* Политика новости » Банки »

* *

Корм для собак Hills: дієтичний, лікувальний, відгуки

 1. Коротка історія компанії
 2. види
 3. для цуценят
 4. Для здорових собак
 5. лікувальні
 6. Відгуки

Корм для собак Hills - від того наскільки правильним буде харчування собаки, залежить її загальний стан і тривалість життя . Тому потрібно вибирати якісний корм.

Розглянемо докладніше корм Хіллс для собак. Які у нього характеристики, які відгуки залишають споживачі даного корму. Також багато іншої корисної інформації.

Зміст статті:

Зміст статті:

Проводять корми Хілс в сполучених штатах Америки. Компанія Hills спеціалізується на сухих кормах для собак. Існує вже півстоліття. Всі розробки проводяться в штаті Канзас.

Використовують застосування інноваційних технологій. У штаті компанії є багато різноманітних фахівців - фізіологів, дієтологів, ветеринарів.

Коротка історія компанії

Одного разу ветеринар на ім'я Марк винайшов харчування для собаки в лікувальних цілях. Він спостерігав собачку-поводиря, у якій виникла ниркова недостатність хронічного характеру.

Для захворювання лікування ще не знайшли, проте воно призводить до зменшення життєвого терміну собаки. Лікар застосував для пса дієту, до складу якої входило знижений вміст протеїнів.

Тим самим вихованець прожив набагато довше. Такий результат дав старт для розробки дієтичного харчування при інших захворюваннях. Надалі з'явилися корми спеціальні.

Після цього, надихнувшись результатами своєї роботи, Марк створив власне виробництво лікувальних кормів. В даний час його компанія є лідером в своїй сфері.

Випускають сухі корми високої якості, лікувальні, для цуценят, для собак. Виробник запевняє, що всі корми збалансовані. Повністю враховані всі потреби собаки.

види

Існує кілька лідируючих видів кормів hill:
Існує кілька лідируючих видів кормів hill:

 • Лікувальні корми;
 • Для здорових псів, які мають особливі потреби;
 • Повсякденне харчування.

До складу корму для песиків здорових додають такі інгредієнти найвищого класу:

 • м'ясо куряче, індичок, ягнят;
 • Мал;
 • пшеницю;
 • лососеву борошно;
 • сухі яйця цілісні;
 • насіння льону;
 • масло рослинного походження.

Крім перерахованих інгредієнтів не обійшлося і без жирних кислот, що сприятливо впливають на відмінний стан вовни, шкірного покриву вихованців.

Дотриманий баланс кальцій-фосфор, щоб добре розвивалися зубки, кісточки. Додавання протеїнів призначене для нормальної роботи мускулатури. Є в складі і таурин для нормалізації обмінного процесу.

для цуценят

Зростаючому цуценяті необхідно, щоб в організмі правильно формувалися скелет і м'язи
Зростаючому цуценяті необхідно, щоб в організмі правильно формувалися скелет і м'язи. Компанія враховує всі віки підростаючих щенят. Для дорослих собачок враховані особливості активної поведінки.

Престарілим псам властиво ожиріння, мало активний спосіб життя. Тому всі ці фактори також враховані фахівцями при розробці кормів супер преміум-класу.

Для здорових собак

Розроблена спеціальна серія харчування, що враховує різноманітні проблеми у псів. До них відносяться проблеми з шкірним покривом, хвороби порожнини рота, чутливість органів травлення, зайву вагу.

лікувальні

Особлива серія призначається песик, які мають захворювання в хронічній формі
Особлива серія призначається песик, які мають захворювання в хронічній формі. Які хвороби сюди відносять:

Ослаблені цуценята, або які залишилися без матері, також мають свої особливі корми. У всіх випадках, попередньо радьтеся з ветеринаром перед застосуванням будь-якого корму.

При хронічному захворюванні ветеринарний лікар спочатку ставить свій діагноз, потім призначає дієту, спеціальне харчування. Передбачаються всі профілактичні заходи.

Відгуки

Для своїх йоркширських тер'єрів, я готую тільки натуральну їжу. Вам, як власникові, приймати рішення потрібно особисто, на думку ветеринара.

Відгуки про корм Hills є різні. Не слід різко переводити свого пса з одного раціону харчування на інший. Тому як можливі різноманітні проблеми згодом.

Ще раз повторимо, що спочатку прийміть всі рекомендації ветеринара з приводу харчування свого домашнього вихованця. Чи використовуєте Ви корм для собак Hills? Залиште свій відгук.

Чи використовуєте Ви корм для собак Hills?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей