* Политика новости » Банки »

* *

Виготовлення табличок в Києві - таблички на двері, таблички на стіл. Бюро рекламних технологій

 1. Вивіска режим роботи
 2. Таблички на двері
 3. Таблички на стіл
 4. Виготовлення табличок з написами
 5. Пам'ятні таблички
 6. латунні таблички
 7. Виготовлення табличок для проведення фотосесій
 8. світлодіодні таблички
 9. Таблички з назвою вулиці
 10. виготовлення покажчиків
 11. установка табличок

Виготовлення табличок - це творчість, це мистецтво, це задоволення. Табличка інформує, що в будівлі, на території знаходиться офіс, компанія, або державна установа. На відміну від вивіски, табличка в зовнішній рекламі має більш утилітарне призначення - її головне завдання не привернути увагу потенційних клієнтів, а показати, що саме тут знаходиться те, що він шукає.

Звичайно, табличку можна зробити з відповідного шматка фанери, написавши на ньому вугіллям або крейдою назву організації, номер поверху і офісу, але ми пропонуємо солідні, міцні, довговічні таблички з металу, пластику, дерева, скла - з різних матеріалів в будь-якій комбінації на будь-який смак.

Будь-яке підприємство, організація, установа потребує інформаційної табличці з назвою компанії, графіком роботи, логотипом, сайтом. На фотографіях - приклади табличок, які несуть не тільки інформаційне навантаження, а й доставляють естетичне задоволення.

Виготовлення табличок - це творчість, це мистецтво, це задоволення

Компанія «ОМ» - прямий друк по білому композиту, рельєфні літери з чорного акрилу, металевий профіль. Рекламне агентство «Аспірин» - букви зроблені з двох шарів акрилу (прозорого і червоного).

Рекламне агентство «Аспірин» - букви зроблені з двох шарів акрилу (прозорого і червоного)

Чорна табличка з номерами телефонів і логотипом Mill Hub виконана з акрилового пластику; написи нанесені плівками. Київський клуб «Кудо» - тільки акрил. І основа, і букви, і емблема клубу. Туристична компанія Tours & Tickets - об'ємні букви, захисне оргскло, дистанційні тримачі для монтажу на стіну. FBE - полірований метал відмінно виглядає в будь-яку погоду: навіть у похмурий день сонячні промені будуть грати на дзеркальній поверхні. А об'ємний логотип з безбарвного оргскла доповнює враження.

А об'ємний логотип з безбарвного оргскла доповнює враження

Громадський союз «Муніципальна енергія» - інкрустація акрилом 5-ти (!) Кольорів (на нашому складі завжди в наявності вся колірна гамма акрилу, а робити складні аплікації - наше хобі). «Ромер Лабс Україна» - накладні букви з акрилу, обклеєні плівкою; основа - композитна панель. Табличка для прокуратури України виконана в національних кольорах із застосуванням двох кольорів акрилу.

Табличка для прокуратури України виконана в національних кольорах із застосуванням двох кольорів акрилу

.

ВІП-таблички з металізованого пластика з лазерним гравіюванням. Металевий профіль Nelson не тільки надає закінченість вивісці, а й підвищує міцність виробу.

Табличка для підприємства «Будспецпроект-Плюс» зроблена з дзеркального металу; сублімаційний високотемпературна друк. Simetra - на основу з молочного акрилу приклеєні елементи з чорного і червоного оргскла. ТД Нафтотрейд - використовується пластик, гравірування лазером. Бізнес-школа Umbel - безбарвне оргскло, поклейка кольорової плівки.

Бізнес-школа Umbel - безбарвне оргскло, поклейка кольорової плівки

Виготовлення стильною таблички для Business Center: на метал кріпляться букви з чорного оргскла. Оригінальна, різнобарвна вивіска для дитячого дошкільного центру Little me; схоже, в цьому закладі знають, як завоювати серця малюків. У таких пастельних тонах пластик не проводиться, тому для виконання замовлення ми використовували вінілові плівки і прозорий акрил (для додання обсягу). Ever Pharma - багатошаровий композит, об'ємна графіка з акрилу. Таблички на двері UIPHP цікаві тим, що рамки накладні, виконують чисто естетичну роль.

Вивіска режим роботи

Адвокат - лаконічно, юридично сухо, без зайвих деталей; поєднання сріблястого акрилу і плівки. Табличка для ресторану «Липський особняк» виготовлена з сріблястого пластика, зображення вигравірувано лазером. Важко пройти повз вивіску компанії OCENCOM - яскрава, помітна, виразна. А зроблена з молочного акрилу і самоклейки двох кольорів - вдалий дизайн і майстерність виконання - запорука успіху.

А зроблена з молочного акрилу і самоклейки двох кольорів - вдалий дизайн і майстерність виконання - запорука успіху

Табличка для нотаріуса зроблена з композиту з аплікацією білою плівкою, накрита антивандальним склом. Авто Лайф - прозоре віконце для паперової вставки або металевої пластинки з часом роботи компанії. більше табличок зі змінною інформацією на сайті brt.com.ua . Інком - прямий друк по композиту. Фотостудія - друк по металевій пластині, основа МДФ (під дерево).

Таблички на двері

У цьому ряду таблички з металевого профілю. Профіль буває опуклий і рівний, різних кольорів і різної ширини. Медичні таблички цікаві тим, що і номер кабінету, і назви фахівців можна міняти. Металеві пластинки з інформацією примагничивается до основи. Для табличок Zeppelin ми використовували плоский алюмінієвий профіль, на який накатали кольорові плівки. Табличка конференц зал з динамічним бегунком «зайнято-вільно». інші види змінних табличок на сайті БРТ. Блакитні таблички - назви кабінетів надруковані на металевих знімних пластинах.

Таблички з різних матеріалів. Для ТОВ «Рубін» - металева табличка на підкладці МДФ. Службове приміщення - з золотого пластику з лазерним гравіюванням. Сині таблички зроблені з ПВХ, вони дуже легкі і недорогі. Для компанії «Стандартпарк Україна» - металеві таблички з печаткою; теж легкі, їх легко повісити на двері кабінету.

Табличка кабінет лікаря обрамлена алюмінієвим профілем. Таблички на прозорій основі для ТОВ «Рівер-трейд Менеджмент» виготовлені з металу, а в якості основи використовується акрил. Табличка для Київського метрополітену теж металева, основа - МДФ. Номерні таблички зроблені з тонкого алюмінію (0.5 мм), текст надрукований.

5 мм), текст надрукований

Підбірка металевих табличок на дверях туалету (і не тільки). Метал буває різних кольорів; матовий і глянсовий. Різнобарвні, яскраві таблички для нашого постійного замовника Школа Активного Дитину примітні тим, що всі написи об'ємні, з оргскла і кольорової плівки. про виготовлення металевих табличок .

Таблички на стіл

На фото - різні типи настільних табличок в залежності від завдань, які вони покликані виконувати. Іменні, зі змінною інформацією, різного розміру і конструкції, для різного бюджету. Виготовлення табличок на стіл - спеціалізована стаття.

Виготовлення табличок на стіл  - спеціалізована стаття

Таблички для лікарів виготовлені з алюмінієвого профілю; текстова інформація нанесена на металеві пластини. Таблички Резерв зроблені з пластика, текст і візерунок вигравірувані. Sale, Нова колекція - дуже красиві таблички з матованого оргскла. Крейдяні таблички - зручне рішення для ресторанів, магазинів, готелів - був би крейда під рукою Таблички для лікарів виготовлені з алюмінієвого профілю; текстова інформація нанесена на металеві пластини

Крейдяні таблички - зручне рішення для ресторанів, магазинів, готелів - був би крейда під рукою

У цьому ряду фото табличок з тонкого металу (алюміній) з печаткою тексту і графіки. Таблички на стіл робимо будь-якого розміру: ювелірні таблички і номерні для мережі кав'ярень Франс.уа - мініатюрні, таблички Перерва і Reception досить значні.

уа - мініатюрні, таблички Перерва і Reception досить значні

Таблички на стіл для компанії Dobovo.com. На молочний акрил наклеєна кольорова плівка, прозоре віконце може бути будь-якого розміру. «Чекаємо гостей» - фанера забарвлена, покрита лаком; текст завдано контрастною золотистої плівкою. Красиво, незвично, надійно.

Красиво, незвично, надійно

Табличка з кишенею для поліграфії може бути будь-якого розміру, будь-якого кольору. Прикольна табличка зроблена з золотистого пластика - при падінні не розіб'ється, не потріскається. Таблички для конференції виготовлені з металу, в прозорий кишеньку легко поміщається поліграфія. Хіт продажів - таблички «Резерв«. Конструкція розроблена нашими фахівцями: пластик, акрил, лазерне гравіювання.

Виготовлення табличок з написами

Таблички з написами забороняють, що попереджають, пожежні, службові; прикольні, весільні, смішні; інформаційні, пам'ятні; таблички для фотосесії, декору і т.д. Які завгодно таблички з якими завгодно написами виготовляємо з будь-яких матеріалів.

Виготовлення табличок з будь-якими написами: «Ведеться відеоспостереження,« Зла собака »,« Не палити »,« Слизька підлога »,« Open - Closed »,« Охороняється законом »,« Закривайте двері », правила поведінки, інструкції, рекомендації тощо. д.

THE BAR - сувора напис викарбувано на чорному акрилі. Табличка Обережно кріпиться до скла або стіні за допомогою присосок - зручне рішення для знімних табличок: багато раз можна знімати і кріпити до потрібної поверхні. Знаки для газонів «Вигул собак заборонено» виготовлені з міцних, стійких до несприятливих умов навколишнього середовища матеріалів. При необхідності оснастимо знаки металевими штирями. Велике динамічне табло «Відкрито-закрито» зроблено в одиничному екземплярі в корпоративних кольорах замовника.

Пам'ятні таблички

Пам'ятні таблички на фасади будівель виготовляємо з атмосферостійких матеріалів. Нам - БРТ - пощастило виготовити пам'ятну табличку на будівлю, в якому велася робота над створенням Конституції 1996 р, що стала першою Конституцією незалежної України.

латунні таблички

Латунь - сплав двох або більше металів на основі міді. Цей матеріал не тільки пластичний, але і міцний. А товщина виготовляються табличок від 0.8 до 3 мм. Зображення на латуні фрезерується або витравлюється.

Зображення на латуні фрезерується або витравлюється

Поверхню можна полірувати до дзеркального блиску, наносити матове покриття або покривати тонким шаром нікелю, змінюючи колір виробів на сріблястий.

Виготовлення табличок для проведення фотосесій

Популярні останнім часом таблички для фотосесій робимо з акрилу, ПВХ, картону. Будь-якої форми, будь-якого розміру, з будь-яким зображенням. Ці веселі таблички замовляють на корпоративи, сімейні свята і торжества.

Ці веселі таблички замовляють на корпоративи, сімейні свята і торжества

Ніжні сердечка для корпоративної фотосесії зроблені з ... картону. Виглядають дуже добре при невисокій вартості виготовлення. Різнобарвні таблички для мережі квест-кімнат Escape Quest виготовлені з ПВХ - така бутафорія витримає наплив емоцій після вдало пройденого квеста Ніжні сердечка для корпоративної фотосесії зроблені з

Різнобарвні таблички для мережі квест-кімнат Escape Quest виготовлені з ПВХ - така бутафорія витримає наплив емоцій після вдало пройденого квеста

Крейдяні таблички на довгій дерев'яній ніжці стануть в нагоді не тільки під час фотозйомки, а й при організації шкільних заходів, зустрічей в аеропорту, для оцінок журі. Досить мати під рукою крейда.

світлодіодні таблички

Якщо потрібна табличка з яскравим світінням, невеликим енергоспоживанням, в якій не треба міняти лампочку кожні 2-3 місяці, то це - світлодіодна табличка. Неон і люмінесцентні лампи пішли в минуле, на зміну їм прийшли світлодіоди.

Неон і люмінесцентні лампи пішли в минуле, на зміну їм прийшли світлодіоди

Для Бюро легалізації «Апостиль і крапка» - виготовлення таблички в стилі контражур (ефект світиться ореолу). Вся текстова та графічна інформація виконана з різних квітів акрилу. Високоточна лазерна різка.
Світлодіодні таблички для магазину RED зроблені з прозорого акрилу з гравіюванням, такий вид табличок має спеціальну назву - акрилайт .

Таблички з назвою вулиці

Таблички з номером будинку, назвою вулиці виготовляємо зі стійких до атмосферних факторів матеріалів. Тут показані різні матеріали і типи нанесення: вулиця Маркса - акрил з гравіюванням; Садова - композит з накладними буквами; Англійська бульвар - акрил з аплікацією плівкою; вул. В'ячеслава Чорновола - теж аплікація плівкою, але основа - композит. Стандартні розміри, форми, використовувані матеріали - в нашій статті адресні таблички

виготовлення покажчиків

Покажчики - ті ж таблички. Як правило, у формі стрілки.

Як правило, у формі стрілки

Покажчики - ті ж таблички. Як правило, у формі стрілки.

Як правило, у формі стрілки

Виготовлення підлогових покажчиків для аутсорсингового контактного центру Global Bilgi. Не треба витрачати час на монтаж табличок на стіну, свердлити отвори, клеїти скотч - поставили підлогову стійку зі стрілками-покажчиками офісів, і справа в капелюсі! Дерев'яні покажчики для готелю: гравірування лазером шліфованої фанери, покриття захисним лаком. Стрілка зі словом «Вихід» зроблена з помаранчевого оргскла.

установка табличок

Установку табличок робимо на вулиці і в приміщеннях. Якщо Ви хочете встановити таблички самостійно - забезпечимо монтажним скотчем, металевими кріпленнями або зробимо отвори під саморізи.

Якщо Ви хочете встановити таблички самостійно - забезпечимо монтажним скотчем, металевими кріпленнями або зробимо отвори під саморізи

Тут представлена ​​невелика частина фотографій виготовлених нами табличок. Більше фото в фотогалереї БРТ: Таблички на двері фасадні Настільні

виготовлення табличок - види, матеріали, можливості - розділ на сайті Бюро рекламних технологій.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей