* Политика новости » Банки »

* *

Варіанти дитячих кімнат для двох дітей

 1. Основні принципи оформлення «подвійний» кімнати
 2. Роздільні ліжка
 3. меблі
 4. Вдалий дизайн - рівноправність і практичність
 5. Корисні ідеї в кімнату хлопчиків
 6. Шикарна спальня на двох - дівчатка в захваті
 7. Для різностатевих дітей

Підібрати вдалий варіант дитячої для двох дітей - трудомістке завдання, що вимагає ретельного планування. У кімнаті має панувати доброзичлива атмосфера, важливо виділити кожній дитині свій куточок особистого простору. Підібрати вдалий варіант дитячої для двох дітей - трудомістке завдання, що вимагає ретельного планування

Спальне місце з перегородкою з гіпсокартону

Пам'ятайте, що ви виховуєте двох різних дітей, значить, інтер'єр повинен враховувати різні смаки та інтереси. Якщо дозволяє площа, варто зонувати простір за допомогою перегородок з гіпсокартону або грамотно розташованої меблів, що особливо важливо для різностатевих дітей.

Якщо кімната маленька, варто скористатися прийомом колірного зонування. Це підходить для розміщення малюків однієї статі з невеликою різницею у віці.

Представлені кімнати в добірці дизайнерських фото відбивають потреби різних категорій:

 • двох дошкільнят (від 3 до 6 років);
 • дітей раннього шкільного віку (від 7 до 12 років).

Приклад зонування кольором

Основні принципи оформлення «подвійний» кімнати

Варіанти дизайну дитячого інтер'єру залежать від безлічі факторів. Однак існують базові правила хорошого тону:

Роздільні ліжка

 • Розміщення двох ліжок поруч (з поділом тумбочкою або невеликим стеллажом) допустимо тільки для одностатевих дітей з невеликою різницею у віці.
 • Для різностатевих рекомендуються роздільні місця для сну і навчання. Наприклад, ліжкові блоки, де на першому поверсі робоче місце, а на другому - ліжко. У загальній кімнаті для хлопчиків і дівчаток варто доповнити меблевий блок місцем для перевдягання (ширмою) і шафками для зберігання особистих речей.
 • Двох'ярусне ліжко доречна в кімнаті при висоті стель від 3 метрів (при меншій висоті на другому ярусі буде недостатньо кисню).

Двох'ярусне ліжко доречна в кімнаті при висоті стель від 3 метрів (при меншій висоті на другому ярусі буде недостатньо кисню)

меблі

 • В дитячої двох дівчаток має бути більше меблів, ніж в кімнаті хлопчиків. Правило продиктовано практичною необхідністю - з ранніх років юні принцеси, бізнес-леді або вмілі господині мають підвищену потребою в особистих речах (одязі, іграшках, книжках, прикрасах). Дітей буде легше привчити до порядку , Якщо у них буде достатньо місця для цього.
 • В кімнаті повинно залишатися простір для рухливих ігор і творчості. Площі недостатньо? Втілюйте способи, що заощаджують простір (розкладні спальні крісла, висувні ліжка).
 • Важливим у вихованні двох дітей є надання їм рівних можливостей для отримання освіти. Хлопцям з невеликою різницею у віці можна організувати суміжні робочі місця - одна стінка виділяється під довгу стільницю, утоплену у вбудованих шафах для зберігання підручників. Особистий простір відокремлюється вбудованою шафою або тумбочкою, кожній дитині створюється система освітлення. Для різновікових дітей краще організувати окремі робочі куточки.

Поділ робочого місця для старшої дитини від ігрової зони молодшого

Вдалий дизайн - рівноправність і практичність

Головна проблема виховання двох дітей - конкуренція. Рішенням проблеми може стати «рівні права» за рахунок однотипної меблів. Керуйтеся правилом симетричності - то, що дано одній дитині, має бути надано другого. Інтер'єр ви зможете урізноманітнити за рахунок колірних акцентів і дизайнерських фішок (обраних спільно з дітьми).

Використовуйте насичені, але не надто яскраві кольори для оформлення стін, стелі та підлоги. Кольорові акценти краще робити за рахунок аксесуарів - пледів, подушок, світильників, іграшок.

Корисні ідеї в кімнату хлопчиків

Хлопчаків від пустощів не втримає навіть самий суворий тато. Планування має передбачати достатнє місце для активних ігор - тоді діти зможуть «випускати пару» без наслідків для ремонту.

 • Спортивний куточок може складатися з поперечини для підтягувань, кільця або каната, і, головне, боксерської груші.
 • Хлопчики не відрізняються дбайливим ставленням до меблів. Вибирайте прості конструкції із закругленими контурами, мінімальною кількістю декоративних деталей і акуратними, що не випинати ручками. Це знизить ризики отримання травм під час ігор.
 • «У кожної речі має бути своє місце», - привчайте синів до цього правила з перших років життя, інакше до підліткового віку ризикнете виявитися заваленими речами. Організуйте високі стелажі, комоди або скрині для зберігання дитячих іграшок і речей.

Організуйте високі стелажі, комоди або скрині для зберігання дитячих іграшок і речей

Шикарна спальня на двох - дівчатка в захваті

Створити ідеальну дитячу відразу для двох дівчаток - неймовірно складне завдання, особливо якщо кожна дівчинка з характером і власним баченням краси.

 • Юні леді потребують особистому просторі більше, ніж хлопчики й уже до 7 років починають відчувати потребу в самоті. Якщо площа кімнати дозволяє - розділіть територію на дві окремі зони методами «трикутника», «паралельним» розміщенням меблів або «П-образним».
 • Двоспальні ліжка підходять для дошкільнят і в ситуації, коли інші меблі неможлива через занадто малих розмірів приміщення. Дівчаток краще «заземлити», тому для економії місця більше доречні ліжка-подіуми (з шухлядками для зберігання речей під ними) і висувні системи.
 • Площа дитячої дозволяє створити справжнє королівство? Придивіться до кімнат в казковому стилі - дизайн «а-ля принцеса» допомагає виховувати витонченість і жіночність. Головне, не переборщіть з декоративною обробкою і рожевим кольором.

Головне, не переборщіть з декоративною обробкою і рожевим кольором

Для різностатевих дітей

Загальний інтер'єр для хлопчиків і дівчаток передбачає достатню автономність і відмінності в кольорі. Кімнати для різностатевих дітей відрізняються незвичайними колірними поєднаннями і комбінуванням меблів.

 • Суворе зонування простору - необхідність, а не примха. Особливо для дітей з різницею у віці понад 3 років.
 • Не потрібно створювати в дитячій однорідне середовище. Не всім дітям сподобається дорослий, нейтральний інтер'єр, однаково підходить і хлопчикам, і дівчаткам. Постарайтеся створити дизайн, в якому будуть виразно видно хлоп'яча і дівоча зона, хоча б за рахунок відмінності в декорі.
 • Проблема спільної кімнати для дітей різної статі - недбале ставлення до особистих речей, іграшок один одного. Прищепити повагу можна, якщо надати кожній дитині однакову кількість меблів для зберігання своїх речей, особисті скриньки на замку.

Найголовніше, перш ніж приступити до ремонту, порадьтеся з дітьми, детально обговоріть всі варіанти і постарайтеся в дизайні врахувати побажання кожної дитини.

фото: depositphotos.com/sveter, minerva86, MrHamster, Mroszczyk, alkir_dep, [email protected], poligonchik, pendra, poligonchik, sylv1rob1, anabell78

Площі недостатньо?
Площа дитячої дозволяє створити справжнє королівство?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей