* Политика новости » Банки »

* *

Голуби в клітинах, голуби в квартирі, клітка для голубів (фото)

 1. Облаштування життєвого простору
 2. раціон птахів
 3. Догляд за парами
 4. проблема польотів
 5. Птахи на балконі
 6. здоров'я птахів

Якщо ви вважаєте, що клітина для голубів - це практично все, що потрібно в разі, коли людина збирається тримати їх в квартирі, то ви сильно помиляєтеся

Якщо ви вважаєте, що клітина для голубів - це практично все, що потрібно в разі, коли людина збирається тримати їх в квартирі, то ви сильно помиляєтеся. Можливо, когось ми розчаруємо, але для таких птахів житло - далеко не єдиний момент. Дане заняття дуже клопітка і, якщо для вас - це скороминуще бажання або дитяча примха, то краще заведіть пернатих з іншого сімейства. А тим, хто мріє про щось туркотять вихованців ми розкриємо основні тонкощі їх змісту в багатоповерхівці.

Облаштування життєвого простору

На думку більшості експертів, утримання голубів в квартирі на порядок складніше, ніж розведення цих птахів в умовах нормальної голубники.

Починати потрібно з клітини, але ті, які робляться для великих папуг, голубів занадто малі. Адже спочатку - це вільний птах, і їй потрібен простір.

Адже спочатку - це вільний птах, і їй потрібен простір

За правилами обсяг клітини повинен становити 0,5-1 куб. м. Висота конструкції стартує від 70 см, а майданчик в підставі повинна бути мінімум 50х70 см. Годівниця і поїлка багато місця не займуть, головний «камінь спотикання» - це купальня. Без неї голуби в клітці будуть просто мучитися. Ці птахи дуже охайні і люблять купатися, а для того щоб доросла особина могла нормально приймати ванни їй потрібна ємність 30х40 см з висотою борту близько 10 см.

Не здумайте купати голубів примусово під проточною водою, та ще й з миючими засобами, ви так їх погубите.

Щоб птах в квартирі відчувала себе комфортно, їй потрібна пара, відповідно, доведеться подбати про гнізді. Для дрібних порід досить лотка 20х20 см, а для великих 30х30 см. Підлога в клітці затьмарюється виключно папером, ні в якому разі не можна класти тканину, голуби в ній плутаються.

Підлога в клітці затьмарюється виключно папером, ні в якому разі не можна класти тканину, голуби в ній плутаються

раціон птахів

У любителів вирішили тримати голубів в квартирі є 2 крайності. Одні жалісливі громадяни намагаються загодовують птахів всім, чим можна і без міри. В результаті вони жиріють і швидко вмирають. Інші, навпаки, куплять відро ячменю, насиплют повну годівницю і забудуть.

Запам'ятайте - максимальна денна норма для квартирного (мало літаючого) голуба становить 30-40 г зерна, що відповідає приблизно 2 столових ложок.

Якщо ви не бажаєте обтяжувати себе складанням раціону для голуба, то можна купити готову зерносмесь. Найкраще брати суміші розраховані під середніх папуг. Хороші корми виходять під італійськими марками Vitakraft, PADOVAN і Cocorite. Бельгійська торгова марка Prestige також робить непогані корми.

Про особливості харчування молодняку ​​розповість наша стаття «Чим годувати пташенят голуба в домашніх умовах» . А ми навчимо вас готувати зернову суміш своїми руками. Орієнтовний перелік злаків такий:

 • пшениця, ячмінь, овес - 30-40%;
 • жовтий і зелений горох - до 20%;
 • сочевиця, соя, вика - 10-15%;
 • просо - 1-5%;
 • насіння льону і насіння соняшнику - 1-5%.

Але якщо літаючі голуби можуть щось знайти для себе на волі, то квартирним «в'язням» господар повинен надати ще масу різноманітних добавок.

Догляд за парами

Ще одне важливе питання - це як містити голубині пари в умовах квартири. Тут вам доведеться вирішувати моральну дилему.

З одного боку, зміст голуба одинаки набагато легше. Але пташка самотня в неволі буде тужити, а деякі породи в таких умовах без пари навіть гинуть. А з іншого, завівши подружжя, ви отримаєте мінімум 2-3 виводки в рік. Пташенята - народ дуже гучний і неспокійний.

Так як голуби відносяться до нечисленної групи пернатих, здатних виробляти пташине молоко, з годівлею проблем у вас не буде. Але зате доведеться вирішувати питання реалізації молодняку. Випустити птахів шкода - кішки з'їдять, залишається тільки віддавати їх в якусь голубник. Тому наш вам порада - беріть породисті пари, таких пташенят заберуть без проблем. На цьому можна навіть зробити бізнес.

Доглядати за парою не складно. Потрібно тільки поставити в клітку ящик і насипати поруч гілочки, траву, тріски та іншу дрібноту, - голубка сама сов'єт собі гніздо. Плюс потрібно продумати варіант огорожі її від «чоловіка» на час висиджування яєць.

Зміст сім'ї голубів приносить набагато більше морального задоволення, ніж спостереження за птахом-одинаком.

проблема польотів

Квартирного голуба, що виріс в неволі і звик отримувати харчування з рук господарів, ні в якому разі не можна випускати літати на вулицю. Птах тут же загубиться і стане легкою здобиччю для будь-якого хижака, адже їй не знайомі небезпеки великого світу. Але, навіть, якщо якимось дивом голуба не з'їдять, він може загинути від голоду, так як не привчений шукати собі їжу.

Не можна тримати голуба постійно в клітці, птиця повинна вільно літати по квартирі не менше 1-2 годин на день, інакше вона почне жиріти, хворіти і швидко загине. Але перед польотами в приміщенні бажано завісити всі дзеркала і спочатку закривати штори на вікнах.

Голуби сприймають простір не так, як люди. І молода птах з великою часткою ймовірності може покалічитися, ударившись об скло з розгону. В ідеалі краще брати місячного пташеня і вчити його літати, періодично зіштовхуючи з високої полиці або шифоньєра.

Якщо ви взяли літаючого голуба в квартиру, то принісши птицю з ринку, потримайте її в клітці 3-4 дня. Після чого відкрийте дверцята і дайте їй вийти і освоїтися, повірте, через пару днів вона полетить. Не здумайте ганяти вихованця по кімнаті. З такими «польотами» він буде вважати вас хижаком і боятися.

Птахи на балконі

Коли у вас в квартирі є засклена, капітальна лоджія, і ваша пара голубів не вилітає за її межі, то нічого страшного в цьому немає. Але іноді особливо віддані цій темі любителі намагаються облаштувати у себе на балконі повноцінну голубник зі зграєю вільно літаючих птахів. З технічної точки зору завдання цілком реальне.

Якщо балкон не утеплений, то господар монтує на ньому великий утеплений ящик, в якому знаходяться відсіки з гніздами. А поруч ставляться поїлка і годівниця для голубів. В принципі 3-4 пари ви реально можете тримати на балконі. Але проблема в іншому.

Біля вашого балкона в радіусі 5-7 м все сусідські вікна, і особливо підвіконня, будуть загиджені. Плюс голубина братія буде воркувати і цокати по ним кігтиками. В результаті у вас можуть бути проблеми з сусідами.

Робимо висновок - утримання однієї пари голубів в квартирі - це хороше хобі, яке принесе вам масу позитивних емоцій.

Робимо висновок - утримання однієї пари голубів в квартирі - це хороше хобі, яке принесе вам масу позитивних емоцій

Але, як показує практика, одна сім'я для квартири - межа. Для більшої кількості птахів потрібна нормальна голубник, причому її краще будувати або на горищі, або у дворі. у статті «Як побудувати голубник своїми руками» знайдете всі подробиці.

здоров'я птахів

В умовах міської квартири голуби хворіють рідко. По суті, вони ізольовані від світу, і якщо ви самі не принесете інфекцію, то вони будуть жити довго і щасливо. А заразити птахів можна, наприклад, через ринковий корм. Купуючи пшеницю, ячмінь, просо та інші злаки їх потрібно промити і обдати окропом.

Спеку і мороз голуби переносять нормально. Найбільше в квартирі вони бояться протягів, легкий протяг після купання може призвести до застуди. Пір'яними паразитами домашні особини заражаються рідко, але якщо ви купуєте птицю на ринку, то відразу візьміть у ветеринарній аптеці спеціальний засіб. Пара крапель в районі холки убезпечать зараження.

Пара крапель в районі холки убезпечать зараження

Тривогу потрібно бити, якщо у голуба падає температура, він легко дається в руки і стає млявим. Відразу дивіться на послід, при отруєнні він буде дуже рідким і в ньому не буде білих прожилок. Тут перший засіб - це активоване вугілля, але в будь-якому випадку потрібно показати птицю ветеринара. Стаття «Про хвороби голубів і їх лікування» допоможе вам самостійно розібратися з деякими патологіями.

Якщо наші поради, вам були корисні, ставте лайки.

Підтримуйте бесіду в коментарях.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей