* Политика новости » Банки »

* *

Де взяти кредит, якщо всюди відмовляють, і на що розраховувати?

 1. Чому банки відмовляють в отриманні позики?
 2. Як виправити кредитну історію?
 3. Куди звертатися, щоб отримати хоч якісь гроші в борг?
 4. Які документи потрібні?
 5. На які ставки і терміни можна розраховувати?

Не потрібно впадати у відчай, якщо чергова спроба взяти кредит виявилася провальною. Відмова у видачі грошей в борг - це не кінець відносинам з банками. Все можна виправити і ще є можливість отримати позикові кошти. Треба тільки знати, куди саме йти за грошима і як їх отримувати, а також, що для цього буде потрібно. Але почати треба з причин відмови, щоб розуміти, з чим доведеться працювати і які недоліки виправляти. до змісту ↑

Чому банки відмовляють в отриманні позики?

Банк без пояснень може відхилити заявку на кредит і співробітники фінансової установи не зможуть порекомендувати що-небудь для виправлення ситуації, оскільки зазвичай прийняття рішення «зав'язано" не на конкретних людях на місцях, а на скорингової програми оцінки, яка автоматично визначає шанси на видачу позики.

Причинами відмови у видачі кредиту в банку можуть бути: Причинами відмови у видачі кредиту в банку можуть бути:

 • нестача балів за непрямими критеріями відбору при скоринг - фінансові установи відносяться до різних категорій позичальників по-різному, наприклад, главі сімейства дадуть в борг охочіше, а деякі професії знаходяться в зоні ризику;
 • помилки при заповненні анкети, неправильно введені дані співробітником банку в скоринговую систему, невірно записаний контактний телефон, за яким не вдалося зв'язатися з родичами або роботодавцем заявника - невелика помилка може позбавити шансів на отримання кредиту;
 • розбіжність відомостей в анкеті-заяві інформації, відомої банку, або недостовірна інформація і підроблені документи, наприклад, явно завищена зарплата і фальшива довідка з роботи;
 • невідповідність вимогам - віковим цензом, місцем реєстрації, досвіду працевлаштування, розміром заробітної плати, які встановлює кредитор як орієнтири при прийнятті рішення;
 • зіпсована кредитна історія або надмірна боргове навантаження на момент подачі заявки - враховуються борги не тільки за позиками, а й зобов'язання за судовими рішеннями та договорами поруки.

Співробітник, який приймає заяву від потенційного клієнта, також може вплинути на відмову в кредиті, зазначивши непрезентабельний зовнішній вигляд заявника, його алкогольне сп'яніння, супровід підозрілими особами і неадекватна поведінка. Але частіше рішення виносить неупереджений комп'ютер на основі введених в нього вихідних даних, що характеризують позичальника.

Так як же взяти кредит, щоб не відмовили? З метою отримати кредит без відмови потрібно не намагатися обдурити кредитора або приховати від його співробітників частина інформації про себе (служба безпеки використовує різні джерела і тому може обчислити відомості про клієнта), а також уважно перевіряти всі ті дані, які надаються вами на розгляд.

Ретельний підбір продуктів і вивчення їх умов дозволить уникнути відмови через невідповідність характеристик клієнта запитам банку. А ось з виправленням історії взаємодії з фінансовими установами та відновленням своєї репутації доведеться потрудитися.

до змісту ↑

Як виправити кредитну історію?

У досьє кожного позичальника відображаються відомості про його поточних і минулих зобов'язаннях. Перешкодою для отримання чергової суми коштів можуть стати:

 • непогашені борги (в тому числі і схвалені ліміти по кредитних картах, навіть якщо вони не використовуються);
 • невиконані судові рішення про виплату коштів (борги з аліментів, штрафів, проблеми з податковою службою);
 • прострочення за колишніми зобов'язаннями - кредит був погашений пізніше через порушення графіка.

Якщо помилково вам приписали чужий борг або не зробили позначку про повернення якогось позики, то це легко виправити, звернувшись до відповідного БКІ з документами, що підтверджують відсутність заборгованості.

При підготовці до звернення за іпотекою або іншим значущим позикою, слід знизити своє боргове навантаження, що відображається в досьє - по можливості повернути все дрібні позики, сплатити штрафи і компенсації, заблокувати непотрібні кредитки, переоформити договори поруки При підготовці до звернення за іпотекою або іншим значущим позикою, слід знизити своє боргове навантаження, що відображається в досьє - по можливості повернути все дрібні позики, сплатити штрафи і компенсації, заблокувати непотрібні кредитки, переоформити договори поруки.

Складніше виправити зіпсовану репутацію при наявності прострочень в кредитній історії. Для банку важливо, щоб поточне фінансове становище позичальника було стабільним, тому кредитора цікавлять тільки останні записи в досьє. Вам буде потрібно «перекрити» свої колишні гріхи позитивними оцінками про своєчасно погашених позиках.

Для цього варто взяти і повернути невеликий кредит, краще не один, а 2-3 поспіль. Тоді в досьє за останній рік у вас буде відображатися відмінна картина і ваш портрет в очах банку буде виправлений.

Але поки проблеми з репутацією ще існують, потрібно постаратися знайти ті продукти, які будуть видані навіть при наявності зіпсованої кредитної історії. Отже, де можна взяти гроші в кредит без відмови з поганою кредитною історією, нехай і маленьку суму?

до змісту ↑

Куди звертатися, щоб отримати хоч якісь гроші в борг?

Що робити, де і як взяти кредит, якщо все банки, ну просто по всіх усюдах, відмовляють в ньому? Для проблемного позичальника в складних ситуаціях є три альтернативні шляхи:

 • Знайти лояльного кредитора, який не буде дивитись на відмови інших або не зверне увагу на проблеми з фінансами в минулому. Таким позикодавцем може стати мікрофінансових організація або той банк, де ви вже брали гроші і все повернули або там отримуєте зарплату.
 • Підібрати дуже доступний фінансовий продукт. До цього виду фінансових рішень відносяться експрес-позики в банках і безпосередньо в торгових точках, кредитні карти або мікропозик в МФО.
 • Найважчий спосіб взяти в борг, незважаючи ні на що, при цьому на вигідних умовах - це звернутися за забезпеченим кредитом з мінімальним ризиком. Такий рівень ризику позичальник повинен створити самостійно, надавши в заставу своє ліквідне майно, запросивши платоспроможного поручителя, застрахувавши своє життя і працездатність, а також майно і відповідальність. Однак за зниження ставки доведеться заплатити витратами на страховку і оцінку заставного майна.

У такій ситуації потрібно пам'ятати, що нерозбірливі кредитори, які роздають гроші всім підряд вже включають у вартість позики ризик неповернення, тому один сумлінний клієнт платить за кілька боржників (переплата за такими доступним програмами в кілька разів більше, ніж за традиційними позиками).

Найбільш вигідне для позичальника поєднання - це звернення за грошима в ту організацію, якій він знайомий, при цьому з наданням достатнього забезпечення, щоб взяти потрібну суму без зайвих переплат.

до змісту ↑

Які документи потрібні?

Пакет необхідних документів на отримання грошей залежить від того, який банківський або навіть небанківський кредитний продукт ви вирішите обрати. Для доступних рішень (мікропозики, кредитні карти, експрес-кредити) знадобиться мінімум паперів:

 • заявка на отримання коштів;
 • загальногромадянський паспорт;
 • додатковий документ для ідентифікації особи (водійське посвідчення, свідоцтво ІПН, СНІЛС або інші свідоцтва і посвідчення з фото власника або без нього).

Для отримання всіх інших традиційних кредитів потрібно додати наступні документи:

 • довідка з місця роботи із зазначенням рівня зарплати або інші виписки, що підтверджують розмір доходів;
 • трудовий договір або копія трудової книжки з даними про офіційне працевлаштування.

А при необхідності отримати забезпечений кредит потрібно буде пред'явити:

 • пакет документів на поручителя для доказу його платоспроможності;
 • правовстановлюючі папери на майно (нерухомість, транспортний засіб чи інші активи) і звіт про незалежну оцінку предмета застави;
 • страховий поліс з покриттям потрібного переліку ризиків - від особистих до майнових, а також ризиків відповідальності.

Багато банків особливо цікаві при індивідуальному підході до проблемних позичальників і вимагають додаткові довідки та виписки, а також документальне підтвердження великої кількості інших даних про клієнта.

Лояльним кредиторам все одно: їм важливо лише переконатися, що заявник - це саме той, за кого він себе видає, тому пакет документів мінімальний, а формальностей при отриманні коштів майже немає.

до змісту ↑

На які ставки і терміни можна розраховувати?

Параметри запозичення залежать не тільки від самого потенційного клієнта, а й від того, де саме вони надаються:

 • Мікропозики в фінансових компаніях - це по-справжньому маленькі позики на невеликий термін, але з завищеними процентними ставками. Їх отримати найпростіше, але взяти вийде тільки кілька тисяч (від 1 до 30 тис.) Рублів на кілька тижнів (до 12 місяців), а відсотки виявляться завеликі - 1-3% в день або в тиждень.
 • Кредитні карти - оформити кредитку можна з лімітом до 100-500 тис. Рублів під 20-30% річних, але спочатку ліміт менше. Для власника карти пропонується пільговий період протягом 1-2 місяців, коли можна не сплачувати відсотки, але є занадто багато нюансів, тому варто уважно вивчити особливості цих пропозицій, перш ніж заводити таку картку. Оформляються вони легко без зайвих документів, але може стягуватися плата за річне обслуговування.
 • Експрес-позики - схожі на пропозиції від мікрофінансових організацій, але видають їх банки, що означає більше вимог і паперів, дещо більше суми (до 50 тис. Руб.) І терміни повернення (1-2 роки) і менше - процентні ставки (але і тут вони досягають близько 40-60% річних). Головне при цьому - швидкість видачі. Найдоступніші позики в магазинах - певні товари можна придбати в кредит, оформивши його безпосередньо на касі.
 • Звичайні кредити готівкою без гарної КІ або при наявності інших проблем сьогодні можна отримати в банках під 25-30% річних, сума без забезпечення - до 50-100 тис. Рублів, з забезпеченням - до мільйона рублів, повертати позикові кошти пропонується за 1-3 року, максимум, 5-7 років при заставі нерухомості.

Відмови в кредиті не означають, що ви не зможете більше взяти в борг. Потрібно просто навчитися визначати відповідних кредиторів і доступні позики, щоб отримувати потрібні суми в борг.

Якщо не дали кредит у банківській установі, завжди можна звернутися за допомогою кредитної картки або отримати мікропозики в спеціалізованій компанії. Можливостей навіть у неідеального позичальника - маса.

При грамотному виборі можна не просто отримати гроші, але ще і знайти умови за такою програмою, які виявляться дуже зручними і вигідними для вашого бюджету.


Чому банки відмовляють в отриманні позики?
Як виправити кредитну історію?
Куди звертатися, щоб отримати хоч якісь гроші в борг?
Які документи потрібні?
На які ставки і терміни можна розраховувати?
Так як же взяти кредит, щоб не відмовили?
Отже, де можна взяти гроші в кредит без відмови з поганою кредитною історією, нехай і маленьку суму?
Що робити, де і як взяти кредит, якщо все банки, ну просто по всіх усюдах, відмовляють в ньому?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей