* Политика новости » Банки »

* *

Як зробити лук з ПВХ труби: відео інструкція виготовлення блочного лука і як зробити стріли до нього

 1. Переваги виробів ПВХ
 2. З яких частин цибулю складається
 3. Докладний процес роботи
 4. послідовність роботи
 5. Виготовлення блочного лука
 6. виготовлення стріл

Зміст статті:

Лук представляє собою благородне зброю Лук представляє собою благородне зброю. З давніх часів його застосовували для полювання на дикого звіра. За тисячоліття цей вид зброї удосконалився і поліпшувався.

Його сучасні варіанти виготовляються з нових матеріалів і технологій, від попередніх виробів їх відрізняє дальність пострілів і точність попадання.

Багато хто думає, що саморобний виріб буде грубим і далеким від ідеалу. Але, дотримуючись порад і уважно подивившись відео, можна дізнатися, як зробити лук з ПВХ труби самостійно.

Переваги виробів ПВХ

Такий пристрій легко транспортувати. І великі розміри зовсім не заважають, тому, що він має збірне пристрій, його дуже просто розбирати.

Разом зі стрілами він легко поміщається в сагайдак. Вага такого лука невеликий, а точність висока. Хороший саморобний інструмент за бойовими можливостями нічим не поступається заводським аналогам.

Це давня зброя, зроблене своїми руками з ПВХ труби, відрізняється від заводського варіанту меншою вагою Це давня зброя, зроблене своїми руками з ПВХ труби, відрізняється від заводського варіанту меншою вагою. А від дерев'яного аналога він відрізняється більш високою міцністю.

Зробити цибулю з ПВХ труби допоможе відео, де виготовлення представлено дуже детально.

Низька собівартість синтетичних матеріалів дозволяє виготовити цей пристрій з витратами, які будуть на порядок менше, ніж покупка готового виробу.

Труба з ПВХ вважається самим простим і доступним варіантом матеріалу. Можна використовувати залишки після ремонту, або купити невеликий розмір заготовки (3метра).

ВАЖЛИВО! Додаткове перевагу лука з ПВХ - це тривалий термін використання. Адже такий виріб не схильне до гниття на відміну від деревини.

З яких частин цибулю складається

Цей виріб складається з: Цей виріб складається з:

 1. плеча;
 2. рукояті;
 3. тятиви;
 4. стріл;
 5. Заключного оформлення.

Для виготовлення міцного плеча використовують заготовку труби довжиною півтора метра. Рукоять також роблять з неї, або доповнюють дерев'яної заготівлею.

Довжина рукояті залежить від руки того, хто буде користуватися цибулею. Для тятиви застосовують міцну рибальську волосінь.

Докладний процес роботи

Більш чітке уявлення про те, як виготовити лук з ПВХ, відео представляє наочно. Для повного уявлення про роботу і її особливості, вивчіть відеоматеріали.

Відео 1. Виготовлення старовинної зброї своїми руками.

Весь процес роботи складають кілька простих етапів: підготовка деталей і їх подальший збір. Нам необхідно підготувати потрібні матеріали:

 • Відрізок ПВХ труби. Досить 4 метри (з урахуванням того, що перша деталь може не вийти);
 • Будівельний фен для її розігріву без відкритого вогню;
 • Захисні рукавички;
 • Ущільнювальний кабель. Можна взяти в роботу товстий монтажний кабель, або скрутити кілька більш тонких. Якщо, підготовлена ​​заготовка має високу міцність прогибам, то кабель можна не застосовувати;
 • Конструкція для розплющування. Її можна зробити використовуючи столярну дошку зі спеціальними зажимами для деталей лука. А поверхня дошки можна прокласти фольгою;
 • Форма для рукояті;
 • Волосінь для рибного лову до 2 метрів;
 • Ножовка по металу;
 • Заготовки для стріл;
 • Матеріали для оформлення.

послідовність роботи

Відео 2. Блочний лук. Випробування на морозі.

Виготовлення лука з ПВХ труби, відео описує дуже детально. Після перегляду відео роликів вам буде набагато простіше зрозуміти весь принцип роботи.

 1. Виготовлення плеча. Ця деталь є найголовнішою в конструкції. І робота починається саме з нього. Відрізається шматок заготовки від 70 до 1м 50см. Невелика довжина підійде для лука маленького розміру. Якщо потрібно виріб побільше, то знадобиться відрізок від 1 метра до півтора.

Будова вигину плеча розмічається ручкою або олівцем. Для рукоятки необхідно залишити по 15 см, а інша частина ділитися на три рівних відрізка. Середній відрізок і буде вигином.

Будівельним феном труба розігрівається до м'якого стану. (Не забудьте, при цьому, одягнути захисні рукавички).

Потім в нею вставляється кабель, і заготівля розігрівається повторно, вже тільки в місцях згину. Як тільки одна сторона розм'якшилася, її слід міцно притиснути на спеціально підготовленому обладнанні зажимами. Щоб рукоятка залишилася такою ж форми, під неї підкладають такої ж висоти бруси.

Після того, як труба стане твердою, виконується друга сторона плеча (процедура точно така ж, як при виконанні першої сторони). В результаті виходить пряма палиця, у якій два розплющених кінця.

Формування дуги. Для цього всю поверхню заготовки потрібно трохи розм'якшити. Від форми дуги залежить працездатність пристрою.

Необхідно враховувати, що при натяжки тятиви, цибулю трохи прогинається. При цій роботі саму рукоятку не чіпають, щоб не допустити її деформування.

Щоб поверхня решт виглядала красиво, зайві деталі запиливают відповідними інструментами.

 1. Форма рукояті. Готуючи форму для рукояті, потрібно врахувати, щоб вона була порожня (в неї повинна поміститися труба). Коли з'єднуються ці частини важливо, щоб труба і рукоять були розм'якшеними.

Якщо заготовку не застосовують, то ручку роблять, розігріваючи зазначену область будівельним феном. Потрібна форма після цього, акуратно виконується руками. (Тільки не забудьте взяти захисні рукавички).

ВАЖЛИВО! Рукоять лука вимагає особливої ​​уваги. Від її форми залежить подальше зручність використання пристрою.

 1. Натягування тятиви. З кожного боку краю відступають по 10 сантиметрів і роблять позначки. Тепер краю по черзі прогріваються, і на них виконується загин (приблизно 60 градусів) у зворотний від прогину дуги сторону.

Після остаточного охолодження на позначці по краях обрізають майже третю частину. При цьому зрізують кутові частини, а центральну частину залишають для кріплення тятиви. Після зрізу краю необхідно обробити напилком.

До вийшов кріпленням прив'язують рибальську нитку. Її слід закріплювати ретельно. Силу натягу перевіряють спеціальним приладом, і вона повинна становити 20 кг. Якщо це так, то все зроблено правильно.

 1. Стріли. Що б перевірити працездатність пристрою, знадобляться стріли. Їх можна купити в магазині, а можна зробити їх своїми руками.

Відео 3. Виготовлення стріл.

Перевіряють вийшов інструмент і стріли на мішку з піском. Спочатку ставлять його на відстань 10 метрів, а потім цю дистанцію поступово збільшують. Так визначається максимальна дальність пристрою.

 1. Оформлення. Ця деталь може здатися не такою важливою, проте кожен поважаючий себе представник давнини, що застосовує цибуля, всіляко прикрашав його. У ці дії вкладали особливий сенс. Кожна ниточка, і кожен додатковий елемент мав величезний сенс.

Якщо хочеться якось виділити своє творіння, то для цього можна використовувати будь-які відповідні речі.

ВАЖЛИВО! При оформленні пам'ятайте про те, що конструкцію можна перевантажувати, і потрібно врахувати всі нюанси.

Виготовлення блочного лука

Відмінність блочного лука полягає в тому, що у нього є додаткові блоки, які полегшують натяг і спуск тятиви. Виготовити таке пристосування складніше.

Зрозуміти, як зробити блочний лук з ПВХ труби, вам допоможе нижчевикладена інформація. Нам знадобитися:

 • Труба (ПВХ);
 • Ролик (2шт.);
 • Дерев'яна дощечка;
 • електролобзик;
 • Мотузка великої товщини;
 • Зубна щітка.

Спочатку виготовляються плечі. Відрізаються дві заготовки труби по 44см. Їх потрібно підібрати по товщі, щоб пристрій був більш потужним.

Відео 4. Виготовлення блочного лука

На краях труби роблять поглиблення і кріплять на них ролики. А на протилежних кінцях труби роблять наскрізні отвори під болти.

Для того, щоб виготовити рукоять, на дерев'яній дошці наносять схему і вирізують електролобзиком. На краю деталі під конкретними кутами кріпляться трубки плечей. Їх кріплять саморізами.

Далі слід кріплення тятиви. Одним кінцем мотузка кріпитися за верхній край плеча. Вона протягується через обидва ролики, а іншим кінцем фіксується на друге плече.

Підставку для стріл можна виконати зі звичайною зубної щітки. У рукояті виконують отвір, а потім в нього кріпиться верхня частина від щітки.

Це детальна інформація про те, як зробити блочний лук з ПВХ труби. Ця модель блочного лука найпростіша. Для більш складних конструкцій попередньо готують креслення, а вже тільки після цього приступають до роботи.

виготовлення стріл

Розібравшись з тим, як зробити блочний лук, стріли до нього виготовити зовсім нескладно Розібравшись з тим, як зробити блочний лук, стріли до нього виготовити зовсім нескладно.

Спочатку потрібно визначитися з держаком. Купуйте готові круглі рейки, або візьміть штапики.

Штапики нарізають шматками по 80 см. Для того, щоб надати їм круглу форму, потрібно затиснути відрізок в патрон дриля і прогнати через плашку для нарізування різьблення (10мм).

Відео 5. Виготовлення стріл.

Після це необхідно зашкурить заготовку. Паз для тятиви прорізається ножівкою і розточується натфілем.

Найпростіше оперення можна зробити, використовуючи армований скотч. На кінець стріли з двох сторін клеяться дві смужки скотчу, а потім оперення надається бажана форма. Прикраси для стріли кожен вибирає на свій смак.

Прикраси для стріли кожен вибирає на свій смак

Наконечник для стріли можна зробити з шматка розплющеними електрода. Після надання форми, наконечник вставляють в древко, і злегка заточується.

Тепер ви знаєте, як зробити блочний лук. Тільки, не забувайте про те, що ця зброя полювання і предмет розваги, може завдати великої шкоди власнику, якщо користуватися ним без дотримання запобіжних заходів.

Рани, нанесені цією зброєю, можуть бути дуже серйозними. І не забувайте, що його використання з метою полювання, переслідується законом.

Відео 6.

Перед тим, як зробити лук з ПВХ труби і стріли до нього, подумайте про те, що цими предметами потрібно користуватися з особливою обережністю. Тільки в такому випадку ви зможете отримати задоволення від використання цієї зброї і в той же час не бути покараним законом.

Записи по темі:

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей