* Политика новости » Банки »

* *

Як повернути квиток РЖД, куплений через інтернет: порядок повернення грошей

 1. Особливості електронного квитка
 2. порядок реєстрації
 3. Механізм здачі в касу
 4. Повернення на сайті РЖД
 5. Інструкція
 6. електрички

Нерідко бажане і реальні події не стикуються один з одним. Вирушаючи у відпустку, і заздалегідь подбавши про придбання квитків на поїзд, можна «нарватися» на дзвінок начальства про термінове виклику на роботу. Що робити в такому випадку? Як повернути квиток РЖД, куплений через інтернет?

Як повернути квиток РЖД, куплений через інтернет

Особливості електронного квитка

Повернення квитків РЖД, придбаних на сайті, регулюється по виданим нею правилам. Він здійснимо лише, коли купон на посадку ще не роздрукований.

Поверненню підлягає як мульти-замовлення, так і один квиток. Але є нюанси:

 • Купуючи проїзний документ онлайн, можна побачити, що вагони диференціюються за класами. У «Сапсані» існує тип вагона 1 Р - купе переговорна. Він припускає наявність шкіряних крісел, вбиральні, проектора, подачу напоїв, інші послуги. Квитки продаються на 4-х чоловік і повертаються виключно при здачі 4-х квитків одночасно.
 • Часткове повернення неможливий для заявки, зробленої за однаковою ціною для певного числа подорожуючих по гілці Фінляндія - РФ.
 • Те ж - для купе «Люкс», що належать до категорії 1 Б (бізнес-клас), розрахованих на двох чоловік, що включають види обслуговування: подача напоїв, їжі, пропозиція газет і журналів, провезення дрібних домашніх вихованців. Але поширюється це тільки на закордонні рейси з великою відстанню.
 • Особливі правила існують для «Сапсана» по спецтарифи - в одну сторону і назад. По ньому повернути електронний квиток на сайті дозволяється:
 • При відмові від поїздки "туди і назад", першим підлягає поверненню документ на зворотну поїздку, а за ним - квиток первісного напрямку.

для повернення грошей необхідно взяти в касі папір, що підтверджує повернення і бланк заяви. Заповнивши заявку, її разом з документацією на поїздку, що свідчить про звільнення місця, потрібно віддати касиру або відправити за допомогою поштового зв'язку керівництву Сівши. Запис. повідомлення, за вказаною ним адресою. З коштів, які підлягають поверненню, утримується 20% суми, сплаченої за поїздку в зворотному напрямку.

порядок реєстрації

Існує відмінність між ситуаціями, коли електронна реєстрація ще не відбулася, і вже проведена. При другому варіанті розвитку подій здати квиток неможливо. При скасування заявки на кілька місць, коли за деякими з них вже отримані купони - останні виключаються з механізму повернення.

При оплаті електронного квитка РЖД роздруковується підлягає контролю купон з нумерацією замовлення. На нього поширюються правила про суворої звітності, що вимагаються для твори розрахунків по карті. Але він недійсний, якщо не отримано посадковий талон.

Його отримання здійснюється:

 • пройдена реєстрація онлайн;
 • на бланку квитка в касі;
 • в терміналі, розташованому в РФ.

Реєстрація на поїздки всередині Росії здійснюється не пізніше 1-го ч. До відправки потягу з початкового пункту. Опція присутня в тих складах, чиї дані містять ознака "ЕР".

Вона проводиться:

 • У складу є маркер "ЕР".
 • Після оплати проїзду - для всіх збираються в поїздку разом (при наявності їх реквізитів в заявці).
 • Другий раз в особистому кабінеті - в будь-який період.
 • Одноразово для декількох від'їжджаючих або на один квиток РЖД.

Анулювати електронну реєстрацію реально не пізніше 1 ч. До відходу потяга з початкового пункту поїздки.

Це здійснюється:

 • на інтернет-порталі;
 • після отримання талона на посадку у касира або терміналі в РФ.

на інтернет-порталі;  після отримання талона на посадку у касира або терміналі в РФ

Механізм здачі в касу

Як повернути квитки РЖД в касу? Існує залежність від періоду обертання.

Вид поїздки Період До реєстрації Після 1. Внутрішня по РФ Будь відрізок часу - до відправлення з місця посадки Не пізніше 1 ч до відходу з початкової точки 2. Зовнішня по:

· СНД

· Прибалтиці (колишньої радянської)

· Абхазії

3. Зарубіжна, крім країн, позначених в п. 2. Не менше, ніж за 6 годин до відправлення з місця посадки Не пізніше 1 ч до відправлення з початкового пункту

Чи не пізніше, ніж за 6 годин до від'їзду з місця посадки

Повернення на сайті РЖД

При поверненні квитків, замовлених через інтернет і куплених в касі, завжди існують втрати. Їх величина залежить від часу повернення і напрямки руху.

Як на порталі повернути електронний квиток? Це відбувається з урахуванням тимчасового інтервалу, що залишається до відправки, і напрямки руху.

Росія Ближнє зарубіжжя Дальнє За 8 год до відправлення з місця посадки повертається ціна:

 • квитка
 • плацкарти

2-8 годин:

За 2 год:

· Б-ту

За 24 год:

6-24 години:

6 ч:

· Б-ту

· Чи не пізніше, ніж за 6 год:

· Менше, ніж за 6 год - повернення нереальний. ·

· Збір - 10 євро за 1 місце, перекладається в рублі (курс - на день повернення)

Повернення оплати послуг, в т.ч. грошей за білизну.

Береться збір 192,70 руб. за одне місце (дійсно з 1.01. до 31.12.2017).

Коли повертається квиток, куплений на сайті РЖД для дитини, яка не досягла п'яти років, який не передбачає місця, збір не віднімається.

Інструкція

Кроки по здачі квитків, куплених через інтернет, досить прості.

Ось покрокова інструкція:

 1. Відкрити особистий кабінет на залізничному порталі.
 2. Відшукати свої реквізити або увійти в «Мої замовлення».
 3. Вибрати з переліку цікавить талон.
 4. Зробити запит про статус проїзного документа.
 5. При появі пропозиції про повернення, прийняти його, скориставшись кнопкою «Оформити повернення».
 6. Після появи суми і умов - вивчити їх.
 7. Прийняти, якщо згодні, натиснувши «Так».
 8. Дочекатися появи оповіщення про те, що повернення оформлений і статус талона змінився.
 9. Клікнути «Купон повернення», щоб зробити його роздруківку.
 10. Клацнути на «Вихід» - вгорі з правого боку.

Клацнути на «Вихід» - вгорі з правого боку

Гроші за замовлені квитки переводяться на той рахунок, з якого зроблена оплата. Відбувається це в відрізок часу між 7-ю до 30-ю добою з дати оформлення повернення. Вводити реквізити рахунку або гаманця не потрібно.

Якщо повернути кошти у встановлений термін не вдалося, потрібно направити в банк-емітент карти або оператору гаманця (відповідно до виду оплати) досудову претензію , Оформлену на паперовому носії.

електрички

У ст.83 ЖД статуту (З-н № 18-ФЗ від 10.01.2013) зазначено: повернути проїзний документ на електричку можна, якщо в русі з'явився позаплановий перерва більше 1 години.

Але є електрички з 7000-го нумерацією, на яких надаються місця. Їх називають «міжобласними експресами», оскільки вони пересуваються на великі відстані між містами. Квитки на них можна купити і повернути через інтернет. У 2019 року норматив збору становить 50 руб.

У 2019 року норматив збору становить 50 руб

Якщо повернення оформляється за 2 год. До рейсу, буде отримана вартість за вирахуванням 50 руб. Менше - близько 50% і більше, відповідно до ціни квитка. Чим вона нижче, тим більша сума повернеться. Коли склад вже відійшов, повернення не передбачається. В останні роки Російські залізниці прагнуть слідувати світовим стандартам в наданні послуг. Одним із свідчень є замовлення і повернення електронних квитків на їхньому сайті. Цей спосіб пов'язаний з великою зручністю і економією часу.

Що робити в такому випадку?
Як повернути квиток РЖД, куплений через інтернет?
Як на порталі повернути електронний квиток?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей