* Политика новости » Банки »

* *

Чи дає кредит Сбербанк, якщо погана кредитна історія

 1. Що вважається поганою кредитною історією?
 2. Чому кредитна історія впливає на рішення по кредиту?
 3. Отримання КІ через Інтернет
 4. Перевірка через банки
 5. Чи дасть Сбербанк кредит з поганою кредитною історією?
 6. Чи дадуть кредитку з поганою КІ
 7. Іпотека і погана КІ
 8. Як виправити кредитну історію?
 9. Хто видає гроші з поганою кредитною історією?

На схвалення заявки по кредиту впливають кілька факторів. Банківські організації оцінюють поточне фінансове становище позичальника і кредитну історію, в якій відображаються відомості про те, як клієнт банку виконує боргові зобов'язання.

Сбербанк, оформляючи договори позики, ризикує, що грошові кошти не будуть повернуті. Сформувати образ потенційного клієнта допомагає кредитна історія. Негативні плями у вигляді простроченої заборгованості, непогашених договорів або судових позовів призводять до того, що Ощадбанк відхилить прохання клієнта про видачу кредитних коштів.

Що вважається поганою кредитною історією?

При видачі кредиту Сбербанк використовує два ресурси для формування думки про позичальника. Один з них - скорингова програма. Це автоматичний сервіс, який визначає кредитне навантаження. Вважається, що частка витрат на виплату кредиту не повинна перевищувати 40% від доходу клієнта.
При видачі кредиту Сбербанк використовує два ресурси для формування думки про позичальника

Розберемо на прикладі:

Офіційний дохід в місяць за останні півроку становить 40 000 рублів. Щоб визначити щомісячний платіж, скоринг використовує формулу:

ЕП = Д * 0,4

де:

ЕП - щомісячний платіж;

Д - дохід клієнта;

0,4 - поправочний коефіцієнт.

ЕП = 40 000 * 0,4 = 16 000 рублів.

Це кредитне навантаження доступна клієнту при поточному рівні доходу.

Другий етап - оцінка андеррайтера. Спеціаліст, який визначає ступінь ризику. Андеррайтери використовують КІ (кредитні історії) клієнтів.

До поганий історії погашень відносяться:

 • Заборгованість тривалістю понад 15 днів поспіль.
 • Сума надходила несвоєчасно в трьох щомісячних платежах за останні півроку.
 • Непогашений кредитний договір, що впливає на кредитне навантаження.
 • Судові розгляди.
 • Поточна прострочена заборгованість.

КІ знаходиться 10 років в Бюро Кредитних Історій. Це комерційні організації, що відповідають за збір і збереження інформації. А регулює цей процес Центральний Банк Росії.

Чому кредитна історія впливає на рішення по кредиту?

Банк формує думку про платоспроможність клієнта. Договір оформляється на умовах платності, зворотності і терміновості. Це означає, що позикові кошти виплачуються відповідно до встановленого графіка. Забороняється допускати прострочену заборгованість, а також необхідно повертати борг з відсотками. Ті позичальники, які не дотримуються графік і без належної відповідальності підходять до процесу погашення кредиту, для банківської компанії є неплатоспроможними. І якщо Сбербанк вважатиме, що гроші не повернуть, то, користуючись статтею 821 ЦК РФ, має повне право відмовити у видачі кредиту.

Тому перед оформленням договорів рекомендуємо отримати інформацію з історії погашення кредитів.

Як дізнатися свою кредитну історію?

Банк передає інформацію з кредитування клієнтів в БКІ (Бюро Кредитних Історій). Діють 4 головних БКІ:

 • НБКИ (Національне Бюро Кредитних Історій).
 • Кредитне Бюро Російського Стандарту.
 • Еквіфакс.
 • ОКБ (Об'єднане Кредитне Бюро).

Це комерційні компанії, в яких накопичується і зберігається інформація. КІ конкретного позичальника знаходиться в одній з цих компаній або в декількох одночасно. Крім головних БКІ функціонують ще 20-ть фірм.

Позичальник може самостійно отримати дані з бюро. Є кілька способів, як це здійснити.

Отримання КІ через Інтернет

Для того щоб отримати КІ через інтернет, необхідно зареєструватися на сайті одного із БКІ. Але для цього знадобиться попередньо знати, в якому бюро знаходяться дані. Якщо відомо, де розташовується КІ, то реєструєтеся на сайті компанії і через особистий кабінет формуєте заявку. Один раз на рік така послуга безкоштовна.

Щоб визначити, в якому БКІ розміщена інформація, потрібно зробити запит на сайті Центрального Банку www.cbr.ru в розділі «кредитні історії». Для цього знадобиться код суб'єкта, який був сформований при першому оформленні кредиту. Якщо код суб'єкта втрачений, то відновлюється також через ЦБ в тому ж розділі.

Додатково деякі банки надають кредитні історії через власні особисті кабінети. Така послуга доступна і через Ощадбанк. У «Сбербанк Онлайн така функція називається« кредитний звіт ». Послуга платна і коштує 580 рублів. Крім цього Сбербанк формує власний рейтинг клієнта, детально описуючи поведінку позичальника, включаючи показники по історичній простроченні, платоспроможною дисципліни і динаміки кредитного навантаження. Інформація корисна для клієнтів.

Перевірка через банки

Запросити КІ можливо через комерційний банк. Для цього потрібно звернутися у відділення і написати відповідну заяву. Банківські фахівці візьмуть його в роботу і зв'яжуться з вами в міру підготовки документа. Така послуга платна, вартість варто уточнювати перед оформленням заявки.

Чи дасть Сбербанк кредит з поганою кредитною історією?

Мета комерційного банку - це прибуток. Для кредитних організацій такий дохід формується за рахунок клієнтів, які кредитуються в компанії. Якщо в історії погашень присутній негативна інформація, то Сбербанк відмовить.
Читайте також: Як дізнатися рішення по кредиту в Ощадбанку
Банк формує власний список лояльних клієнтів. У нього входять ті люди, які постійно користуються банківськими послугами. Шанси на схвалення збільшуються, якщо ви перекладете свій зарплатний проект на Ощадбанк, також можна відкрити вклад в цій компанії.

Багато що залежить від запитуваної суми. Чим більша сума кредитування, тим менше ймовірність, що договір буде схвалений в разі негативних плям в КІ.

Чи дадуть кредитку з поганою КІ

Кредитні карти - це продукт нецільового кредитування. Там, де неясні точні цілі, на які оформляється договір, підвищена ступінь ризику. Тому з поганою історією картку отримати буде проблематично. Але існують організації, для яких картковий продукт є цільовим.

До таких компаній відносяться: Тінькофф, Ренесанс, Русский Стандарт, Хоум Кредит. Це організації, в яких продаж карт-є пріоритетним напрямком. Тому із зіпсованою КІ слід звернутися для оформлення картки в одну з цих організацій. Імовірність схвалення буде вище, ніж при оформленні кредитки в Ощадбанку.

Іпотека і погана КІ

Іпотечний договір характеризується своєю тривалістю і сумою, яку банківські компанії надає в борг. Але крім цього банки готові розглядати співпозичальників, поручителів і можуть оформляти кредити під додаткову заставу нерухомості. Погана кредитна історія може бути скрашена цими факторами.

Якщо залучити позичальників і поручителів з позитивною КІ, то Ощадбанк це враховувати, і іпотека може бути схвалена. Також банк з більшою ймовірністю видасть позику під заставу нерухомості, тобто крім застави житла, що купується, можна оформити ще один заставний договір на наявну власність.

Як виправити кредитну історію?

Фінансові компанії беруть до уваги тільки останні шість місяців виконання кредитних зобов'язань. У зв'язку з цим шанс виправити свою репутацію перед банківськими компаніями допоможе новий невеликий споживчий кредит, за яким будуть проводитися виплати згідно з графіком платежів.

Для виправлення КІ знадобиться оформити договір в будь-якому комерційному банку з максимально доступною сумою і терміном, який перевищує півроку. При цьому проводити виплати без прострочень. Надалі це може зіграти вирішальну роль при оформленні великого кредиту.

Але бувають ситуації, коли кредитна історія зіпсована не з вини позичальника, а через помилки на стороні банку або БКІ. У цьому випадку необхідно зробити запит через банківську організацію про коригування інформації. В результаті чого, КІ буде виправлена. На цю процедуру може знадобитися до одного місяця.

Хто видає гроші з поганою кредитною історією?

Якщо терміново потрібні гроші, а банки постійно відмовляють, то можна звернутися в компанії, які займаються мікрофінансуванням фізичних осіб. Такі організації видають гроші під 100 і 200% річних, так як термін договору значно обмежений в порівнянні з кредитом. Наприклад, до найбільш популярним організаціям мікрофінансування можна віднести Мігкредіт, Займер, Екапуста

Швидкий займ онлайн

Ліцензія ЦБ РФ №

 • Позики від 5 до 50 тис. Рублів
 • Швидке оформлення та високий відсоток схвалення
 • Тут дійсно дають гроші
 • Вік позичальника від 18 до 65 років
 • Термін позики від 2 до 12 місяців
 • Отримання грошей готівкою, на карту, Яндекс Гроші, Ківі Гаманець

Позика на карту від Займер

Ліцензія ЦБ РФ №651303532004088

 • Сума позики до 30 тис. Рублів
 • Терміни позики від 7 до 30 днів
 • Безліч способів отримання: на карту, МИР, Яндекс Гроші, Ківі гаманець, банківський рахунок
 • Первинний позику під 1.5% в день
 • Швидке заповнення анкети, мінімум тяганини, Рішення за 5 хвилин

Миттєвий позику від Е-ПОЗИКА

Ліцензія ЦБ РФ №651303045003161

 • Перша позика до 15 тис. Безкоштовно для нових клієнтів
 • Сума до 30 тис. Рублів, термін до 30 днів
 • Безліч способів отримання: Ківі кошелі, банківська карта, Contact.
 • Рішення і справді приймається за 15 хвилин
 • Ваш вік 20 - 65 років

Позика на карту від Екапуста

Ліцензія ЦБ РФ №2120754001243

 • На будь-які цілі - до 30 тис. Рублів під 0% в рамках акції
 • Терміни позики від 7 до 21 день
 • Тільки для людей з гарною кредитною історією
 • Швидкий переказ грошей на карту при схваленні протягом 1 години
 • Отримання на карту і рахунок в банку, Visa Qiwi Wallet
 • Ви отримаєте гроші навіть вночі

Мікропозик в Веббанкір

Ліцензія ЦБ РФ №2120177002077

 • Сума позики до 20 тис. Для нового клієнта
 • Термін позики до 30 днів
 • Видача на Яндекс Гроші, Карту або через систему Contact
 • Низька ставка від 1.9% в день
 • Безліч способів погашення
 • Знижки постійним позичальникам

Терміновий позику від MoneyMan

Ліцензія ЦБ РФ №2110177000478

 • Сума позики до 15 тис. Рублів при первинному зверненні, до 80 тис. Повторно
 • Терміни позики від 5 днів до 18 тижнів
 • Отримання Яндекс Гроші, рахунок в банку або карту, через систему Contact
 • Для позичальників з 18 років
 • Можна продовжити позику до 4 тижнів

Позику в GreenMoney

Ліцензія ЦБ РФ №2120742002054

 • Сума позики від 3000 до 25 000 рублів
 • Отримання позики на банківську карту онлайн
 • Термін позики до 40 днів
 • Вік позичальника від 20 років
 • Термін відповіді - до 30 хвилин.
 • Найбільший термін позики серед всіх

Позика на карту і рахунок від Platiza

Ліцензія ЦБ РФ №651203045001237

 • Сума позики до 15 тис.
 • Ставка по позиці від 1% в день
 • Можливість отримати позику на банківський рахунок і карту, яндекс гроші
 • Високий відсоток схвалень і прийняття рішення протягом дня
 • Режим відновлення кредитної історії одним позикою

Позика надається на кілька днів або місяців. Компанії не цікавляться КІ, так як всі ризики закладені в величезний відсоток, під який відбувається фінансування.

Варто враховувати, що такі договори краще оформляти, якщо є впевненість, що кошти будуть повернуті. Інакше через високі відсотків і штрафів сума до повернення може значно зрости, що тільки погіршить ситуацію з кредитною історією.

Що вважається поганою кредитною історією?
Чому кредитна історія впливає на рішення по кредиту?
Хто видає гроші з поганою кредитною історією?
Що вважається поганою кредитною історією?
Чому кредитна історія впливає на рішення по кредиту?
Як дізнатися свою кредитну історію?
Чи дасть Сбербанк кредит з поганою кредитною історією?
Як виправити кредитну історію?
Хто видає гроші з поганою кредитною історією?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей