* Политика новости » Банки »

* *

Меламіну губка: як користуватися, користь і шкода, відгуки

 1. опис меламіну
 2. Що таке меламиновая губка?
 3. властивості
 4. Як користуватися меламіну губкою?
 5. переваги
 6. Запобіжні заходи
 7. Відгуки

Сучасним домогосподаркам є безліч засобів і пристосувань, що спрощують життя. Одне з них - меламиновая губка. Як нею користуватися, користь і шкода, відгуки - все це ви зможете дізнатися.

опис меламіну

Меламін в початковому вигляді являє собою не мають кольору і погано розчинні у воді кристали. За властивостями він нагадує пластик і має міцні, але еластичні волокна, які зумовлюють основні властивості матеріалу.

До складу губки входить спінений меламін, який в лабораторних умовах отримують за допомогою нагрівання до високих температур і додавання аміаку і ціанурхлорид. У промислових цілях для отримання сировини застосовуються також синтез за участю Діціандіамід і піроліз сечовини.

Меламін набув широкого застосування в різних галузях промисловості: він включається до складу деяких утеплювачів, додається в хімічні барвники, лакофарбові склади, клей. Також з сировини виробляють губки, які останнім часом встигли набрати величезну популярність.

Що таке меламиновая губка?

Меламіну губка - це пристосування, призначене для видалення різних забруднень з різних поверхонь. Вона добре очищає предмети сантехніки, кухонні побутові прилади, деякі оздоблювальні матеріали, текстильні матеріали, скло.

Область застосування обширна: губка може використовуватися для виведення плям з автомобільного салону, взуття, аксесуарів та одягу, стін і підлоги, меблів, підвіконь і рам, палас і килимів. Основне призначення - видалення забруднень, і меламін здатний справлятися з плямами від жиру або нагару, маркерів і фломастерів, залишків їжі, іржі, вапняного нальоту, мазуту, бензину і багато чого іншого.

З чого зроблена така губка? З пройшов спеціальну обробку спіненого меламіну. Він має структуру піни з відкритими численними осередками. Будова мікропористе і відрізняється високою міцністю і твердістю. І хоча на дотик такий матеріал здається дуже м'яким і еластичним, в сітчастої тривимірної структурі присутні мають підвищену жорсткість ниткоподібні волокна смоли, отримані з стінок відкритих пір.

Питання, яке хвилює більшість домогосподарок - скільки коштує меламиновая губка. Її вартість коливається в межах 30-100 рублів за одну штуку, залежно від виробника.

властивості

властивості

Принцип дії меламіну губки обумовлюється основними властивостями матеріалу, до яких відносяться:

 • Влагопоглощающие характеристики. Так як матеріал має мікропористої структури з великою кількістю відкритих осередків, то він прекрасно поглинає вологу, вбираючи її в себе і утримуючи.
 • Піноутворення. Хоча губка з меламіну застосовується самостійно без додаткових миючих засобів, при контакті з водою вона утворює піну, що пояснюється пористістю і порожнисту структуру.
 • Відмінні абразивні властивості. І це основний секрет губки: меламін за характеристиками схожий з дрібнозернистим наждачним папером, і завдяки такій будові частинки матеріалу проникають навіть в самі дрібні нерівності, наявні на оброблюваних поверхнях. Також за рахунок абразивного ефекту губка буквально стирає забруднення, одночасно розчиняючи їх водою і піною.
 • Гарне ковзання, що забезпечує змочування губки у воді. Зволожена, вона швидко і легко переміщується по всіх поверхнях, захоплюючи і зчищаючи забруднення.

Як користуватися меламіну губкою?

Спочатку потрібно визначити, для чого її слід використовувати, а також що можна чистити таким пристосуванням. Це можуть бути будь-які поверхні, але лише досить тверді, наприклад, скло, метали, деякі текстильні матеріали.

Однак тендітні або глянцеві матеріали піддавати чищенню меламіну губкою не рекомендується, так як вони можуть пошкоджуватися або дряпатися. З цих причин не варто використовувати пристосування для видалення плям з лакових, пофарбованих і емальованих, а також глянцевих покриттів.

Інструкція по застосуванню:

 1. Спочатку потрібно розкрити упаковку і витягти з неї губку. Якщо вона здається вам великий, то можна використовувати частину, відрізавши шматочок потрібних розмірів ножицями.
 2. Далі змочіть виріб звичайною водою, після чого стисніть його між долонями, щоб видалити надлишки рідини. Сильно здавлювати або викручувати губку не слід, такі дії можуть пошкодити структуру матеріалу і звести нанівець весь очищуючий ефект. Додатково використовувати миючі засоби також не слід, так як вони можуть вступати в реакцію з меламіном, і наслідки таких процесів будуть несподіваними.
 3. Починайте очищати забруднену поверхню губкою. А щоб вона повільніше стиралася, розташуйте її бічною частиною, як ластик. Під час чистки робіть активні рухи і натискайте на губку, але не дуже сильно, щоб не зіпсувати її і не подряпати предмет.
 4. Потім губку слід прополоскати, обережно віджати і прибрати.

Таке сучасне пристосування призначене для багаторазового застосування. Але з часом воно буде стиратися і, відповідно, зменшуватися в розмірах. Коли губка стане маленькою і непридатною для чищення, просто викиньте її.

переваги

Основні плюси:

 • Широка сфера застосування - підходить для очищення самих різних предметів і видалення забруднень з різних поверхонь.
 • Економія бюджету. По-перше, пристосування коштує відносно недорого, по-друге, його можна використовувати кілька разів, по-третє, не потрібно застосування додаткових миючих чи миючих засобів.
 • Простота застосування: досить лише зволожити губку і почати очищення поверхні. Додаткової підготовки не потрібно.
 • Швидко поглинає рідини, тому її можна застосовувати і для видалення рідких забруднень.
 • Ефективність. Таке сучасне пристосування впорається з будь-якими навіть складними плямами, залишеними жиром, мазутом, кіптявою, канцелярськими засобами для писання, нагаром.

Запобіжні заходи

Шкода і користь меламінових губок вивчалися вченими, і вони прийшли до висновку про те, що застосування виробу буде безпечним, якщо дотримуватися деяких запобіжних заходів:

 1. Зберігайте її в недоступному для дітей місці і не давайте своїй дитині, так як він може спробувати спробувати її на смак, що шкідливо і небезпечно.
 2. Не слід мити посуд. Матеріал володіє деякими токсичними властивостями, тому його потрапляння в людський організм небажане. А після миття столових предметів частинки меламіну будуть неминуче залишатися на їх поверхнях, в подальшому потрапляючи і в шлунково-кишковий тракт. Волокна цієї речовини здатні осідати у внутрішніх органах, поступово накопичуватися в них і з часом викликати деякі захворювання і патології, наприклад, камені в жовчному міхурі або нирках.
 3. Перед застосуванням слід надіти спітнілі гумові рукавички, щоб виключити контакт меламіну зі шкірою. Хоча це не дуже небезпечно, все ж дрібні частинки можуть дратувати шкірні покриви, а також потрапляти в організм з поверхні рук.
 4. Після контакту з губкою бажано мити руки, щоб видалити всі волокна, які могли залишитися на шкірі.
 5. Не використовуйте для очищення глянсових поверхонь і предметів з крихкими покриттями щоб уникнути їх пошкоджень.
 6. Застосовуйте пристосування тільки за прямим призначенням.

Відео: меламиновая губка - користь чи шкода?

Відгуки

Купила губки через інтернет і відразу ж почала експериментувати. Відразу скажу, що рукавички не одягала, але шкіра ніяк не постраждала. Чистить вона відмінно найрізноманітніші предмети. Добре справляється з плямами на нержавійці, навіть терти сильно не потрібно. Структура дуже повітряна і м'яка, навпомацки приємна. Розмір середній, як у звичайних губок. Головний недолік - недовговічність, вже дуже швидко стирається. Але за таку ціну можна дозволити цілком.

Ці губки нагадують поролон: такі ж м'які, еластичні і пористі. Запаху немає. З усіма завданнями справляється відмінно, чистить будь-які поверхні, я на всіх предметах в будинку її випробувала. Бруд залишається на ній, але після використання вона як би мнеться, втрачає форму і сильно зменшується. Але однієї штуки може вистачити на прибирання кухні, наприклад. Загалом, я задоволена.

Для мене головним плюсом є те, що не потрібно використовувати ніяких миючих засобів. Також губка дійсно добре отчищает, навіть сліди від воскових олівців, залишені на шпалерах. Але фломастери до кінця не Відтерло, на жаль. Чи не вдалося привести в порядок і дублянку. Можливо, мені попався підроблений або неякісний товар, але не всі заявлені властивості я змогла оцінити. І ціна не така вже низька.

Що таке меламиновая губка?
З чого зроблена така губка?
Як користуватися меламіну губкою?
Відео: меламиновая губка - користь чи шкода?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей