* Политика новости » Банки »

* *

Ідея для бізнесу: розведення перепелів з метою отримання прибутку

 1. Чому перепела?
 2. Умови утримання перепелів
 3. Як правильно годувати перепелів?
 4. Як реалізувати продукцію?
 5. Рентабельність перепелиного бізнесу
 6. Схожі статті

Розведення перепелів стане відмінним бізнесом для всіх, хто готовий займатися виробництвом сільгосппродукції в кілька обмежених умовах Розведення перепелів стане відмінним бізнесом для всіх, хто готовий займатися виробництвом сільгосппродукції в кілька обмежених умовах. Для того щоб створити перепелиних ферму, не знадобляться великі землі і місткі будівлі. Можна утримувати перепілок не тільки в сільській місцевості, а й у міській квартирі, реалізуючи корисну харчову продукцію без особливих логістичних витрат. Головне - скласти докладний бізнес-план розведення перепелів, не загубивши жодної деталі.

Чому перепела?

Актуальність цієї бізнес-ідеї зараз обумовлена ​​ситуацією, що склалася в продовольчій сфері. Західні санкції, введені і можливі, показали всім, наскільки економіка країни залежить від імпортної продукції. Зараз стають популярними саме місцеві продукти, власне виробництво сільськогосподарської продукції та продаж фермерської їжі.

Бізнес-ідея для сільських жителів:  вівчарство як бізнес Бізнес-ідея для сільських жителів: вівчарство як бізнес .

Особливості найбільш перспективного фермерського бізнес-напрямки - страусівництва.

На відміну від всіх інших напрямків тваринництва та птахівництва, розведення перепелів дозволить в найкоротші терміни отримати готову продукцію і швидко вийти на ринок, скориставшись преференціями і споживчим попитом на «свої» товари. Крім того, запуск невеликої ферми для розведення перепелів не зажадає таких витрат, як будівництво корівника або навіть курника на аналогічну кількість птахів, та й витрата кормів набагато менше, ніж при утриманні традиційних видів птиці - курей, качок або гусей.

Умови утримання перепелів

Розведення перепелів з метою продажу м'яса та яєць передбачає вибір м'ясної або яєчної породи. Можна взяти птахів і тієї, і іншої спрямованості, головне - не схрещувати їх і тримати окремо.

Для розміщення перепілок підійде будь-яке приміщення зі справною вентиляцією і утепленням Для розміщення перепілок підійде будь-яке приміщення зі справною вентиляцією і утепленням. Загальна площа для розміщення 100-300 птахів в клітинних батареях може становити від 10 кв. метрів. У ньому потрібно поставити клітини (металеві або дерев'яні з сітчастою підлогою), в кожній з яких може міститися від 10 до 50 птахів. Висота і ширина кожної клітини можуть становити всього 20-30 см, а довжина обмежена лише особливостями конструкції. Поїлки і годівниці в клітинах можуть бути стаціонарними; їх можна як зробити самостійно з жерсті або пластикових труб, так і придбати вже готові.

При утриманні перепелів взимку і влітку необхідно подбати про температурі.

Важливо дотримуватися оптимальний температурний режим в приміщеннях, щоб не порушувати продуктивність своєї ферми.

Температура утримання перепелів підходить в 18-25 градусів тепла, незгірш від, так як інакше перепілки можуть припинити яйцекладку. Вони сприйнятливі і до протягів і різких перепадів температури. Важливий і світловий режим - освітлювати приміщення треба не менше 17-20 годин на добу. Подбати треба і про підтримку низької вологості - не вище 50-60%.

Нестися перепела починають вже в 1,5 місяця, в цьому ж віці вони набирають вагу до 90-100 грам, і вже через пару тижнів можна починати їх забій на м'ясо. Інкубація яєць триває 16-20 днів. Всього за рік самки яєчних порід відкладають до 250-300 яєць, перевага ж м'ясних перепелів в тому, що вони до 2-3 місяців набирають вагу в 150-200 грам і більше. До речі, тривалість життя перепілок в клітинах може досягати 10 років.

Як правильно годувати перепелів?

Чим годувати перепелів? Для того щоб не було проблем з яйценоскостью і набором ваги у птахів, рекомендується використовувати спеціалізовані комбікорми, призначені саме для перепелів - не дуже великі і з набором всіх необхідних поживних речовин.

Як реалізувати продукцію?

Продукцію від перепелів необхідно правильно позиціонувати. М'ясо та яйця цієї міні-пташки - не просто їжа, а дієтичні продукти, які необхідно вживати в цілях поліпшення здоров'я.

Наприклад, склад перепелиних яєць позитивно впливає на чоловічу силу, а м'ясо перепелів підходить для харчування дітей, які страждають харчовою алергією. До того ж, м'ясо цих птахів має високу харчову цінність, підвищеною калорійністю і лікувальними властивостями. Його рекомендують для регулярного вживання при серцево-судинних захворюваннях і хворобах шлунково-кишкового тракту, а також в післяопераційний період, при онкозахворюваннях. Корисні перепела і для вагітних, дітей, представників старшого покоління і ослаблених людей. Вміщені в м'ясі перепелів вітаміни групи B запобігають розвитку рахіту і покращують роботу нервової системи.

Організація збуту продукції перепеловодства залежить від обраної стратегії просування на ринок - при масовому виробництві потрібно знайти оптового закупника, який стане посередником, або самостійно виходити на торговельні мережі або підприємства громадського харчування, в тому числі на базі санаторіїв і лікувальних установ Організація збуту продукції перепеловодства залежить від обраної стратегії просування на ринок - при масовому виробництві потрібно знайти оптового закупника, який стане посередником, або самостійно виходити на торговельні мережі або підприємства громадського харчування, в тому числі на базі санаторіїв і лікувальних установ.

У такому випадку знадобиться обзавестися не тільки ветеринарними довідками, а й сертифікатом відповідності від Ростеста, розробити технічні умови, а також отримати індивідуальний штрих-код для маркування продукції.

Але якщо обсяг поставок невеликий, а наявне виробництво не дозволяє налагодити регулярний випуск м'яса і яєць перепелів, то варто розглянути інший спосіб пошуку клієнтів. Почати варто з «сарафанного радіо» і оповістити всіх своїх знайомих, родичів і колег про наявність таких корисних продуктів. Цільовою аудиторією стануть молоді мами з дітьми і літні люди, що піклуються про своє здоров'я. Потім можна піти таким шляхом:

 • розмістити інформацію про пропоновану продукцію в місцевих ЗМІ;
 • створити свій сайт з функціями інтернет-магазину;
 • розробити сторінку в соцмережах;
 • створити оголошення на популярних веб-ресурсах для спілкування місцевих жителів;
 • розкласти листівки по поштових скриньках в своєму районі.

Для того щоб спочатку брендировать свою продукцію, потрібно розробити логотип і придумати якого всі люди знають ім'я, надрукувати візитки з контактами для прийому замовлень, виготовити наклейки на тару для яєць і етикетки для упаковки тушок. До речі, потрібно подбати і про замовлення самих коробок для яєць, а м'ясо можна самостійно пакувати в вакуумні пакети.

Рентабельність перепелиного бізнесу

Для початку варто оцінити витрати на запуск виробництва. Перелік основних витрат на організацію перепелиній ферми на 100 птахів:

 • клітки для утримання перепелів (10 штук) металеві з піддонами - 2 000 * 10 = 30 000 рублів;
 • поїлки, годівниці - 250 * 20 = 5 000 рублів;
 • інкубатор на 250-400 яєць - 10 000 рублів;
 • придбання молодняка для формування основного поголів'я 50-100 штук - 5 000 рублів;
 • обладнання пташника (освітлення, обігрів) - 20 000 рублів.
 • Разом стартових витрат буде потрібно - 70 000 рублів.

Заощадити можна на облаштуванні самого приміщення і покупці клітин, зробивши все своїми руками в потрібному приміщенні - гаражі, сараї, хліві або навіть на балконі. Можна почати з меншого поголів'я і поступово нарощувати його. Повна заміна клітин, годівниць і поїлок потрібно нескоро - вони виготовлені з високоміцного пластика і жерсті, тому прослужать кілька років.

Після того, як ферма почне свою роботу, а перша партія перепелів буде підростати, почнуться постійні витрати за іншими статтями витрат:

 • корм (спеціальні комбікорми для перепелів, вітамінні добавки) - 7 000 рублів;
 • зміст перепелів в домашніх улсовіях (комунальні платежі) - 1 000 рублів;
 • упаковка готової продукції (для м'яса і яєць) - 500 грн;
 • реклама (оголошення, візитки) - 500 рублів.
 • Всього витрат - 9 000 рублів на місяць.

Чи можна сприймати  вирощування печериць як бізнес Чи можна сприймати вирощування печериць як бізнес ? Читайте тільки у нас.

інформативна стаття про те, як заробити на тваринництві і стати справжнім фермером.

Бджільництво. Що це таке? Що для цього потрібно? Чи можна на цьому заробити? Відповіді читайте тут: http://svoy-business.com/nachalo-deyatelnosti/vidyi-biznesa/pchelovodstvo-kak-biznes.html

Скільки ж вдасться отримувати від продажу м'яса і яєць перепілок? За місяць 100 перепелиць нестимуть близько 2500-3000 яєць, забивати ж їх на м'ясо можна по 200-300 штук щомісяця. Вартість яєць в різних регіонах досягає 2-5 рублів за штуку, а тушка вагою в 100-200 грам обійдеться покупцеві в середньому в 50-100 рублів. Разом можна отримати дохід в розмірі до 45 000 рублів.

Чистий прибуток складе 45 000 - 9 000 = 36 000 рублей. Це за умови, що ви організуєте свій бізнес в якості ЛПГ без реєстрації СФГ або ВП. При масштабуванні бізнесу зростуть і доходи - чим більше перепілок, тим більше виручка від продажу яєць і м'яса. Тому якщо у вас буде приміщення в 100 кв. м., де ви розмістите близько 1000 птахів, ви зможете отримувати в місяць не менше 300-350 тисяч прибутку.

Рентабельність проекту становить 400% Рентабельність проекту становить 400%. На кожні вкладені 10 000 рублів можна щомісяця отримувати 40 000 рублів. Витрати окупляться вже через два місяці, а потім прибуток можна буде пустити на подальший розвиток перепелиній ферми.

Схожі статті

Допомогла стаття? Підписуйтесь в наші спільноти: ВКонтакте , Фейсбуці , Twitter , Одноклассниках або Google Plus .

Будемо дуже вдячні, якщо поставите "Лайк" нижче. Дякуємо!

Отримуйте оновлення прямо на вашу пошту:

Чому перепела?
Як реалізувати продукцію?
Чому перепела?
Як правильно годувати перепелів?
Чим годувати перепелів?
Як реалізувати продукцію?
Що це таке?
Що для цього потрібно?
Чи можна на цьому заробити?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей