* Политика новости » Банки »

* *

Як правильно встановити акрилову ванну своїми руками - покрокове відео і фото

 1. Установка на каркас
 2. Установка на цегляні опори
 3. Установка на цегельний подіум

Останнім часом громіздкі чавунні і галасливі сталеві ванни поступилися місцем сучасним, технологічним моделям з акрилу. Вироби з цього полімерного матеріалу славляться приємною текстурою, красивим глянсовим блиском і бездоганною білизною. А широкий вибір форм, кольорів і величезний розкид цін робить акрилові ванни оптимальним варіантом практично для будь-якого приміщення.

робить акрилові ванни

Головні гідність цих виробів, що вигідно відрізняє їх від застарілих металевих моделей, легка вага, який дозволяє виконувати монтаж сантехнічного обладнання без залучення професійних майстрів. У цій статті ми розповімо, як встановити акрилову ванну самостійно, використовуючи тільки ті інструменти, що знайдуться в кожному будинку.

Установка на каркас

Установка акрилової ванни досить простий і швидкий процес, який легко можна виконати без залучення професійних майстрів. Для зручності складання моделей з акрилу вони комплектуються заводським металевим каркасом на регульованих ніжках, який дозволяє встановити ємність для миття з полімерного матеріалу на бажану висоту. Комплект для складання каркаса складається з металевого профілю різної довжини з готовими отворами для кріплення, ніжок, підп'ятників, саморізів, гайок і стійок.

Комплект для складання каркаса складається з металевого профілю різної довжини з готовими отворами для кріплення, ніжок, підп'ятників, саморізів, гайок і стійок

каркас

Всі елементи вже нарізані в розмір і готові до збірці, тому установка акрилової ванни своїми руками зажадає наявності тільки викрутки, шуруповерта і будівельного рівня, гайкового ключа, щипців. Монтаж виконується в наступному порядку:

 1. Розпаковують ванну і комплект для складання каркаса, а потім акуратно поміщають всі комплектуючі на чисту підлогу, покритий м'якою матерією.
 2. Ванну перевертають на бік верхньої стороною на-віч установника так, щоб до неї можна було підійти з усіх боків.
 3. Монтаж починають з будівництва каркаса. Зібрати каркас потрібно за інструкцією з допомогою довгих саморізів.

  Схема установки ванни

 4. Готовий каркас встановлюють по центру днища ванни, а потім прикріплюють до нього ніжки. На центральній частині рами під дном ємності фіксують 2 опори, уздовж фронтального краю 3, а вздовж стіни ще 2 опори.
 5. Регулюють довжину ніжок так, щоб висота розташування краю бортиків ванни не перевищувала 60-65 см. Така висота зручна і безпечна для експлуатації.
 6. Перевертають ванну, а потім за допомогою будівельного рівня перевіряють її розташування. Якщо ємність стоїть рівно, то до ванни підключають сифон з переливом, а потім за допомогою металевих куточків або гачків краю ванни прикріплюються до стін.
 7. Закінчується монтаж установкою декоративного екрану.

Зверніть увагу! Конструкція металевого каркаса володіє високою жорсткістю, вона здатна витримувати інтенсивні навантаження. Для збільшення міцності і надійності кріплення, установка акрилової ванни виконується на суцільнозварний каркас.

Установка на цегляні опори

У відсутності металевого каркаса установка акрилової ванни виконується на цегельний подіум. Цей спосіб, незважаючи на міцність конструкції, не є економічним, так як монтаж вимагає великої кількості цегли. Крім того, готовий подіум досить багато важить, збільшуючи навантаження на перекриття. Щоб полегшити і здешевити конструкцію, можна встановити ванну з акрилу на цегельні стовпчики. Для цього буде потрібно близько 12 цеглин, а також трохи розчину.

Для цього буде потрібно близько 12 цеглин, а також трохи розчину

цегляні опори

Установка виконується в наступному порядку:

 1. Ванну, не знімаючи захисної плівки, заносять в приміщення, встановлюють на передбачуване місце, а потім відзначають розташування опор.
 2. Відповідно до довжиною моделі відзначають розташування 2-3 стовпчиків, два з яких розміщують у країв вигину ванній, а залишився посередині днища.
 3. Ванну виносять з приміщення і починають викладати стовпчики довжиною 17-19 см, щоб висота ванни від підлоги не перевищувала 60-65 см.
 4. Кладку залишають для висихання на 12-24 години, а потім підключають до ванни сифон, встановлюють її на опори, щільно підсовуючи до стіни.
 5. Зазор між днищем ємності і стовпчиками заповнюють силіконовим герметиком.
 6. Краї ванни прикріплюють до стіни за допомогою металевих куточків або гачків.

Досвідчені майстри радять перед тим, як встановити акрилову ванну нанести нижню поверхню ємності монтажну піну, вона знизить теплопровідність і резонуючі здатність матеріалу. Монтаж ванни з використання монтажної піни знижує ймовірність механічних пошкоджень дна ємності опорними стовпами із цегли.

Установка на цегельний подіум

Багато домовласники задаються питанням, як правильно встановити акрилову ванну, якщо в комплекті з нею не йшов заводський каркас з металопрофілю. Якщо металевих опор для конкретної моделі в наявності немає, то монтаж виконують на цегельний подіум. На думку професійних майстрів, цей спосіб не поступається в надійності попереднього, але займає більше часу, а також вважається більш «брудним». Установка ванни з акрилу на подіум виконується за допомогою цегли, розчину, монтажної піни, вологостійкої фанери, пилки.

Монтаж виконується за такою технологією:

 • Ванну, не знімаючи захисної плівки, тимчасово встановлюють на місце, після чого зазначають місце розташування зливного отвору. Це необхідно, щоб залишити в подіумі просвіт для підключення зливу.
 • За допомогою розчину викладають цеглини під всією опорною частиною чаші н таку висоту, щоб бортики височіли над підлогою не більше, ніж 60 см. При цьому потрібно врахувати, що між ванною і кладкою ще буде 2-3 см монтажної піни.

  цегляний подіум

 • З листів вологостійкої фанери випилюють і збирають каркас, який розміщують навколо цегельного подіуму. Висота фанери повинна бути більше подіуму на товщину шару монтажної піни.
 • Подіум з цегли заливають рівномірним шаром монтажної піни, а потім накривають цей прошарок листом вологостійкої фанери відповідного розміру.

  Монтажна піна

 • Перевертають ванну, встановлюють на подіум, а потім за допомогою будівельного рівня перевіряють рівність розміщення ємності.
 • Заповнюють ванну водою на половину обсягу, закупоривши слив, щоб піна застигла рівно. Для висихання піни потрібно 12-24 години.
 • Ванну підключають до зливу з переливом, встановлюють на подіум, фіксуючи до 3 стін за допомогою металевого куточка або гачків.

Зверніть увагу! Сучасні акрилові ванну мають похилим дном, яке прискорять відтік води в слив, тому, виконуючи монтаж, не потрібно встановлювати ємності з ухилом.

Відео-інструкція

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей