* Политика новости » Банки »

* *

Компанії Білайн, як поповнити, як платити, зняття готівки, підключення кредитного ліміту

 1. Як максимально вигідно робити покупки на Aliexpress.ru
 2. Процедура замовлення та отримання іменної карти Білайн
 3. Акції та знижки у партнерів Білайн
 4. Як відключити відсотки на залишок (ПНО) по карті Білайн
 5. Кредитний ліміт для карти Білайн

Під маркою Білайн платіжну карту випускає той же «РНКО Платіжний центр» з Новосибірська, який випускає більш відому карту Кукурудза (Старшу сестру, так би мовити), і теж платіжної системи MasterCard. C осені 2016 року біля карти Білайн з'явився 5% Кешбек в деяких категоріях, зняття готівки без комісії і ін. Строго кажучи, це не банківська карти, а платіжна. Але за функціями карта Білайн без кредитного ліміту аналогічна дебетової банківської карти, а карта Білайн з кредитним лімітом аналогічна кредитної банківської картки.

З зими 2018-2019 поточна бонусна програма складається з 4-х пакетів (а не 9 категорій як раніше). Причому з 1 березня 2019 р витрачати бали на зв'язок можна тільки по одному з 4 пакетів:

Пакет «У русі»:
● Музика (5733, -5735) - 10%
● Громадський транспорт (4111) - 5%
● Таксі та каршерінг (4121) - 3%
Списувати бали можна тільки на покупки товарів в офісах Білайн!

Пакет «На стилі»:
● Салони краси (7230) - 10%
● Косметика і парфумерія (5977) - 5%
● Чоловічий і жіночий одяг (5691) - 3%
Списувати бали можна без обмежень.

Пакет «З дітьми»:
● Кіно (7832) - 10%
● Дитячий одяг (5641) - 5%
● Фастфуд (5814) - 3%
Списувати бали можна тільки на покупки товарів в офісах Білайн!

Пакет «Задоволення»:
● Duty Free (5309) - 10%
● Ресторани за кордоном (5811, 5812, 5813) - 5%
● АЗС за кордоном (5172, 5541, 5542,5983) - 3%
Списувати бали можна тільки на покупки товарів в офісах Білайн!

 • 26.03.2018 - Тепер опція ПНО - платна чи потрібно робити на 3000р на місяць покупок по карті (а не просто рухи по рахунку). Відключити послугу «Відсоток на залишок» можна в офісах «Білайн», при цьому кошти на карті перестануть бути застрахованими АСВ і пропаде безкоштовний міжбанк.
 • 15.12.2018 - Як виявилося, витрачати бонуси в довільній кількості більше не можна. «Використовуйте ваші бонуси для оплати Домашнього інтернету« Білайн ». Сума бонусів для поповнення рахунку залежить від ваших щомісячних витрат на інтернет. Поповнювати можна на суму, кратну 50 бонусів «
 • 01.12.2018 - Повністю змінена бонусна програма. Є 12 категорій замість 9, але вибирати їх можна тільки готовими пакетами (1 з 4 пакетів, в 1 пакеті 3 категорії). Відсоток Кешбек не фіксували - 5%, і різний - від 3% до 10%. Крім того, у двох пакетів є обмеження на реалізацію бонусів. Не забудьте в інтернет-банку за адресою bank.beeline.ru вибрати нові категорії (пакет) на зиму.
 • 15/02/2018 - Іменна карта Білайн World подорожчала з 200 до 300 рублів.
 • 01/06/2017 - Карти Білайн тепер можна поповнити готівкою в терміналах банку МКБ, в Московському регіоні їх близько 4000. Для зарахування коштів на карту, на терміналі необхідно вибрати пункт «Оплата послуг» - «Поповнення карти вашого банку» - «Карта Білайн ». Зарахування грошових коштів на рахунок карти не більше 5-ти хвилин, комісії немає.
 • 01/06/2017 - Обновилися категорії на літо . Більше немає АЗС, аптек, фастфуда. Не забудьте вибрати по-новій.
 • 13/05/2017 - Поповнити карти Білайн готівкою тепер можна в терміналах банку МКБ (Московський регіон), комісія відсутня. Окремий розділ, «ікона» із зображенням карти (яка з кішкою). Шукається легко пошуком, по слову «Білайн». Вибираєш іконку, засовуєш карту, вводиш пін.
 • 01/03/2017 - не забудьте вибрати нові категорії підвищеного Кешбек, тепер їх залишилося 9.
 • C 15/12/2016 можна вибрати 3 з 12 категорій підвищеного Кешбек 5%, див. Нижче. Це з'явилося в новому особистому кабінеті і інтернет-банку - bank.beeline.ru

Новий особистий кабінет карти Білайн

Отримати платіжну карту Білайн можна в будь-якому офісі Білайну з паспортом. Варіантів карти - кілька:

Неіменною карта Beeline MasterCard

 • MasterCard Standard - безкоштовна, неіменна, без чипа - на неї потрібно покласти 100 рублів
 • MasterCard World - безкоштовна, неіменна, без чипа - на неї потрібно покласти 500 рублів
 • Після цього ви можете замовити в особистому кабінеті таку ж карту, але іменну з PayPass, її надішлють поштою, за це доведеться заплатити 300 рублів (в точності як у Кукурудзи)

Іменна карта Beeline MasterCard World PayPass

Клас карти можна визначити по перших цифр (EAN) на штрих-коді з 13 цифр із зворотного боку: на 28600 - стандарт, на 28601 - world, 28606 - іменна world.

Обслуговування безкоштовне у всіх трьох карт, СМС-інформування безкоштовне, емітент карт - РНКО «Платіжний центр».

Встановіть мобільний додаток, введіть промокод FR6TTS37V, і отримаєте 300 бонусів після оплати будь-якої покупки (промокод діє 7 днів з моменту оформлення карти. Для отримання бонусів у вас є 30 днів з моменту оформлення карти на оплату першої покупки карткою «Білайн» World).

Поповнення карти Beeline:

 • найзручніший спосіб поповнення - з прив'язаних банківських карт через особистий кабінет (до 100 тис. за одне поповнення). Поповнення без комісії при сумах від 3000 рублів. При цьому важливо щоб той банк- «донор» не взяв комісію при «витягуванні» грошей ( не годяться МКБ, Убрир, Авангард, Яндекс-гроші, Промсвязьбанк). Прив'язати можна тільки власну карту. Якщо сума поповнення менш 3000р Білайн бере комісію від 50р.
 • можна поповнити готівкою в офісах Білайн. Максимально на неіменної карті може перебувати 100 тис. Рублів, на іменній карті - 600 тис.
 • в терміналах банку МКБ (Московський Кредитний Банк), комісії немає, зарахування швидке
 • зручний спосіб поповнення - міжбанківським переказом за реквізитами, вони є в особистому кабінеті карти. Відправляти потрібно юрособі РНКО «Платіжний Центр» (ТОВ) на консолідований рахунок. Тут дуже важливо призначення платежу, без нього переклад не потрапить на потрібну карту: «Переказ коштів без відкриття банківського рахунку. Одержувач (ПІБ), карта № NNNNNNNN. ПДВ не обкладається. », Тому категорично не рекомендується відправляти переказ через банки, які можуть змінити призначення платежу на своє. Поповнення міжбанком зараховується досить швидко, 2-й рейс з Тинькова прийшов о 14:50.

І навпаки, ви можете «стягнути» гроші з карти Білайн без комісії там, де це теж безкоштовно: Інтернет-банк Тінькофф, Кукурудза, Рокетбанк і т.д.

Дешевий міжбанк. Адреса нового особистого кабінету - bank.beeline.ru (старий - paycard.beeline.ru, старий сайт карти - card.beeline.ru). Ви можете відправляти гроші з платіжної карти Білайн в інший банк за 10 рублів, але це потрібно робити в розділі «Погашення кредитів». Знадобиться БИК банку (або його назва), а далі залежить від банку. Наприклад, для Тінькофф годиться номер договору (10 цифр). При поповненні вкладу та дотриманні необхідних умов Тінькофф нарахує покладений бонус за міжбанківський переказ. При підключенні функції «Відсотки на залишок» міжбанківські перекази стають безкоштовними, а ліміти збільшуються до 500000 за одну операцію (для іменної карти) і 1 млн на місяць.

Дешевий MoneySend. Ви можете недорого відправляти перекази за номером карти з комісією 0.5%, але не менше 10 рублів (в Ощадбанку в 3 рази більше: 1.5% і 30 рублів, відчуйте різницю).

Стягування з карти Білайн. Карта дозволяє стягувати з себе кошти через сторонні сервіси. Наприклад, сервіс платіжної системи MasterCard https://card2card.mastercard.ru/ або сервіс перекладів КредітЕвропаБанка для поповнення Карти Плюсів .

Бонуси (Кешбек) . Як і у карт Кукурудза, є бонусна програма, нараховують бали. Беруть участь тільки карти World (іменні і неіменні) - 1% від суми покупки. Влітку 2016 року додали можливість отримувати по акціях до 5% бонусів за деякими категоріями покупок, наприклад на заправках, кафе, в аптеках. Бонуси нараховуються не відразу після покупки, а тільки після обробки операції (зазвичай 2-3 дні) і стають доступними для використання ще через 2 тижні (+14 днів). Ліміт накопичення бонусів - 6000 в місяць. За деякі операції бонуси не нараховують (купівля подарункових карт, алкоголю і тютюну). Через 6 місяців бонуси згорають. Витрачати бонуси можна за мобільний зв'язок Білайн, за стаціонарний інтернет від Білайн і товари, що продаються в офісах цього оператора зв'язку. Оплатити можна зазвичай до 90% вартості послуг і товарів, решту доведеться заплатити грошима.

Відсотки на залишок - на жаль, з 01.01.2019 послуга «Відсотки на залишок» (ПНО) новим клієнтам до карти «Білайн» не вдалося підключитися, у діючих клієнтів пролонгація договору проходить зі ставкою 0,01% незалежно від суми вкладу. Опція ПНО у карти «Білайн» була корисна ще для безкоштовного міжбанку, а також для того, щоб кошти на карті були застраховані в АСВ. Але тепер не бачу в ній сенсу зовсім.

Зняття готівки. Готівку з банківської карти Білайн можна знімати в банкоматах будь-якого банку без комісії, якщо сума зняття 5000 руб і більше (інакше комісія 149р). Ліміти на безкоштовне зняття - 50000 р / місяць, далі комісія 2%. Перегляд балансу по карті в банкоматі коштує 35 рублів.

Перегляд балансу по карті в банкоматі коштує 35 рублів

Зняття готівки з картки Білайн

Замість відсотків на залишок, бажаючі можуть перетворити платіжну карту Beeline в кредитну, підключивши до неї кредитний ліміт , Який надається банком Тінькофф.

Як максимально вигідно робити покупки на Aliexpress.ru

Йдемо на аліекспресс через skidka.ru
Платимо картою Білайн.
Ціну ставимо на али природно в доларах США.
Отримуємо 6.5% Кешбек за мобіли або 8.5% за все інше на Aliexpress.
Отримуємо курс ЦБ РФ і стандартний Кешбек 1%.

Процедура замовлення та отримання іменної карти Білайн

В особистому кабінеті bank.beeline.ru в розділі «Замовлення безконтактної карти» замовте іменну картку з доставкою Поштою Росії. При цьому на рахунку у вас має бути 300р, які спишуться. Далі події розвивалися так:

 • 15.11 - замовлення карти
 • 17.11 - в ЛК з'явився напис «Іменна безконтактна карта World MasterCard®« Білайн »виготовлена ​​і передана в службу доставки», номер відправлення XXXXXXXX.
 • 28.11 - в поштовій скриньці виявлено повідомлення про замовний листі і 29.11 я його отримав на Пошті Росії

Разом, це зайняло 2 тижні, з яких карту робили 2 дні.

Отримавши карту, потрібно ще раз зайти в особистому кабінеті на ту ж сторінку, там з'явиться кнопка «Активувати карту» і напис «Після активації ваша карта 2 xxxxxx xxxxxx буде заблокована. Грошові кошти, бонуси і кредитний ліміт будуть перенесені на нову карту ». Після натискання кнопки з'являється форма: «Введіть номер штрих-коду вашої нової іменної безконтактної карти World MasterCard®« Білайн »».

«Ліміт карти становить 600 тисяч рублів.

Карта xxxxxx xxxxxx заблокована. Грошові кошти, бонуси і кредитний ліміт перенесені на нову безконтактну картку «Білайн».

Ви отримали 2 SMS:

 1. SMS з кодовим словом для іменної карти. Запам'ятайте кодове слово і не повідомляйте його нікому, крім співробітників Інформаційного центру.
 2. SMS з паролем для входу в Інтернет-банк іменної карти. Після завершення даного сеансу увійдіть в Інтернет-банк за номером іменної карти і встановіть новий пароль »

Після виходу з ЛК, зайдіть туди знову, в якості логіна автоматично підставить штрих-код нової карти, пароль беремо з СМС і відразу потрібно буде встановити новий пароль.

Отримати пін-код по карті Білайн можна зателефонувавши з номера, який Ви вказали при оформленні картки протягом 14 днів по номеру 88005550401 (безкоштовно). В автоматичному режимі Вам буде встановлений пін-код. Якщо ж пройшло більше 14 днів, то необхідно зателефонувати за номером довідкової служби 88007006119. Надалі, в будь-який момент можна поміняти пін-код по карті, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії.

Все, можна поповнити карту і користуватися.

Ви можете завести додаткові карти Білайн, ще 2 штуки на свій паспорт, але у кожної карти буде окремий рахунок. Зручно використовувати одну карту з ПНО для зберігання великих сум і ніде не світити її, а другу карту використовувати для повсякденних покупок і не тримати на ній великі суми. Це більш оптимально в плані безпеки.

Акції та знижки у партнерів Білайн

Крім Кешбек і гарного курсу валюти, ви можете отримувати додаткові знижки від партнерів Білайн через бонусну програму. Для цього в особистому кабінеті bank.beeline.ru зайдіть в розділ «Акції та пропозиції». Там великий список пропозицій. У всіх випадках потрібно спочатку перейти по посиланню внизу пропозиції. наприклад:

 • Burger King - 30% знижка
 • Качконіс - 50 бонусів
 • Перехрестя - 2% бонусами
 • Delivery Club - 6% бонусами
 • AliExpress - 2% бонусами
 • Юлмарт, МВідео, OLdi, MediaMarkt - 1% бонусами

і т.д.

Як відключити відсотки на залишок (ПНО) по карті Білайн

Оскільки з квітня 2019 опція ПНО платна - 99р / місяць або обов'язкові покупки по картці на 5000 рублів на місяць, у багатьох виникає питання, як відключити від карти Білайн відсотки на залишок. Нагадаю, що при підключенні опції ПНО на рахунку блокувалися 500 рублів, і вони стали «невидимими». Способів два.

 1. Піти в офіс Білайну з паспортом, і підписувати заяву на відключення відсотків на залишок. Але тут співробітники можуть накосячіть, зробити щось не так, це не та операція, яку вони роблять регулярно
 2. Дистанційний спосіб. Можна нікуди не ходити і залишити на карті менше 99 рублів. Чекайте списання комісії за ПНО - грошей на картці не вистачить. При цьому автоматично послуга ПНО відключиться і «приховані» 500 рублів повернуться на ваш рахунок за вирахуванням залишку комісії. Задачі вирішена, ціна питання - 99 рублів за 1 місяць послуги відсотків на залишок.

Кредитний ліміт для карти Білайн

Для карти Білайн можна замовити додаткову послугу, але тільки одну з двох: або ПНО (відсотки на залишок для дебетової картки), або кредитний ліміт (тоді карта стане кредитної). Можна відразу оформити заявку на карту з кредитним лімітом за адресою https://credit-beeline.ru/.

Якщо карта Білайн у вас вже є, ви можете заповнити заявку на кредитний ліміт в інтернет-банку bank.beeline.ru:

ru:

Кредитний ліміт надається банком Тінькофф. Але якщо у вас вже є кредитна карта цього банку, то ще один кредитний ліміт не схвалять. Тарифи по кредиту приблизно такі ж як у кредитки Тінькофф Платинум, пільговий період до 55 днів, перший рік обслуговування трохи дешевше - 500 рублів. Але зняття готівки ще дорожче: 4.9% + 500 рублів. Ставка по кредиту - 34.9% річних.

Доступу в інтернет-банк Тинькова не буде, все відбувається тільки через особистий кабінет Білайну.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей