* Политика новости » Банки »

* *

Кращі безкоштовні програми для конвертації відео і аудіо файлів, їх обрізки та склеювання

  1. Програма Any Video Converter - конвертація відео з ефектами
  2. Програма Format Factory - величезні можливості для перетворення і склейки відео
  3. Програма Freemake Video Converter - конвертація відео навіть з інтернету
  4. Hamster Free Video Converter - проста програма для конвертації відео

Вітаю всіх читачів і передплатників блогу matrixblog.ru. У сьогоднішній статті я вирішив розглянути кілька абсолютно безкоштовних програм для конвертації відео форматів файлів. Хоча, вони ідеально представляють себе і як конвертери аудіо і навіть графічних форматів файлів. Крім усього іншого, розглянуті програми пропонують базові послуги з обробки, додаванню ефектів, а так само обрізку і склеюванні відео і аудіо.

Перш ніж приступати до розгляду програм для конвертації відео, зануримося спочатку в лірику.

У світі комп'ютерних технологій відсутня універсальність, як фактор - немає єдиного стандарту для графічних, аудіо, відео та інших форматів файлів. Існує величезна кількість програм, які виконують практично ідентичні завдання. І кожна сфера цифрового світу знаходить свого вдячного користувача. Так, в реальному світі теж є подібна ситуація, але вона не настільки помітна. Як приклад, давайте подивимося на фільми, а точніше - на відео файли.

Розглянемо таку ситуацію:

Новобранець в області IT отримав в своє користування вигляді файл, запустивши його, автоматично з'являється вікно програми і починається програвання недавно вийшов фільму. Поки все працює, людина не задається зайвими питаннями, відчуваючи свою перевагу і домінування. Але ось, в один сонячний день нашому новобранця попадається в руки новий відео файл. Алгоритм виконання програми колишній, але, на етапі програвання програми видає, що не вміє працювати з подібними даними. Це найбільш актуально для мобільних пристроїв. У цей момент починається ланцюжок подій, яка визначить інтелектуальні можливості новобранця.

За фактом, програвач стукнувся з невідомим форматом відео (тему кодеків зачіпати не будемо). В такому випадку, на сцену виходять програми для конвертації форматів відео файлів. Логіка роботи подібних інструментів завжди одна: відбувається завантаження відео, вибір вихідного формату і натискання на кнопку Конвертувати. Тут теж є підводні камені - програма може не підтримувати роботу з обраним файлом, або не в змозі перетворити відео в потрібний формат.

Перед написанням статті я вирішив протестувати близько 20 різних програм для конвертації відео, серед них були як платні, так і безкоштовні інструменти. У підсумку, я вирішив більш-менш детально описати чотири безкоштовні інструменти для перетворення відео і аудіо файлів.

Програма Any Video Converter - конвертація відео з ефектами

Вітаю всіх читачів і передплатників блогу matrixblog

Вікно програми для перетворення Any Video Converter

Давайте запустимо Any Video Converter і познайомимося з нею ближче. Основні елементи управління знаходяться вгорі на своєрідній панелі. Панель, умовно, складається з двох частин. Верхня частина містить дві вкладки:

Вибір вихідного формату відео і платформи в Any Video Converter

Відтворити - робоча область відразу набирає вигляду програвача. Можна відкрити не тільки один файл для програвання, але і відразу групу. Нижче знаходяться кнопки, які дозволяють додати програє відео в список конвертації або показати справа плейлист завантажених файлів.

Конвертувати - дана закладка є основною, і дає доступ до всіх функцій перетворення відео і аудіо файлів. Під нею знаходяться три кнопки: Додати DVD - дозволить додати вміст оптичного носія або відкрити ISO образ; Додати відео - дозволяє додати для перетворення не тільки відео, але і аудіо дані; Додати URL - дозволяє вказати URL посилання на відео в інтернеті (почнеться завантаження контенту).

Праворуч від кнопки Додати URL знаходиться кнопка Конвертувати, яка запускає процес перетворення програмою обраних відео файлів. Поруч є список вихідних форматів і платформ.

Конвертація відео для мобільних пристроїв. У разі необхідності завантаження відео для мобільного пристрою, в Any Video Converter є можливість вибору відповідної платформи і навіть версії мобільного пристрою для подальшого перетворення на нього відео. Внизу праворуч під одному програвання знаходиться панель для додаткових налаштувань конвертованого відео або аудіо: дозвіл, тип кодека, частота дискретизації і так далі.

Редагування відео. Хоча програма для конвертації відео Any Video Converter і не спеціалізується на редагуванні, але базові функції для цього у неї є. Натиснувши на кнопку у вигляді чарівної палички, відкриється вікно Обрізка відео і ефекти. Тут є можливість бачити як оригінал відео, так і результат обробки. У лівій панелі знаходяться три кнопки у вигляді піктограм:

  • Нарізка відео - на відео з'являється регульована прямокутна область. По суті, можна вирізати певну область відео, і лише на її основі проводити конвертацію. Не забуваємо натиснути кнопку застосувати.
  • Відео ефекти - є можливість налаштування яскравості, контрасту і насиченості. Нижче зі списку можна вибрати відповідний відеоефект. Завдяки наявним ефектів, можна легко перетворити відео в чорно-біле, додати шорсткості, інвертувати кольору, відобразити картинку і так далі.
  • Video MaterMark - можна додати картинку або текст в певну область відео.

Якщо ви хочете об'єднати декілька відео файлів в один, то відзначте їх галочками і поставте перемикач

Об'єднати всі файли в положення ON, вміст списку відразу змінитися і вибрані файли будуть згруповані.

Вікно Any Video Converter для додавання ефектів до відео

Щоб обрізати відео. Звичайно, програма конвертації відео файлів Any Video Converter пропонує і базові функції для вирізання заданого відрізка відео, просто натисніть на піктограму у вигляді ножиць. З'явиться вікно програвача, що містить стандартні кнопки для вибору проміжку, який треба вирізати. По суті, тут є можливість вирізати тільки потрібні ділянки відео, потім їх склеїти і відправити на перетворення.

Витяг аудіо доріжки з відео. Як я вже писав, програма Any Video Converter дозволяє вибрати потрібну платформу для вихідного формату для конвертації відео або аудіо файлу. Однак, в списку можна вибрати пункт Аудіофайли з відповідним форматом, наприклад, mp3 - в такому випадку, на виході ми отримаємо аудіо дорожу з відео.

Для запуску процесу конвертації відео в програмі Any Video Converter, просто натискаємо кнопку Конвертувати. Не забуваємо вказати папку для результату в настройках (піктограма шестерня).

Програма Format Factory - величезні можливості для перетворення і склейки відео

Вікно програми Foramt Factory

Програма Format Factory (Фабрика Форматів) для конвертації відео файлів, завдяки своїй безкоштовності користується великою популярністю. Однак, крім відео, є можливість проводити маніпуляції з аудіо, зображеннями, оптичними носіями і багато іншого.

Велике число підтримуваних форматів. При запуску програми Format Factory в вікні можна бачити вкладки, розташовані, які дозволяють працювати з відео, аудіо, фото, документами і оптичними носіями. Остання вкладка у вікні Фабрики Форматів спрямована на склеювання файлів. В основній робочій області відображається список конвертованих файлів відео, аудіо та зображень.

Перетворення відео файлів. Визначившись в програмі з вибором формату для конвертації відео, ви потрапите в інше вікно Format Factory програми. Натиснувши на кнопку Налаштувати, можна вказати якості відео і аудіо доріжки. По суті, можна вибрати якість з готовими параметрами, або задати власні настройки.

Кнопка Налаштування в попередньому вікні дозволяє перейти до програвання відео і вирізання заданого проміжку. Хоча Format Factory не спеціалізується на обрізку відео, але базові функції є. Можна встановити час початку і кінця відео, тобто вирізати, наприклад, початкові і заключні титри, рекламу або інші надмірності.

Досвідчені користувачі можуть, однак, точно встановити кодування, бітрейт, частоту кадрів в секунду, звичайно ж, співвідношення сторін і вставку субтитрів. Широкий спектр налаштувань пропонує аудіо доріжка у що перетворюється відео.

Можна вибрати кодування, частоту дискретизації, бітрейт, кількість аудіо каналів і гучність в децибелах. Програма також пропонує вставку водяного знака і вказівка ​​його місця в відео. Ви знайдете тут також додаткові можливості у вигляді обертання, дзеркального відображення зображення.

Ви знайдете тут також додаткові можливості у вигляді обертання, дзеркального відображення зображення

вікно настройки вибраного формату Фабриці Форматів

Перетворення аудіо файлів. У разі конвертації аудіо, процедура ідентична. Також тут можна вказати початок і кінець музичного файлу, обрізати і звичайно, ви можете вказати необхідну якість конвертованого аудіо. Крім формату, можна визначити частоту дискретизації, бітрейт, кількість каналів і рівень гучності.

Якщо ви хочете перетворити аудіо або відео, то перевагою Format Factory є значна швидкість роботи. Звичайно, все залежить від розміру і якості відео, тим не менш, Фабрика Форматів є гнучкою, не краде системні ресурси до такої міри, що б з іншою частиною комп'ютера не можна було працювати.

Перетворення зображень. Хоча для конвертації і редагування фотографій і зображень, ймовірно, ви використовуєте спеціалізоване програмне забезпечення, Format Factory пропонує основні параметри перетворення графічних форматів файлів . Ви можете вибрати будь-який підтримуваний формат, щоб визначити розмір кінцевого зображення (або обмеження максимального розміру при конвертації декількох файлів), поворот під будь-яким кутом і вставки етикетки з певною написом.

Роботи з оптичним приводом. Програма Format Factory також працює як програмне забезпечення, яке обробляє завантаження контенту DVD у відео файли і музичний CD в стислих і нестислих аудіо форматах (MP4, WMA, Flac, Ogg і інші). Варіанти установки при цьому збігаються, як і при конвертації відео або аудіо, так що вихід можна налаштувати до найдрібніших деталей.

За допомогою Фабрики Форматів можна також створити віртуальний образ медіа в форматах ISO і CSO, а ще варіант, програма пропонує конвертацію між цими двома форматами. При використанні цієї функції ви можете в настройках параметрів, вибрати один з дев'яти запропонованих рівнів стиснення.

вікно Мультиплексор для об'єднання різних форматів файлів

Просунуті функції. Дуже цікава функція в Format Factory знаходиться в закладці з назвою Розширений. Там, в першу чергу, можна об'єднувати кілька файлів відео і аудіо в один, причому не ставиться акцент на їх ідентичному форматі і якості. Фабрика Форматів після вибору файлів і налаштування виводу все красиво обробить і видасть бажаний результат.

Корисна також функція мультиплексування, яка дозволяє об'єднати аудіо та відео файли в один, а з поставленого звукового файлу створить звукову доріжку у відео. Остання функція Format Factory ще дає детальну інформацію про обраний медіа-файлі.

Програма Freemake Video Converter - конвертація відео навіть з інтернету

вікно програми для перетворення вигляді і аудіо - Freemake Video Converter

Любите слухати музику або дивитися улюблене відео? Тоді ви оціните програму Freemake Video Converter, яка дозволяє конвертувати відео файли в різні формати, в залежності від того що саме вам потрібно.

Легка у використанні, багато функцій і можливостей, та до того ж і безкоштовна. Це найбільш часто згадуються властивості, пов'язані з популярною програмою для базового редагування і, перш за все, конвертації відео файлів в Freemake Video Converter. Давайте більш детально розглянемо можливості даного інструменту.

Одне наочне вікно. Freemake Video Converter (FVC) вже при першому погляді дає чітко зрозуміти, що роботу з ним легко можуть освоїти навіть менш досвідчені користувачі, яким крім того допоможе російська локалізація.

Головне вікно Freemake Video Converter з яскравими і великими елементами управління визначає три основні етапи роботи. Спочатку в додаток відбувається імпорт мультимедійних файлів - відео, аудіо, DVD або фотографії (меню Файл). Провести імпорт мультимедійних даних можна і простим перетягуванням в робочу область програми. Після імпорту в головному вікні програми буде показаний список вибраних файлів, кожен з яких можна налаштувати, щоб потім, в третій заключній стадії зробити їх редагування, експорту або запис.

Після імпорту в головному вікні програми буде показаний список вибраних файлів, кожен з яких можна налаштувати, щоб потім, в третій заключній стадії зробити їх редагування, експорту або запис

вікно для програвання і нарізки відео в нарізка відео в Freemake Video Converter

Нарізка і з'єднання відео файлів. В додаток можна вставити як один файл, так їх весь список, подібні пакетні операції для Freemake Video Converter є звичайним явищем. Хоча дана програма в першу чергу призначена для конвертації відео з формату в формат, проте, FVC дозволяє виробляти базове редагування відео та аудіо - обрізка, склеювання і витяг корисних сцен.

Інструмент для обрізки не є складним, і лише пропонує базові функції редагування відео. Крім обрізки можна повернути зображення на 90 ° один чи інший бік, а також дзеркально відобразити по горизонтальній або вертикальній осі.

Дуже корисною можливістю Freemake Video Converter є те, що вона може список файлів різних форматів спробувати поєднати в одне ціле. Можна спробувати склеїти не тільки відео файли, а й музичні записи, фотографії або все разом. Об'єднання окремих файлів було б непогано доповнити субтитрами, це можливість вимагає окремої плати.

вибір і настройка формату перетворення файлу в Freemake Video Converter

DVD меню і Gold Pack. Звичайно, є можливість запису відео на DVD і Blu-ray. У обох варіантів, можна пограти з настройками якості в залежності від розміру оптичного накопичувача. Вибрати можна пропорції, використовується система PAL або NTSC і формат звуку. Можна додати меню і глави до відео даними.

Програма конвертації відео файлів Freemake Video Converter також пропонує можливість створення базового меню для диска, але вибір не дуже багатий. Через це надає авторам можливість установки додаткового програмного забезпечення, званого Gold Pack, який надає інші графічні меню, дозволяє вставити будь-яке зображення на фон і додавати кілька додаткових функціональних можливостей.

Hamster Free Video Converter - проста програма для конвертації відео

вікно програми Hamster Free Video Converter

Hamster Free Video Converter це зручна програма для взаємного конвертування мультимедійних відео файлів.

Вже згадана програма ідеально підійде для перетворення основних форматів відео файлів. Запустивши Hamster Audio Video Converter з'являється вікно з пропозицією завантажити відео файли. Від цієї ж фірми для перетворення аудіо фалів є програма Hamster Audio Video Converter, яка теж безкоштовна. Завантажити файли можна як через вікно завантаження, так і при простому перетягування.

Завантажити файли можна як через вікно завантаження, так і при простому перетягування

вибір і настройка формату файлу в програмі Hamster Free Video Converter

Завантаживши файли для обробки в програму Hamster Free Video Converter ми побачимо в робочій області список. Тепер слід натиснути на кнопку Далі для вибору вихідного формату або платформи. Нижче у вигляді піктограм знаходиться список різних платформ і популярних форматів. Можна відразу вибрати відповідну мобільну платформу для конвертації відео на мобільний пристрій. Залежно від вибору, з'явиться панель з детальними настройками для відео та звукової доріжки. Якщо ми хочемо отримати звукову доріжку з відео, то просто вибираємо формат аудіо - MP3 або WAV. Можливий і зворотний ефект, вибравши вихідний відео формат, просто відключаємо аудіо доріжку в налаштуваннях.

Якщо потрібно, то можна натиснути на кнопку Об'єднати файли для склеювання всіх відео зі списку, в результаті, після перетворення відео файлів ми отримаємо один суцільний файл.

У підсумку, визначившись з параметрами, просто натискаємо кнопку Перетворити. Програма сама запропонує вибрати папку для збереження.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей