* Политика новости » Банки »

* *

Вендинговий бізнес: свій музичний автомат

 1. Крок 1. Аналіз ринку
 2. Крок 2. Реєстрація бізнесу
 3. Крок 3. Придбання музичного автомата
 4. Крок 4. Вибір місця для вендингу
 5. Крок 5. Обслуговування автоматів
 6. Крок 6. Установка цін
 7. Крок 7. Реклама
 8. Крок 8. Планування доходів і витрат
 9. Крок 9. Оцінка ризиків
 10. В підсумку
 11. Свій бізнес: вендингові автомати з продажу квітів
 12. Практичний досвід: вендінговий бізнес окупається за два роки
 13. Свій бізнес: продаж бахіл через торгові автомати

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

50 000 - 120 000 ₽

стартові вкладення

50 000 ₽

виручка

40 000 ₽

Чистий прибуток

від 2 міс.

Термін окупності

Музичний автомат - вендінговий бізнес, в якому ще є місце для новачків. Схема проста: купуєте автомат за 60 тис. Руб., Встановлюєте його в кафе і отримуєте дохід до 40 тис. Руб. у місяць.

Вендінг вважається бізнесом для підприємців-початківців. Вкладення потрібні мінімальні, обслуговування просте, ніяких особливих навичок для ведення справи не потрібно. Найпопулярнішим напрямком вендинга є кофематов. Конкуренція в цьому сегменті висока, а всі «рибні» місця давно вже зайняті. Але якщо ви хочете заробити на вендинге, пропонуємо вам шукати нові ідеї. Сьогодні вендінг практично не має обмежень: продавати можна все, що завгодно. Навіть музику.

Для покупки музичного автомата вам знадобляться мінімальні вкладення. Що він собою являє? Апарат, що нагадує банківський термінал, в якому встановлено програмне забезпечення і купюроприймач. В автомат завантажено величезна кількість пісень, і за допомогою монетки можна замовити одну з них і навіть заспівати в караоке. Сучасні музичні автомати дозволяють відвідувачам замовляти пісню через додаток і оплачувати замовлення електронно. Але є і ретро-версії, які можна встановити в якомусь кафе, підтримавши тематику закладу.

Послуга актуальна для громадських закладів і вирішує проблему музичного супроводу. Такий автомат можна встановити в кафе, клубах за інтересами, в холах деяких будівель, в літніх кафе і шашличних. Загалом, скрізь, де передбачається розважальна програма.

Перший музичний автомат з'явився ще в позаминулому столітті. Тоді Томас Едісон винайшов фонограф, який став настільки популярним, що згодом було випущено кілька його різновидів. Перший музичний апарат був встановлений в 1889 році в Сан-Франциско. В ті часи 1 пісня оцінювалася в 50 центів. В даний час музичні автомати найбільш популярні в Китаї, США, Австралії і Латинській Америці.

А що Росія? У нашій країні використання музичних автоматів почалося більше 20 років тому, але після впровадження комп'ютерів перейшло на інший рівень. Сьогодні такий пристрій призначений для розваги і дозволяє відвідувачеві самому вибирати музичний супровід. Якщо вам здається, що музичний автомат - це вчорашній день, то наводимо кілька ідей, як можна заробити на ньому сьогодні:

 • орендувати 1 кв.м. в будь-якому закладі і всю виручку залишати собі;

 • запропонувати самому закладу взяти в оренду ваше обладнання;

 • надавати обладнання в оренду на різні заходи (весільні торжества, ювілеї, корпоративи, дитячі свята, масові розважальні програми і шоу).

Розмір прибутку буде залежати від того, наскільки вдало ви «прибудуєте» музичний автомат. А почати реалізацію ідею потрібно з покрокового керівництва, як відкрити музичний вен.

Крок 1. Аналіз ринку


Перш ніж починати якусь справу, обов'язково переконайтеся в тому, чи можна на ньому заробити в конкретних умовах. Складіть список місць, які підходять для музичного вендинга, опитаєте жителів вашого міста, поговоріть з людьми, які працюють в сфері розваг. Постарайтеся заздалегідь знайти партнерів і можливі способи реалізації. Якщо ви проведете таку роботу попередньо, то в майбутньому не витратите даремно ні час, ні зусилля, ні гроші. Тому що значно простіше провести оцінку попиту, ніж намагатися продати музичний автомат, який ви не зуміли вигідно прилаштувати.

Переваги музичних автоматів:

 • Персонал закладу, в якому встановлений музичний автомат, звільняється від додаткової роботи по музичному оформленню;

 • Закладу немає необхідності продумувати музичну програми - відвідайте самі вибирають, що вони хочуть слухати;

 • Відвідувачі не просто вибирають пісню, а й оплачують її;

 • Музичний вен дуже простий в обслуговуванні. З таким бізнесом впорається будь-який бажаючий;

 • Музичний вен - відмінний варіант для додаткового заробітку. Він не вимагає від власника постійної присутності: ви можете приділяти бізнесу всього 2 години на тиждень;

 • Музичний автомат простий у використанні: автомат оснащений інтуїтивним інтерфейсом і зручним сенсорним навігатором;

 • Музичний автомат можна підключити до зовнішніх аудіо- і відео- програвачів;

 • Музичний автомат можна використовувати в якості реклами і, тим самим, отримувати додатковий прибуток;

 • Швидкий термін окупності: початкові вкладення окупаються за 4-5 місяців.

Крок 2. Реєстрація бізнесу

Коли ви переконалися в тому, що послуги музичного вендинга цікаві вашої цільової аудиторії, можна переходити до активних дій. І для початку слід зареєструвати бізнес. Вам буде достатньо зареєструвати ІП: подайте заяву, оплатіть держмито і через вказане в повідомленні час заберіть документ - виписку з ЕГРІП. В якості коду діяльності вкажіть 47.99.2 Діяльність по здійсненню торгівлі через автомати. Виберіть податковий режим - для вендингу найбільше підходить ЕНВД (податок розраховується виходячи з кількості торгових автоматів і коефіцієнта k2 по місту, в якому планується бізнес). Зверніть увагу, що ЕНВД діє не у всіх регіонах, тому заздалегідь уточніть, чи доступний він у вашому регіоні. Ви можете вибрати і інший податковий режим, наприклад, ССО за ставкою 6%. Перш ніж прийняти остаточне рішення, розрахуйте, який буде сума податків в обох випадках. На основі цього і виберіть те, що вам вигідніше.

Музичний вен відрізняється від всіх інших видів однією важливою деталлю - ви обов'язково повинні дотримати вимоги закону про використання інтелектуальної власності. Пісні, які буде програвати ваш пристрій, захищені авторськими правами, тому якщо ви використовувати їх незаконно, то вас можуть оштрафувати.

Щоб врегулювати це питання, необхідно звернутися в організації колективного управління авторськими правами. Їм ви і будете платити відповідне роялті. Захистом авторський прав займається, зокрема, Російське авторське товариство (РАВ). Вам буде потрібно укласти договір з організацією. І тоді ніяких проблем з цим не виникне.

Крок 3. Придбання музичного автомата

Моделей музичних автоматів досить багато. Як вибрати відповідний? Перш за все, визначити, яким вимогам він повинен відповідати:

 • Автомат повинен мати приємний дизайн, плавні лінії і привабливий зовнішній вигляд. Якщо він буде являти собою безглузду пластикову коробку, то навряд чи хтось захоче зіпсувати нею інтер'єр свого закладу;

 • Автомат повинен мати активну і потужну акустику, тобто якісно виконувати свою головну функцію;

 • Автомат повинен мати зручне ПО для клієнта: інтерфейс повинен бути інтуїтивним, а на пошук потрібної пісні клієнт повинен витрачати 10-20 секунд. Для зручності меню повинно складатися з трьох полів: стиль музики / виконавець / пісня.


Тепер ознайомимося з технічними характеристиками стандартного музичного автомата і умовами його роботи.

Харчування автомата повинно здійснюватися від мережі змінного струму напругою 220 В. До нього можливо підключити зовнішню акустичну систему, плазмову панель або ЖК-телевізор. Сам автомат оснащений сенсорним екраном, ЖК-монітором і купюропріємником.

Можна встановити і додаткове обладнання: другий монітор, на якому будуть транслюватися відеокліпи, караоке, реклама; джерело безперебійного живлення, щоб підвищити надійність роботи обладнання. Крім того, з 2013 року діє ГОСТ Р 51303-2013, який зобов'язує власників вендінгових апаратів встановити касове обладнання. А з 2018 року торгові автомати повинні бути оснащені онлайн-касами і відправляти чеки в податкову. Враховуйте цей важливий момент.

Музичний автомат може працювати безперервно і цілодобово, якщо всі технічні характеристики дотримані.

Стандартні габарити автомата:

 • Вага - 70 кг.

 • Висота - 165 см.

 • Глибина - 40 см.

 • Ширина - 65 см.

Відомі виробники музичних апаратів: MusicBox, VendMusic, La-bomba і інші.

При виборі автомата зверніть також увагу на ПО. Для різних моделей розробники роблять свою ПО, яке відіграє важливу роль у музичному вендинге. По суті, воно замінює продавця. Головне, щоб клієнту було зручно і просто орієнтуватися в інтерфейсі, а сама система швидко реагувала на всі дії. В даний час ПО для музичних автоматів оснащена безліччю функцій і вже зібраної фонотекою, яка налічує понад 200 тисяч композицій. На сучасних музичних автоматах можна показувати відеокліпи та рекламу (до речі, це теж спосіб додаткового заробітку), підключати їх до стороннього відео- і аудіо-обладнання. Музичні автомати купуються вже з готовим ПО. Варто відзначити, що ПО має бути ліцензійним. Інакше автомат можуть конфіскувати.

Вартість музичного апарату варіюється в межах 50-120 тисяч рублів. В середньому, таке обладнання обійдеться вам в 70 тисяч рублів.

Апарат можна не купувати, а зробити самому. Звичайно, далеко не кожен зможе це. Але в інтернеті «бродять» численні розповіді про те, як підприємці починали музичний вен з обладнання, зібраного ними вручну.

Крок 4. Вибір місця для вендингу

Місць для установки музичного апарату багато. Якщо узагальнити, то музичний вен може стати прибутковим бізнесом там, де буде достатньо бажаючих заплатити за програвання улюбленої пісні або караоке. Що це за місця?

Є одна формула для закладів, які ідеально підходять для музичного автомата: недорогі, самі прохідні і працюють допізна (а ще краще - цілодобово!).

Крок 5. Обслуговування автоматів

Перш ніж почати роботу, потрібно ознайомитися з теорією обслуговування автоматів. Звучить серйозно, а на ділі все просто. Все, що вам потрібно робити, періодично проводити інкасацію, тому що якщо купюроприймач буде забитий, автомат перестане приймати замовлення. Перевіряйте автомат 2 рази в тиждень.

Періодично вам доведеться оновлювати ПО. Робити це можна самостійно або через сервісний центр виробника.

Якщо у вас буде мережа музичних автоматів, наприклад, 5-7 автоматів, то зручніше користуватися віддаленим моніторингом, який проводиться через модем. Віддалений моніторинг дозволяє відстежити режим роботи кожного автомата і фінансові надходження.

Крок 6. Установка цін


Як встановити ціни на замовлення? Вартість відтворення мелодії рекомендується вибирати, виходячи з рівня закладу, де встановлено автомат. В середньому, програвання однієї музичної композиції обійдеться слухачеві в 25 рублів. А ось караоке буде коштувати дорожче - 50 рублів.

А якщо ви вирішите здавати обладнання в оренду на різні заходи, то можете просити за послугу до 10 тис. Рублів на годину.

Крок 7. Реклама

Рекламувати послуги музичного автомата не потрібно - він сам собі реклама. Можете розмістити поруч привертає увагу вивіску, яка буде рекламувати послуги: «Замов улюблену пісню», «Заспівай в караоке», «Замов пісню в подарунок» і т.д.

Якщо ж ви вирішили здавати обладнання в оренду на різні свята, тут з рекламою доведеться складніше. Ви можете розмістити оголошення на різних сайтах, направити комерційну пропозицію організатором заходів, event-агентствам або ресторанам, де проводяться масштабні заходи. Не бійтеся звертатися з пропозицією першим. Музичний вен - послуга неочевидна, то є деякі можуть просто не знати про те, що це і як можна застосувати його в своїй роботі. Ваше завдання - заявити про себе і пояснити всі нюанси співпраці з вами.

Крок 8. Планування доходів і витрат

Тепер давайте обговоримо фінансове питання. Скільки можна заробити на музичному вендинге? Давайте розпишемо кількість замовлень протягом тижня і розрахуємо місячну виручку. У таблиці наведено розрахунки приблизною виручки. Окремо вважаються будні і вихідні дні, тому що в будні дні попит на дану послугу набагато менше, ніж у вихідні. Виходить, що середній дохід за місяць становить 46 000 рублей. Але звертаємо увагу, що прибутковість музичних автоматів багато в чому залежить від закладу, в якому він працює.

Розрахунок виручки музичного автомата

параметр

У будні дні (понеділок-четвер)

У вихідні дні (п'ятниця-неділя)

Кількість замовлень в день, шт.

25

50

Середня вартість композиції, руб.

40

50

Виручка в день, руб.

1 000

2 500

Сума виручки за тиждень, руб.

4 000

7 500

Сума виручки за місяць, руб.

16 000

30 000

Разом, руб.

46 000


Тепер порахуємо щомісячні витрати:

 • оренда місця: домовтеся на нефіксовану орендну ставку. Оскільки заклад теж несе відповідальність за розмір виручки. Вартість оренди буде 20-25% від виручки, але не більше 3 тисячі рублів.

 • оподаткування: сума податку складе приблизно 3 тисячі рублів

 • відрахування РАО: 3 тисячі на місяць.

Разом: чистий прибуток складе: 37 000 рублів на місяць. З таким рівнем прибутку окупитися музичний автомат зможе через 3-4 місяці.


Крок 9. Оцінка ризиків

Власник музичного автомата може зіткнутися з такими проблемами:

 • Невелика кількість рентабельних місць. Насправді, місць, де музичний вен буде рентабельним, не так багато. Тому потрібно підбирати локацію ще до покупки устаткування, щоб відразу встановити автомат.

 • Часті поломки. Проблема полягає в тому, що в кафе і барах електроенергія, як правило, подається нестабільно. У таких закладах безліч стороннього обладнання, яке провокує скачки напруги. А музичні автомати - устаткування досить примхливе. Через перепади напруги ламаються підсилювачі - і в підсумку пропадає звук. В такому випадку допоможе енергогенератор, акумулятор або підключення автомата до зовнішніх колонок.

 • Програмні збої. ПО музичних автоматів вимагає ретельної настройки. При цьому обладнання підтримує тільки сторонню настройку - тобто для регулювання потрібно синхронізувати автомат з комп'ютером. Щоб підтримувати безперебійну роботу обладнання, підприємець повинен вміти встановити драйвер, налаштувати софт, копіювати і синхронізувати каталоги.

 • Захист авторських прав. По-перше, музичні автомати повинні містити якісну музику, яка не суперечить законодавству РФ. По-друге, не можна просто завантажити музика з інтернету. Ви повинні регулярно платити відрахування до відповідних організацій. Наприклад, РАО.

 • Вандалізм. Не завжди майданчик, де встановлений автомат, забезпечена охороною. Тому є ризик вандалізму. Щоб уникнути цього, пропишіть в договорі з орендодавцем його матеріальну відповідальність за псування майна. Забезпечте автомат міцними замками і засобами захисту.

Передбачивши всі ці ризики, ви можете зберегти і примножити свій дохід.

В підсумку

Вендинговий бізнес підходить для підприємців-початківців і тих, хто шукає додаткові джерела заробітку. Переваги вендинга: мінімальні вкладення, проста організація і обслуговування, можливість справлятися самотужки. Всі знають про кавовий і снекової вендинге - ці ніші практично повністю зайняті. І пробитися сюди новачкові складно. Але сьогодні в форматі вендинга можна продавати все, що завгодно.

Музичний автомат - варіант менш популярний, але не менш прибутковий. Якщо грамотно підібрати місце і заздалегідь передбачити нюанси, ви можете заробляти до 40 тис. Рублів на місяць. Дерзайте!

Свій бізнес: вендингові автомати з продажу квітів

Вендинговая торгівля живими квітковими букетами - це нова бізнес-ідея для російського ринку. Розглянемо, в чому полягають плюси і мінуси цього незвичайного виду вендинга.

Практичний досвід: вендінговий бізнес окупається за два роки

Стрімкі темпи розвитку вендингу - один з найпомітніших трендів останніх років. Як увійти в швидко зростаючий і перспективний бізнес, розповідає гендиректор Vendorus Group Світлана Тимошенко.

Свій бізнес: продаж бахіл через торгові автомати

Вендинговая торгівля бахилами ... Здавалося б, бізнес ще простіше і ще елементарніше вже не придумати. Але навіть тут є свої підводні камені, які потрібно брати до уваги при відкритті.

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Що він собою являє?
А що Росія?
Як вибрати відповідний?
Що це за місця?
Скільки можна заробити на музичному вендинге?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей