* Политика новости » Банки »

* *

Відкатні ворота з ручним керуванням

 1. Переваги воріт з відкотами стулками.
 2. Де використовуються такі ворота?
 3. Дизайн воріт.
 4. Особливості конструкції механічних воріт.
 5. Замки і ручки.
 6. Довговічність і надійність конструкції.
 7. Установка воріт.
 8. Чому клієнти обирають нас.
Головна сторінка

» ворота відкатні »Механічні відкатні ворота

Механічні відкатні ворота - це найкращий вибір для тих, кому важлива економія простору і швидкість установки всієї конструкції Механічні відкатні ворота - це найкращий вибір для тих, кому важлива економія простору і швидкість установки всієї конструкції.

Будь-яка приватна територія повинна бути забезпечена надійним захистом від проникнення сторонніх осіб. Для цих цілей краще всього використовувати ворота, що володіють надійною і простою конструкцією. Існує великий вибір таких механізмів, але радимо звернути увагу на механічні відкатні ворота. Дана конструкція є найкращим вибір для тих, хто хоче заощадити час і гроші, і отримати зручну систему доступу на свою огороджену територію.

Давайте докладніше розглянемо переваги і недоліки механічних воріт.

безумовно, автоматичні ворота за своїми параметрами і зручності використання є більш зручним у використанні варіантом, але їх вартість досить висока. При цьому автоматичні системи, на відміну від механічних воріт, не можуть похвалитися високою надійністю механізмів і тривалим терміном служби.

Перед тим як встановити на свою ділянку відкатні систему воріт, необхідно визначитися з парканом. Багато в чому саме від типу забору буде залежати найбільш підходящий тип конструкції для воріт. Сучасний будівельний ринок пропонує великий вибір самих різних будматеріалів, потрібних для створення відмінного огорожі. Паркани в основному будують з профільних металевих листів, цегли або газобетонних блоків.

Відкатні конструкції працюють за принципом відкату в сторону вздовж паркану по спеціальних напрямних. Вибір боку, куди буде відкриватися конструкція, прямо залежить від наявності вільного місця і елементарної зручності. Подібний тип воріт набагато зручний звичних орних систем, так як можна заощадити багато місця і забезпечити більш зручний проїзд крупному транспорту на огороджену територію.

Також не варто забувати про те, що для відкриття цих воріт в зимовий час не потрібно витрачати час і сили на прибирання снігу. Крім того, незаперечна перевага, що транспорт може при необхідності впритул наблизитися до воріт. Адже якщо заїзд розташований близько до проїжджої частини, які в'їжджають довгі фури можуть перекривати основну дорогу, створюючи таким чином незручність іншим учасникам руху.

Механічні системи воріт дуже затребувані на складах. Це пов'язано з тим, що для навантаження товарів використовується велика техніка. Зручний механізм цієї конструкції забезпечує швидке відкриття проїзду. При належній вправності, забезпечити вільний доступ транспорту на територію можна набагато швидше автоматичних систем. Це досягається за рахунок використання спеціальних напрямних, вмонтованих в дорожнє полотно.

Переваги воріт з відкотами стулками.

Існує досить великий список переваг механічних воріт перед звичайними орними стулками і більш дорогими автоматичними системами, завдяки яким вони отримали велику популярність:

 • Забезпечення оптимізації простору.
  Для установки таких комірних стулок немає необхідності в додатковій площі, що є головною перевагою цих систем особливо, якщо мова йде про огородженій території, прямо пов'язаною з проїжджої частини. З цієї причини такі ворота є ідеальним рішенням для тих, у кого є певні проблеми, пов'язані з нестачею місця;
 • Висока економічність.
  Такі воротні стулки не підключаються до електричної мережі, що дозволяє додатково економити на витратах по використанню електроенергії. Також не можна забувати про те, що на відміну від механічної конструкції експлуатація більш дорогих автоматичних стулок передбачає їх постійне обслуговування у вигляді придбання різних витратних матеріалів;
 • Простота конструкції і легкість експлуатації.
  Ворота мають дуже просту конструкцію, що дає можливість їх використання навіть дитині. За рахунок якісних роликів і спеціальної направляючої, хід воріт дуже легкий і дає можливість їх легко відкривати без будь-яких зусиль;
 • Надійність і загальна довговічність.
  За рахунок простоти своєї конструкції такі механічні стулки воріт не вимагає ніякого серйозного догляду і вже тим більше додаткових регулярних витрат, пов'язаних з їх обслуговуванням. Конструкція дуже надійна і гарантовано здатна прослужити протягом довгих років;
 • Майже повна безшумність системи.
  Навіть в сильні морози стулки таких воріт відкривають без будь-якого шуму, що забезпечується продуманою конструкцією і використанням якісних роликів.

Окремо варто відзначити невисоку вартість цих механічних воріт, що є особливо важливим фактором на тлі досить високої ціни автоматичних воріт. При цьому ця конструкція має фактично аналогічними експлуатаційними властивостями.

Наша компанія надає широкий асортимент механічних воріт, що задовольнить вимоги будь-якого покупця. Від себе ми гарантуємо швидку доставку і якісний монтаж конструкції. Також у нас діє власна система знижок і бонусів, тому співпраця з нами - це правильний вибір.

Де використовуються такі ворота?

Механічні відкатні ворота є найкращим рішенням за рахунок своєї продуманою і надійної конструкції в умовах серйозної нестачі простору біля в'їзду на територію. Особливо воно затребуване в тих регіонах, де більшість складських приміщень розташовані в безпосередньо близькості до проїжджої частини, що відповідно накладає певне обмеження на використання звичних орних воріт.

У тому випадку, якщо на огороджену територію не так вже й часто заїжджають і виїжджають транспортні засоби, немає ніякого сенсу встановлювати автоматизовані ворота - оскільки це недоцільно суто з економічної та практичної точки зору. Для таких випадків куди більш правильним рішенням буде монтаж механічної системи відкриття комірних стулок.

Механічні відкатні ворота з-за своєї невисокої вартості і практичності відмінно підходять для установки на дачних ділянках Механічні відкатні ворота з-за своєї невисокої вартості і практичності відмінно підходять для установки на дачних ділянках. Вони набагато дешевше автоматичних і порівняти за своєю ціною з традиційними орними.

Невисока вартість цієї конструкції, простота її використання, а також практичність роблять її ідеальним рішенням в наступних випадках:

 • Перекриття в'їзду у двір з невеликим потоком автомобілів;
 • Захист доступу на територію, куди в'їзд транспорту необхідний рідко.

Дане рішення ідеально підходить для тих випадків, коли не спостерігається постійний потік автомобілів.

Дизайн воріт.

Зовні механічні відкатні ворота нічим не відрізняються від більш дорогих автоматичних систем. Також якість самого полотна і використовуваних механізмів нічим не відрізняється від автоматичних аналогів. В цілому процес виробництва механічних воріт відкатного типу аналогічний дорогим автоматичним воротам. Полотно цієї конструкції забарвлюється високоякісної порошковою фарбою, що забезпечує відмінний захист полотна від зовнішніх погодних впливів.

Зовнішня обробка комірних стулок може бути виконана з будь-якого матеріалу. Тут все будуть залежати виключно від уподобань самого замовника. Ми пропонуємо найрізноманітніші типи оздоблень, а також колірні рішення, що дає можливість вписати цю конструкцію в дизайн фактично будь-якого об'єкта.

Особливості конструкції механічних воріт.

Конструктивно самі механічні (або, як їх ще нерідко називають, ручні відкатні ворота) є частиною огорожі, яка може рухатися в певну сторону для забезпечення доступу на огороджену територію.

Механічні відкатні ворота складаються з декількох основних конструктивних елементів:

 • Нижня направляюча;
 • ролики;
 • Полотно.

При правильній збірці і дотриманні правил установки такої конструкції забезпечується плавний рух полотна вздовж паркану, що гарантує легке відкриття і закриття доступу на територію.

Установка цієї ворітної системи повинна проводитися кваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід роботи з подібними конструкціями. Лише так можна забезпечити високу якість установки і тривалий термін служби воріт.

Замки і ручки.

У автоматичних воріт в ролі замку виступає безпосередньо сам автоматичний механізм. Він відповідає за блокування воріт в їх закритому положенні. Якщо ж мова йде про механічних відкатних воротах той тут використовуються інші технічні рішення:

 • Установка спеціальних замків, створених для подібних механічних комірних стулок;
 • Застосування самого простого замка навісного типу для замикання воріт;
 • Використання вертикального замку, що дозволяють фіксувати ворота в певному положенні.

За бажанням замовника стулки можуть дооснащаться додатковими спеціальними ручками, що робить використання таких воріт зручнішим.

Довговічність і надійність конструкції.

Для більшості користувачів основним параметром, які вони цінують в воротах, є надійність. Що ж до різних додаткових систем, то вони мають суто другорядне значення. З цієї причини багато хто віддає перевагу саме механічним відкатним воріт зважаючи на їх простоти, надійності, а також невисоку вартість. У їх конструкції не передбачено електропривод і керуюча його роботою електроніка.

Конструкція таких комірних стулок не передбачає використання електричних систем, що не тільки здешевлює всю систему, але і робить її більш надійною. Це особливо важливий фактор так, як наші кліматичні умови роблять серйозний негативний вплив на загальну надійність і довговічність експлуатації автоматичних систем відкриття воріт.

Конструкція воріт передбачає використання наступної фурнітури і елементів:

 • Роликових опор, які беруть на себе масу стулок, а також частково гасять навантаження від поривів вітру;
 • Верхнього ролика, який утримує верх стулки, а також фіксує її в вертикальному положенні;
 • Спеціального профілю, який разом з опорними роликами забезпечує рух воротного полотна;
 • Додаткових кронштейнів, які фіксують стулку в положенні максимального вильоту.

Установка механічних відкатних стулок допомагає уникнути відразу декількох серйозних проблем з автоматикою:

 • Нестабільне електропостачання об'єкта;
 • Постійні скачки в електромережі;
 • Поява збоїв в роботі автоматики особливо в зимовий період часу.

Також варто відзначити, що механічні ворота не потребують додаткового спеціального обслуговування, що також є серйозним фактором економії. Конструкція таких воріт відрізняється простотою і надійністю, тому вона і користується такою високою популярністю.

Установка воріт.

Наша компанія серед загального переліку послуг, що надаються клієнтам, пропонує установку механічних воріт Наша компанія серед загального переліку послуг, що надаються клієнтам, пропонує установку механічних воріт.

Одним з основних чинників довговічності і надійності такої конструкції є дотримання правильності принципів її установки. Фахівці, що володіють великим досвідом роботи з цими системами, гарантують швидкий і якісний монтаж. Складність і швидкість установки таких комірних стулок безпосередньо залежить від конкретного типу воріт.

Використання системи консольних блоків в механічних воротах відкатного типу дозволяють воротним стулок не торкатися землі. Зверху і знизу конструкції відсутні направляючі рейки. За рахунок повного відкриття цих воріт можна повністю звільнити проїзд на територію навіть великогабаритного транспорту.

Консольні блоки монтуються на потужну фундаментну основу. Зовнішня облицювання полотна комірних стулок підбирається і виготовляється виходячи з персональних побажань замовника. Каркасна частина воріт заповнюється металевої латами з труб або ж профнастилом, мають полімерне покриття, яке може бути абсолютно будь-якого кольору. Тут все будуть залежати від вимог замовника.

Відкатні воротні стулки з механічним приводом - це надійна металева рухома конструкція, яка забезпечує легкий доступ транспорту на огороджену територію. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати найбільш оптимальне технічне рішення для задоволення вимог кожного клієнта.

За рахунок подібної конструкції можна надати сучасний вигляд будь-якому огорожі, зробивши його більш привабливим. Важливо розуміти, що сучасні механічні відкатні воротні стулки, це не тільки зручно, але й красиво. Наша компанія використовує лише високоякісні матеріали для виготовлення таких конструкцій, а також застосовує спеціальну порошкову фарбу для захисту металевого полотна воріт від зовнішнього агресивного впливу клімату. Таким чином, забезпечується максимальна стійкість воріт до корозії, що гарантує їх тривалий термін експлуатаційної служби.

Все що встановлюються нами конструкції проходять ретельну перевірку на повну відповідність суворим вимогам ГОСТу, тому можна бути впевненим у високій якості воріт від нашої компанії. Ми є одними з лідерів сучасного ринку виготовлення та встановлення механічних воріт.

Чому клієнти обирають нас.

Наша компанія займається виготовленням і установкою зсувних воріт різної складності в тому числі і бюджетного варіанту без автоматичної системи відкриття. Основною перевагою консольної конструкції механічних воріт, яку ми пропонуємо нашим клієнтам, є її компактність. Таким воротам не потрібна балка або підвісні рейки. Продумана конструкція цієї системи забезпечує повне відкриття проїзду для транспорту, що особливо актуально для складів і промисловості.

Процес установки і подальшої експлуатації таких воріт передбачає застосування спеціальної фурнітури, що забезпечує простоту використання, а також загальну надійність всієї конструкції. Одним з найважливіших факторів, від якого залежить надійність і довговічність конструкції, є точність монтажу, а також дотримання правил установки подібних типів воріт.

Довгі роки ми працюємо на ринку виробництва і монтажу подібних конструкцій. За рахунок великого досвіду і використання інноваційних технологій, ми можемо виробляти монтаж механічних воріт в будь-який час року, без зниження їх технічних характеристик, а також параметрів надійності і довговічності конструкції. Відкатні ворота легко відкриваються без використання автоматичного електроприводу. Продумана цінова політика нашої компанії, а також великі обсягів замовлень, дозволяють нам надавати відкатні ворота з механічним приводом за низькими цінами при збереженні їх високої якості.

Виходячи з усієї важливості процесу монтажу для забезпечення довговічності воріт, рекомендуємо замовляти такі конструкції під ключ. Завдяки комплексній роботі, можна гарантувати максимальне дотримання побажань замовника, а також врахувати різні технічні особливості конкретної конструкції. Лише комплексний підхід, починаючи від виготовлення та закінчуючи установкою воріт, може забезпечити довговічність і надійність конструкції.

Зверніться до нас, наші менеджери нададуть повний обсяг інформації про відкатних механічних воротах, а також зможуть запропонувати найбільш привабливу ціну на ринку, з урахуванням високої якості матеріалів.

Де використовуються такі ворота?
Де використовуються такі ворота?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей