* Политика новости » Банки »

* *

Як повернути гроші з Ківі (Qiwi) гаманця, якщо помилився або обдурили

 1. Ситуації для повернення коштів
 2. Варіанти скасування операції
 3. Поклав гроші на рахунок через термінали або банкомати - чи можна повернути?
 4. через термінал
 5. через банкомат
 6. Жертва шахраїв - як бути?
 7. Куди скаржитися: на номер в СМС або сайт
 8. Минуло більше 15 хвилин-години - що робити
 9. висновок

Розрахунки за допомогою віртуальних платіжних систем досить поширені. Основні переваги застосування електронних грошей, в тому числі, QIWI-гаманця - це простота і зручність фінансових взаємовідносин. Однак нерідко виникають помилки. Про те, як повернути гроші з QIWI гаманця, розповімо далі.

Ситуації для повернення коштів

Переклади з використанням QIWI-гаманця можна робити різними способами. Покласти певну суму можна через спеціальні термінали, банкомати, банківські карти , Мобільний телефон, інтернет-банк. При будь-якому із зазначених варіантів внесення грошей існує можливість помилки або шахрайства.

Необхідність повернення переказаних грошей може виникнути в таких ситуаціях:

 1. Вказівка ​​помилкових реквізитів. В цьому випадку неуважний платник сам робить помилку, і гроші йдуть на чужий рахунок.
 2. З терміналом або платіжною системою трапився збій. Через неполадки кошти були вставлені не надійшли на рахунок клієнта.
 3. Переклад в результаті дій шахраїв .

Для того, щоб не запанікувати в зазначених обставин, користувачам цієї системи слід знати, як повернути платіж з Ківі гаманця.

Варіанти скасування операції

Повернення грошей з Ківі-гаманця при неправильному перекладі можливий. Порядок отримання коштів назад залежить від способу і часу проведення платежу, його статусу.

Важливо знати, що переказ коштів здійснюється не відразу після введення даних. Провайдеру для перевірки і зарахування грошей потрібен час. Тому повертати перерахований помилковий платіж на чужий гаманець QIWI варто якнайшвидше.

Якщо платіж ще не встигли перевести, і його статус «невиконаний», то можна швидко вирішити проблему через службу підтримки системи QIWI. Коли платіж вже проведено, потрібно діяти через провайдера.

При переказі грошей на чужий рахунок в результаті шахрайства ситуація складніша. Скасувати переведення в такій ситуації не вийде. Повернення коштів з рахунку шахрая зажадає часу, а можливо і залучення правоохоронних органів.

Поклав гроші на рахунок через термінали або банкомати - чи можна повернути?

Поклав гроші на рахунок через термінали або банкомати - чи можна повернути

Якщо здійснив платіж на чужій Ківі гаманець, як можна повернути перекладені гроші. Таке питання досить часто задають особи, які вчинили помилку при перекладі через термінали Ківі або банкомат. Розглянемо, які існують способи повернення коштів.

через термінал

При виявленні помилки під час платежу через термінал, власнику гаманця слід зробити наступне:

 1. Перевірити статус платежу. Зробити це можна в історії платежів на офіційному сайті.
 2. Якщо він ще не був оброблений, то можна звернутися в службу підтримки або відправити заявку безпосередньо на сайті QIWI. При цьому слід зазначити, яка помилка була допущена, а також вірні дані для перерахування платежу.
 3. Якщо платіж вже був проведений, то потрібно звернутися до провайдера, щоб уточнити, чи можна скорегувати платіж.

Існує ще один метод повернення коштів. Для початку слід уточнити, на чий гаманець потрапили кошти і зв'язатися з його власником. Це можна побачити в отриманої з терміналу квитанції або особистому кабінеті на сайті Ківі. Добросовісний одержувач відразу зробить зворотний платіж помилково переказаних грошей.

В обох випадках бажано зберігати квитанцію з даними про скоєний платіж. Хоча її відсутність не є підставою для відмови в поверненні коштів.

Читайте статтю « Як можна отримати неустойку за договором надання послуг »

через банкомат

При оплаті через банкомат алгоритм дій по поверненню коштів буде приблизно таким же При оплаті через банкомат алгоритм дій по поверненню коштів буде приблизно таким же. Платник може вирішити питання таким чином:

 1. Через службу підтримки Ківі. Звернутися туди можна по телефону або заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. Через провайдера, який здійснює переклад.
 3. Зв'язавшись з особою, якій були помилково переведені гроші.

Незалежно від ситуації, навіть якщо чек про оплату відсутня, можна намагатися вирішити проблему за допомогою служби підтримки Ківі. Якщо інші методи не допомагають, то залишається діяти через правоохоронні та судові органи.

Жертва шахраїв - як бути?

Жертва шахраїв - як бути

Не завжди платник повинен помилитися сам, щоб гроші пропали або пішли не на те гаманець (рахунок). Нерідко особи, що користуються віртуальними платіжними гаманцями, стають жертвами шахрайських дій . У них виникає питання, як повернути гроші з Ківі гаманця шахрая.

Якщо ви виявили, що з гаманця Ківі без вашого відома здійснений переклад, варто діяти швидко.

 1. По-перше, потрібно звернутися в службу безпеки Ківі. Це можна зробити на сайті, заповнивши спеціальну форму. Служба безпеки проведе перевірку і може заблокувати сумнівний гаманець.
 2. По-друге, якщо особистість шахрая можливо встановити, то варто піти на контакт і вирішити справу миром. При відсутності можливості взаємовигідного рішення або коли гроші вже витрачені, слід звернутися в правоохоронні органи.

Куди скаржитися: на номер в СМС або сайт

Скарги на несанкціоновані переклади з гаманця і всі питання з помилковими платежами слід вирішувати через сайт платіжної системи Скарги на несанкціоновані переклади з гаманця і всі питання з помилковими платежами слід вирішувати через сайт платіжної системи.

На ньому в розділі «Допомога» можна побачити, як діяти в тій чи іншій ситуації. Звичайно потрібно заповнити форму і відправити її в підтримку Ківі.

Відправити СМС можна в ситуації, коли втрачена пластикова карта Ківі. Потрібно здійснити блокування, щоб у сторонніх людей не було можливості доступу до рахунку.

Для цього потрібно увійти в особистий кабінет або відправити СМС на номер 74-94.

Минуло більше 15 хвилин-години - що робити

Не завжди помилку в реквізитах платник зауважує відразу. Дії шахраїв теж не відразу виявляються. Чи можна повернути гроші з Ківі гаманця, якщо обдурили, але це виявилося не відразу.

Звичайно, краще відреагувати одразу, але шанс на повернення грошей після закінчення півгодини теж є. Рекомендуємо здійснити вищеописані дії.

висновок

Здійснювати перекази через електронну платіжну систему Ківі зручно. Але власникам електронних гаманців доводиться стикатися з помилками при введенні даних, роботі терміналів, шахраями.

Для вирішення уникнення подібних ситуацій будьте пильні і дійте негайно, згідно наших рекомендацій.

Поклав гроші на рахунок через термінали або банкомати - чи можна повернути?
Жертва шахраїв - як бути?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей