* Политика новости » Банки »

* *

Генрі Форд: кращі цитати, думки, висловлювання і афоризми

Генрі Форд - це значуща історична особисто, яка відіграла важливу роль у розвитку всього людства. Вивчення його як людину, а також його праць і умовиводів, на нашу думку, необхідно для сучасної цивілізованої людини, адже без всякої інфомація про нього, Ваше сучасний світогляд буде не повним і безпродуктівнім. Генрі Форд, Без перебільшення, є людиною що почала нові принципи, нові методи і напрямки діяльності людства. Його уявлення про виробництво, про продажі, про рекламу, про працю, про самовдосконалення, про бізнес для тодішнього суспільства були настільки екстраординарними, що багато хто просто говорив що це якась незрозуміла фантастика, а потім коли все виходило так як передбачав сам Форд, то вже говорили що це просто випадкові доленосні випадки, які сталися "тому що йому просто пощастило". Однак, його це не турбувало, тому, що сама робота Генрі Форда Його слова і думки весь час педантично реалізувалися їм самим на практиці. Він постійно вивчав, зіставляв, порівнював, віпітувався, перестроював, проводив статистичний аналіз, і ніколи не боявся йти вперед в своїх думках, він без зупинки всі міняв, удосконалював, був позбавлений будь-яких сентіметальніх перешкод у своїй діяльності.

Генрі Форд - людина для всебічного вивчення, він буде дуже цікавим всім без винятку людям з різних соціальних груп, від підприємців, істориків, і політиків до дітей і школярів, адже почувши його думки Ви побачите світ з абсолютно іншого боку, а також зрозумієте, що вам потрібно тільки по-справжньому захотіти - і перед Вами відкриються всі Ваші мрії. WNS спеціально для російськомовного читача, склав свій список найбільш витончених і знакових висловлювань одного з геніїв людства - Генрі Форда.

Про роботу, самовдосконалення, самореалізації і про людей взагалі

1) Працювати - це природно для людини. Треба визначити, що процвітання і щастя можна досягти тільки завдяки чесній праці. Людські біди в значній мірі є наслідком спроб зійти з цього природного шляху. У мене немає інших пропозицій, крім прийняти у всій повноті цей принцип природи.

2) Жадібність є лише одним з видів недалекоглядності.

3) Той, хто боїться майбутнього, хто боїться невдачі, обмежує свою діяльність. Невдача - це тільки можливість вдумливо почати все знову. Є сорому в чесній ураженні. Сором - боятися її зазанати. Минуле корисно тільки як вказівний шляхів і засобів розвитку.

4) Ось так буває з мудрими людми - вони настільки розумні і практичні, що до останньої коми дл знають, чомусь не може бути зроблено. Вони завжди знають про обмеження. І саме тому я ніколи не користуюся послугами шанованих експертів. Якби я захотів підступно знищити конкурентів, то підсунуть б їм купу досвідчених фахівців. Вони надали б стільки корисних порад, які напевно ця компанія ніколи не змогла на виробництво чогось корисного.

5) Життя - це не місце, а рух. І той, хто хоче відпочити на "облаштованому" місці, не залишається в стані спокою, адже, цілком ймовірно, в момент зупинки він вже йде на дно. Все знаходиться в русі. Життя. Можна весь час прожити в тому ж будинку і на тій же вулиці, але ти ніколи не будеш колишнім чоловіком.

6) З подібного помилкового уявлення, що життя це боротьба, яка може бути програна через один необережний рух, виростає велика любов до стабільності. Люди набувають звички напівживого існування. Рідко швець вирішиться на новомодний спосіб пришивання підошви, і рідко ремісник візьметься за впровадження нового методу в своєму ремеслі. Звичка викликає певну інерцію, і будь-яка її порушення сприймається розумом як неприємності.

7) Шлях до успіху відкритий для будь-якого, хто думає перш за все про надання послуг і якісне виконання своєї роботи.

8) Я відмовляюся визнати, що існує неможливо. Я не бачу, щоб хтось знав досить про все на цій землі, щоб точно сказати, що може бути, а чого не може.

9) Молода амбітна людина повинна приготуватися до довгого очікування, перш ніж почнуться значні зміни.

10) Мислення є самою роботою, на яку здатна людина.

11) Війна є оргією грошей так само, як оргією крові.

12) Люди здаються частіше, ніж їх спіткає невдача.

13) Ще краще для людини працювати над собою і перевершити себе, позбувшись своїх страхів в тих обставинах, які є її щоденним тягарем. Треба стати вільною людиною в тому місці, де вперше була втрачена свободу. Виграй свій бій там, де програв. І побачиш, що хоч тебе оточувало багато неправильного, всередині - ще більше було неправильного. Таким чином побачиш, що неправильна внутрішня позиція може псувати навіть правильні речі навколо.

14) Усунення страхів є збільшенням гарантій і достатку.

15) Справжня освіту людини починається після того, як вона закінчила навчальний заклад. Справжня освіту досягається через дисципліну життя.

16) Така груба, проста, примітивна сила, яку ми називаємо "настирливістю", є некерованою королевою сфери людської дієвості.

17) Звичка до невдач - чисто психологічна, вона є матір'ю страху.

18) Страх народжується там, де спираються на щось зовнішнє - на добру волю бригадира, можливо, на везіння заводу, на стійкість ринків. Можна ще сказати, що страхом є та частина людини, яка вважає, що її кар'єрою керують віпаткові обставини. Страх є результатом того, що тіло бере владу над душею.

19) Реальною роботою людини не завжди є те, що вона вважала за краще б робити. Реальною роботою людини є те, що хотіли б, щоб вона робила.

20) Є два види дурнів в цьому світі. Один з них мільйонер, який думає, що, накопичуючи гроші, він якось може накопичити реальну владу, а інший є убогий реформатор, який вважає, що відібравши гроші у одного класу і віддавши їх іншому, всі біди на світлі зникнуть. Вони обидва на хибному шляху.

21) Щодо відсутності страху перед майбутнім або поваги до минулого. Той, хто боїться майбутнього, хто боїться невдачі, обмежує свою діяльність. Невдача - це тільки можливість вдумливо почати все знову. Є сорому в чесній ураженні. Сором - боятися її випробувати. Минуле корисно тільки як покажчик шляхів і засобів розвитку.

22) Метою освіти не є заповнення голови фактами, а навчання людини, як користуватися розумом.

23) Ви можете заповнити свою голову усіма "фактами" різних часів, і в результаті ваша голова стане лише ящиком, перевантаженій фактами. Справа ось у чому: великі масиви знань в голові не є тим же, що і розумова активність. Людина може бути дуже освіченою, і все марно. І знову ж таки, людина може бути неосвічені, але приносити багато користі.

24) Якщо людина народжується з нормальними людськими здібностями, якщо вона досить здатний у використанні для читання і письма тих інструментів, які ми називаємо "букви", то немає таких знань на світлі, яких би вона не спіткала.

25) Робота - зовсім не прокляття, а добра новина.

26) Кращі в світі речі - ті, від яких відсічений весь зайву вагу.

27) Коли лінь, безтурботність, нехлюйство і відсутність зацікавленості не мають над собою контролю, то страждають усі.

Про підприємців, працівників, а також про бізнес і виробництві

28) здоровий бізнес буває тоді, коли йому, як курці, треба трохи покопатися, щоб щось отримати.

29) Бізнес на основі заробляння грошей є найбільш незахищеним. Це як азартна гра, нерегулярне і з низькими шансами отримати хороший результат у багаторічній перспективі.

30) Бізнес повинен починатися з малого і рости за рахунок власного прибутку. Якщо його немає, то це сигнал для власника, він марно витрачає свій час і йому не місце в цьому бізнесі.

31) Адже мій невеликий досвід давав цілком достатньо доказів того, що бізнес виключно заради отримання грошей - не варто серйозної уваги і явно не є місцем для людини, яка хоче чогось досягти.

32) Бізнесмени терплять фіаско тому, що вони люблять свої звички так сильно, що не можуть змусити себе щось змінити.

33) Я не вірю в те, що людина може відійти від своїх справ. Вона повинна думати про них вдень і судити про них сни вночі.

34) Якщо перевага віддається фінансів, то це загрожує нормальній роботі і руйнує основи бізнесу - надання послуг.

35) Переймання грошима, а не роботою, викликає страх невдачі, і цей страх блокує всі шляхи розвідку бізнесу: він змушує людину боятися конкуренції, змін в підходах і технологіях, не дозволяє будь-яких дій, які можуть змінити його поточний стан.

36) У нас не було поганих боргів і ми могли робити, що хотіли. Я завжди тримався в межах своїх ресурсів. Ніщо ніколи не змушувало меневіходіти за межі ресурсів, адже якщо зосередити всю увагу на роботу та послуги, неминуче ресурси будуть зростати швидше, ніж можна придумати шляхи і способи їх витрат.

37) Жоден бізнес не буде рухатися вперед, якщо пильної не прислухатися до скарг і пропозицій. Якщо в процесі експлуатації виявиться дефект, то це повинно бути негайно і ретельні відстежено, але якщо зауваження стосується тільки стилю, потрібно Переконайся, не озвучується в цьому випадку всього лише особиста примха. Продавці завжди прагнуть задовольнити примхи, а неозброітіся достатніми знаннями про свй товар, з якими вони зможуть пояснити примхливому клієнту, що наявний товар задовольнить кожну з його вимог. Звичайно, за умови, що він сам таким і є.

38) Перші зміни в процесі складання автомобілів були повьязнані з тим, що не люди підходили до місця виконання роботи, а робота надходила до людини. З тих пір ми користуємося двома загальними принципами і всіх діях на виробництві: працівник ніколи не повинен робити більше одного кроку, якщо це можливо, і ніколи не повинен нахилятися.

39) Жоден з наших співробітників не є "експертом". На жаль, ми визнали за необхідне позбавлятися людини, як тільки він починає вважати себе експертом.Якщо хто дійсно знає свою роботу, то не вважає себе експертом, адже людина, яка знає свою роботу, бачить як багато ще треба зробити, в порівнянні з тим, що зроблено, що вона завжди буде націлена вперед і ніколи не займатися, наскільки ефективною вона є. Обдумуючи на перед, намагаючись зробити більше, виникає таке душевний стан, коли немає нічого неможливого. А коли людина застряє в "експертному" стані мислення, велика кількість речей стає неможливою.

40) Коли в одному місці працює багато людей, виникає особлива проблема, з якою найважче боротися - надмірна заорганізованность і, як наслідок, бюрократична тяганина.

41) Занадто багато приємного спілкування насправді може бути дуже поганим, адже це може призвести до приховування недоліків. А це погано.

42) Коли ми на роботі, то повинні бути на роботі. Коли розважаємося - повинні розважатися. Немає ніякого сенсу змішувати ці два поняття.

43) Між порядністю і успішним бізнесом існує тісний зв'язок.

44) Відданий працівник - краще, про що може мріяти бізнес. І не варто очікувати, що він буде робити це нескінченно довго без належного визнання його внеску.

45) Думка про легкі гроші руйнує роботу.

46) Людина з великим кінлькістю грошей більше можливостей зробити дурість.

47) Чи є бізнес успішний або поганійза велінням долі? Чи повинні ми приймати обставини, як неминучість? Бізнес успішний або поганим, коли ми його таким робимо.

48) Бізнес - це процес вміння давати і вміння брати, жити і давати жити іншим. Ця взаємодія багатьох сил і інтересів.

49) Не один підприємець дякував долі, яка загнала його в вузькі рамки і показала, що найкращим капіталом евласні мізки, а не крідіти з банку.

50) Позики за певних обставин подібні випивки, до якої вдається п'яниця, щоб похмілітіся. Чи не буде мати того ефекту, на який він очікує. Не дає очікуваного ефекту, зате все більше ще ускладнює.

51) Якщо підприємцю коли небудь і треба брати позику, то тільки тоді, коли він не потребує грошей. Тобто тоді. коли він не потребує їх для заміни того, що повинен зробити сам. Якщо справи в людини йдуть відмінно і є можливість розширення, тоді досить безпечно займати. Але якщо бізнес потребує грошей через безгосподарність, тоді все, що потрібно зробити, це зайнятися справами і виправити проблеми зсередини - а не прикладати зовнішні компреси по кредитах.

52) Прогрес починається з неназдрісного суперництва.

53) Тільки людина, яка може витримати напругу рутини і залишитися при цьому живим і кмітливою, рухається вперед.

про благодійність

54) Піднімайтеся і будьте сміливими, нехай слабкі приймають благодійну допомогу.

55) Товариство платить за всю безгосподарність. Більше половини світових бід сучасності виникає через те. що люди платять свої кревні гроші за "сачкування", розслабленість неякісність і неефективність.

56) Мені шкода бідолах, які настільки м'які і слабкі, завжди вимагають "атмосфери доброзичливості» навколо себе. Інакше вони не можуть виконувати свою роботу. Є такі люди. І нарешті, якщо вони достатньо не загартується психологічно і морально і не позбудуться свого м'якого опори на «самопочуття», вони стануть невдахами. І це станеться не тільки з їх справами, але і з їх характерами. Це як ніби їх кістки достатньо не затверділи, і вони ніколи не могли стояти на власних ногах.

57) Краща допомога - зробити їх (мається на увазі людей з обмеженою працездатністю, людей з каліцтвами - примітка kozakorium.com) продуктивними нарівні з повносправніми людьми. Я вважаю, що в цьому світі дуже мало приводів для благодійності - тобто благодійності в сенсі обдарування. У більшості випадків, звичайно, бізнес і доброчинність не можуть поеднюватіся. (Від редакції хочемо додати ще до цього висловлювання, що, можливо, деякі люди вважатимуть Генрі Форд не благодійником і дуже різким, проте насправді він був над благодійнсітю, адже на його заводах з однаковою продуктивністю на рівні з повносправніми працювали інваліди люди - повністю сліпі, сліпі на одне око, без рук, без ніг і т. д. Для них буле все так організовано, що їх робота цінувалася нарівні з роботою звичайних людей)

58) Нагірше економічне марнотратство - наймати калік, як повинність, а потім вчити їх тривіальним навичкам, таким як плетіння кошиків або інших не вигідним ремеслам, і не допомогти їм зароблятісобі на життя, а тільки запобігти їх крайньому зубожіння.

59) Якщо людське співчуття спонукає нас нагодувати голодного, чому б за допомогою цього бажання не досягти більшого, не усунути голод взагалі. Якщо ми маємо досить симпатії до людей, щоб допомогти їм подолати свою біду, звичайно цього співчуття повинно бути достатньо, щоб не допускати бід взагалі.

60) Ще більшу кількість людей чіпає думка про допомогу бідній родині, ніж про усунення бідності в цілому.

61) Як тільки людське співпереживання стає систематизованим, організованим, комерційним і професійним, серце гасне, і воно стає холодним і липким.

62) Там де живе самостійність, немає потреби в благодійності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Чи є бізнес успішний або поганійза велінням долі?
Чи повинні ми приймати обставини, як неминучість?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей