* Политика новости » Банки »

* *

Акрил або сталь? Яку ванну вибрати для дому

Перш ніж почати ремонт у ванній кімнаті, мешканці спочатку визначаються з сантехнікою. Адже правильно обрана ванна - запорука здоров'я і комфорту на довгий час. Але яку ванну придбати: акрилову або сталеву? Який зробити вибір, щоб жодного разу потім не пошкодувати про покупку? У цій статті ми поділимося з вами корисною інформацією і сподіваємося, що допоможемо зробити правильний вибір.

Що таке акрилова ванна?

Якщо пояснювати простими словами, то акрил - це щось на зразок пластмаси. Після нагрівання лист акрилу стає пластичним і в цей момент з нього «видувають» ванну. Потім, як виріб охолоне, проводять армування. Фарбувати ванни з цієї сировини не потрібно, тому що колор додається на стадії відливу. Це надає забарвленні стійкість, вона не вигорить і не змінить відтінок. Армоване покриття стає стійким до механічних впливів. Всі пошкодження і садна просто зачищаються наждачним папером дрібної крихти.

На що варто звернути увагу при покупці акрилової ванни

 1. Товщина виробу. Чим товщі лист, з якого зроблена ванна, тим вона буде міцніше.
 2. Кількість шарів. Не менш важливо, скільки шарів армування у вироби. Від цього також буде залежати довговічність і міцність ванни.
 3. Ванна з акрилу має глянсовий блиск. Слід звернути увагу на її прозорість. Акрил є не прозорим матеріалом, тому бортик ванни не повинен просвічувати. Колір вироби повинен бути однорідним і без розлучень.
 4. Ціна. Занадто низька ціна може говорити про те, що ванна зроблена зі звичайного пластика і покрита акрилом лише зверху.
 5. Зверніть увагу на форму. Чим вона простіше, тим краще. Майте на увазі, що нестандартні ванни виробнику легше видувати з тонких листів акрилу.
 6. Легкість. Справжні акрилові ванни найлегші і важать 15-20 кг.

Ванна з акрилу: список переваг

 1. Акрилові ванни дуже довго зберігають тепло, тому в них вода буде гарячої довгий час.
 2. Колірна гамма виробів не обмежена, при цьому вони мають сяючу чистоту кольору і привабливий блиск.
 3. акрилові ванни відрізняються хорошими антибактеріальними і звукоізоляційні властивості.
 4. Ванни з акрилу мають привабливий зовнішній вигляд, за ними просто доглядати, а також вони бувають найрізноманітніших форм.
 5. Такі ванни можна без особливих зусиль реставрувати своїми руками.

Рада. Для чищення акрилової ванни небажано використовувати порошки з абразивами і чистячі засоби з хлором - внутрішніх поверхонь це може завдати шкоди.

Недоліки акрилових ванн

На жаль, така ванна не призначена для вирішення побутових проблем. У ній не варто прати і замочувати білизну. Її єдиним мінусом є боязнь високих температур води і використання (як ми вже відзначали) в якості миючих засобів абразивних матеріалів.

Що таке сталева ванна?

сталеві ванни покривають емаллю, куди додають кварц або інші стеклообразующие матеріали. Технологія емалювання сталевих ванн досить незвичайна. У спеціальних печах емаль запікається в сталь. Саме за рахунок цього вона не буде відшаровуватися, а завжди буде білою і блискучою.

На що варто звернути увагу при покупці сталевої ванни

 1. Стінки ванни і їх товщина. Вся справа в тому, що якісні моделі виробляються зі сталі товщиною не менше 3,5-4 мм, а все, що менше - може виявитися менш якісним товаром.
 2. Вага. Спробуйте однією рукою підняти або зрушити з місця модель. Якщо ви з легкістю впоралися із завданням - це привід насторожитися, адже велика ванна може важити близько 20 кг тільки в тому випадку, якщо виробник заощадив на металі.
 3. Оцінка геометрії ванній. Сталь - НЕ чавун, вона дозволяє отримувати ідеально рівні поверхні. Тому звертайте увагу на те, щоб стінки і дно ванни не мали ніяких нерівностей.
 4. Якість емалі. Емаль повинна бути однорідною, гладкою, без патьоків, напливів, відколів і тріщин. Колір емалі може варіювати від блакитного до бежевого, проте головна вимога до фарбування - рівномірність.

На замітку: сталева ванна європейського виробництва з товщиною стінок до 3 мм буде важити приблизно 25-30 кг.

Ванна зі сталі: список переваг

 1. Ціна. Сталеві ванни дешевше, ніж акрилові, і тому користуються хорошим попитом у споживача.
 2. Сталь - це непористий відносно легкий матеріал, і завдяки цьому на таку ванну можна наносити більш тонкий шар емалі. Під час сушіння при великій температурі емаль досить глибоко проникає в мікропори сталевого виробу.
 3. сталева ванна буде ударопрочной, має підвищену зносостійкість і стійка до різних кислот і абразивних матеріалів.
 4. Дуже легкий догляд. Сьогодні навіть можна зустріти самоочищаються ванни. За рахунок спеціальної поверхні краплі води збирають з неї всю грязь.
 5. Сталеві ванни відрізняються привабливим дизайном.
 6. Зазвичай вони оснащені системою протиковзання, широкими бортиками, штангою для рушників, підлокітниками.

Недоліки сталевих ванн

Мінусами сталевої ванни є швидке охолодження в ній гарячої води і гучність при досягненні ванни або в процесі миття під душем.

В мережі гіпермаркетів ОБІ ви знайдете широкий вибір різних ванн, вас обов'язково проконсультують і допоможуть підібрати необхідні товари .

Але, як ви вже здогадалися, судити, яка ванна все-таки краще - акрилова або сталева, можна, тільки виходячи з власних потреб. А ми, в свою чергу, сподіваємося, що допомогли вам у виборі потрібного для вас варіанти, порівнюючи і з огляду на всі необхідні параметри.

Але яку ванну придбати: акрилову або сталеву?
Який зробити вибір, щоб жодного разу потім не пошкодувати про покупку?
Що таке акрилова ванна?
Що таке сталева ванна?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей