* Политика новости » Банки »

* *

Домофони

(050) 029-00-50 (098) 195-41-05

Найпопулярніші питання наших покупців з приводу домофонів: Що таке домофон Найпопулярніші питання наших покупців з приводу домофонів: Що таке домофон? Для чого потрібен домофон? Де купити домофон? Як правильно вибрати домофон? Який домофон краще чорно-білий або кольоровий? Що входить в систему домофона? Як правильно встановити домофон? Куплю домофон де і за скільки? Куплю домофон а де гарантія його якості? Де купити домофон дешевше ніж в магазині? Як купити домофон в інтернет магазині? Установка домофонів? До кого звернутися з приводу встановлення домофону? Фірма по установці домофона? Організація яка встановлює домофони? Хочу встановити домофон як це зробити? Де купити домофон в інтернет-магазині в Харкові? Де купити домофон в Харкові? Купити домофон дешево Харків? Домофони в квартиру?

КПП і т КПП і т.д.) без безпосереднього контакту з відвідувачем, який бажає потрапити всередину, дозволити або заборонити доступ всередину. Домофон також можна використовувати як відеоочко або переговорний пристрій. За допомогою домофона дуже зручно віддалено відмикати електромеханічний замок або електромагнітний замок . Не потрібно виходити на вулицю або у двір, для того щоб, відкрити двері досить натиснути кнопку відмикання замка, перебуваючи в приміщенні. Домофон забезпечує Вашу безпеку або безпеку Вашої дитини який перебуває вдома.

Придбати домофон Ви можете прямо тут в нашому в інтернет-магазині на сайті: videonablyudenie.com.ua . Підібрати моделі можна в розділі Домофони . Також Ви можете встановити домофон для цього Вам варто звернутися до наших фахівців . Купити домофон в інтернет-магазині просто. Телефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть Вам з придбанням домофона в нашому інтернет-магазині.

Для того щоб правильно вибрати домофон потрібно визначиться з тими функціями, які він буде виконувати. Виберіть домофон варто пам'ятати, що Для того щоб правильно вибрати домофон потрібно визначиться з тими функціями, які він буде виконувати є чорно-білі домофони і кольорові домофони , також є аудіодомофони (Домофон без відеозв'язку). У домофонів може бути один або кілька каналів для підключення викличних панелей яких додаткових відеокамер. Домофони можуть бути як з трубкою, так і без неї (гучний зв'язок). Домофон може мати вбудовану пам'ять або можливість підключати виносну пам'ять для перегляду відвідувачів в Ваше Відсутність. Також до деяких домофона можуть підключаться беспрободние трубки.

визначитися між кольоровим домофоном або чорно-білим домофоном Вам варто самим, так як в основному вартість кольорових домофонів значно дорожче чорно-білих домофонів тут Ви вже самі вибераєте яке зображення Ви хочете відеть- кольорове або чорно-біле. А ось в тому, що якість чорно-білих домофонів і кольорових домофонів практично не відрізняється, ми Вас запевняємо.

У систему домофона в основному входить домофон і виклична панель для зв'язку з тими, хто знаходиться всередині приміщення. Також в систему може входити електромеханічний замок або електромагнітний замок . До системи можуть подключть контролери та зчитувачі електронних карт або електронних ключів. Можна підключати додаткові відеокамери або відеоглазкі. Домофони можна об'єднує в системи з під'їзними домофонами за допомогою адаптерів. У систему домофона в основному входить домофон і виклична панель для зв'язку з тими, хто знаходиться всередині приміщення

Для того щоб правильно встановити домофон Вам варто звернеться до фахівців , Які підберуть правильне розташування домофона і панелі для найкращого кута огляду. Також за Вашим бажанням встановлять Вам на двері електромагнітний замок або електромеханічний замок . Вобщем зберуть вам систему будь-якої складності і Ваш домофон буде служити Вам дуже довго. Преобретая домофони у нас на сайті videonablyudenie.com.ua Ви отримуєте гарантію на будь-який домофон не менше одного року!

Наші представництва і їх послуги в сфері домофонів: Наші представництва і їх послуги в сфері домофонів:

  • Харків Домофони Харків. Установка і продаж домофонів в місті Харкові та Харківській області. Хочете купити і встановити домофон в Харкові просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Київ домофонів Київ. Установка і продаж домофонів в місті Києві та Київській області. Хочете купити і встановити домофон в Києві просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Дніпропетровськ Домофони Дніпропетровськ. Установка і продаж домофонів в місті Дніпропетровськ та Дніпропетровської області. Хочете купити і встановити домофон в Дніпропетровську просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Бориспіль Домофони Бориспіль. Установка і продаж домофонів в місті Борисполі та Київській області. Хочете купити і встановити домофон в Борисполі просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Запоріжжя домофонів Запоріжжя. Установка і продаж домофонів в місті Запоріжжя і Запорізької області. Хочете купити і встановити домофон в Запоріжжі просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Нікополь Домофони Нікополь. Установка і продаж домофонів в місті Нікополі та Нікопольському районі. Хочете купити і встановити домофон в Нікополі просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Марганець домофонів Марганець. Установка і продаж домофонів в місті Марганці. Хочете купити і встановити домофон в Марганці просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Орджонікідзе домофонів Орджонікідзе. Установка і продаж домофонів в місті Орджонікідзе. Хочете купити і встановити домофон в Орджонікідзе просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.
  • Судак Домофони Судак. Установка і продаж домофонів в місті Судаку. Хочете купити і встановити домофон в Судаку просто телефонуйте нам: +38 (050) 029 0050, +38 (098) 195 4105.

Купити домофон у нас в компанії "Відеоспостереження" - значить придбати якісний домофон отримати консультацію по технічним характеристикам домофона, а також по його експлуатації. Купити домофон Ви можете відвідавши наш інтерент-магазин videonablyudenie.com.ua і вибрати домофон який Вам сподобався. Також Ви можете звернеться до наших менеджерів які порадять Вам найпопулярніші і надійні моделі домофонів та допоможуть купити домофон прямо в телефонному режимі.

Якщо ви з міста Харкова та хочете купити і встановити домофон в Харкові або купити домофон встановити його в Харківській області, то Ви на правельно шляху. Купити домофон в Харкові можна у нас. Також встановити домофон в Харкові допоможуть наші менеджери. Вони з задоволенням приймуть заявку на установку. Якщо це потрібно, то наші інженери виїдуть на місце установки і зроблять оцінку вартості установки. Наші інженери встановлять Вам домофон за всіма правилами і стандартам. Якщо ви з міста Харкова та хочете купити і встановити домофон в Харкові або купити домофон встановити його в Харківській області, то Ви на правельно шляху

Ви живете в місті Бориспіль та хочете купити домофон в місті Бориспіль, а також Ви хочете встановити домофон в місті Бориспіль. Купити і встановити домофон в місті Бориспіль Ви можете звернувшись в нашу компанію "Відеоспостереження" або купити домофон в не виходячи з дому в нашому інтернет магазині videonablyudenie.com.ua .

Ви житель міста Дніпропетровськ і думаєте як купити домофон в місті Дніпропетровськ, а також хочете щоб Вам встановили домофон в місті Дніпропетровськ. Зробити це дуже просто! Для цього Вам варто звернутися в нашу компанію "Відеоспостереження" до наших менеджерів або зайти на сайт videonablyudenie.com.ua і придбати домофон в нашому інтернет-магазині. Так що купити домофон і встановити його в Дніпропетровську дуже просто. Телефонуйте нам !!!

Кияни купити домофон в місті Києві стало ще простіше! Для цього Вам потрібно всього лише вибрати домофон в нашому інтернет-магазині на сайті videonablyudenie.com.ua . Якщо Вам потрібно також встановити домофон в місті Києві, то установкою домофона в місті Києві займуться наші інженери.

(050) 029-00-50 (098) 195-41-05

Установка домофона Харків.

Установка домофонів в Харкові.

З Вами інтернет магазин http://videonablyudenie.com.ua.

Як встановити відео домофон в домашніх умовах своїми руками?

Установка панелі і домофона в приватному будинку.

Приступимо!

Перед установкою прочитайте інструкцію, в ній наочно розписано послідовність монтажу і налаштування, а також схеми підключення.

Порядок установки:

1. вибираємо підходяще місце для встановлення домофону, панелі і додаткових відеокамер;

2. прокладаємо сигнальний кабель (для переговорного пристрою) і силовий кабель (для підключення дисплея), дотримуючись техніки безпеки;

3. підключаємо і монтуємо відеодомофон, встановлюємо панель виклику, за потребою встановлюємо додаткову камеру;

4. перевіряємо працездатність, відео, аудіо зв'язок і додаткові пристрої.

1. Як правильно вибрати місце для установки відеодомофона і панелі?

1.1 Де встановити відеореєстратор?

Монітор домофона зазвичай встановлюють поруч із вхідними дверима на висоті вільного доступу дорослих і подалі від маленьких дітей. У приміщенні з великою прохідністю, офісі, КПП на прохідній, що б уникнути постійної метушні монтують в радіусі витягнутої руки адміністратора.

Домофон служить для зв'язку з викличної панеллю або іншим домофоном по інтеркому і управління замку, так само до нього підключається додаткова панель або відеокамера.

2. Як правильно вибрати і укласти кабель для домофона? Сигнальний кабель (для переговорного пристрою) підбирається в залежності від відстані між домофоном і відео панеллю. Якщо відстань не перевищує 30 метрів, використовується кручена пара (UTP, FTP) або сигнальний кабель (W4x0,22). При відстані більше 30 м при використанні кабелю суміщений (коаксіальний + силовий) наприклад (кабель 2х0,5 + РК75 тонкий).

При відстані більше 30 м при використанні кабелю суміщений (коаксіальний + силовий) наприклад (кабель 2х0,5 + РК75 тонкий)

3. Установка системи відео домофона.

Як встановити і підключити відеореєстратор?

Монтажна пластина кріпиться до стіни, на неї сам домофон і фіксується болтом як показано на малюнку.

Монтажна пластина кріпиться до стіни, на неї сам домофон і фіксується болтом як показано на малюнку

Підключаємо клему домофона до прокладеному кабелю згідно з інструкцією.

Блок живлення або силовий кабель підключаємо в мережу 220V.

Увага! Переконайтеся, що на місці кріплення не проходить силовий кабель, щоб при бурінні отвору під монтаж домофона не пошкодити лінію електропередач.

Як встановити панель виклику?

Панель для виклику встановлюють при вході на вертикальну поверхню, з огляду на її кут огляду. На висоті 150-160 см від підлоги.

Для захисту від снігу або дощу кріпиться спеціальний козирок (в комплекті).

Увага! По можливості встановлюйте панель поза зоною прямого попадання сонячного світла або яскравого прожектора, що б застерегти від засвіти камери.

Панель включає в себе:

• переговорний пристрій;

• відеокамера;

• пристрій управління замком;

• інфрачервоне підсвічування.

У комплект входить: виклична панель, козирок, поворотний куточок, монтажний комплект, інструкція.

Три варіанти установки панелі виклику: з використанням поворотного куточка і без куточка або утапливая її в стіні.

Підключаємо прокладений кабель, з кабелем панелі дотримуючись полярності і призначення згідно з інструкцією.

Червоний - +12

Черний- земля (GND)

жовтий-відео

білий-аудіо

При непрофесійної установці домофона є велика ймовірність залишитися без гарантійного ремонту.

Установка домофона в Харкові це досить важкий процес, що вимагає професійного підходу. Якщо вам необхідна установка домофона якісно і в короткий термін, звертайтеся до наших установників за вказаними телефонами.

За товар, куплений не в нашому магазині, інсталятор після перевірки працездатності відповідальності не несе.

Для чого потрібен домофон?
Де купити домофон?
Як правильно вибрати домофон?
Який домофон краще чорно-білий або кольоровий?
Що входить в систему домофона?
Як правильно встановити домофон?
Куплю домофон де і за скільки?
Куплю домофон а де гарантія його якості?
Де купити домофон дешевше ніж в магазині?
Як купити домофон в інтернет магазині?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей