* Политика новости » Банки »

* *

Акрил або сталь? Яку ванну вибрати для дому

Перш ніж почати ремонт у ванній кімнаті, мешканці спочатку визначаються з сантехнікою. Адже правильно обрана ванна - запорука здоров'я і комфорту на довгий час. Але яку ванну придбати: акрилову або сталеву? Який зробити вибір, щоб жодного разу потім не пошкодувати про покупку? У цій статті ми поділимося з вами корисною інформацією і сподіваємося, що допоможемо зробити правильний вибір.

Що таке акрилова ванна?

Якщо пояснювати простими словами, то акрил - це щось на зразок пластмаси. Після нагрівання лист акрилу стає пластичним і в цей момент з нього «видувають» ванну. Потім, як виріб охолоне, проводять армування. Фарбувати ванни з цієї сировини не потрібно, тому що колор додається на стадії відливу. Це надає забарвленні стійкість, вона не вигорить і не змінить відтінок. Армоване покриття стає стійким до механічних впливів. Всі пошкодження і садна просто зачищаються наждачним папером дрібної крихти.

На що варто звернути увагу при покупці акрилової ванни

 1. Товщина виробу. Чим товщі лист, з якого зроблена ванна, тим вона буде міцніше.
 2. Кількість шарів. Не менш важливо, скільки шарів армування у вироби. Від цього також буде залежати довговічність і міцність ванни.
 3. Ванна з акрилу має глянсовий блиск. Слід звернути увагу на її прозорість. Акрил є не прозорим матеріалом, тому бортик ванни не повинен просвічувати. Колір вироби повинен бути однорідним і без розлучень.
 4. Ціна. Занадто низька ціна може говорити про те, що ванна зроблена зі звичайного пластика і покрита акрилом лише зверху.
 5. Зверніть увагу на форму. Чим вона простіше, тим краще. Майте на увазі, що нестандартні ванни виробнику легше видувати з тонких листів акрилу.
 6. Легкість. Справжні акрилові ванни найлегші і важать 15-20 кг.

Ванна з акрилу: список переваг

 1. Акрилові ванни дуже довго зберігають тепло, тому в них вода буде гарячої довгий час.
 2. Колірна гамма виробів не обмежена, при цьому вони мають сяючу чистоту кольору і привабливий блиск.
 3. акрилові ванни відрізняються хорошими антибактеріальними і звукоізоляційні властивості.
 4. Ванни з акрилу мають привабливий зовнішній вигляд, за ними просто доглядати, а також вони бувають найрізноманітніших форм.
 5. Такі ванни можна без особливих зусиль реставрувати своїми руками.

Рада. Для чищення акрилової ванни небажано використовувати порошки з абразивами і чистячі засоби з хлором - внутрішніх поверхонь це може завдати шкоди.

Недоліки акрилових ванн

На жаль, така ванна не призначена для вирішення побутових проблем. У ній не варто прати і замочувати білизну. Її єдиним мінусом є боязнь високих температур води і використання (як ми вже відзначали) в якості миючих засобів абразивних матеріалів.

Що таке сталева ванна?

сталеві ванни покривають емаллю, куди додають кварц або інші стеклообразующие матеріали. Технологія емалювання сталевих ванн досить незвичайна. У спеціальних печах емаль запікається в сталь. Саме за рахунок цього вона не буде відшаровуватися, а завжди буде білою і блискучою.

На що варто звернути увагу при покупці сталевої ванни

 1. Стінки ванни і їх товщина. Вся справа в тому, що якісні моделі виробляються зі сталі товщиною не менше 3,5-4 мм, а все, що менше - може виявитися менш якісним товаром.
 2. Вага. Спробуйте однією рукою підняти або зрушити з місця модель. Якщо ви з легкістю впоралися із завданням - це привід насторожитися, адже велика ванна може важити близько 20 кг тільки в тому випадку, якщо виробник заощадив на металі.
 3. Оцінка геометрії ванній. Сталь - НЕ чавун, вона дозволяє отримувати ідеально рівні поверхні. Тому звертайте увагу на те, щоб стінки і дно ванни не мали ніяких нерівностей.
 4. Якість емалі. Емаль повинна бути однорідною, гладкою, без патьоків, напливів, відколів і тріщин. Колір емалі може варіювати від блакитного до бежевого, проте головна вимога до фарбування - рівномірність.

На замітку: сталева ванна європейського виробництва з товщиною стінок до 3 мм буде важити приблизно 25-30 кг.

Ванна зі сталі: список переваг

 1. Ціна. Сталеві ванни дешевше, ніж акрилові, і тому користуються хорошим попитом у споживача.
 2. Сталь - це непористий відносно легкий матеріал, і завдяки цьому на таку ванну можна наносити більш тонкий шар емалі. Під час сушіння при великій температурі емаль досить глибоко проникає в мікропори сталевого виробу.
 3. сталева ванна буде ударопрочной, має підвищену зносостійкість і стійка до різних кислот і абразивних матеріалів.
 4. Дуже легкий догляд. Сьогодні навіть можна зустріти самоочищаються ванни. За рахунок спеціальної поверхні краплі води збирають з неї всю грязь.
 5. Сталеві ванни відрізняються привабливим дизайном.
 6. Зазвичай вони оснащені системою протиковзання, широкими бортиками, штангою для рушників, підлокітниками.

Недоліки сталевих ванн

Мінусами сталевої ванни є швидке охолодження в ній гарячої води і гучність при досягненні ванни або в процесі миття під душем.

В мережі гіпермаркетів ОБІ ви знайдете широкий вибір різних ванн, вас обов'язково проконсультують і допоможуть підібрати необхідні товари .

Але, як ви вже здогадалися, судити, яка ванна все-таки краще - акрилова або сталева, можна, тільки виходячи з власних потреб. А ми, в свою чергу, сподіваємося, що допомогли вам у виборі потрібного для вас варіанти, порівнюючи і з огляду на всі необхідні параметри.

Але яку ванну придбати: акрилову або сталеву?
Який зробити вибір, щоб жодного разу потім не пошкодувати про покупку?
Що таке акрилова ванна?
Що таке сталева ванна?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей