановлюватися після тривалого навантаження (чим довше піна з ефектом пам'яті тримає відбиток вашої долоні, тим гірше якість і експлуатаціоннние характеристики матеріалу). • Максимально рівномірно розподіляє вагове навантаження по всій площі використовуваної поверхні. • Чи не значно схильний до впливу температури - не "кам'яніє» при низьких температурах і не «плавиться» при високих.

Memoform® - ідеально пристосовується до положення нашого тіла, забезпечує максимальний комфорт і повне розслаблення м'язів під час сну, сприяє відновленню сил після втоми, накопиченої за день.

Плечі і спина:

Значне зниження больових відчуттів при остеохондрозі шийного, грудного і поперекового відділах хребта. Хребет, суглоби і м'язовий корсет знаходяться в розслабленому стані, відпочиваючи від напруги і втоми, накопиченої протягом дня. Максимальний ортопедичний і анатомічний ефект особливо в попереково-крижовому відділі хребта.

Таз і стегна:

Абсолютна свобода у виборі положення тіла під час сну. Максимальне зниження тиску на великі групи м'язів і м'які тканини. Зниження больових відчуттів при захворюваннях м'язів тазового пояса і нижніх кінцівок.

Ноги і коліна:

Максимальне зниження тиску на лімфатичні судини і вени на ногах, зниження набряклості і больових відчуттів при захворюваннях і пошкодженнях тазостегнових і колінних суглобів.

Кровоносні і лімфатичні судини, нервові закінчення:

Зниження тиску на кровоносні судини, відсутнє порушення кровопостачання і іннервації суглобів, м'язів, м'яких тканин. Сон комфортний, людина значно зменшує (на 70-90%) кількість змін положення тіла під час сну. Відсутній ефект «залёжіванія» верхніх і нижніх кінцівок. Зниження дискомфорту і больових відчуттів при порушенні периферичного кровообігу.

Піна з ортопедичним ефектом ELIOFORM® - матеріал, виготовлений з додаванням натурального латексу з поєднанням двох типів простих поліефірів, які забезпечують комфортну ортопедичну жорсткість матрац, а також збільшує опір навантаженням без деформації. Матеріал має пористу структуру, що складається з з'єднуються між собою мікропор, що забезпечує ідеальну повітропроникність, рівномірний розподіл вагового навантаження і негативне значення накопичення тепла і вологи. Матеріал сертифікований згідно з європейськими нормами санітарних і гігієнічних показників. Еластичність матеріалу ELIOFORM® забезпечує безперешкодну циркуляцію лімфи, гарантує регенерує відпочинок тканин і внутрішніх органів людини, забезпечує правильну підтримку хребту.

Піна з ортопедичним і анатомічним ефектом ELIOSOFT® - матеріал з високим рівнем еластичності, який навіть при тривалому вагою впливі ідеально відновлює первинну форму. Ідеальний розподіл вагового навантаження тиску, комфортна підтримка тіла людини і висока стійкість до деформації - ці характеристики піни ELIOSOFT в 5-10 разів перевищують властивості латексних блоків. Високі властивості воздухопроводності піни ELIOSOFT, забезпечують ефективний контроль рівня вологості і максимальне вентилювання внутрішнього блоку матраца. Еластичність матеріалу сприяє правильному положенню хребта під час сну, без зайвого тиску.

Переваги піни ELIOFORM® і ELIOSOFT®

• Гіпоалергенний
• Не містить токсичних речовин
• Стійкий до деформації і продавлювання
• Повітропроникний
• Електробіологічний
• Не деформується
• Безпечний для навколишнього середовища і людини (гарантія oeko tex)
• Анатомічний ефект
• Ортопедичний ефект

Фізіологічні (природні вигини). Хребет не повинен бути прямим, адже саме завдяки вигинів він здатний реагувати на стреси і підтримувати тіло у вертикальному положенні. Грудної та крижовий відділи хребта зігнуті всередину, ці вигини називаються первинними (маються вже при народженні). Шийний і поперековий відділи вигнуті назовні. У горизонтальному положенні дотримання природних вигинів сприяє зняттю тиску у міжхребцевих дисків, відсутня здавлювання нервових закінчень хребців. Для дітей і підлітків дотримання природних вигинів сприяє правильному формуванню постави і розвитку опорно-рухового апарату.

Максимальний ефект терморегуляції і створення оптимального мікроклімату на поверхні матраца забезпечує чохол з тканини OUTLAST

Випробувана в Космосі і на Землі

Тканина Outlast, розроблена з технічного запитом NASA, як один з матеріалів для використання в космічних костюмах астронавтів. www.outlast.com

Outlast - активна технологія управління теплом і вологою, заснована на зміні фази матеріалів, які здатні поглинати, зберігати і виділяти тепло для створення оптимального регульованого мікроклімату шкіри людини.
Волокна тканини включають в себе мільйони кульок з воску, який тане при температурі 36 градусів. При нагріванні тіла мікрокапсули в волокні тануть, поглинаючи енергію (тепло) і охолоджують тіло, а при замерзанні мікрокапсули віддають накопичене в волокні тепло тілу, зігріваючи його. Таке волокно здатне поглинати і зберігати велику кількість тепла, дозволяючи чохла матраца зберігати максимальний температурний комфорт.
М'яка і ніжна на дотик тканина, схожа на шовк, забезпечує приємні відчуття при контакті зі шкірою, забезпечує максимальний термічний комфорт протягом сну.
Outlast є єдиним термічно адаптивним матеріалом (заснованим на зміні фази матеріалу), який має сертифікат Spase Technology. Даним сертифікатом підтверджується безпека і висока ефективність технології Outlast. Понад 300 компаній в різних країнах використовують матеріал Outlast.

Поєднання ефективності терморегулюючого чохла і анатомічного комфорту з ортопедичною підтримкою, яку забезпечує внутрішній блок матраца, роблять модель Comfort Dual 10 ідеальною системою комфортного і здорового сну.

Ціни на матраци Comfort Dual 10 зі складу в м.Києві

* -Є ціна, є наявність.

Розмір Ціна в гривнях 140 x 200 41 646 грн 150 x 200 44 418 грн 160 x 190 44 979 грн 160 x 200 47 223 грн 170 x 200 49 995 грн 180 x 190 50 259 грн 180 x 200 52 767 грн 180 x 210 61 083 грн 180 x 220 64: 152 грн 185 x 205 61 083 грн 190 x 200 61 083 грн 200 x 200 64: 152 грн 200 x 210 67 221 грн 200 x 220 70 257 грн 210 x 210 91 410 грн

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей