* Политика новости » Банки »

* *

Врізка хвіртки в секційні ворота

 1. Види хвірток.
 2. Переваги використання секційних воріт з вбудованою хвірткою.
 3. Виготовлення та встановлення хвіртки.
 4. Ремонт хвіртки.
Головна сторінка

» ворота секційні »Врізка хвіртки в секційні ворота

Сучасні ворота секційного типу набули широкого поширення і популярність внаслідок широкого спектра їх позитивних характеристик Сучасні ворота секційного типу набули широкого поширення і популярність внаслідок широкого спектра їх позитивних характеристик.

Одним з основоположних відмінностей таких виробів і перевагою перед воротами інших видів є їх високий рівень теплоізоляції, що надзвичайно важливо як при побутової, так і при промисловій експлуатації.

Домагатися цього вдається в першу чергу завдяки унікальній конструкції, що складається з щільно прилеглих секцій, іменованих сендвіч-панелями, скріплених між собою за допомогою петель. Крім того, для забезпечення додаткового теплоізоляційного ефекту всередині отвір оснащується спеціальними гумовими ущільнювачами, які мінімізують втрати тепла.

Однак, незважаючи на всі переваги подібного роду воріт, далеко не завжди вони зручні у використанні. Йдеться про ті випадки, коли в силу специфіки функціонування об'єкта людям доводиться протягом дня неодноразово заходити в приміщення і залишати його. Наприклад, це можуть бути якісь складські комплекси, логістичні центри, виробничі цехи і навіть просто гаражі.

Тримати ворота постійно відкритими на подібних об'єктах, особливо в зимовий період, - далеко не найкраща ідея. У той же час багаторазове відкривання, нехай і при наявності електроніки, - заняття виснажливе і малоприємне. Крім того, функціонування в такому режимі може негативним чином вплинути на тривалість експлуатаційного терміну. Найбільш простим і раціональним рішенням в таких випадках бачиться установка хвіртки або її врізання в саме полотно секційних воріт.

Види хвірток.

Наша компанія пропонує послуги з установки і врізки хвірток на об'єктах будь-якого типу з метою підвищення зручності їх експлуатації, а також продовження терміну використання воріт. Традиційно виділяють два основних типи хвірток: окремостоячі і вбудовані. У кожного з них є ряд особливостей і власні переваги, які в кожному конкретному випадку можуть виявитися вирішальними при виборі.

Стоїть окремо називають стандартний варіант, коли двері, через яку можна зайти в приміщення і залишити його, розташовується окремо від головних воріт, призначених переважно для пропуску транспортних засобів, які привозять сировину, матеріали, товар, а також вивозять готову продукцію, вироби або щось інше з території Стоїть окремо називають стандартний варіант, коли двері, через яку можна зайти в приміщення і залишити його, розташовується окремо від головних воріт, призначених переважно для пропуску транспортних засобів, які привозять сировину, матеріали, товар, а також вивозять готову продукцію, вироби або щось інше з території.

Незважаючи на те, що в такому випадку конструкція не є єдиним цілим, окремі елементи в більшості випадків ми виготовляємо в одному стилі, використовуючи однакові матеріали і відповідну колірну гамму. Іншими словами, окремостояча хвіртка, яка доповнює секційні ворота, проводиться їх ті ж сендвіч-панелей або легких алюмінієвих профілів, які йдуть на створення полотен для воріт.

У чому основна перевага стоїть окремо хвіртки? В першу чергу в її абсолютну незалежність. Вона жодним чином не пов'язана з воротами, може відкриватися і закриватися відокремлено від них, при цьому люди не будуть перешкоджати пересуванню транспорту, а транспорт, в свою чергу не створюватиме перешкод для персоналу і служити додатковим джерелом підвищеної небезпеки.

Однак подібного роду рішення мають ряд недоліків, через які їх застосування стає недоцільним, непрактичним, невигідним, а часом і просто неможливим. Головною умовою установки відокремленої хвіртки є наявність для цього вільного і відповідного місця. Як показує практика, саме з цим нерідко бувають проблеми. Сучасні складські, виробничі, гаражні приміщення часто проектуються таким чином, що, на розміщення іншого входу, крім основного, що закривається воротами, місця зовсім не залишається.

Якщо ж на якийсь із стін і можна теоретично зробити додаткові двері, то практично реалізовувати подібні проект абсолютно нелогічно і невиправдано з економічної точки зору. Якщо спочатку проект не передбачав такого окремого входу, то для нього доведеться робити отвір в стіні, зміцнювати його належним чином, потім встановлювати короб і тільки після цього - власне хвіртку. На це піде дуже багато часу і непотрібних витрат.

У зв'язку з цим набагато частіше вдаються до більш простому, зручному і ефективному вирішенню - врізки У зв'язку з цим набагато частіше вдаються до більш простому, зручному і ефективному вирішенню - врізки. Хвіртки вбудованого типу відмінно підходять для використання з секційними воротами і пропонують практично ті ж переваги, що і окремо стоячі, але при це вони не вимагають додаткового вільного місця, а процес їх монтажу обходиться істотно дешевше і протікає максимально швидко.

Найкращий варіант - це конструкція, оснащена доводчиком і власним замком, яка врізається фахівцями безпосередньо на велике полотно воріт, але при цьому цілком може експлуатуватися окремо від них, коли вони закриті. Тобто, для проходження всередину приміщення або на будь-яку територію, не доведеться більше відкривати ворота повністю, закриваючи після цього, а достатньо буде просто відчинити зручну двері. Якщо ж ворота знаходяться у відкритому стані, то ніяких додаткових дій здійснювати не доведеться, оскільки хвіртка піднімається разом з ними.

При врізки, в залежності від побажань клієнта, наші фахівці можуть зробити традиційний високий або низький поріг, розташований на висоті всього 90 міліметрів від земля. Останній варіант, який став доступним відносно недавно за рахунок використання вдосконаленого варіанту конструкції, є кращим, так як підвищує зручність проходження крізь відкривається отвір. Завдяки такому рішенню можна безперешкодно проносити значні вантажі, не боячись зачепитися за високо розташовану поперечину.

Важливо мати на увазі, що низький поріг використовується переважно при незначній ширині воріт, що не перевищує 4,5 метра, а й в такому випадку наші фахівці обов'язково задіють додаткові профілі для зміцнення нижнього краю. При істотних габаритах воріт все-таки небажано сильно занижувати рівень, оскільки це може привести до ослаблення конструкції. Ширина ж самої хвіртки традиційно становить 800-1000 міліметрів, її висота зазвичай знаходиться в діапазоні 1800-2300 міліметрів.

Відкривається вбудовується виріб переважно назовні, що обумовлено зручністю і необхідністю дотримання техніки безпеки. Важливим елементом також є лінійний доводчик, який спрощує процедуру закриття і оберігає сендвіч-панелі від надмірного навантаження і пошкоджень.

Переваги використання секційних воріт з вбудованою хвірткою.

Подібного роду конструкції є оптимальним рішенням для установки на об'єктах різного призначення з різноманітною формою прорізів, включаючи стандартну прямокутну, закруглену, арочну.

Важливою перевагою таких воріт є плавність і безшумність їх роботи, що забезпечуються сучасною автоматикою. Точно так же функціонує і хвіртка з доводчиком: не створюючи неприємного шуму або скрипу, вона рухається абсолютно легко, без додатка зайвих зусиль.

При відкриванні ворота секційного типу разом зі побудованої хвірткою піднімають вгору і фіксуються, в залежності від особливостей конструкції і висоти стелі, в вертикальному або горизонтальному положенні. Завдяки даній особливості забезпечується значна економія простору, яке максимально використовується для корисних цілей. Крім того, особливо цінною виявиться така конструкція в зимовий період, коли через сніг і намерзлого льоду традиційні орні стулки відкрити вкрай проблематично. Функціонування врізаної хвіртки також відрізняється більшою простотою в порівнянні з окремо стоячих, так як між її нижньою точкою і поверхнею землі залишається збільшений просвіт. Все це в підсумку обертається економією сил і часу, оскільки для того, щоб потрапити навіть в суворе зимовий ранок всередину, не доведеться годинами орудувати ломом і лопатою.

Секційні ворота і вмонтована в них хвіртка розраховані на інтенсивне використання Секційні ворота і вмонтована в них хвіртка розраховані на інтенсивне використання. Тому всі використовувані деталі з трансмісією і іншими механізмами використовуються максимально міцні і надійні.

Балансування конструкції здійснюється за допомогою торсіонної системи, здатної витримати до ста тисяч робочих циклів і забезпечує граничну легкість відкриття, як в автоматичному, так і ручному режимі. Другий варіант може знадобитися в разі, якщо сталося раптове відключення електроенергії. Що стосується доводящего механізму хвіртки, то він виготовляється максимально міцним і надійним, з урахуванням ваги тієї конструкції, яку йому доведеться витримувати.

Виготовлення та встановлення хвіртки.

Секційні ворота - чудове винахід сучасних інженерів, істотно полегшує життя величезній кількості людей на повсякденно-побутовому і професійному рівні. Однак в деяких випадках навіть вони можуть виявитися не зовсім зручними, якщо мова йде про необхідність частого виходу з приміщення на вулицю і навпаки. Безумовно, наявність автоматики дозволяє не напружуватися фізично, проте, якщо доводиться ходити туди-сюди десятки разів в день, то очікування, нехай і недовге, почне стомлювати. Залишати ворота відкритими - теж не вихід, особливо, якщо погодні умови залишають бажати кращого або, наприклад, всередині ведеться якесь виробництво, яке потребує стерильності, або просто хочеться приховати від сторонніх очей те, що знаходиться всередині. Загалом, причин, коли постійно відкритий вхід є неприйнятним, може бути маса.

Найбільш просте, ефективне, зручне і економічне рішення даної проблеми - установка хвіртки, інтегрованої, тобто врізаної, безпосередньо в ворота. Тут може бути кілька варіантів. Якщо ви тільки плануєте монтаж секційних воріт, то наша компанія може запропонувати вам готовий варіант від провідних виробників галузі, наприклад, Alutech або DoorHan. В такому випадку в наборі вже буде йти врізана хвіртка з ручками, замковим механізмом, доводчиком. За бажанням клієнта можуть бути використані різноманітні додаткові опції, найбільш корисною з яких є датчик відкритих дверей, який при поганому закриття виробляє блокування воріт.

Якщо ж конструкція була встановлена ​​раніше, а зараз виникла необхідність у хвіртці, то наші майстри швидко і професійно вріжуть її безпосередньо в полотно Якщо ж конструкція була встановлена ​​раніше, а зараз виникла необхідність у хвіртці, то наші майстри швидко і професійно вріжуть її безпосередньо в полотно. При цьому використовується напрацьована за роки роботи технологія, яка дозволяє бути абсолютно впевненими в бездоганній якості отриманого в результаті результату.

До початку роботи наші фахівці знімають полотно воріт з петель і надають їм горизонтальне положення. Це необхідно для більш точної розмітки та подальшого врізання. Для виключення непередбаченого руху панелей проводиться їх завчасне стягування із застосуванням гумового джгута. Збирається ж конструкція вже в вертикальному положенні, що дає можливість в реальних умовах відрегулювати просвіти і уникнути будь-яких перекосів.

Традиційна комплектація використовуваних нашою компанією хвірток виглядає наступним чином:

 • алюмінієві профілі П- і Ц-образні;
 • петлі, також виготовлені з легкого, але міцного алюмінієвого сплаву;
 • петлі проміжного типу, виконані з нержавіючої сталі;
 • заклепки;
 • механізм доведення;
 • замок, поміщений в спеціальний посилений корпус, що забезпечує пролонгований експлуатаційний термін
 • якісні ручки з металу для зручності відкривання;
 • обрамлення для країв з алюмінієвого профілю;
 • козирок проти дощу;
 • особливого роду уловлювачі, що запобігає прогинання стулки.

Встановлюються хвіртки, що мають різні типи порогів:

 • стандартний, має висоту 145 міліметрів і орієнтований на конструкцію, загальна ширина якої становить 4,5-6 метрів;
 • низький, висота якої обмежена 100 міліметрами, призначений для воріт, що мають ширину 1,9-4,5 метра;
 • плоский, що відрізняється 18-міліметрової висотою і придатний для використання при загальній ширині обладнання 1,9-5 метрів.

Ремонт хвіртки.

Незважаючи на високий рівень надійності сучасних врізних хвірток, в результаті тривалої та інтенсивної експлуатації певні деталі і механізми можуть виходити з ладу, в результаті чого повноцінна експлуатація обладнання стає неможливою. У такому випадку немає необхідності міняти всю конструкцію, так досить зробити заміну лише тих елементів, які зносилися. Найчастіше неприємності трапляються з доводящим механізмом, а також петлями, яким доводиться витримувати найбільше навантаження.

У разі, якщо ви виявили якісь порушення в роботі секційних воріт з вбудованою хвірткою, достатньо зателефонувати в нашу компанію, і досвідчений майстер, який виїхав на місце, швидко визначить джерело виниклих неполадок, після чого швидко і якісно зробить ремонтні роботи.

У чому основна перевага стоїть окремо хвіртки?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей