* Политика новости » Банки »

* *

секрети ICQ

 1. Зміна пароля
 2. "Чорний список"
 3. Невідомий список
 4. Відомий список
 5. Фільтр слів
 6. Додаткова настройка і використання брандмауера.

Contact List Authorization - Занесення до Контактного список  Будь-який користувач має право додати мене до свого Контактний список  Для того, щоб додати мене до Контактного список, користувач зобов'язаний запитати моє дозвіл  Таким чином, ніхто з небажаних користувачів не зможе додати Вас в свій Контактний список

Contact List Authorization - Занесення до Контактного список

 • Будь-який користувач має право додати мене до свого Контактний список
 • Для того, щоб додати мене до Контактного список, користувач зобов'язаний запитати моє дозвіл

Таким чином, ніхто з небажаних користувачів не зможе додати Вас в свій Контактний список. Це обмеження можна легко обійти.

Зверніть увагу!!! Ви будете все ще доступні для тих, в чиї контактні списки ви вже занесені.

Security Level - Рівень захисту.

 • Low - (Низький) Ваш пароль буде збережено. Всі операції (підключення до ICQ, зміна призначених для користувача даних і пароля) відбуватимуться без запиту пароля. Ця опція підходить для тих, у кого ICQ стоїть на домашньому комп'ютері, і нею більше ніхто не користується.
 • Medium - (Середній) Ваш пароль буде збережено, і більшість операцій ICQ може бути виконано без вашого відома. Однак, при зміні особистих даних і пароля, ICQ вимагатиме, щоб ви ввели свій пароль.
 • High - (Високий) Цей рівень рекомендується для тих, хто користується комп'ютером спільно з кимось іншим. Вся ваша особиста інформація, включаючи Контактний список і зареєстровані події будуть захищені паролем. Вам потрібно буде вводити пароль кожного разу при старті ICQ. Поки правильний пароль не буде введений, Контактний список залишиться недоступний. Якщо ви виберете високий рівень захисту, відкриється діалогове вікно, яке попереджає про особливості цього режиму.

Зверніть увагу!!! Вам необхідно добре запам'ятати свій пароль, особливо якщо ICQ знаходиться в високому режимі захисту. Якщо ви забули пароль, ви можете дізнатися його на сторінці.

Зміна пароля

Ви можете змінити пароль, який ввели при реєстрації.

 1. Виберіть вкладку Password
 2. Введіть новий пароль у поле NewPassword.
 3. Повторно введіть новий пароль у поле Retype New Password.
 4. При виборі опції Save Passwort пароль буде збережений на вашому комп'ютері.
 5. Клацніть Save, щоб зберегти нові параметри налаштування.

ICQ допускає розкриття вашого IP-адреси, якщо він буде потрібно для деяких ігор і спільних програм. Будь ласка, зверніть увагу, що опція Do Not Publish IP Address (Не публікувати IP-адреса) не забезпечує повну гарантію того, що ваш IP-адреса не стане відомий деяким з користувачів ICQ. Крім того, в будь-якому інтернет-додатку IP-адреса відправника - невід'ємна частина стандартного TCP / IP протоколу, і його можна виявити за допомогою деяких спеціальних програм або спеціальної апаратури. Також майте на увазі, що, активуючи функцію ICQ Homepage, ви робите свій IP-адресу доступним для третіх осіб.

 • Allow Direct Connection with any user - Дозволити пряме з'єднання з будь-яким користувачем ICQ, таким чином дозволяючи будь-якому користувачеві бачити ваш IP-адресу.

 • Allow Direct Connection with users listed on your Contact List - Дозволити пряме з'єднання тільки з користувачами з Контактного списку.

 • Allow Direct Connection with any user upon your authorization - Допустити пряме з'єднання з будь-яким користувачем тільки після вашого на те дозволу.

При будь-якому з цих параметрів настройки ви зможете встановити пряме з'єднання з будь-яким користувачем ICQ.

"Чорний список"

"Чорний список" призначений для того, щоб запобігти нав'язливі спроби інших користувачів зв'язатися з вами. Ви можете скласти список користувачів, повідомлення від яких будуть автоматично ігноруватися. Як тільки користувач потрапить в "Чорний список", програма буде припиняти будь-які його спроби увійти з вами в контакт. Про те, що ви внесли його в "Чорний список", він не знатиме.

Невідомий список

Якщо ви розмістите користувача в Invisible (Невидимий список), він не буде бачити ваш статус, але повідомлення від цього користувача будуть все ще приходити до вас.

Щоб занести ICQ користувача в Невидимий список, зробіть наступне:

 1. У діалоговому вікні вкладки Invisible натисніть Add To Invisible List
 2. Заповніть одну з вкладок Search:
 • Email (щоб шукати користувача на його адресу електронної пошти)
 • Details (Прізвище, Ім'я, Прізвище)
 • ICQ (щоб шукати користувача за його номером ICQ)
 1. Натисніть Search.

 2. Двічі клацніть на імені користувача в списку, щоб додати його в Невидимий список.

 3. Клацніть New Search, якщо ви хочете почати новий пошук користувача.


Клацніть New Search, якщо ви хочете почати новий пошук користувача

Відомий список

Коли ви розміщуєте ICQ користувача в Visible (Видимий список), він буде бачити ваш статус, навіть якщо ви перебуваєте в Невидимому режимі (Privacy).

Щоб занести користувача в Відомий список, зробіть наступне:

 1. У діалоговому вікні вкладки Invisible натисніть Add To Visible List
 2. Заповніть одну з вкладок Search:
 • Email (щоб шукати користувача на його адресу електронної пошти)
 • Details (Прізвище, Ім'я, Прізвище)
 • ICQ (щоб шукати користувача за його номером ICQ)
 1. Натисніть Search.

 2. Двічі клацніть на імені користувача в списку, щоб додати його в Відомий список.

 3. Клацніть New Search, якщо ви хочете почати новий пошук користувача.

Фільтр слів

Ви можете піддавати цензурі повідомлення, що надходять від інших користувачів. У вкладці Words List можна розмістити до 234 слів або коротких фраз. Вступники повідомлення, що містять слово або фразу з цього списку, будуть автоматично заблоковані. Ви можете вибрати, чи хочете ви повністю ігнорувати повідомлення, що містять ці слова, або тільки видаляти ці слова з повідомлення.

 1. У вкладці Words List натисніть Unlock (Enter Password)


У вкладці Words List натисніть Unlock (Enter Password)

 1. Введіть ваш пароль у поле Password. (Той же самий пароль, який вводили при реєстрації).
 2. Клацніть OK, щоб активізувати опцію Words List.
 3. Вкладка Words List активізована.

Вкладка Words List активізована

 • Add - ввести. нове слово
 • Edit - відредагувати слово.
 • Remove - видалити слово.
 • Import List - перенести список слів або коротких фраз з іншого каталогу або від іншого користувача.
 • Export List - переслати список іншому користувачеві.
 • More About ICQ Security - піти на сайт ICQ, щоб дізнатися знайти додаткову інформацію про можливості захисту ICQ.

Filter Action

 • Do not filter events - Відключити фільтр

 • Rеplaсe objectionable words with: - небажані слова будуть автоматично замінятися обраним знаком або буквою

 • Discard events with objectionable words - Автоматично видаляти повідомлення, що містять небажані слова.

Filter Enabled On - Включити фільтр на:

User's information on:

 • Global Directory - У Глобальному каталозі ICQ, що містить інформацію про користувачів

 • Chat With A Friend - У чат

  Додаткова настройка і використання брандмауера.

  Після відключення Direct Connect, щоб знайти ще більшу захищеність, відключити всякі file-transfer'и і інші можливості, які вимагають для роботи прямого з'єднання. Прочісують Preferences в пошуках місць, де передбачена опція Set ICQ to automatically decline і всюди вибираємо її (а інакше навіщо її ще придумали?). Таким чином, позбавляємося ICQPhone, Picture (ну це можна залишити ...), Greeting Card, Email, Phone Book ... Зате - менше можливості атакуючому дізнатися Ваш IP.

  Тепер налаштовуємо фаєрвол під нашу броньовану аську. Одна з версій настройки @Guard для роботи ICQ, взята с, є тут , Але я вирішив описати власні настройки, що залишають необхідний мінімум можливостей. Я використовую Norton Internet Security (NIS). Для функціонування аськи за основним призначенням досить наступного. Дозволяємо ICQ.EXE лізти з будь-якого порту через UDP-протокол на адресу login.icq.com [64.12.162.57]. АОЛу взагалі належить весь діапазон [64.12.1.1 - 64.12.255.255], можна, напевно дозволити на весь діапазон лазити ... Дозволяємо ICQ.EXE лізти з будь-якого порту через UDP-протокол на тепер уже діапазон адрес від 205.188.1.1 до 205.188.254.254. Усе. Для того, щоб аська Законекть і змогла отримувати і відправляти повідомлення цього досить! Є ще 2 нехороших адреси, куди аська за банерами лізе! Як, у вас немає банерів? Ви патч поставили? ДЛЛ поміняли? Як би не так. Вони-то є, тільки це ви їх не бачите, а аська справно періодично їх закачує, засмічуючи нам трафік ... Тому в NIS я заборонив icq.exe лізти по 80-му хттп-порту на cb.icq.com і web.icq. com.

А інакше навіщо її ще придумали?
Як, у вас немає банерів?
Ви патч поставили?
ДЛЛ поміняли?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей