* Политика новости » Банки »

* *

Кутовий письмовий стіл

 1. Переваги кутового столу перед звичайним
 2. Який матеріал вибрати?
 3. Склянний стіл
 4. металевий стіл
 5. пластиковий стіл
 6. Дерев'яний стіл
 7. Письмовий стіл з ДСП / МДФ
 8. Кутовий письмовий стіл як багатофункціональний предмет меблів
 9. Письмовий стіл з надбудовою
 10. Письмовий стіл з тумбою
 11. Письмовий стіл з полками
 12. Письмовий стіл з підсвічуванням
 13. Вибір кутового столу в залежності від призначення
 14. Для двох дітей
 15. для дорослого
 16. Кутовий письмовий стіл під замовлення

Оновлене: 27 cічня 2019 р

Кутовий робочий стіл, будь він комп'ютерний або просто письмовий, приголомшливо виглядає в будь-якому інтер'єрі. На фото нижче наведені найцікавіші і стильні докази цього факту.

Зміст статті

Переваги кутового столу перед звичайним

Стіл - це надзвичайно важлива складова будь-якого робочого місця, і неважливо, де воно знаходиться - в житловій кімнаті або в офісному приміщенні .

Від того, наскільки зручний ваш робочий стіл, безпосередньо залежить продуктивність і ефективність роботи, але що ще більш важливо - настрій, самопочуття і ентузіазм.

Однак нерідко, як для будинку, так і для офісного приміщення, дуже важко підібрати зручний стіл , Оскільки простір вкрай обмежено. Вимушені розміри столу сильно позначаються на його зручність. Але що ж робити, якщо простір розгулятися не дозволяє, а комфортабельне робоче місце вкрай необхідно? Виберіть кутовий стіл!

Ось тільки найосновніші його переваги:

 • По-перше, розширення меж стандартної робочої поверхні. Навіть якщо на вашому столі встановлено персональний комп'ютер (ПК) з цілим арсеналом всіляких гаджетів і додаткових пристроїв, завдяки додатковій ніші в кутку ви зможете максимально ергономічно їх розмістити. При цьому збережеться простір, на якому можна займатися іншими видами робіт, не пов'язаних з ПК (конспектування, моделювання, читання).
 • По-друге, збереження зору. Навіть якщо на перший погляд може здатися, що форма столу жодним чином не впливає на ваш зір - це помилкова думка. Від того, за яким столом ви працюєте, безпосередньо залежить кут зору, відстань до робочої поверхні і навіть ступінь природного освітлення! За кутовим столом відстань між монітором і очима більше, а значить шкоди - менше. Крім того, кутовий стіл набагато простіше розмістити навіть біля самого маленького вікна, що збільшує рівень природного освітлення.
 • По-третє, за допомогою кутового столу візуально розширюється простір, адже стільниця кілька вже, ніж у стандартного столу. А так як для розміщення такого столу досить квадрата метр на метр, то простір не тільки візуально, але і реально економиться.
 • По-четверте, то, на чому наголошують безпосередньо самі користувачі кутових столів (особливо офісні працівники, у яких немає власних кабінетів) - така форма дозволяє максимально «відгородитися» і зануритися у власну роботу, адже в поле зору знаходиться виключно робочий простір.

Який матеріал вибрати?

Сучасні матеріали для виготовлення меблів відрізняються різноманітністю текстур і властивостей. А інноваційні технології їх створення та обробки дозволяють зробити функціональним навіть самий примхливий матеріал. Тому, вибираючи з чого буде створено ваш майбутній письмовий стіл , Доречно орієнтуватися на стиль оформлення кімнати. Рекомендовані поєднання можна подивитися в таблиці нижче.

Рекомендовані матеріали в різних стилях

дерево

класичний

> Прованс

кантрі

англійська

американський

східний

метал

бароко

готика

Прованс

кантрі

Індустріальний

Лофт

Хай тек

Скло

Хай тек

Шеббі шик

Арт деко

Арт-нуво

Поп-арт

пластик

американський

Поп-арт

Індустріальний

Пластик (якісний !!!) буде доречний для виготовлення дитячих меблів в будь-якому стилі.

Розглянемо матеріали для виготовлення письмового або комп'ютерного столу докладніше.

Склянний стіл

Такий стіл, як правило, маленький, компактний. Він не обтяжений зайвими надставками і потужними тумбами. Скло - один з улюблених матеріалів дизайнерів для створення інтер'єру в стилі мінімалізм. Крім того, завдяки прозорості цього матеріалу, меблі стає майже невидимою, що істотно полегшує зовнішній вигляд кімнати.

До недоліків скляного столу можна віднести:

 • різкий звук при зіткненні з твердими предметами
 • маркость
 • холодна поверхню (може стати істотною проблемою при необхідності знаходитися за столом кілька годин, особливо в холодну пору року).

металевий стіл

Складно знайти матеріал для виготовлення меблів, який був би міцніше і універсальніше металу. Серед переваг металевого письмового столу можна відзначити такі:

 • Тривалий термін експлуатації. Металеві меблі прослужить вам не один рік і навіть не одне десятиліття, адже середній термін використання меблів, яка виготовлена ​​з металу, становить близько тридцяти років.
 • Міцність. Ніякі зовнішні впливи (будь то подряпини, удари або пролиті напої) не страшні металевого письмового столу.
 • Негорючість. Це якість особливо важливо для письмового столу, адже в ньому і на ньому зазвичай зберігається ціла купа найважливіших документів. Завдяки тому, що метали не горять, вашої документації ніщо не загрожує.
 • Стильний сучасний вигляд. Тут, як то кажуть, без коментарів.

Однак, є і недоліки:

 • Холодна робоча поверхня
 • Важка конструкція, в результаті чого - обмежена мобільність.
 • Небажане використання в дитячій кімнаті з точки зору безпеки.

Небажане використання в дитячій кімнаті з точки зору безпеки

пластиковий стіл

На відміну від металевого, пластиковий письмовий стіл не тільки допустимо, але і бажано використовувати для дитячого робочого місця.

 • По-перше, пластик (якісний!) Безпечний. Навіть якщо ваша дитина вдариться під час бурхливих пустощів і динамічних ігор-ймовірність травм максимально знижена.
 • По-друге, пластикові меблі може бути самого неймовірного кольору (білий, жовтий, малиновий!) І найбільш неймовірною форми. Тому вона з легкістю впишеться в самий фантазійний інтер'єр дитячої кімнати.
 • По-третє, пластиковий письмовий стіл легко відмивається, тому юні художники не зіпсують його зовнішній вигляд навіть під час мільйонного прикрашення.

По-третє, пластиковий письмовий стіл легко відмивається, тому юні художники не зіпсують його зовнішній вигляд навіть під час мільйонного прикрашення

Дерев'яний стіл

Дерево - самий традиційний матеріал для виготовлення меблів, проте своєї актуальності він не втратив і сьогодні. Якщо ви прихильник класичного стилю, дерев'яний письмовий стіл - ідеальний варіант. Але і в інші стилі інтер'єру стіл з дерева цілком органічно впишеться. Дерев'яна поверхня натуральна, а тому - приємна на дотик, тому за таким столом буде комфортно працювати в будь-який час доби і в будь-який сезон.

Письмовий стіл з ДСП / МДФ

Зовні не поступається дерев'яному столу, такий стіл є більш бюджетним варіантом. Завдяки сучасним забарвленням і структурам плит ДСП / МДФ, серед яких можна знайти найрідкісніші та навіть екзотичні породи деревини, ви зможете оформити свій інтер'єр стильно і недорого.

Кутовий письмовий стіл як багатофункціональний предмет меблів

На відміну від шкільних парт, використання яких досить обмежена, сучасні письмові столи, завдяки доповненням, можуть бути призначені для виконання декількох функцій.

Письмовий стіл з надбудовою

Надбудова - дуже зручна річ, особливо якщо необхідно мати безліч паперів або канцелярського приладдя під рукою. Крім того, надбудову можна використовувати в якості підставки для різного роду дрібниць. У надбудові не тільки з відкритими полицями, але і з шафами, можна зберігати навіть особисті речі. Зручно об'єднати такий стіл зі стелажем для книг.

Якщо стіл розташовується біля вікна, надбудова не повинна займати віконний отвір!

Письмовий стіл з тумбою

Тумба може бути як відкритою, так і закритою. У першому випадку таке доповнення стане ідеальним простором для розміщення процесора від персонального комп'ютера, а в другому - зручним місцем для зберігання дрібниць. Якщо зробити тумбу з ящиками, то все необхідне можна буде витягти з столу за лічені секунди.

Письмовий стіл з полками

Якщо в досяжності столу необхідно зберігати книги, підручники або великі папки, то доречним буде варіант кутового столу з навісними полицями. В такому випадку поверхня залишиться не захаращеною, але все необхідне буде під рукою.

Письмовий стіл з підсвічуванням

Додаткове освітлення є рішенням для тих, хто не може поставити стіл біля вікна. Така конструкція дозволить зберегти зір і зробити роботу невимушеній навіть у найдальшої стіни.

Вибір кутового столу в залежності від призначення

для школяра

Письмові столи для школярів - найбільш затребувані. Вони повинні бути відповідного розміру, знаходиться біля джерела природного освітлення або бути оснащені рівноцінними світильниками. Крім того, бажано, щоб всі навчальні матеріали та канцелярське приладдя знаходилися під рукою.

Для двох дітей

Кутовий письмовий стіл для двох дітей дозволяє максимально комфортно розмістити робочі зони для двох малюків навіть в самому крихітному приміщенні. Навчальні матеріали при цьому краще зберігати окремо, а ось приналежності для малювання та іншого творчості допустимо зберігати в одному шафці або ящику.

для дорослого

Письмовий стіл для дорослого повинен відповідати двом головним пунктам: зростання працюючого і його потреби / захоплення. Дотримуючись цього правила, ви зможете створити максимально відповідну робочу зону.

Кутовий письмовий стіл під замовлення

Якщо з якихось причин вибрати потрібну модель кутового письмового столу в каталозі (наприклад, Ікеа) не виходить, ви можете вибрати виготовлення на замовлення. В такому випадку бажано врахувати:

 • Місце розміщення столу, його розміри
 • Середнє зростання всіх, хто буде працювати за столом
 • Габарити і розташування оргтехніки
 • Габарити стільця або крісла біля столу
 • Потреби в наявності тих чи інших доповнень (полки, шафки, ящики). Врахуйте, що чим їх більше, тим дорожче буде коштувати виготовлення.

Але найголовнішим ціноутворюючим фактором є те, з чого стіл буде виготовлятися.

Приблизні ціни на виготовлення письмового столу

ДСП / МДФ

від 2 000 руб.

дерево

від 25 000 руб.

метал

від 8 000 руб.

Скло

від 8 000 руб.

Читайте так же, як вибрати журнальний столик !

Як Ви оціните цю статтю?

Читайте також

Але що ж робити, якщо простір розгулятися не дозволяє, а комфортабельне робоче місце вкрай необхідно?
Який матеріал вибрати?
Як Ви оціните цю статтю?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей