* Политика новости » Банки »

* *

Кутові ванни розміри і ціни фото від "Про Ванну, Ком"

 1. Про розміри кутових ванн
 2. Кілька слів про маленьких ваннах
 3. Симетричні і асиметричні кутові ванни - що вибрати
 4. Кутові асиметричні ванни
 5. Установка карниза для кутової ванни
 6. Запобіжні заходи при монтажі кутових ванн
 7. Ціни на кутові ванни

Основна перевага кутових ванн - їх функціональність. Вони не тільки надають приміщенню естетичний і сучасний вигляд, а й істотно економлять простір.

Вони не тільки надають приміщенню естетичний і сучасний вигляд, а й істотно економлять простір

Кутова ванна - ідеальний варіант навіть для обмежених за площею приміщень. Правильний розрахунок габаритів забезпечить раціональне використання кожного сантиметра ванної кімнати і в той же час дозволить розставити меблі і сантехніку з найбільшим ефектом.

У порівнянні з класичними ваннами, кутові виглядають менш громіздко і більш естетично.

Для виготовлення виробниками використовуються наступні матеріали:

 • Акрил. Полімер, найбільш поширений і забезпечує величезну різноманітність форм завдяки своїй пластичності. Випускається в класичному білому і інших кольорах (Прибалтика). Ідеальне співвідношення «ціна - якість».
 • Сталь. Дешевші і економічні вироби. З недоліків - низький рівень шумопоглинання і висока теплопровідність. Вимагають додаткових вкладень для шумо- і теплоізоляції.
 • Чавун. Через складності в лиття мають досить високу вартість, рідко зустрічаються в продажу. Їхня основна перевага - добре утримують тепло і поглинають шум води, що ллється. Їх всіх виробів - самі довговічні.

«Важливо. При чищенні ванн слід чітко дотримуватися інструкції по застосуванню миючих засобів. Для акрилових ванн категорично заборонено використовувати абразивні і лужні засоби ».

Про розміри кутових ванн

Про розміри кутових ванн

Визначальний параметр при виборі кутової ванни - це її розміри. При цьому важливо не помилитися з вибором місця. Можливо, є сенс спочатку порадитися з майстром по установці. Обов'язково слід врахувати такі фактори, як:

 • в якому місці знаходиться випуск;
 • чи потрібно вирівнювання стін і кутів;
 • наявність розеток або можливість їх установки (при необхідності).

При помилку хоча б в один сантиметр (особливо на обмежених площах) вас незмінно чекає розчарування.

Розміри кутової ванни мають на увазі довжину і ширину, зазначену в сантиметрах. Найбільш популярними і затребуваними є вироби з параметрами 130х130 сантиметрів - оптимальна величина для включення додаткових опцій.

Найменший зустрічається розмір крила - 100 сантиметрів (для асиметричних маленьких ванн), максимальний - 185 сантиметрів.

При визначенні параметрів треба знати, що приблизний крок становить п'ять сантиметрів. Залежно від виробника можна підібрати ванну з такими розмірами, які ідеально підійдуть під ваше приміщення.

«Важливо. Порядок дій: вирівнювання стін, завмер, установка ванни, облицювання плиткою. При недотриманні цього простого правила вам доведеться задуматися, ніж закрити щілину між ванною і стіною ».

Кілька слів про маленьких ваннах

Кілька слів про маленьких ваннах

Сучасний моделі включають цілий ряд виробів, які можна назвати маленькі кутові ванни . Основна функціональна особливість - економія простору. До їх установці застосовуються ті ж вимоги, що і до монтажу стандартних кутових ванн: точний розрахунок і грамотна розводка труб у ванній .

В експлуатації маленькі ванни дуже комфортні, легкі в обслуговуванні і догляді. Основний матеріал для виготовлення - білий акрил.

Звичайно, це - найпростіші вироби без додаткових функцій. Але естетичність форм, продуманий дизайн і гладка поверхня додадуть ванній кімнаті особливий шик і чарівність.

Симетричні і асиметричні кутові ванни - що вибрати

Симетрична кутова ванна

Симетрична кутова ванна

Асиметрична кутова ванна

За формою ванни можна поділити на симетричні і асиметричні.

До симетричних відносяться вироби з однаковим розміром сторін. Установка таких ванн найбільш рентабельна в просторих приміщеннях, що мають квадратну форму.

Кутові асиметричні ванни

Асиметричні кутові ванни мають різні розміри сторін і особливе «лекало». Нестандартні рішення дозволяють максимально ефективно використовувати простір ванної кімнати і звільнити місце для вільного пересування людини або установки меблів.

Невеликі витягнуті ванні кімнати в старих будинках можна буквально перетворити, якщо встановити кутову ванну асиметричною форми. Що вже говорити про сучасні просторі приміщення - треба тільки визначитися з вибором.

«Важливо. При виборі слід все-таки приділити час і подивитися в мережі представлені фото кутових ванн. Це допоможе зорієнтуватися не тільки за формою і кольором, але і за ціною ».

Установка карниза для кутової ванни

Установка карниза для кутової ванни

Монтаж конструкції можна виконати двома способами:

 • карниз встановлюється на ніжки з подальшим коректуванням за будівельним рівнем;
 • основний тягар системи доводиться на опорну подушку, виконану з цегли або бетону, потім кріпляться ніжки.

Другий спосіб - надійніший. Для його здійснення потрібно:

 • Викласти цегляну підставу висотою трохи менше, ніж відстань від нижньої точки ванни до дна.
 • Залишити для схоплювання розчину на термін не менше 12 годин.
 • Встановити ванну, наповнити її водою і залишити ще на добу (за рахунок тяжкості дно ванни трошки опуститься).
 • Утворився зазор між підставою і дном залити монтажною піною.
 • Перевірити на герметизацію.
 • Якщо передбачені додаткові кріплення до стіни, то слід їх встановити.

Можна підключати.

«Важливо. Без сумніву, всі ці роботи можна виконати самостійно. Але якщо у вас з'явилися сумніви, що ви можете не впоратися, краще не ризикувати і довірити установку фахівцям ».

Карниз кутової ванни збирається за інструкцією і, як правило, процес особливих труднощів не викликає.

За відгуками споживачів, найбільша складність полягає в «хитрої» збірці саме ніжок для ванної.

Запобіжні заходи при монтажі кутових ванн

Запобіжні заходи при монтажі кутових ванн

Під час виконання робіт з установки кутових ванн і на попередніх етапах слід дотримуватися певних правил:

 • Подбати про герметизації труб, стиків і випусків. В іншому випадку ви можете затопити нижні поверхи і згодом довго і нудно розраховуватися з сусідами.
 • Всі електромонтажні роботи повинен виконувати тільки фахівець, який має спеціальні допуски.

«Важливо. Звертатися з самої ванни слід дуже обережно, щоб не допустити ушкоджень і відколів. Якщо легкі подряпини на акриловій ванні легко усунути спеціальним складом, то пошкоджену емаль відновити набагато важче. Знадобиться не тільки фарба для ванної , Доведеться перефарбовувати поверхню повністю, щоб не виник ефект латки ».

Ціни на кутові ванни

Нижче представлено кілька цін на кутові ванни від різних інтернет магазинів. Ціни можуть відрізнятися і носять лише приблизний ознайомлювальний характер.

Ціни можуть відрізнятися і носять лише приблизний ознайомлювальний характер

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей