* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

 1. Загальні правила оформлення кімнати для двох дітей
 2. Варіанти розміщення дитячих ліжок для двох дітей
 3. Розташування письмового столу
 4. Оптимальний вибір оздоблювальних матеріалів для дитячої
 5. Підлога
 6. Дитячі меблі для двох дітей
 7. Стіни і стеля
 8. Кольорове оформлення дитячих кімнат для двох дітей
 9. Вік 0-3 роки
 10. Вік 3-7 років
 11. Вік 7-14 років
 12. Вік 14-17 років
 13. Корисні поради
 14. Поради по дизайну дитячої кімнати для двох дітей
 15. Помилки в оформленні простору

Не всі сім'ї можуть дозволити собі окрему кімнату для кожного свою дитину і рано чи пізно перед ними постає питання як оформити одну дитячу для двох дітей. Простіше ця проблема вирішується, якщо малюки однієї статі - дві дівчинки або два хлопчики, набагато складніше зробити дитячу для різностатевих дітей, особливо якщо вони вже підросли і кожному хочеться свій власний невеличкий куточок. На сьогоднішній день дизайнери і фахівці з інтер'єру пропонують масу варіантів, з яких досить просто вибрати той, який ідеально підійде для кожного конкретного випадку. У статті піде мова про те, як облаштувати дитячу кімнату для двох дітей.

зміст:

 1. Загальні правила оформлення кімнати для двох дітей
 2. Оптимальний вибір оздоблювальних матеріалів для дитячої
 3. Кольорове оформлення дитячих кімнат для двох дітей
 4. Поради по дизайну дитячої кімнати для двох дітей
 5. Помилки в оформленні простору

Загальні правила оформлення кімнати для двох дітей

 • Навіть якщо в сім'ї діти однієї статі, різниця між ними часом буває суттєвою, тому перш, ніж робити конкретні кроки по облаштуванню кімнати слід уважно придивитися до малюків, а також порасспрашивать, чого хочеться кожному з них.
 • Для суміщеної дитячої, по можливості, необхідно виділити найбільшу кімнату в квартирі або будинку, так як всі заняття малюків будуть проходити саме тут. Загальна площа повинна бути організована таким чином, щоб у кожної дитини була своя особистий простір.

Дитяча для двох дітей фото

 • При розстановці меблів в різні вікові періоди роблять і різні акценти. Так, для дошкільнят та школярів молодших класів дуже важливо виділення зони для ігор. У цьому віці діти найчастіше дуже рухливі, і під час їх пересування їм не повинні зустрічатися «меблеві перешкоди». Тому найкращим варіантом стане расставка предметів інтер'єру по периметру кімнати (уздовж стін), звільняючи при цьому максимально великий простір в центрі приміщення. Коли діти підростають, ігрова діяльність відходить на другий план, і поступається місцем навчання. У цей період більше уваги слід приділити обстановці зони для навчання і занять творчістю.

Варіанти розміщення дитячих ліжок для двох дітей

Розставляючи меблі, як правило, відштовхуються від місця розташування ліжка. Саме сон малюка є дуже важливим, і якщо діти погано сплять, то найчастіше вони стають дратівливими і неслухняними.

Інтер'єр в кімнаті повинен сподобатися кожній дитині. Поки дітки маленькі їх спальні місця можуть нічим не розділятися один від одного. Ось кілька прикладів розстановки ліжок:

 • навпроти один одного, у різних стін або просто поруч;
 • в одну лінію, уздовж стіни, підходить для вузьких витягнутих кімнат (в даному випадку можна між ліжечками поставити тумбочки, розділивши і позначивши особистий простір для дітей);

навпроти один одного, у різних стін або просто поруч;  в одну лінію, уздовж стіни, підходить для вузьких витягнутих кімнат (в даному випадку можна між ліжечками поставити тумбочки, розділивши і позначивши особистий простір для дітей);

 • розміщення «кутом», перпендикулярно один одному (такий варіант підходить для квадратного за формою приміщення і залишає багато простору для виділення інших зон).

Порада: слід врахувати той факт, що ліжка не повинні перебувати поруч з розетками або інший електропроводкою, так як це небезпечно.

 • Сама меблі повинна відповідати не тільки віку і росту малят, а й габаритам дитячої. У маленькому просторі дизайнери радять встановлювати багатофункціональні моделі, наприклад, що поєднують в собі спальне місце і шафа, тобто ліжко, що має висувний ящик для речей. Сучасні виробники настільки просунулися в цьому плані, що один предмет інтер'єру легко замінює масу необхідних речей, і навіть існують спеціальні комплекти, розроблені для комфортного проживання двох дітей.
 • Найчастіше батьки при виборі меблів зупиняються на варіанті з однієї двоярусною ліжком, але такий захід виправдана тільки у випадку невеликого простору в кімнаті. Якщо ж площа дозволяє, то оптимально буде поставити дві окремо стоять ліжечка і навколо них оформляти куточок для кожної дитини. Особливо якщо мова йде про брата з сестрою різного віку.
 • Сьогодні навіть невелику кімнату можна обставити таким чином, що залишиться ще багато вільного місця. Для цього існують різні моделі ліжок:
  1. двох'ярусна (яка може мати як два спальних місця, так і одне на верхньому поверсі, а нижній обладнаний під ігрову або навчальну зону);
  2. відкидна (вбудована в інші предмети інтер'єру, в шафу або навіть стіл);
  3. викочування (зазвичай передбачає установку додаткового подіуму, під яким і розташовується спальне місце).

Для цього існують різні моделі ліжок:  двох'ярусна (яка може мати як два спальних місця, так і одне на верхньому поверсі, а нижній обладнаний під ігрову або навчальну зону);  відкидна (вбудована в інші предмети інтер'єру, в шафу або навіть стіл);  викочування (зазвичай передбачає установку додаткового подіуму, під яким і розташовується спальне місце)

 • Для дітей близького віку відмінним варіантом вважається розміщення ліжок симетрично один одному, розділивши їх однаковими приліжковими шафками або тумбочками, або встановимо посередині загальний комод або стелаж. Коли малюки стають старше, особливо якщо мова йде про різностатевих дітей, оптимально розділяти спальні місця ширмою або перегородкою.


Розташування письмового столу

У кожної дитини повинен бути свій власний навчальний куточок, в якому розташований письмовий стіл, стілець, настільна лампа або бра, полки, шафка і ящики.

У кожної дитини повинен бути свій власний навчальний куточок, в якому розташований письмовий стіл, стілець, настільна лампа або бра, полки, шафка і ящики

 • Стіл, за яким діти будуть займатися уроками, не можна ставити біля вікна, таким чином, щоб сидить за ним дитина розташовувався особою до вуличного світла. У той же час і засовувати в дальній кут навчальну зону не допускається. Оптимальним варіантом стане розміщення столу біля вікна так, щоб сонячне світло падало зліва для дитини-правші і праворуч для лівші. При цьому бажано не вішати на вікна важких штор, які не здатні пропустити потрібну кількість освітлення.

Порада: батьки часто помічають, що дитина під час занять відволікається і дивиться у вікно, але, ні в якому разі не сваріть дітей за таку звичку. Саме таким чином спрацьовує захисний механізм, що допомагає розслабити стомлені очі і вчасно запобігти початківці процеси погіршення зору.

 • Столи можуть розміщуватися не тільки в одну лінію, а й навпаки, це може бути один великий стіл, встановлений в центрі кімнати. Головне при такому розташуванні, щоб діти не заважали один одному під час занять, і кожен отримував досить як сонячного, так і штучного світла.
 • Вважається, що діти краще займаються і менше відволікаються, коли сидять обличчям один до одного. Якщо немає можливості встановити великий стіл, то можна спробувати варіант з розсуваються або виїжджають столом. Такі моделі легко знайти в меблевому магазині або зробити за індивідуальним замовленням.

Такі моделі легко знайти в меблевому магазині або зробити за індивідуальним замовленням

Оптимальний вибір оздоблювальних матеріалів для дитячої

Вибираючи оздоблювальні матеріали найкраще віддавати перевагу екологічно чистим і натуральним виробам. Увага приділяється кожній деталі інтер'єру: підлогу, стелю, стіни і меблі - все це повинно бути максимально безпечним для дитини.

Підлога

 • Для обробки підлоги варто вибрати тільки якісний матеріал, який може послужити протягом 10-15 років. Відповідно його дизайн і колірна гамма повинні бути максимально нейтральними, щоб підлогове покриття могло поєднуватися з будь-якого подальшого обстановкою.
 • Краще уникати штучних матеріалів, ПВХ-лінолеуму, штучного ковроліну або дешевого ламінату, які є джерелом неприємного хімічного запаху, а також при експлуатації можуть виділяти речовини, що викликають головний біль у малюка. Тим більше саме на підлозі проводить найбільше часу маленька дитина, тому нераціонально економити на покриття.
 • Гарним оздобленням для підлоги вважаються такі матеріали, як натуральний лінолеум, повстяний ковролін, а також якісний ламінат. Всі вироби повинні мати відповідні сертифікати.
 • Крім екологічності, головний критерій для вибору - це легка чистка. Найбільш практичними стануть такі покриття, як паркет, дерев'яні дошки або пробка. Ці вироби витримують багаторазову мийку, стійкі до механічного впливу і, до того ж сприяють створенню особливої ​​атмосфери. Особливо добре в дитячих кімнатах проявляє себе пробка - це гіпоалергенні покриття, непрітягівающее пил, а на дотик вона м'яка і навіть тепле, що є додатковим плюсом в холодну пору року.

Особливо добре в дитячих кімнатах проявляє себе пробка - це гіпоалергенні покриття, непрітягівающее пил, а на дотик вона м'яка і навіть тепле, що є додатковим плюсом в холодну пору року

 • Звичайно, на будь-який підлогу можна постелити м'який і теплий килим з натуральних матеріалів, але необхідно враховувати, що це додаткове місце для збору пилу, і якщо вибирати виріб з довгим ворсом, то це може послужити причиною виникнення алергії.

Дитячі меблі для двох дітей

 • Коли планується, що якісь елементи інтер'єру повинні прослужити протягом тривалого часу, то краще всього вибирати вироби, виготовлені з деревного масиву, або просто з натурального дерева. Крім того, такі речі ще й максимально екологічні і безпечні для здоров'я дитини. Тільки не варто забувати про правило, що всі меблі повинна бути підібрана відповідно до віку і ростом малюків, а значить купувати для дитини в ранньому віці велике ліжко - вкрай небажано, так як спати на ній буде некомфортно.

Тільки не варто забувати про правило, що всі меблі повинна бути підібрана відповідно до віку і ростом малюків, а значить купувати для дитини в ранньому віці велике ліжко - вкрай небажано, так як спати на ній буде некомфортно

 • Так як меблі з натурального дерева дорогий предмет інтер'єру і часта його зміна можлива лише при наявності значного бюджету, то допускається купувати в дитячу вироби з МДФ, які хоч і коштують дешевше, щодо якості та безпеки практично не поступаються справжньою деревині.
 • Найбільш популярною меблями для двох дітей є двоярусні ліжка. При їх виборі важливо звернути увагу на наявність безпечних бортиків, які захистять дитину від можливого падіння під час сну.


Стіни і стеля

 • Стіни в дитячій можуть мати різне покриття, головне щоб воно відповідало вимогам екологічності. Поки діти ростуть, не варто купувати занадто дорогі вироби, краще залишити вибір на простих паперових шпалерах, які легко клеїти і при необхідності не шкода замінити. Також рекомендується варіант з дерев'яними або корковими панелями, здатними пропускати повітря і покращувати атмосферу. Можна спробувати варіант і з забарвленням стін фарбами на водній основі.

Можна спробувати варіант і з забарвленням стін фарбами на водній основі

 • Коли діти стають старше і ймовірність пошкодження покриття знижується, допускається купувати більш дорогі види обробки, але обов'язково звертати увагу на наявність у продукції гігієнічного сертифіката.
 • Що стосується стелі, то краще зупинити свій вибір на побілки вапном або фарбування водоемульсійною фарбою, або варіанті з заштукатурені поверхнею. Це найбільш безпечні в плані екології покриття. Звичайно, існує і маса інших варіантів, варто тільки утриматися від штучних підвісних або натяжних стель.

Кольорове оформлення дитячих кімнат для двох дітей

Психологи радять міняти стиль дитячої кімнати хоча б 1 раз через кожні 4-6 років. І незважаючи на настільки часта зміна обстановки, не слід економити на матеріалах. Для того щоб дотриматися всіх вимог варто приділити увагу колірній гамі і аксесуарам, які і внесуть різноманітність у стильове оформлення.

Вік 0-3 роки

 • Для дітей до трьох років дуже багато важить колірна гамма в приміщенні. Активним малюкам, погано засинати ночами, ідеально підійде кімната, оформлена в холодних, заспокійливих тонах. До таких квітів відносяться майже всі відтінки синього і блакитного, але найкраще уникати насичених кольорів і особливо фіолетового, так як таке розфарбовування буде діяти гнітюче навіть на дорослу людину, не кажучи вже про маленьку, що розвивається.

До таких квітів відносяться майже всі відтінки синього і блакитного, але найкраще уникати насичених кольорів і особливо фіолетового, так як таке розфарбовування буде діяти гнітюче навіть на дорослу людину, не кажучи вже про маленьку, що розвивається

 • Коли дитина малорухливий і не настільки активний, то ідеально підійдуть теплі тони інтер'єру - відтінки жовтого, зеленого, червоного. Але при цьому не варто віддавати перевагу занадто світлим фарб, а також нейтральним кольорам - чорному і білому. Мова, звичайно, йде про основні, домінуючих відтінках колірної гами, ніж різноманітніше палітра кольорів, тим краще для розвитку дитячої уяви. Суцільних однотонних поверхонь найкраще уникати і по можливості розміщувати зображення практично на всі поверхні в кімнаті, включаючи стелю, підлогу і стіни, намагаючись при цьому не переборщити.
 • Для зовсім маленьких дітей недоцільно запрошувати художника для оформлення стін розписом, так як така послуга обійдеться дуже дорого, а незабаром її доведеться змінити або видалити зовсім. Тому оптимально вибрати яскраві вінілові наклейки, які можуть прикрашати як поверхня меблів, так і кріпитися на шпалери і стеля.

Тому оптимально вибрати яскраві вінілові наклейки, які можуть прикрашати як поверхня меблів, так і кріпитися на шпалери і стеля

 • Для малюків також важливо і різноманітність поверхонь, тобто бажано підбирати меблі з різних типів матеріалів, так як в ранньому віці більше значення відіграють тактильні відчуття. Якщо купити предмети інтер'єру з різними на дотик поверхнями не представляється можливим, то необхідно обов'язково обзавестися додатковими аксесуарами та розвиваючими іграшками.

Вік 3-7 років

 • Діти у віці 3-7 років дуже чітко починають сприймати зорові образи. Саме на даному етапі дитячого розвитку ідеально підійде оформлення кімнати настінним розписом або фотошпалерами. Як сюжету можуть бути народні казки або улюблені мультфільми.
 • Якщо підросли малюки віддають переваги різних героям, то слід приділити увагу кожному напрямку і зобразити їх, або в одній картині, або для кожної дитини оформити свою власну стіну. Але не варто зображувати темні і похмурі малюнки, або вибирати агресивні кольори в якості основного кольору і фону, так як це може стати причиною неусвідомлених дитячих страхів.

Але не варто зображувати темні і похмурі малюнки, або вибирати агресивні кольори в якості основного кольору і фону, так як це може стати причиною неусвідомлених дитячих страхів

Вік 7-14 років

 • Практично головна діяльність для дитини у віці 7-14 років - це навчання. Діти йдуть до школи, записуються в гуртки за інтересами та витрачають багато часу на виконання домашнього завдання. Саме тому в кімнаті для дитини-школяра має бути якомога менше відволікаючих квітів, слід знайти баланс між яскравими і барвистими малюнками і спокійними відтінками.

Саме тому в кімнаті для дитини-школяра має бути якомога менше відволікаючих квітів, слід знайти баланс між яскравими і барвистими малюнками і спокійними відтінками

 • Можна прикрасити стіни картами або корисними в навчальній діяльності таблицями, поставити на стіл глобус, але, в той же час, не перестаратися в цьому плані і не перетворити кімнату в навчальний кабінет. Крім того, в цьому віці діти вже здатні самостійно приймати рішення і можуть сказати, щоб їм хотілося бачити навколо себе. Обов'язково варто прислухатися до прохань дитини, якими б дивними вони не здавалися, і знайти розумний компроміс між його ідеями і здоровим глуздом.

Вік 14-17 років

 • У віці 14-17 років діти відчувають себе вже зовсім дорослими і самостійними. Найчастіше вони самі приймають рішення, як прикрасити свою кімнату. Важливо не заважати їм самореалізовуватися, якщо вони бажають на нові шпалери повісити постери і плакати з учасниками улюбленої музичної групи або з кіноакторами, не варто забороняти їм цього робити. Можливо, не слід в цей період прикрашати кімнату дорогими шпалерами або настінним розписом, досить обійтися свіжим ремонтом, виконаним з усіма побажаннями кожної дитини.

Можливо, не слід в цей період прикрашати кімнату дорогими шпалерами або настінним розписом, досить обійтися свіжим ремонтом, виконаним з усіма побажаннями кожної дитини

 • Тут вже дуже складно давати поради по колірній гамі, швидше за все вона буде саме такою, як підлітку. А якщо врахувати той факт, що в перехідному віці діти дуже швидко захоплюються чимось новим і також швидко забувають про це, то, швидше за все, ремонт доведеться робити значно частіше, ніж раз на три роки. Варто бути готовим до цього і знайти таке рішення, яке буде до смаку, як дітям, так і батькам. Як і в ранньому віці на допомогу можуть прийти різні стікери і фотошпалери.

Корисні поради

 • Крім того, можна «звернутися по допомогу» до вчених, які давно вивели різні закономірності цветосочетаемості. Для дітей в будь-якому віці рекомендується оформляти простір в спокійних, світлих відтінках. По можливості рекомендується розділити одну кімнату на зони за допомогою квітів. Так, жовтий колір допомагає зосередити увагу і добре підійде для оформлення навчальної зони.

Так, жовтий колір допомагає зосередити увагу і добре підійде для оформлення навчальної зони

 • Відтінки червоного роблять дитину більш рухливим, а, значить, саме в даному кольорі можна оформляти ігровий куточок, і виключити цей відтінок при оформленні спального місця.
 • Найбільш холодним кольором вважається блакитний, а помаранчевий є його повною протилежністю - це яскравий відтінок, що нагадує про сонце і його теплі. Якщо вдається зробити максимально непомітним перехід від холодних до теплих тонів, то кімната відразу ж перетворюється і наповнюється додатковим комфортом.
 • Якщо говорити про конкретні відтінках, ідеально поєднуваних між собою, то можна назвати такі основні комбінації:
  • червоний колір поєднується з рожевим, оранжевим, яскраво-жовтим, білим і фіолетовим;
  • зелений добре виглядає в оточенні салатового, лимонного, ультрамаринового і синього;
  • синій гармонує з блакитним і з відтінками зеленого;
  • жовтий поєднується з теплими відтінками - зеленим, лимонним, оранжевим, а також і з холодними квітами - блакитним, вишневим або коричневим;
  • білий добре поєднується практично з будь-яким кольором, але найбільш вигідно виглядає з синім, чорним і червоним, але для дитячої кімнати така колірна гамма, як правило, не підходить;
  • це ж правило стосується і чорного кольору, який гармонує з рожевим, червоним, жовтим, помаранчевим і бузковим.

Якщо говорити про конкретні відтінках, ідеально поєднуваних між собою, то можна назвати такі основні комбінації:  червоний колір поєднується з рожевим, оранжевим, яскраво-жовтим, білим і фіолетовим;  зелений добре виглядає в оточенні салатового, лимонного, ультрамаринового і синього;  синій гармонує з блакитним і з відтінками зеленого;  жовтий поєднується з теплими відтінками - зеленим, лимонним, оранжевим, а також і з холодними квітами - блакитним, вишневим або коричневим;  білий добре поєднується практично з будь-яким кольором, але найбільш вигідно виглядає з синім, чорним і червоним, але для дитячої кімнати така колірна гамма, як правило, не підходить;  це ж правило стосується і чорного кольору, який гармонує з рожевим, червоним, жовтим, помаранчевим і бузковим

 • На сприйняттів кольору вплівають два Головні Чинник - це фактура матеріалу и рівень освітленості в кімнаті. Тому слід обов'язково враховувати ці факти при підборі основних кольорів. Можна розмістити невеликі колірні панно і подивитися, як змінитися відтінок в конкретних умовах.
 • Як правило, оформляючи дитячу, найбільш насиченим за кольором роблять підлогу, в той час як найсвітлішим буде стеля. Всю меблі підбирають на два-три тони світліше статі, але на тон темніше стін. Дотримуючись цих правил можна зробити яскраву і виразну кімнату, яка припаде до смаку будь-якому дитини, але головне не забувати прислухатися до порад і перевагам кожної дитини, для якого призначена кімната.
 • Колір відіграє важливу роль для дитячої кімнати, він допомагає пізнавати навколишній світ і розвивати уяву, а також це додатковий засіб візуального розділення приміщення, як на окремі зони, так і на особистий простір кожної дитини.

Колір відіграє важливу роль для дитячої кімнати, він допомагає пізнавати навколишній світ і розвивати уяву, а також це додатковий засіб візуального розділення приміщення, як на окремі зони, так і на особистий простір кожної дитини

 • Якщо в сім'ї різностатеві діти, то ні в якому разі не слід робити кімнату рожевого та блакитного кольору. Так як рожеві відтінки дуже часто дратують хлопчиків, а блакитні тони відносяться до холодних квітам, переважною сприйняття. Краще зупинитися на життєрадісних і позитивних відтінках - жовтому, помаранчевим, зеленим, лимоном і так далі.

Поради по дизайну дитячої кімнати для двох дітей

 • Для спільної дитячої виділяють найбільшу кімнату і тільки в такому випадки можна бути впевненим, що кожній дитині буде затишно і комфортно. Адже тут необхідно розмістити не тільки два спальних місця, але і два навчальних столу, щоб дітям не доводилося чекати, коли звільниться один стіл і можна сісти виконувати уроки другого чаду. При цьому ігрову зону радять об'єднати, щоб малюки росли дружно.

При цьому ігрову зону радять об'єднати, щоб малюки росли дружно

 • Зону для ігор і зону для навчання слід розмістити в різних частинах кімнати, бажано максимально далеко один від одного. Так як коли одна дитина робить уроки, другий може захотіти пограти, а шум і гам дуже сильно відволікають від навчального процесу. Особливо важливо відокремити письмовий стіл від ігрового куточка в разі, коли одна дитина дошкільник, а другий вже вступив в шкільний вік. У той же час не потрібно ігрову зону поміщати в дальній невеличкий куточок. Це повинно бути велике за площею простір, для активного проведення часу, а також для повноцінних занять творчістю.
 • При виборі меблів краще віддавати перевагу однаковим моделям, але, наприклад, різного забарвлення. Таким чином, діти не будуть порівнювати у кого краще або гірше стілець, ліжко або шафка і в кімнаті завжди буде доброзичлива і сприятлива атмосфера. Зазвичай, підросли брат і сестра мають різні уявлення про красу і їх інтереси рідко перетинаються, тому купувати меблі в даному випадку буде набагато простіше.
 • Дуже важливо при розстановці меблів діяти раціонально, а не за вказівкою дітей, хоч їх думку і обов'язково слід враховувати в цьому питанні. Необхідно якомога чіткіше відокремити особистий простір кожної дитини, щоб не виникало ніяких суперечок з цього приводу.
 • Обстановка в кімнаті для двох хлопчиків, відрізняється від інтер'єру дитячої для дівчаток. В основному це більш стримані кольори і менше дрібничок. Якщо діти мають однакове захоплення, то стелаж під іграшки може бути загальним, якщо ж інтереси різняться, то бажано виділити кожному власний куточок.
 • По можливості індивідуальний простір кожної дитини має бути максимально комфортним. Не слід виділяти найкраще місце для дівчинки, а на оформлення «куточка» для хлопчика не звертати належної уваги, вважаючи, що хлопчакам не потрібно комфорт і затишок. Кожна дитина повинна мати рівні права, незалежно від її статі.

Кожна дитина повинна мати рівні права, незалежно від її статі

 • Колір відіграє важливу роль, він впливає на настрій, на розвиток і поведінку дітей. Вибирати краще яскраві і життєрадісні відтінки, але при цьому намагатися не перетворити кімнату в строкате буйство фарб. В обстановці і обробці в великій кількості повинні бути присутніми нейтральні, спокійні кольори і лише акценти робляться яскравими і барвистими.

Помилки в оформленні простору

 • Не слід намагатися створити ідеальну кімнату, яка втілювала б все дитячі мрії батьків.
 • Не можна переборщувати з дрібними однотипними елементами (зайчики на шпалерах, на подушках, ковдрах, на килимі і серед іграшок незабаром набриднуть дітям, так і дорослим, а зробити новий ремонт або поміняти предмети інтер'єру не завжди є можливість).
 • Не рекомендується маленьким дітям відразу ж купувати більшу «дорослу» меблі, так як поки дитина росте, він буде відчувати себе некомфортно, а це позначиться і на його поведінці, і на його успіхи. Також не слід і дорослій дитині залишати не зворушеним дитячий інтер'єр.
 • Не варто розміщувати в дитячій кімнаті речі, які не потрібні її мешканцям, тільки тому, що їх більше нікуди поставити. У такому просторі діти будуть відчувати себе чужими. Навіть диван і крісла в дитячій кімнаті бувають недоречні, що вже говорити про холодильник або прасувальну дошку. Але також не рекомендується все приміщення заповнювати дитячими іграшками або милими і забавними дрібничками - це буде тільки заважати повноцінному розвитку, у дитини буде дуже швидко пропадати до всього інтерес.
 • Небажано ставити ящики з іграшками під ліжко або на верхні полиці шаф. Все що знаходиться не на увазі - не привертає увагу дітей і грати вони будуть з цим вкрай рідко, а, значить, це просто буде зайвий мотлох, який збирає пил.
 • Часто міняти інтер'єр дитячої також не рекомендується, так як діти набагато складніше проходять період адаптації і якщо щорічно змінювати дизайн їх кімнати, то вони просто не будуть відчувати себе «як вдома», для них це все буде чужим.

Оформляючи кімнату для двох дітей, варто пам'ятати, що, незважаючи на свій вік - це вже особистості, які мають свої бажання і потреби. Саме тому так важливо постаратися оформити індивідуальне простір для кожної дитини. Вся навколишня атмосфера повинна бути не тільки функціональною, але і комфортною. І обов'язково враховувати різницю у віці і інтересах.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей