* Политика новости » Банки »

* *

Сідала для голубів, підігрів поїлок для голубів (фото і відео)

 1. Полохливі птахи з особливим доглядом
 2. Двері влітку і взимку
 3. Вікна, льотки і вигульна майданчик
 4. Освітлення і вентиляція пташника
 5. Внутрішній устрій голубники
 6. Гнізда для виведення молодняка
 7. Практичні поїлки і купальні
 8. Пристосування для годування птахів
 9. робимо самі
 10. Виготовлення автоматичної годівниці
 11. Транспортувальні ящики і піддони для зелені
 12. Додаткове обладнання та інструменти

Грамотне облаштування голубники вимагає створення максимально комфортних умов для утримання і розмноження птахів

Грамотне облаштування голубники вимагає створення максимально комфортних умов для утримання і розмноження птахів. Голуби повинні отримати сідала для постійного проведення часу і можливість будувати собі зручні гнізда, в яких можна висиджувати яйця і ростити пташенят. Надзвичайно важливо облаштувати зручні годівниці і поїлки, а також купальні, для охолодження в жаркий період і спеціальні клітини для транспортування хворих особин в ветлікарню.

Полохливі птахи з особливим доглядом

Голуби всіх домашніх порід є надзвичайно полохливими птахами, тому потрібно докласти максимальних зусиль для того, щоб побудувати голубник з мінімальним рівнем шуму всередині приміщення. Для цього рекомендується оббити стіни зсередини шаром фанери і ретельно зашпаклювати. Це позбавить вас від можливих протягів і дозволить птахам відчувати себе спокійно навіть під час бурхливої ​​негоди.

Голуби дуже примхливі птиці, які важко переносять температуру вище 20 і нижче 7-8 градусів Цельсія. Дерево дозволяє підтримувати температуру в пташнику на постійному рівні.

Пол пташника рекомендується покрити настилом з попередньо застругані дощок або листів фанери. Це виключить ризик травмування лап голубів, а також спростить процедуру проведення щоденного прибирання. У зимовий час на фанеру укладається тонкий шар тирси, сіна або соломи для утеплення підлоги.

Голуби не зважають охайними птахами, і для уникнення розвитку інфекцій підлоги у всіх приміщеннях повинні регулярно очищатися від їх випорожнень.

Двері влітку і взимку

Взимку повинна бути можливість щільного закупорювання вічок і вентиляційних отворів. Обов'язково потрібно передбачити обладнання автопоилок і купалень, в яких в влітку має бути достатня кількість чистої води.

При необхідності в голубника влаштовується система штучної вентиляції і кондиціонування, що дозволяє не тільки здійснювати підігрів повітря взимку, але і охолоджувати його в жаркий період.

При облаштуванні голубники слід обов'язково передбачити наявність двері і вікон, а також вентиляційних отворів і вічок. Найбільш практичними вважають двері висотою 1,5-1,8 метра і шириною 0,6 метра, за якими слід обладнати додаткові двері з дрібної синтетичної або металевої сітки.

У літній сезон власник може на цілий день залишати основну двері відкритими, забезпечуючи збереження в голубника оптимального мікроклімату.

у статті «Як побудувати голубник своїми руками» ви дізнаєтеся всі подробиці зведення будиночка для птахів.

Вікна, льотки і вигульна майданчик

Прорізи для вікон рекомендується залишати з розрахунку 1/10 від загальної площі голубника. Найкраще з південної і східної сторони облаштувати 2 вічка, висота яких не повинна перевищувати 25 см, а ширина 20 см.

Однак якщо для льотних порід вічко можна розмістити на висоті до 1,5 м від підлоги, то для декоративних і м'ясних птахів його варто обладнати на висоті 20-30 см.

Однак якщо для льотних порід вічко можна розмістити на висоті до 1,5 м від підлоги, то для декоративних і м'ясних птахів його варто обладнати на висоті 20-30 см

Для правильного повітрообміну в приміщенні потрібно максимально близько до підлоги виконати одне або кілька воздуховодних отворів, закритих щільною сіткою.

Простору на вигульній майданчику повинно бути достатньо для перебування і годування всіх розміщених в голубника птахів. Вона виготовляється з мелкоячеистой металевої сітки, яка не дозволяє голубам засовувати голову в осередку і застрявати в них. У верхній частині облаштовується вічко, а також підвісні сідала різних конструкцій.

Освітлення і вентиляція пташника

Голуби є світлолюбними птахами і надходить в приміщення прямого сонячного світла для них, як правило, недостатньо. Якщо в теплу пору року вони мають можливість проводити час на вигульній майданчику, то взимку практично не залишають приміщення. При облаштуванні голубники треба відразу передбачити обладнання системи освітлення.

Лампи значно збільшать тривалість світлового дня в зимовий час і забезпечать додатковий підігрів приміщення.

Лампи значно збільшать тривалість світлового дня в зимовий час і забезпечать додатковий підігрів приміщення

Скорочення денного світла гальмує статеве дозрівання молодих птахів, що особливо важливо для розвитку голубок. Якщо вони починають занадто рано спаровуватися, то виходить хворобливе потомство, рівень смертності якого перевищує допустимий рівень. Тому рекомендується провести і додаткову електролінію, до якої будуть приєднуватися червоні або сині лампи. Такі електроприлади дозволяють голубівників регулювати рівень освітленості пташника, що не змушуючи голубів постійно перебувати в темряві.

До системи електропостачання при необхідності можна підключати і обігрівачі, що дозволяють підтримувати певний рівень температури в зимовий час.

Внутрішній устрій голубники

Одним з найважливіших елементів правильно облаштованій голубники є обладнання сідало і гнізд, в яких птахи будуть висиджувати яйця і вирощувати потомство.

Сідала для голубів найкраще прикріпити до стіни або підвісити до стелі на відстані від нього 30-40 см. Це можуть бути дерев'яні бруси товщиною до 4 см. Якщо ви плануєте містити птахів, що мають звислі крила або потужне оперення, сідала необхідно оснастити похилими бортами з рейок товщиною 2-2,5 см і розмістити рядами, рівномірно йдуть вниз.

Найчастіше сідала встановлюють уздовж однієї із стін голубники, а вздовж інших можна побудувати дерев'яну конструкцію з гніздами.

При обладнанні гнізд найкраще передбачити наявність декількох секцій, в яких можуть міститися різностатеві птиці в зимовий час, а також підростаючий молодняк і голуби різних порід.

Клітини особин м'ясних порід не слід встановлювати занадто високо, щоб зайвий раз не лякати погано літаючих птахів, знижуючи їх апетит і приріст м'язової маси.

Гнізда для виведення молодняка

Устаткування гнізд не складає особливих труднощів. Уздовж однієї зі стін зводиться дерев'яна конструкція з окремими секціями довжиною 75, шириною 40 і висотою 35 см. Відмінним матеріалом є легка, міцна і екологічна фанера.

Для того, щоб з гнізда не випадали підростаючі пташенята, до торцевої частини рекомендується прикріпити дерев'яний бортик висотою до 8 см.

Окремі заводчики вважають за краще встановлювати гнізда з гіпсу. Вони мають вигляд ємності з діаметром 20-25 см і глибиною до 7 см. Внутрішня частина повинна бути злегка увігнутої, а зовнішня абсолютно плоскою, щоб щільно стояти на поверхні. Такі гнізда можна без особливих зусиль переміщати або прибирати, не даючи можливості молодим птахам виводити потомство в невідповідний час.

Голуби є індивідуалістами і люблять самостійно облаштовувати свої гнізда. Тому краще всього просто покласти на підлогу голубники трохи сіна, соломи та різноманітних гілочок.

Птах сама вибере найбільш підходящий матеріал і вибудує гніздо, за станом якого буде стежити.

Практичні поїлки і купальні

Правильне обладнання голубники передбачає наявність декількох поїлок і годівниць для птахів.

У заводчиків дуже популярні промислові автопоїлки для голубів, проте в зимовий час вода в них може замерзати. Проста автоматична поїлка легко робиться з порожніх консервних банок або пластикових пляшок різного об'єму.

У більшої місткості робиться кілька прорізів, краї яких обтачиваются. У меншу ємність наливається очищена вода і зверху накривається посудом із заздалегідь підготовленими прорізами. Рекомендується зробити відразу кілька таких поїлок, які потрібно встановити на спеціальний піддон, щоб запобігти попаданню рідини на підлогу і підвищення вологості в приміщенні.

Голуби будь-яких порід поглинають в день до 60 мл, а в спеку до 90 мл рідини, тому в поїлках завжди має перебувати достатня кількість попередньо очищеної води.

У спекотні дні птиці повинні мати можливість охолодити своє тіло. Найчастіше для цього використовуються спеціальні купальні. Вони мають довільну форму і висоту бортика 4-8 см. Вода в них повинна мінятися не рідше одного разу на добу.

Пристосування для годування птахів

Дорослі голуби не надто вибагливі до їжі і спокійно поглинають її з будь-яких ємностей, в які можуть просунути голову. Але для молодих птахів, яких тільки починають відлучати від гнізда, необхідно створити особливі умови. Вони ще дуже полохливі і можуть не підходити до загальних місць харчування, залишаючись голодними.

Недоїдають птиці погано розвиваються і дуже болючі.

Побудована годівниця для голубів своїми руками повинна мати кілька відділень. Голуби не повинні займати одну із секцій і спокійно приймати їжу.

Годівниця може бути ящикової або автоматичною і мати відсіки для різного корму, розділені високими Перестенко.

Годівниця може бути ящикової або автоматичною і мати відсіки для різного корму, розділені високими Перестенко

Для птахів, більший час життя проводять на вулиці. відмінно підійде ящикова годівниця. Для виведення чистих ліній голубів краще побудувати годівницю-автомат.

В продовження розпочатої теми рекомендуємо вам ознайомитися зі статтею «Зміст і годування голубів взимку».

робимо самі

Рекомендацій про те, як зробити годівницю для голубів дуже багато. Найбільш практичним є створення вузького ящика довільної довжини з Перестенко, які поділяють його на секції, розраховані на одночасне годування декількох особин. Досить високі бортики повинні дозволяти голубу безперешкодно діставати корм, що не залазячи лапами в годівницю.

Замість дна в годівниці встановлюється спеціальний піддон, який можна періодично діставати і очищати від залишків корму. Годівниця обов'язково повинна мати дах довільної форми, щоб випорожнення голубів не потрапляли їм в їжу.

Якщо ви є початківцем заводчиком голубів, то можете самостійно і правильно зробити тимчасову годівницю з картонного ящика, вирізавши в ньому отвір відповідного розміру.

Виготовлення автоматичної годівниці

Автоматична годівниця має цілу низку переваг:

 • виготовляється з дерева і пластика;
 • стійка до температурних перепадів;
 • прикриває корм від пташиних випорожнень і опадів;
 • перешкоджає розвитку в кормі комах і хвороботворних бактерій;
 • зручно заповнюється і очищається від залишків їжі;
 • можна зробити окремі автокормушки для дорослих і молодих птахів.

виготовляється з дерева і пластика;  стійка до температурних перепадів;  прикриває корм від пташиних випорожнень і опадів;  перешкоджає розвитку в кормі комах і хвороботворних бактерій;  зручно заповнюється і очищається від залишків їжі;  можна зробити окремі автокормушки для дорослих і молодих птахів

Для виготовлення найкраще підійдуть пластикові пляшки різного розміру. Можна взяти ємності на 5 і 10 л, зробивши одну загальну бункерну годівницю для дорослих птахів, або пляшки меншого розміру, якщо ви розводите мала кількість голубів або молодняк.

З меншої ємності зрізаються дно і горловина, після чого вона надійно встановлюється на спеціальній підставці горловиною вниз. На висоті до 8 см робиться одне або два невеликих отвори, в яке голуб може просунути дзьоб.

У вийшов бункер насипають корм, який буде постійно заповнювати відгодівельні отвори.

Ємністю більшого розміру з попередньо відрізаною горловиною накривають вийшла годівницю для голубів, не допускаючи попадання всередину бруду і відходів життєдіяльності птахів.

Транспортувальні ящики і піддони для зелені

Фахівці рекомендують виготовити і встановити в голубника невеликі переносні піддони з грунтом, в які висаджуються злакові рослини. Вони повинні бути зручні для переміщення і не перевищувати в висоту 7-8 см.

Влітку мобільні клумби виносяться у відкритий вольєр, а з настанням холодів встановлюються в пташнику, де існує підігрів і додаткове освітлення.

Голубник неможливо уявити без клітин для перевезення птахів на далекі відстані. Залежно від породи перевезених голубів вони можуть мати різні розміри.

Зазвичай в клітинах перевозиться пара голубів, тому вони мають подовжню перегородку з окремою секцією для кожного птаха. При транспортуванні пернаті повинні відчувати себе комфортно, але не мати можливості розгортатися, порушуючи цілісність оперення.

При транспортуванні пернаті повинні відчувати себе комфортно, але не мати можливості розгортатися, порушуючи цілісність оперення

Якщо ви плануєте тримати птахів в такій клітці більше 3 годин, то її потрібно обладнати автоматичною годівницею і поїлки. При необхідності утримувати пернатих в транспортувальному ящику більше доби, він повинен мати обсяг з розрахунку 0,5 куб. м повітря на пару особин.

Додаткове обладнання та інструменти

Голуби не відрізняються охайністю. Якщо щодня не прибирати пташник, то вже через кілька днів він придбає непривабливий вигляд. Птахи схильні до впливу хвороботворних бактерій, вони починають хворіти і втратять свої зовнішні характеристики. Якщо процес збирання не відбувається регулярно, то рівень смертності домашніх голубів може значно зрости.

Для проведення санітарно-гігієнічних процедур заводчику будуть потрібні віник і мітла, граблі, лопата, різноманітні скребки і совки, відро, сито для просіювання піску, ступка для подрібнення мінеральних кормів, а також ємність для зберігання питної води. Весь цей інструментарій повинен зберігатися в окремому приміщенні і не контактувати з кормами для голубів.

Весь цей інструментарій повинен зберігатися в окремому приміщенні і не контактувати з кормами для голубів

Обов'язково треба мати медичну аптечку з антибіотиками загального спектра дії, а також ножицями, скальпелем, шприцом, ватою, бинтами і шовковою ниткою. Рекомендується мати перманганат калію, борну кислоту і гліцерин, а також полівітаміни, які необхідно періодично додавати птахам в їжу.

При облаштуванні голубники не існує дрібниць, оскільки кожна з них може відбитися на здоров'ї птахів, звівши нанівець усі зусилля голубівника.

Поставте лайк, якщо стаття була для вас цікава і корисна.

Напишіть в коментарях, як ви облаштовуєте власну голубник.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей