* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн для маленької ванної кімнати (фото) - ідеї інтер'єру, планування ванни маленьких розмірів

 1. Особливості інтер'єру в тісних приміщеннях
 2. вибір обладнання
 3. Вибір кольору і фактури обробки
 4. організація освітлення

Готуючись до ремонту, більшість людей переглядає фото дизайнерських інтер'єрів, щоб почерпнути цікаві ідеї, а також надихнутися на нові звершення. Однак, проблема в тому, що більшість пропонованих варіантів дизайну розроблені з розрахунком на приміщення великого розміру. Але що ж робити, якщо у вас маленька ванна кімната?

Але що ж робити, якщо у вас маленька ванна кімната

На щастя, сучасна компактна сантехніка і меблі дозволяють облаштувати функціональний, комфортний, красивий санвузол навіть на площі 3 квадратних метра. У цій статті ми розповімо, якою має бути планування маленької ванної кімнати, щоб в ній вмістилося все необхідне.

Особливості інтер'єру в тісних приміщеннях

На жаль, більшість міських жителів Росії мають малогабаритні ванні кімнати, в яких після установки всієї необхідної сантехніки, меблів та техніки залишається дуже мало місця. Однак, якщо грамотно організувати простір, вибрати правильну обробку, приміщення буде виглядати світлим, вільним, просторим. При розробці дизайну дуже маленьких ванних кімнат, необхідно враховувати такі особливості:

 1. Маленька площа. Найбільша проблема, що встає пере дизайнерами, працюючи з малогабаритними санвузлами, яка не дозволяє розмістити все необхідне для комфортного використання.
 2. Низькі стелі. Маленька висота ще більше скорочує обсяг приміщення, через що воно здається тісним, темним, захаращені.
 3. Незручне розташування каналізації або водопровідних стояків. Через стандартного розташування стояків і каналізації змінити розташування основної сантехніки в маленькій ванній досить проблематично.
 4. Поєднання функцій. Часто малогабаритна ванна кімната є ще і поєднаної з туалетом, через що створити функціональний інтер'єр для неї стає ще складніше.

  Суміщений туалет з ванною

Важливо! Розробити естетичний, функціональний дизайн, якщо ванна маленька, досить складно. Коли на рахунку кожен вільний сантиметр простору, в спробах розмістити все необхідне обладнання дуже легко перестаратися і отримати захаращене, тісне і незручне приміщення. Уникнути цього неприємного ефекту дозволить грамотно організоване освітлення, правильно вибраний колір оздоблення і форма сантехніки.

вибір обладнання

Головним обладнанням в санвузлі є сантехнічні прилади, необхідні для проведення санітарно-гігієнічних процедур. Ванна маленького розміру повинна оснащуватися мінімальним набором сантехніки - душем мул ванній, унітазом і умивальником. При необхідності в санвузлі можна розмістити пральну машину і меблі для зберігання побутової хімії. Виконуючи ремонт ванної кімнати малих розмірів, можна використовувати наступні варіанти:

 • У санвузлі, якщо його розмір невеликий, поміщається ванна тільки маленького розміру. Вибирайте моделі довжиною до 150 см і шириною 60-65 см, щоб звільнити місце для установки меблів або сантехніки.

  Невелика ванна

 • Якщо замінити стандартну ванну на душову кабіну, можна заощадити достатньо місця, щоб встановити пральну машину з великим об'ємом завантаження. Найбільш компактні моделі кабінок мають розміри 70х70 см, що в 1,5 рази менше ємності для миття.

  Душова кабіна

 • Відмовтеся від установки умивальника-тюльпана на користь більш практичних моделей, вбудованих в тумбу або встановлених на стільницю, які дозволяють більш ефективно використовувати простір під раковиною.

  Вбудована раковина в стільницю

 • На відміну від стандартних підлогових моделей, компактний навісний унітаз не тільки заощадить вільний простір невеликої ванної кімнати, але і полегшить миття підлоги.

  підвісний унітаз

 • Пральна машинка з вертикальним завантаженням, всупереч розхожій думці, не найвдаліший варіант для ванних кімнат з маленькою площею, адже її не можна встановити під раковину, вбудувати в меблі або заховати в нішу. Набагато краще для невеликих приміщень підходять вузькі моделі з бічною дверцятами.

Врахуйте, що найбільш ергономічною формою меблів або сантехніки, що дозволяє більш раціонально використовувати кожен сантиметр вільного простору є кутова. Кутові раковини, пенали, ванни і навіть унітази допомагають істотно розвантажити приміщення і зробити його більш комфортним для використання.

Вибір кольору і фактури обробки

Дизайн маленької ванної кімнати дуже вимогливий до колірного рішення обробки стін, підлоги і стелі приміщення. Не всі кольори благотворно позначаються на візуальному сприйнятті з маленькою площею, тому необхідно ретельно підходити до вибору відтінку, фактури, візерунка оздоблювальних матеріалів. Найчастіше, самостійно опрацьовуючи дизайн маленької або темній ванній, домовласники допускають такі помилки:

 1. Використовують для облицювання підлоги та стін матеріали темного або занадто яскравого кольору. Для дизайну маленької ванної кімнати не рекомендується використовувати обробку темних тонів, так як вона робить приміщення менше і темніше. Оптимальний варіант колірного рішення для маленького санвузла - світла пастельна гамма.

  Світлі тони в обробці маленької ванної кімнати

 2. Вибирають матеріали з матовою поверхню. Може бути матова поверхня зручніше в догляді, але вона не так ефективно відбиває світло, як глянцева, тому не дає ефекту розширення простору.
 3. Застосовують об'ємну або фактурну облицювання. Матеріали з фактурною поверхнею роблять приміщення візуально тісніше, тому для обробки маленьких санвузлів рекомендується використовувати гладкі, глянцеві матеріали.
 4. Вибирають оздоблювальні матеріали з дуже великим або занадто дрібним малюнком. Маленьке приміщення не потребує великої кількості декору, тому краще використовувати однотонні види обробки.

Зверніть увагу! Дизайн плитки у ванній кімнаті маленького розміру, повинен бути мінімалістичним і спокійним. Кахель пастельних відтінків з гладкою поверхнею не тільки створить відчуття чистоти і свіжості в санвузлі, але і візуально розширити простір за рахунок відбиття світла.

організація освітлення

Інтер'єр маленької ванної кімнати заграє новими фарбами, якщо в приміщенні правильно організувати освітлення. Хромоване елементи сантехніки, скло, гладка керамічна плитка і дзеркальні поверхні добре відбивають світло, за рахунок чого санвузол стає візуально просторіше, світліше і вільніше. Чомусь в більшості будинків самим темним приміщенням є ванна кімната, хоча дизайн для маленької ванни повинен включати кілька сценаріїв освітлення:

Пам'ятайте, що всі види освітлення, які передбачає дизайнерський задум, повинні бути якомога ближче по відтінку, інтенсивності і колірній температурі до природного світла, щоб очі під час проведення гігієнічних процедур відпочивали.

Відео інструкція

Але що ж робити, якщо у вас маленька ванна кімната?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей