* Политика новости » Банки »

* *

Як програмувати підсвідомість?

Я почав займатися особистісний зростанням в 13 років. А вже в 14 років мене дуже захопила тема програмування підсвідомості - я усвідомив, що можу сам налаштувати себе на успіх, щастя і багатство. Книги за книгою я читав і вивчав способи програмування підсвідомості. І, звичайно, першими були візуалізація і подяки. Про них же говорили в фільмі «Секрет». Я думав, що все дуже просто: дякуєш за сьогодення, візуалізіруешь своє майбутнє - і все піде, як Ти хочеш.

Але неееееет!

Тепер-то я розумію, що програмування підсвідомості дуже тонка річ і тут мільйон нюансів. Ось про один з таких нюансів я і хочу з Тобою поговорити.

Якось я сів і задумався, що ж відбувається? Ну не може ж програмування підсвідомість не работать !!! Не можуть же книги брехати! І я став крок за кроком розбирати свої почуття і емоції, які були під час візуалізації.

Під час самої візуалізації, коли я уявляв своє майбутнє - все було приголомшливо - море енергії і захоплення. Після закінчення візуалізації дуже не хотілося розплющувати очі і повертатися в матеріальний світ. Хм ... дивно! Але я не надавав цьому значення. Ще кілька годин після візуалізації мозок час від часу повертався до картинок, які я представляв під час візуалізації. В реальності я відчував якусь розслабленість і незібраність - я був далекий від тут і зараз - я був в майбутньому! Але мені було дуже добре і комфортно. Я відчував гармонію, спокій і впевненість. Знайоме?

Мені подобалося моє стан під час візуалізації, але мені не подобалося моє стан після візуалізації. Замість мотивації, я ніби витав у хмарах.

Потім я порівняв свій стан з тим, коли кидав візуалізацію і починав працювати тільки над сьогоденні. Була мотивація, була рішучість, була якась агресія і сильне бажання вибратися з тієї ями, куди я заліз! Я дуже багато встигав протягом дня і я був ефективний! Однозначно, я бачив, що це навіть трохи негативному стані я створюю реальність набагато швидше!

І одного разу мене осінило: треба програмувати підсвідомість не на створення майбутньої реальності, а на створення сьогоднішньої реальності !!! Тобто візуалізувати не майбутнє, а мої почуття в теперішньому часі.

Може це я один такий «тупий»? Але, немає, бачу інші люди теж далекі від успіху, хоча кажуть: «Ми застосовуємо фільм« Секрет »!

Концентрації - це фокус і концентрація думок і почуттів на одному єдиному почутті в сьогоденні! І я почав їх пробувати!

Під час концентрацій енергія була така ж сильна, як і під час візуалізацій, але ось після концентрацій було стан рішучості: «я готовий!», «Я хочу!», «Я це зроблю незважаючи ні на що!», Розум працював дуже швидко і ефективно і в момент приходили потрібні ідеї.

Ось це драйв! Ось це енергія! І на цій енергії виходило досягати відмінних результатів! З результатами приходила віра, а віра ще більше прискорювала створення бажаної реальності. Я якось навіть забув про свої мрії, а потім дивлюся - вони здійснювалися непомітно. Ось це шок! Ось, що означає виконання мрій на автоматі.

З вдячністю я потрапив в іншу пастку: я думав, що якщо я буду дякувати Всесвіт здійснить мої мрії. Ну, мовляв, я вдячний, я такий хороший, тому Всесвіт все для мене зробить.

Дивно, коли побувши місяць в стані подяки я помітив, що я ні на крок не став ближче до мрії. На другий-третій місяць - ні на крок.

І я зрозумів: «сама по собі подяка не створює майбутнє». Подяка вводить в прекрасний стан, в якому легко і комфортно діяти, щоб створювати майбутнє.

Коли Ти дієш в сьогоденні, Ти витрачаєш багато енергії і сил - долаєш проблеми і складності - ростеш. Часто щось не виходить і Ти розбудовуєшся. Так ось подяку допомагає повернути позитив і віру. Повернув Ти плечима свою увагу на те, чого досяг і стає легше.

Тому, скільки не завдяки мільйон доларів не залучиш. Для мільйона потрібно працювати!

Після концентрацій і «радості» відчуваєш, що можеш гори перевернути Після концентрацій і «радості» відчуваєш, що можеш гори перевернути!

Замість подяки я став використовувати іншу практику і так і назвав її «Радість». За енергією вона набагато могутніше і так само, як і після концентрацій хочеться відразу встати і бігти щось робити, створювати ще краще реальність. Після концентрацій і «радості» відчуваєш, що можеш гори перевернути! Так і відбувалося - я діяв не дивлячись на страх, незважаючи на те, що не знав, як. Я просто, як танк, пров вперед! Ось тому я досяг того, чого досяг.

Я пишу цю статтю, тому що я знову на тиждень пішов у майбутнє і відчув, як результати впали і життя сповільнилася. Коли йдеш в майбутнє, забувши про те, чого досяг у сьогоденні. З'являється відчуття браку і невдоволення. І знову виявилося, що я полетів в майбутнє!

Програмування підсвідомості - це не жарт.

на «Море грошей у кишені» я навчаю людей програмувати підсвідомість на гроші. Ми розбираємо всі нюанси, всі помилки і Ти зрозумієш, як програмувати себе правильно, інакше будеш ходити по колу і нескінченно шукати, що ж Ти робиш не так. Хтось вважає за краще «купувати» досвід, хтось віддає перевагу платити роками життя.

«Я попрацювала з Сашею в ВІП блоці і в результаті: замість планових 134 000 на червні мій заробіток склав 359 000 !!!»

Вчитися жити по книгам і заняття особистісним зростанням без тренера - це те ж саме, що схуднення за підручником. Ти все знаєш, а зробити не можеш і результатів немає.

Майбутнє створюється з цього! Нерозумно забувати про сьогодення і займатися тільки майбутньому.

А знаєш, чому людям простіше займатися майбутнім, ніж справжнім? У цьому потрібно працювати, а в майбутньому - ні. Тому, звичайно, набагато легше лежати на дивані і мріяти, замість того, щоб вже зараз робити те, чого боїшся і виходити за зону комфорту.

Загалом, будеш програмуванням підсвідомості, програмуй його на тут і зараз, а не на майбутнє. Важливо, щоб програмування підсвідомості вже тут і зараз піднімало Твою енергію і Ти знаходив драйв і мотивацію діяти!

Звичайно, у мене є цілі на рік, мрії на 2-3-5 років - вони просто записані і вони просто є! А працюю я і думаю тільки на рахунок сьогодні і найближчого майбутнього (цього місяця). Місяць за місяцем створюється майбутнє мрії!

Якось я сів і задумався, що ж відбувається?
Знайоме?
Може це я один такий «тупий»?
А знаєш, чому людям простіше займатися майбутнім, ніж справжнім?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей