* Политика новости » Банки »

* *

Поїлки і годівниці для голубів

Поїлки і годівниці для голубів

Поїлки і годівниці для голубів. Досить часто голубівники стикаються з проблемою, пов'язаною з переходом пташенят від вигодовування батьками до самостійного харчування. Причини цього криються в системі відтворення. Передумовами є адаптація пташенят до навколишнього пристрою голубники, годівниць і поїлок. А також вироблення досвіду спльовування зерна, самостійного споживання води і привчання пташенят до сухого корму. Про поїлках і годівницях для голубів докладніше нижче, прочитавши цю статтю, рекомендуємо подивитися які корми для голубів і статтю про правильному годуванні голубів.

Нерідко можна почути: «пташеня не бере корм». Потрапивши в нове середовище, пташеняті необхідно звикнути до неї. І, як правило, період його адаптації невеликий - один-два дня. Але, на жаль, організм пташенят і за такий короткий термін може сильно ослабнути. Бувають випадки, що вони гинуть або заражаються інфекційними захворюваннями ...

Тепер ви можете забути про цю проблему. Зовсім недавно фахівцями КБ МКС була розроблена стратегія переходу пташенят до сухого корму за допомогою застосування абсолютно нової годівниці-поїлки. Сенс стратегії переходу простий. Годівниця-поїлка закріплюється в районі гніздового ділянки. В одну ємність вам потрібно наливати воду, а в іншу - сипати корм. Ваші пташенята (у віці 2-4 тижнів) будуть швидко звикати до самостійного годівлі, навчаючись цьому у батьків. Обсяг кожної ємності розрахований на добову дозу пари пташенят.

За нашими даними, до 80% пташенят, що вилітають з гнізда, відчувають стрес. І це пов'язано з «переходом» в системі харчування. Наслідки, за тією ж статистикою, досить невтішні - до 60% пташенят заражаються різними інфекціями і до 20% пташенят гине. Годівниці-поїлки допоможуть вам, шановні голубівники, зберегти ваших улюбленців.

Поїлки і годівниці для голубів. Зазвичай годівниці виготовляють з дощок товщиною до двох з половиною сантиметрів. Для того, щоб перешкодити проникненню качки в годівницю, поверх неї встановлюють планку, яка за сумісництвом виконує роль ручки для перенесення годівниці з місця на місце. Якщо мова йде про мінеральних кормах - годівницю постачають кількома відділеннями, рівними кількості найменування кормів. Поять качок виключно з використанням дерев'яних корит. Під них або стелять залізні листи, або встановлюють на підставку. Є можливість спорудити поїлку про трьох частинах: резервуара з металу безпосередньо для води, гратчастої підставкою з можливістю підняти кришку і дека для збору надлишку води. Оцинкованого заліза є найбільш легкотравним матеріалом в даному застосуванні. Для того, щоб оберегти воду від замерзання взимку, можна влаштувати поїлку з проточною водою, в яку з окремого резервуара буде надходити вода необхідної температури. Завершальний цикл руху води щодо проточною поїлки - це її стікання в обов'язково утеплену стічну яму, яку слід розташовувати безпосередньо біля пташника.

Поїлки для голубів. Поїлка власними руками

На вихідних, поливаючи грядки на дачі, зауважив, як дві пташки купалися в бризках води поливального шланга, як раз в тому місці, де останній мав необережність дати текти На вихідних, поливаючи грядки на дачі, зауважив, як дві пташки купалися в бризках води поливального шланга, як раз в тому місці, де останній мав необережність дати текти. Точніше не сам шланг почав протікати, а поєднання двох його частин. Мабуть птахам було настільки спекотно, що вони підпустили до себе майже на 3 метри і не відлітали, хоча в звичайній ситуації ця дистанція ніколи не скорочувалася менше, ніж 5-6 метрів. Вони з цікавістю розглядали присутніх людей і продовжували плескатися і пити воду, натякаючи на те, що жарко зараз всім, а не тільки людям.

Майже відразу ж у мене почала працювати інженерна думка в бік створення автоматичного пристрою, що відрізняється від банальної чашки з водою, в якій вода і випаровується швидше і расплёсківается більше, але в той же час володіє не дуже складною і затратоёмкой конструкцією. З підручних засобів були пластикові пляшки різних розмірів і обсягів, на цьому матеріалі я і зупинив свій вибір.

Взяв круглу баклашку (НЕ квадратну) на 5 літрів, в якій продавалася звичайна питна вода і пляшку на 2 літри, з-під мінералки. У обох ємностей кришки мають різний діаметр, просвердливши їх точно по центру поєднав болтом і затиснув двома гайками з шайбами. Кришки від пляшок потрібно вставляти одну в іншу так, щоб різьблення кришок, і першої, і другої були з одного боку. Потім обрізав велику баклашку (5 л), щоб від різьблення до лінії розрізу утворилася чаша, а в пляшці (2 л) виконав отвір діаметром близько 1 см. Відстань від шийки пляшки до отвору в пляшці повинно бути менше, ніж відстань від різьблення баклашкі до краю чаші великий баклашкі. Коли зібрав конструкцію вийшла, ось така ось поїлка.

Суть цієї конструкції полягає в тому, що як тільки вода через отвір в пляшці дійде до рівня цього отвору, так відразу чаша перестане наповнюватися. Якщо вода буде спадати, до знову ж до тих пір, поки рівень води не стане нижче цього отвори і чаша буде поповнена тут же. Іншими словами, якщо птахи будуть пити з чаші воду, то вода в чаші буде до тих пір поки є вода в пляшці, а її там майже 2 літри і ці два літри НЕ виллються відразу на землю і не випаруються, а будуть витрачатися поступово. Залишилося заповнити поїлку водою і закріпити на дереве.По початку, птиці, до нового об'єкту, на їх території, поставилися з великою пересторогою. Першими на розвідку наважилися всюдисущі синиці. Спочатку вони обстежили "об'єкт" з безпечної відстані, потім деякі з них пробували пити воду, а потім пішла гулянка повним ходом. Синиці стали і пити, і купатися в новому водоймищі. Дивлячись на все це з боку за синицями стали підтягуватися вже і повзики. Незабаром до поїлки вишикувалася черга і почалася звичайна пташина чехарда.

Годівниці для голубів

Годівниця для птахів - це дуже просте споруда Годівниця для птахів - це дуже просте "споруда". Головне, щоб було, куди насипати корм і захистити його від снігу, вітру і дощу. Тому, конструкції годівниць дуже різноманітні, а найпростіші годівниці для птахів можуть бути зроблені практично з усього, що попадеться під руку.

Найпростішу годівницю для птахів можна зробити, наприклад, з картонної коробки, що залишилася від цукерок, порожнього пакета з під молока або соку, жерстяної або скляної банки. Звичайно, такі годівниці не можна назвати дизайнерським шедевром, але вони дуже практичні і їх виготовлення займе не більше п'яти хвилин Вашого часу.

Крім таких простих конструкцій, якщо проявити фантазію і докласти руки, можна зробити дійсно чудову годівницю, яка стане прикрасою Вашого саду або балкона. Приклади таких годівниць Ви можете подивитися в нашій галереї. Тут зібрані фотографії та опис найцікавіших і незвичайних, на наш погляд, годівниць для птахів, як вироблених Російськими і зарубіжними компаніями, так і зроблених любителями птахів всього світу.

Якщо Ви вирішили пташок погодувати, логічно, якщо Вам захочеться і надати їм "житлоплощу". Як зробити будиночок для птахів, а у кожного виду свої переваги, Ви дізнаєтеся, познайомившись з розділом "шпаківні" нашого сайту. А в розділі "статті" Ви зможете почитати про птахів, годівницях і взагалі про природу.

Вид пташиної метушні здорово піднімає настрій, так що, зробивши годівницю або шпаківню, Ви отримаєте масу задоволення. І, крім того, зробите добру справу. А птиці захистять Ваш "сад - город" від шкідників краще будь-яких хімікатів.

Голоси птахів можна послухати і вдома. Звичайно це не те що на природі, але ... Для цього відвідайте розділ сайту "Голоси птахів"

Особливу увагу зверніть на серію платівок "Голоси птахів Росії" Вони записані ще в 1959 році. Упевнений, Вам сподобається неповторне поєднання спів птахів, звуків природи і потріскування вінілу.

Допоможіть птахам і вони віддячать Вас своїм неповторним співом і веселою метушнею !!!

Схожі статті

 • Голуби угорський велетень

  Голуби угорський велетень. Порода угорський велетень виведена в Угорщині, а в Росії з'явилася в середині XX ст., Коли один з представників цієї породи був представлений блакитний ...

 • Клітки для кроликів своїми руками

  У цій ми поговоримо про те як своїми руками зробити клітку для кроликів різних типів і з різних матеріалов.Для того щоб кролики добре розвивалися їм потрібно створювати сприятливі умови ...

 • Вода для свиноматок

  Забезпечення водою і контроль її споживання поросну і лакують свиноматками є одними з найбільш неврегульованих питань на свінофермах.В молочному скотарстві є цілі направ ...

 • Клітки для кроликів своїми руками

  У цій ми поговоримо про те як своїми руками зробити клітку для кроликів різних типів і з різних матеріалов.Для того щоб кролики добре розвивалися їм потрібно створювати сприятливі умови ...

 • тренування голубів

  Тренування голубів. Льотні голуби - це перш за все витривалі і маневрені птиці, які можуть пересуватися в нижніх шарах атмосфери з великою швидкістю і орієнтуватися ...

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей