* Политика новости » Банки »

* *

Губка меламиновая: користь і шкода меламіну, як користуватися (інструкція із застосування), які плями може видалити такий засіб, відгуки

 1. Що таке меламиновая губка
 2. Властивості меламіну губки
 3. Відео: приклади роботи з меламіну губкою
 4. Відео: фахівці про меламінових губах
 5. Поради щодо використання губки
 6. Відгуки про меламіну губці

Нове й популярне домогосподаркам засіб для очищення всіляких поверхонь від різних видів забруднень - меламиновая губка - влаштувалося на господарських полицях практично в кожному будинку. Це недороге синтетичне диво допомагає заощадити час і сили на прибирання, дивуючи воістину чарівними очисними властивостями.

Що таке меламиновая губка

Меламіну губка складається повністю з пластика нового покоління (ось вам і нові технології XXI століття) - меламіну гуми. Матеріал дещо нагадує ластик шкільних часів, який, кришиться, видаляє сліди олівця в зошиті.

Меламін - хімічна речовина, яка складається з безлічі безбарвних кристалів, стійких до розчинення у водному середовищі. Незважаючи на повністю хімічний склад, лякатися не варто. За даними МПХБ (міжнародної програми хімічної безпеки), матеріал не більше шкідливий, ніж звичайна велика сіль. За обставин потрапляння всередину організму речовина швидко виводиться. Однак при роботі з губкою слід дотримуватися запобіжних заходів.

При високих концентраціях меламіну в їжі може відбуватися кристалізація меламіну в сечі, що виявляється в кристалурії і при дуже високих концентраціях призводить до утворення каменів у нирках.

Властивості меламіну губки

У чому ж відмінність меламіну губки від звичайної господарської, до якої багато хто давно вже звикли? Основні якості диво-губки:

Губку просто використовувати завдяки механізму дії меламіну піни. Речовина проникає всередину забруднення, в результаті чого розривається зв'язок між поверхнею і плямою, що значно полегшує очищення вибраної ділянки за допомогою тертя губкою. Цим же властивістю меламіну (здатність руйнувати зв'язок між молекулами плями і забруднення) обумовлена ​​економія у використанні. Додаткового миючого або абразивного кошти для очищення не потрібно. При використанні меламіну губки можна істотно заощадити на дорогих засобах для видалення в'їдаються забруднень.

Губка універсальна, вона очищає настільки добре, що хочеться спробувати її всюди, як ніби кинути виклик: «А цей бруд переможеш?» Як правило, вона подужає. Мильні розлучення у ванній, жирні плями на побутовій техніці, в'їдаються бруд на плиті, сліди маркера - це невеликий список того, з чим меламін може впоратися.

Відео: приклади роботи з меламіну губкою

Неагресивне вплив на місце забруднення зробило меламиновую губку улюбленицею на кухні. Всі знають, з якою ніжністю домогосподарки чистять плиту. Терти не можна - подряпати, доводиться замочувати або купувати дорогі засоби, які роз'їдають пляма. Меламіну губка не залишає подряпин і дозволяє моментально позбутися навіть від стійких забруднень. Всіма цими властивостями обумовлено широке застосування супергубкі (різні поверхні, різні за ступенем і якістю забруднення).

Всіма цими властивостями обумовлено широке застосування супергубкі (різні поверхні, різні за ступенем і якістю забруднення)

Меламіну губка допоможе дбайливо і ефективно відмити плиту

Відео: фахівці про меламінових губах

Особливості експлуатації меламіну губки

Слід врахувати деякі рекомендації по використанню меламіну губки Заходи безпеки її використання:

 • Щоб продовжити термін експлуатації, необхідно зберігати губку в чистому стані після роботи з нею.
 • Щоб швидше позбутися від складні плями, слід часто змочувати губку водою. Чим більше в ній міститься вологи, тим швидше вона очистить бруд.
 • Місце забруднення краще терти куточком губки, як шкільним ластиком. Деякі виробники навіть забороняють проводити чистку повної поверхнею губки. В такому випадку губка кришиться і швидко приходить в непридатність.
 • Перед використанням меламіну губки її необхідно рясно змочити в теплій воді.
 • Щоб зберегти губку якомога довше, не рекомендується її скручувати або згинати. В іншому випадку вона може зламатися. Правильний віджимання: затиснути губку між долонь і натиснути по обидва боки.

Губка прослужить довше, якщо її акуратно віджимати між долонями

Дотримання цих рекомендацій дозволить вам швидко навести чистоту в будинку.

Поради щодо використання губки

Простота і великі можливості до очищення майже будь-яких поверхонь зробили меламиновую губку справжнім другом будь-якої домогосподарки. Це засіб по праву заслужило назву «чудо-губка». Але важливо пам'ятати, що не скрізь можна її використовувати:

 • При митті посуду виробники не рекомендують користуватися меламіну губкою. Так, вона нешкідлива, нетоксична, меламін швидко виводиться з організму. Однак систематичне попадання кристалів речовини всередину організму може спровокувати захворювання нирок. Краще утриматися і не використовувати губку при митті речей, які стикаються з їжею. Дрібні частинки меламіну можуть осідати на цих поверхнях, потрапляючи згодом в організм.
 • Деякі господині, щоб поліпшити миючі якості меламіну губки, додають в неї миючий засіб. Не варто цього робити. Прямих протипоказань немає, проте це не рекомендується. По-перше, губка і так досить добре бореться з забрудненнями. По-друге, деякі миючі речовини містять хлор. При взаємодії хлору з меламіном утворюються отруйні для людини речовини.
 • Варто утриматися від використання супергубкі при митті речей, покритих лаком, емаллю або фарбою. Будьте обережні, протираючи скла. Звичайно, меламиновую губку важко вважати абразивом, однак гладку поверхню вона може подряпати.
 • Полоскати губку краще в теплій проточній воді, що дозволяє змити відокремилися кристали меламіну. А тепла вода не змушує реагувати пластик. Що не кажи про нешкідливість, але меламін - пластик, який при з'єднанні з гарячою водою виділяє токсини.
 • Забороняється використовувати губку для миття овочів, фруктів.
 • Забороняється використання меламіну губки для очищення тіла людини.
 • І, звичайно, не забувайте ретельно ховати губку, якщо у вашому будинку є маленькі діти або тварини.

Відгуки про меламіну губці

Ефективність очищення різних поверхонь за допомогою меламіну губки підтверджується великих кількістю позитивних відгуків про її використанні.

Без особливих зусиль все мильні і вапняні нальоти на склі душової кабіни і пластмасовій основі були очищені. Але найбільше мене вразила сантехніка і змішувачі. Намочили, протерли без особливих зусиль, зверху мокрою ганчіркою пройшлися або просто водою змили - і вони виблискують так, як не майоріли ніколи раніше. З таким блиском новизни і чистоти «до скрипу». Правда, змивати водою обов'язково - інакше залишаються бліді білі розводи після губки.

У мене була проблема, ніж відмити пластикові підвіконня. Квіткових горщиків багато, постійні плями. Думаю, що не я одна з цих стикаюся. Але вчора я купила меламиновую губку, вирішила випробувати на підвіконнях. Я просто в захваті від неї. Всі старі плями, які нічим вже не відмивалися, зникли.

При прибиранні будинку або квартири сьогодні багато хто вибирає меламінові губки. Велику популярність і визнання ця супергубка отримала по праву не за рахунок реклами. Саме народне визнання зробило її улюбленицею практично в кожній квартирі.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Губка універсальна, вона очищає настільки добре, що хочеться спробувати її всюди, як ніби кинути виклик: «А цей бруд переможеш?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей