* Политика новости » Банки »

* *

Вартість оренди банківської комірки в Ощадбанку

 1. Як виглядає банківська комірка
 2. Банківський сейф - що це таке
 3. типи осередків
 4. Розміри банківських сейфів
 5. Як орендувати комірку: типи договорів оренди та зберігання
 6. Правила користування банківською осередком
 7. Правила користування сейфовой осередком при здійсненні операцій з нерухомістю
 8. Нюанси оренди комірки
 9. Яка ціна оренди сейфового осередку

Придбати матеріальні цінності - справа нехитра, тому найважливішим стає помістити його туди, де воно буде подалі від чужих рук. Щоб повністю відкинути переживання з приводу ваших заощаджень, варто звернути увагу на послугу, що надається Ощадбанком Росії. Ви можете використовувати сейфові або банківські комірки. Скільки коштує оренда банківського осередку в Ощадбанку і чому це нововведення сьогодні неймовірно популярно? Розповість докладніше дана стаття.

Як виглядає банківська комірка

Віддавати грошові накопичення банку на зберігання серед російського населення не поширене, так як більшість громадян Росії вважає за краще зберігати свої накопичені гроші в затишних місцях квартири або свого будинку. Але що робити, якщо гряде угода купівлі квартири? Або намічається швидкий від'їзд внаслідок робочого відрядження або звичайного відпочинку?

Тоді багато і починають задуматися про те, як зберегти свої цінності, адже взяти з собою накопичене майно - явно не найкращий вихід. Тому на перший план і виходять банківські комірки для зберігання. Вони мають ряд переваг:

 1. Конфіденційність. Ніхто, крім вас і банку, не знатиме про те, що зберігається в осередку. Також ви можете замовити послугу повної таємниці, при якій навіть банк не має права знати про те, що зберігає сейфове відділення.
 2. Безпека. Крім власника скриньки, ніхто не зможе його відкрити або мати до нього доступ, виключена сама можливість крадіжки і злому. Більш того, в деяких типах осередків можна встановити спеціальний код, який буде знати тільки власник. Ніхто, навіть співробітник банку, і не буде панувати настільки конфіденційною інформацією.
 3. Надійність. Банківські сейфи, як правило, розміщуються в підвалах або підпільних приміщеннях, де стоять новітні системи сигналізації, а також звичайна озброєна охорона.
 4. Збереження. Банк дає гарантію для всього банківського або сейфового відділення в будь-який час, не дивлячись на зміну політичної або економічної ситуації в країні.
 5. Зручність використання. Користуватися даною коміркою можна незалежно від часу доби.

Якщо ви зберігаєте грошові банкноти в ящику банку, то зможете безкоштовно замовити послугу з перевірки достовірності ваших грошових купюр, яка здійснюється із застосуванням спеціального устаткування, що є в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Банківський сейф - що це таке

По суті, вона виглядає як невеликий ящичок з металу (сейф), що міститься в спеціальному приміщенні банку, відведеному під осередки - сховище. Сейф може бути великого розміру і різної місткості, все залежить від того, що клієнт банку хоче залишити на зберігання в даному ящику. Кімнати сховища розташовані часто під землею і оснащені кращими системами відеоспостереження. Зрозуміло, крім камер, там розміщена ще й охорона банку.

типи осередків

У банку можна орендувати два типи осередків: з ключем або ідентифікаційним кодом. Перші просто закриваються на індивідуальний ключ, дублікат якого залишається у банку і, відповідно, у самого власника. Другі ж закриваються не спеціальним пристосуванням, а за допомогою якоїсь електронної програми, коду, який буде знати тільки господар осередки.

Природно, що сейфові відділення з кодом коштують набагато дорожче, проте в порівнянні зі звичайним сейфом, який закривається тільки на ключ, вони набагато надійніше і безпечніше для збереження ваших цінностей. Зустрічаються також осередки, які закриваються не на один, а на два замки. Ключ від них зберігається також тільки у господаря сейфа.

Розміри банківських сейфів

За своїми параметрами осередок може бути різною. Її кінцевий обсяг ви вибираєте самі в залежності від того, що збираєтеся залишити на зберігання:

 1. Якщо це документи, то слід вибрати мінімальний обсяг осередку: 5-10 см у висоту і до 30 см в ширину.
 2. Якщо ви хочете покласти в банк гроші або коштовності, кращим варіантом буде стандартна осередок: від 35 см в ширину і до 25 см у висоту.
 3. Якщо ж вам необхідно передати на зберігання інші цінності, то вам знадобляться осередку великого обсягу, які мають ширину від 50 см. Відповідно, вони не тільки дуже місткі в порівнянні з іншими, але і коштують набагато дорожче звичайних сейфів.

Як орендувати комірку: типи договорів оренди та зберігання

Оформити на себе банківський сейф дуже легко: при особистому відвідуванні банку вам буде потрібно залишити заявку, написану на бланку, який має спеціальну форму. Після цього треба буде засвідчити особу і заплатити за орендований сейф.

Банк складає та реалізує наступні типи оренди осередків:

 1. Договір оренди. При даному типі юридичного акту клієнт має право не повідомляти службовцям банку інформацію про те, що він буде залишати в своєму сейфовому відділенні. Банк буде тільки гарантувати власнику, що до даної осередку не буде відкритий доступ сторонніх людей. Тут також є свої нюанси: по суті, банк не буде нести ніякої юридичну відповідальність за збереження того, що лежить в вашому сейфі. Орендувати її ви зможете на термін від 1 дня до 3 років. Далі можна продовжувати термін в міру необхідності.
 2. Договір зберігання. За даних умов оренди банківського сейфу співробітники банку проводять докладний опис всього майна, яке буде міститися в сейфовому відділенні. У цей своєрідний реєстр записується все: від опису предметів до їх точного розміру і вартості кожної речі. На жаль, таємниця вкладу для банку залишається відкритою, проте, установа несе тепер повну юридичну відповідальність за цінний вміст ящика. І в разі пограбування зобов'язується відшкодувати власникові осередку повну вартість усіх речей, яке було покладено в ящик.

Також в обох договорах прописуються правила допуску до них третіх осіб, якщо ви вважаєте за потрібне це вказати, і, звичайно ж, терміни встановленої і вже оплаченої оренди.

Правила користування банківською осередком

Щоб скористатися послугою сейфового відділення необхідно особисто відвідати банк, пред'явити посвідчення особи співробітнику банківського відділення і в супроводі охоронця і того ж співробітника спуститися в сховище. Відкривати ящик поодинці заборонено, це можна здійснити тільки в присутності вищевказаних осіб.

Пам'ятайте, те, що ви зберігаєте в банківському сейфі незмінно і не є звичайним внеском в банку, тому відсотки на інше майно не нараховуються. Якщо ви збираєтеся покласти в осередок, наприклад, 100 000 рублів, то стільки ж і заберете при моменті відкриття вашого ящика і отримання вмісту. Банківські ж вклади мають цікаву властивість - вони заморожуються на деякий час, і ви зможете мати до них доступ тільки тоді, коли прийде певний термін. На банківську комірку ж це право не поширюється, тому скористатися своїм майном можна в будь-який зручний для вас час.

Також на вміст вашого сейфового відділення не поширюється правило тільки повного або часткового вилучення. Ви можете забрати будь-яку кількість цінностей, залишаючи в осередку щось або, навпаки, спустошивши її повністю. Крім того, ви можете передати право користування сейфом третій особі, яке за дорученням, завіреної у нотаріуса, зможе отримати доступ до вмісту вашого банківського сейфа.

Правила користування сейфовой осередком при здійсненні операцій з нерухомістю

Найчастіше заповітний банківський ящик затребуваний при угодах купівлі-продажу нерухомості, так як такий сейф індивідуальний і дозволяє проводити дані розрахунки з максимальною зручністю. При затребуваності такої угоди потрібно оформити через банк договір оренди банківської комірки і прописати в ньому умови доступу до неї, а також всі права і обов'язки обох сторін, які за договором можуть скористатися даною банківською послугою. Щоб укласти такий договір, потрібен тільки паспорт громадянина РФ.

Термін в даному випадку також прописується за бажанням клієнта і може бути визначений аж до трьох років. Потрібна сума для угоди залишається в сховище, де за окрему плату надано банком також спеціальне обладнання, на якому можна перевірити справжність грошових коштів. Заплатити за осередок можна одноразово: або за домовленістю одному учаснику угоди, або готівкою, або засобами з вкладу, відкритого в Ощадбанку. Після оформлення оренди обидва учасники угоди отримують наступні документи:

 • сам договір оренди комірки;
 • акт прийому-передачі сейфа у тимчасове користування двома учасниками угоди.

Тому при проведенні даної юридичної операції з нерухомістю надійність розрахунків банк забезпечує саме через сейфове відділення, так як для доступу до нього встановлюються певні правила: по-перше, продавець і покупець можуть відвідати банківське сховище тільки спільно і в присутності співробітника банку. По-друге, і покупець, і продавець будуть допущені до сейфу тільки в тому випадку, якщо вони обидва нададуть унікальний ключ, виданий банком і спеціальну картку на користування цією банківською осередком.

У тому випадку, якщо зазначена угода не відбудеться, то покупець може взяти свої грошові кошти з сейфового відділення протягом семи робочих днів. Причому оплата за всі дні, які залишилися після того, як угода була розірвана, банком не стягується.

Причому оплата за всі дні, які залишилися після того, як угода була розірвана, банком не стягується

Нюанси оренди комірки

При всій своїй корисності і популярності такої послуги існує ряд нюансів при користуванні банківською осередком:

 1. Не всі відділення Ощадбанку обладнані сховищами, через різної площі приміщення, тому дізнаватися про те, чи є осередки в певних відділеннях банку, потрібно перш за все в центральному офісі Ощадбанку.
 2. Ціну оренди сейфового відділення можна знизити зарахунок збільшення терміну зберігання, а деякі банківські філії надають навіть спеціальний тариф оплати сейфового сховища, а також програми, якими може користуватися будь-який клієнт банку.
 3. В Ощадбанку існують певні заборони на те, що може бути вмістом осередки.
 4. Заборонено зберігати отруйні хімічні та наркотичні речовини, а також зброю.
 5. Крім того, в кожному відділенні банку можна побачити власний перелік предметів, заборонених до зберігання в конкретній філії Ощадбанку і, відповідно, в його осередках. Найчастіше в такий список входять продукти харчування, радіоактивні речовини, також вибухівка, порох і будь-які інші предмети, які заборонені до ввезення на територію Російської Федерації. Також заборона введена на дорогі антикварні речі і предмети мистецтва без обкладання їх податком і спеціальної опису.

Яка ціна оренди сейфового осередку

Вартість оренди банківського сейфу залежить від декількох факторів: термінів зберігання і, звичайно, розмірів використовуваного сейфового відділення. Остаточну вартість банківського сейфа можна порахувати на сайті Ощадбанку Росії - www.sberbank.ru/moscow/ru/person/additional/rent_of_safes/.

Середня вартість оренди звичайної комірки варіюється від 40 до 50 рублів за добу. Якщо ж ви використовуєте мінімальні розміри сейфа, то буде потрібно заплатити від 20 до 30 рублів на добу. Якщо ж вам потрібна осередок, що має великі габарити, то приготуйтеся викласти за неї від 100 рублів за добу. Всі тарифи можна знайти в спецально розділі на сайті банку.

Всі тарифи можна знайти в спецально розділі на сайті банку

Як приклад: ціна осередки в одному з відділень Нижнього Новгорода

Таким чином, оренда банківського осередку стає одним з найважливіших пунктів при поїздці на відпочинок або в тривале відрядження, а також при наявності солідних грошових чи інших матеріальних цінностей. Зберігання в осередках банку всього свого майна дає гарантію повної конфіденційності, безпеки і надійності на довгий час.

Скільки коштує оренда банківського осередку в Ощадбанку і чому це нововведення сьогодні неймовірно популярно?
Але що робити, якщо гряде угода купівлі квартири?
Або намічається швидкий від'їзд внаслідок робочого відрядження або звичайного відпочинку?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей