* Политика новости » Банки »

* *

Елегантна підставка для планшета своїми руками

  1. Як зігнути оргскло методом нагріву

Якщо комп'ютерним планшетом користуватися протягом короткого часу, наприклад, перевірити пошту, подивитися курс валют або прогноз погоди, то руки не встигають втомитися. При перегляді фільму, читання книги або спілкування в Скайпі, на екран доводиться дивитися тривалий час. Планшет доводиться тримати в руках під певним кутом і, незважаючи на його малу вагу, руки втомлюються.

Щоб користуватися планшетом в комфортних умовах його встановлюють на підставку. Незважаючи на примітивність пристрої, ціна підставки часто становить понад 10% вартості планшета, хоча її можна зробити своїми руками з підручного матеріалу за півгодини.

Незважаючи на примітивність пристрої, ціна підставки часто становить понад 10% вартості планшета, хоча її можна зробити своїми руками з підручного матеріалу за півгодини

Деякі задаються питанням, а чим відрізняється планшет від Айпада (IPad)? Відповідь проста, Айпад це такий же планшет, як і будь-який інший, тільки випущений американською корпорацією Apple. Таким чином, пропонована саморобна підставка підійде для підтримки будь-якого пристрою, в їх числі і планшета IPad.

В Інтернеті саморобних підставок для планшета пропонується безліч, починаючи з найпростіших, зроблених з листа картону або упаковки від яєць, на які без сліз дивитися неможливо, і закінчуючи хитромудрими важільними конструкціями. Зустрічалася навіть підставка, зроблена у вигляді м'якої подушки. Така термоізоляція вкрай небажана, тому що при роботі планшет виділяє тепло, і в жарку погоду буде перегріватися, що може призводити до уповільнення роботи планшета і навіть виходу його з ладу.

В результаті простий елегантною і зручною підставки для планшета, яку захотілося б повторити, так і не знайшов. Тому придумав і змайстрував свій варіант, який і пропоную Вашій увазі.

Виникла ідея зробити підставку під планшет з листової термопластичной (розм'якшується при нагріванні) пластмаси, з якої виготовляють корпусу сучасних телевізорів, принтерів та іншої побутової техніки.

Перед початком виготовлення будь-саморобки насамперед малюється ескіз або креслення. В процесі виконання креслення уточнюються всі геометричні розміри і часто виникають нові ідеї. На фотографії представлений креслення підставки для планшета з діагоналлю дисплея 10,1 ". Якщо підставка планується для установки на неї планшета меншого розміру, стільникового телефону або Айфона, то розміри необхідно пропорційно зменшити.

Якщо підставка планується для установки на неї планшета меншого розміру, стільникового телефону або Айфона, то розміри необхідно пропорційно зменшити

На очі потрапив Цінникоутримувачі з прозорого оргскла товщиною 2 мм відповідного розміру. Для виготовлення красивою і зручною підставки досить було відрізати від нього зайву частину і зігнути край для упору планшета.

Для виготовлення красивою і зручною підставки досить було відрізати від нього зайву частину і зігнути край для упору планшета

Підставка була потрібна під планшет Acer A500 з діагоналлю дисплея 10,1 ", висотою 177 мм, шириною 260 мм і вагою 765 гр. Планшет був прикладений до держателю під потрібним кутом, і на оргсклі була нанесена лінія, де повинен знаходитися упор. На відстані 12 мм від лінії упору була нанесена друга лінія, на фотографії зліва, по якій потрібно було відрізати зайву частину пластини.

На відстані 12 мм від лінії упору була нанесена друга лінія, на фотографії зліва, по якій потрібно було відрізати зайву частину пластини

Оргскло і будь-яка інша термопластичная пластмаса добре пиляється ножівкою по металу. Але набагато простіше і швидше з рівним торцем відрізати зайву частину можна за допомогою саморобного різака, зробленого з зламаного полотна від ножівки по металу. Для цього на наждачним колонці торець пилки заточується під прямим кутом, як показано на фотографії. Різак краще зробити з двома ріжучими крайками, одна з яких меншої товщини для різання тонких листів.

Різак краще зробити з двома ріжучими крайками, одна з яких меншої товщини для різання тонких листів

Далі вздовж лінії різу розміщується металева лінійка або будь-яка металева пластина з рівним краєм і вздовж неї в пластиці прорізається різцем різака канавка на глибину трохи більше половини товщини листа. Звичайно потрібно зробити до 20 проходів. Різак потрібно вести плавно з невеликим натисканням.

Після отримання канавки достатньої глибини лист кладеться на край столу так, щоб канавка проходила за прямим ребру кута стільниці. Тепер досить притиснути однією рукою лист до поверхні столу, а другою рукою зігнути його щодо лінії канавки і оргскло трісне строго по лінії. Тепер залишилося тільки зігнути оргскло по наміченої лінії для створення упору для планшета, і підставка буде готова.

Як зігнути оргскло методом нагріву

Оргскло при температурі вище 100 ° С починає розм'якшуватися і йому можна надати будь-яку форму. Тому, щоб зігнути лист оргскла для виготовлення упору потрібно нагріти його по лінії вигину до температури 120-180 ° С.

У домашніх умовах нагріти вузьку смужку листа оргскла можна трьома способами: за допомогою лінійного Тена , нагрітої нихромовой дротом і гарячим повітрям будівельного фена. Вище температури 260 ° С оргскло нагрівати неприпустимо, так як воно може спалахнути.

Гнучка оргскла це неспішна робота. Для згинання пластика за допомогою Тена або ніхромового дроту оргскло потрібно розташувати над ними на невеликій відстані таким чином, щоб лінія гнучкі точно була над джерелом тепла. Далі на нагрівач подається напруга живлення. Гнути оргскло можна тільки тоді, коли воно само почне згинатися під власною вагою.

Так як для виготовлення упора в підставці потрібно зігнути смужку оргскла шириною 10 мм, то для нагрівання був застосований будівельний фен.

Для того щоб розігріти тільки вузьку смужку оргскла необхідно захистити решту листа від нагрівання. Для цього потрібно затиснути лист між двома дерев'яними рейками або з товстої фанери, залишивши виступати тільки призначену для розігріву частина. Стягнути рейки можна за допомогою струбцин, як показано на фотографії, або двох саморізів .

Стягнути рейки можна за допомогою струбцин, як показано на фотографії, або двох   саморізів

Далі будівельним феном, включеним в режим мінімального нагріву, смужка оргскла рівномірно прогрівається по всій довжині протягом 1-2 хвилин. Коли оргскло розм'якшиться і попливе, що добре помітно на око, фен відключається, і смужка з допомогою дерев'яної дощечки швидко згинається в потрібну сторону. Тримати притиснутою дощечку потрібно кілька хвилин, поки оргскло не охолоне і стане твердим.

Тримати притиснутою дощечку потрібно кілька хвилин, поки оргскло не охолоне і стане твердим

На фотографії представлений вид зігнутою під прямим кутом смужки оргскла. Упор зігнутий, і можна розтискати струбцини.

Упор зігнутий, і можна розтискати струбцини

Підставка під планшет практично готова. Залишилося за допомогою дрібного наждачного паперу зняти гострі кромки з торців і кутів. У моєму випадку можна було обійтися без операції згинання оргскла. Заготівля вже мала задану форму, і для створення упору можна було приклеїти смужку гуми або пару вузьких смужок, нарізаних із залишків оргскла. Але я вважав за краще, все, ж упор виконати описаним вище способом. Вийшло надійно і красиво.

Вийшло надійно і красиво

Щоб виключити потертість корпусу планшета в місцях опори на підставку, її краю можна покрити скотчем або ізоляційною стрічкою, як на фотографії. Замість скотча можна приклеїти смужку будь-якої м'якої тканини.

Замість скотча можна приклеїти смужку будь-якої м'якої тканини

Ширина підставки зроблена дещо менше, ніж ширина планшета, щоб вона не заважала в разі потреби брати планшет в руки. На цій фотографії планшет зрушать вправо, щоб можна було в деталях розглянути пристрій підставки.

На цій фотографії планшет зрушать вправо, щоб можна було в деталях розглянути пристрій підставки

Як показала практика експлуатації, завдяки наявності плоскої опори підставка стійко тримає планшет при її установці як на плоску тверду поверхню столу або м'яку подушку дивана, так і на колінах. На фотографії зображений вид з тильного боку саморобної підставки з встановленим планшетом.

Деякі задаються питанням, а чим відрізняється планшет від Айпада (IPad)?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей