* Политика новости » Банки »

* *

М'ясні голуби: породи, розведення, утримання та догляд

 1. Найпопулярніші породи
 2. Кінг
 3. угорський велетень
 4. ТЕКСАН
 5. Модена
 6. Карно
 7. Штрассер
 8. Розведення
 9. зміст
 10. Середовище проживання
 11. Раціон харчування

М'ясний вид голуба являє собою одну з різновидів домашніх птахів, яких виводять в фермерських господарствах для приготування їжі. М'ясо птахів цього виду почали подавати до столу в якості делікатесу ще в стародавньому Єгипті і Греції. Через деякий час заводчиками були виведені близько 50 видів м'ясних особин. У найбільших містах Європи процвітають великі птахівницькі господарства, які займаються розведенням голубів в промислових масштабах. Голуби м'ясні отримали свою популярність завдяки особливим дієтичним властивостям м'яса. У ньому міститься багато білка, воно дуже добре засвоюється організмом і вважається делікатесом. М'ясо має високі смакові якості і на смак нагадує м'ясо диких порід.

М'ясо має високі смакові якості і на смак нагадує м'ясо диких порід

Найпопулярніші породи

У нашій країні породи м'ясних голубів не так поширені, як закордоном. Всього налічується близько 60 видів птахів. Умовно їх прийнято ділити на три групи:

 • курячі;
 • велетенські;
 • М'ясні.

Розведення м'ясних видів з кожним роком набирає все більшого поширення.

Кінг

Порода м'ясних голубів Кінг була вперше виведена в 1890 році в Америці. Це вийшло зробити після досить тривалої селекції. Відмітна особливість цієї м'ясної породи від інших полягає в особливості будови тіла особини.

Самці мають довгі і широко розставлені лапи, широку спину і середньої довжини хвіст. Зовні птахи схожі на інших домашніх курей, так як цей тип відноситься до курообразних увазі.

Оперення буває різноманітним, найчастіше вирощуються особини чорного, бежевого або червоного відтінку. Особливу цінність серед особин цього виду мають білі самці і самки.

Найбільший вагу у самців становить 900 грам. Самки важать трохи менше, в середньому 600 грам. Самців при особливому раціоні можна відгодувати до одного кілограма. Представники цієї породи вважаються сумлінними батьками. Вони самі висиджують і вирощують своє потомство. При хорошому годуванні голубята у віці 1 місяця будуть важити 600 - 700 грам.

угорський велетень

Велетні вперше набули поширення в Угорщині і Туреччині.

Головною особливістю цього виду є короткі ноги птахів, вкриті щільним оперенням. У велетнів масивна спина, невеликий хвіст, груди широкі.

Самки можуть набрати вагу до 900 грам, а самці майже 1,2 кілограма. Щорічний приплід особин становить близько десяти пташенят. Забарвлення може бути різноманітного кольору. Найбільшого поширення набули птиці чорного, білого, жовтого і навіть синього кольорів.

ТЕКСАН

Голуби породи ТЕКСАН були виведені в 50-х роках в Техасі. Особи відрізняються високою плодючістю. Середня вага голубів становить 900 грам. На відміну від інших представників особини мають добре розвиненими вторинними ознаками. Тому визначити стать пташенят, що вилупилися не складає особливих труднощів. Самці мають не великий пух і маленький светловато дзьоб, а у самок на дзьобі чітко видно темну пляму. Тіло самки покрито довгим пушком жовтуватого кольору.

При розведенні виду необхідно враховувати і підтримувати особливі умови утримання. Дорослі особини також різняться між собою по забарвленню пір'я. У самців пір'я білого кольору, груди і шия може бути жовтуватого або бурого відтінку. У самок крила темні і груди блакитного або сірого кольору.

Основною перевагою виду є швидке зростання молодняка, плодючість породи і виживання.

Щорічно вони приносять близько 16 пташенят. Голуби мають спокійний характер і добре відгодовуються.

голуб Тексан

Модена

Птахи названі в честь міста в Італії під назвою Модена. Саме там вони вперше були виведені. М'ясні породи голубів мають безліч квітів оперення. У особин Модена налічується близько 200 різних відтінків і пір'яних візерунків. З найбільш популярних порід м'ясних голубів у Мадени виділяють:

 • Німецька;
 • Англійська різновид голубів шиття.

Це кращі породи Мадени. Англійська підвид птахів має велику масивну форму. Голуби покриті однотонними пір'ям з дрібними вкрапленнями в області крил і голови. Особи мають добре прилягає оперення.

Особи мають добре прилягає оперення

голуби модена

Карно

М'ясна порода Карно з'явилася завдяки працям французьких селекціонерів в період активного впровадження процесів механізації.

Голуби живуть і ростуть у вольєрі, так як не володіють здатністю фуражіровать.

Вага птахів невеликий, середня маса - 600 - 700 грам. Птахи відрізняються високою плодовитістю і займають перші місця за показниками продуктивності. Карно не є декоративними особинами. У них маленька голова і товста шия. Дзьоб у птаха рожевий із загнутим кінцем, короткі крила нерозвинені, тому птах повинна перебувати в огороджених вольєрах. Найпоширенішими вважаються жовтий, чорний і білий окрас оперення. Ноги тонкі без пір'я.

Ноги тонкі без пір'я

голуб карно

Штрассер

Штрассер - це найкращий м'ясної вид голубів, головними достоїнствами якого вважаються:

 • Відмінна якість м'яса;
 • Швидкий приріст;
 • декоративність;
 • Висока плодючість.

М'ясні голуби породи Штрассер виводять на рік близько 7 пташенят. У них добре виражена широкі груди, довга шия і короткі голі ноги. Розмах крил середній. Нижня частина тулуба білого кольору, а верхня частина більш темного. Штрассера можна виокремити до 800 г, самок до 600 м

Особи дуже полохливі і часто б'ються між собою. Через погано розвинених крил вони погано літають.

Розведення

Розведення м'ясних голубів мало чим відрізняється від інших видів. Період розмноження проходить кілька послідовних етапів:

 • Шлюбні ігри;
 • Парування;
 • Наповнення гнізда і його облаштування;
 • Кладка і висиджування яєць;
 • Поява пташенят;
 • Вирощування і турбота про пташенят.

Але все ж розведення голуба м'ясної породи має свої відмінні риси.

Після того, як молодняку ​​виповниться 8 місяців вони вступають у репродуктивний період і їх розводять. Розмноження починається раніше, ніж у інших особин.

Пташенята цієї породи стають повністю незалежними від батьків вже в 1 місяць. У м'ясних порід голубів добре розвинений материнський інстинкт. Маса пестять в порівнянні з іншими видами невелика.

зміст

Зміст, вирощування і догляд цього виду не вимагає використання складних технологій. Птахів можна розводити в будь-якому обладнаному приміщенні.

Найголовніше, щоб вікна були тільки на півдні, а температура повітря не опускалася до мінуса. Тому голуб`ятники необхідно добре утеплювати.

Голубині гнізда повинні бути сухими. У них повинна завжди підтримуватися чистота. Це необхідно за правилами голубівництва клітини. У клітинному просторі можна використовувати в якості підстилки:

 1. тирса;
 2. Сіно;
 3. Солому.

Дезінфекція клітин і всієї голубники проводиться не рідше одного разу на рік. Самці і самки дуже люблять купатися, тому в теплу пору року їм потрібно обладнати спеціальне місце для купання.

Середовище проживання

Для комфортного проживання птахам цього виду необхідно окреме тепле приміщення і обгороджений вольєр для прогулянок. У Голуб'ятники необхідно підтримувати певну температуру повітря (від +5 до + 20С). Встановити потрібну температуру можна за допомогою теплоізоляції.

Щоб у птахів не було переохолодження підлогу утеплюють соломою або тирсою.

Під час розмноження птиці заберуть частину підстилки на облаштування гнізда. Підстилку слід міняти відразу в міру необхідності, щоб не розводити вогкість. Повне прибирання приміщення потрібно проводити кілька разів на рік. На час чищення голубів переносять в більш спокійне місце або на вулицю в вольєр.

На здоров'я і розмноження птахів сильно впливає денне світло. М'ясні голуби потребують прогулянках на свіжому повітрі, сонячне світло благотворно впливає на ріст молодняку. Тому облаштований вольєр для особин цього виду вкрай необхідний.

Будова птахів і розміри їхніх крил не дозволяють їм літати. Через це вони змушені облаштовувати свої гнізда прямо на землі або підлозі.

Раціон харчування

Існують певні особливості годування м'ясного виду птахів. У корм для пернатих потрібно додавати мінерали. Раціон харчування птахів повинен складатися зі злаків і білків. В голубника завжди повинна бути чиста питна вода. Найкраще для них обладнати спеціальну зручну поїлку. Воду в поїлки потрібно міняти кожен день. Як мінеральних добавок відмінно підходять гашене вапно і яєчна шкаралупа.

М'ясні голуби прості в розведенні і догляді, а також не вибагливі в їжі. Дотримання всіх правил при розведенні цього виду приносить хороший дохід господарям. Вирощування м'ясних порід дуже прибуткове і складна справа.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей