* Политика новости » Банки »

* *

Розміри дверей для лазні: стандартні самого полотна і з коробкою, довжина і ширина банних прорізів

 1. стандартні розміри
 2. за ГОСТом
 3. дерев'яні
 4. за євростандартом
 5. В баню російську і фінську - чи є різниця?
 6. У парилку
 7. Російська
 8. фінська
 9. Для інших приміщень
 10. вхідні
 11. Пристрій двері, коробки, отвору
 12. Розміри з коробкою
 13. Корисне відео
 14. Де купити

І знову ми маємо намір полегшити задачу нашим читачам, на цей раз тим, які шукають інформацію про розміри дверей для лазні І знову ми маємо намір полегшити задачу нашим читачам, на цей раз тим, які шукають інформацію про розміри дверей для лазні. Замість того, щоб перелопачувати гори сторінок, вибираючи корисні крупиці, можна просто прочитати наш матеріал, де все вже відфільтровано по темі.

стандартні розміри

Двері для лазні в магазині

Основною незручністю, пов'язаних з нестандартними габаритами, виявляється ціна виробу. До того ж його спочатку треба виготовити на замовлення. Куди простіше прийти в магазин і купити вже готове.

В принципі, жодної істотної відмінності між дверима в лазні, житловому або громадському місці немає. Нормативи для них однакові, а всі нюанси стосуються тільки підвищеної вологості і перепадів температури, які властиві лазнях, але це окрема тема.

Раніше орієнтуватися потрібно було тільки на ГОСТ, а нині, при можливості замовляти продукцію з-за кордону, потрібно брати до уваги і розміри банних дверей за стандартами Заходу.

за ГОСТом

Почнемо з того, що всередині лазні можна ставити дверки з дерева, скла і пластика. Однак дерево в цьому плані виявляється визначальним, тому що компанії, які працюють з пластиком, готові зробити будь-якій розмір двері в баню, а скляні моделі за своїми габаритами не відрізняються від стандартних дерев'яних.

дерев'яні

Нормативний документ, згідно з яким виготовляються двері для житлових і громадських будівель - це ГОСТ 6629-88.

Нижче - дві таблички, в яких даються в міліметрах ширина і висота полотна без коробки, а на перетинах рядків і стовпців - позначення розмірів дверних прорізів в дециметрах.

УВАГА! Отвір досить пристойно більше розміру полотна - на 10 см.

Таблиця 1. Дерев'яні двері для лазні: розміри засклених полотен

висота ширина 700 800 900 1100 2000 21-8 21-9 21-10 2300 24-10 24-12

Таблиця 2. Розміри глухих полотен

висота ширина 600 700 800 900 1100 2000 21-7 21-8 21-9 21-10 21-12 2300 24-10 24-12

На практиці в лазні такі високі ніхто не буде робити, але про це нижче.

за євростандартом

Взагалі, стандартні розміри двері в баню можна вказувати у три способи: самого полотна без коробки, з коробкою і величину світлового прорізу. Однак немає нічого складного в тому, щоб самостійно розрахувати всю трійцю, знаючи одну з величин і то, на скільки менше або більше інші значення, тому що отвір і коробка більше полотна на постійні величини.

Таблиця 3. Взаємозалежність отвору, коробки і полотна

Розміри однопольних дверей (мм) Номінальний отвір в кладці 625 750 875 1000 Коробка в чвертях 595 720 845 970 Полотно з наплавом 610 735 860 985 Полотно без наплаву 590 715 840 965

В баню російську і фінську - чи є різниця?

Різниця є, але приймати її до уваги чи ні - залежить від того, чи є людина строгим прихильником традицій чи ні.

Нескладно здогадатися, що тільки одне приміщення має ключове значення. Тому вся різниця зводиться до розміру двері в парилку в лазні. Крім неї всі інші будуть підкорятися стандартам міжкімнатних або вхідних.

У парилку

Не всяка парилка влаштовується так, щоб берегти тепло. Але про все по порядку. Розглянемо розмір двері в парилку .

Російська

Ось в ній якраз і важливо, щоб в період парування не було ніяких взагалі протягів. Можна сказати, що це найголовніша умова - маленька дверцята з високим порогом, який не дає переміщатися повітрю по підлозі і низькою притолокой, яка не випускає пар. Скромні габарити самої дверки утримують більше тепла, а найголовніше - пара всередині приміщення.

Скромні габарити самої дверки утримують більше тепла, а найголовніше - пара всередині приміщення

Одвірок і поріг в російській парній

мінімальний розмір дверки буде 160 см. у висоту і 60 завширшки, а висота порога - 15-20 см. Відштовхуючись від цих цифр любителі російської лазні можуть підібрати двері з більш прийнятними для себе габарити, наприклад, скляну .

Варіантів придбання нестандартної дверки під російську парну три: купити готову (бувають спеціально для бань), замовити або зробити самому. Див. статтю про вибір або виготовлення .

фінська

Сауна відрізняється тим, що в цьому типі лазні найважливішою умовою є енергійний повітрообмін. А значить, потрібно забезпечити достатній приплив повітря, чия температура швидко підніметься до кондиційної за рахунок високої конвекції, що йде від грубки . З цією метою знизу обов'язково робиться щілину, ширина якої становить сантиметрів п'ять. Порогу в такому разі не передбачається. При бажанні щілину можна забезпечити жалюзі.

Двері в сауні - поріг відсутній

Для інших приміщень

Пластик зі склопакетом в цій лазні відмінно відокремлюють помивочной від кімнати відпочинку

Решта приміщень в лазні - це мийна, кімната відпочинку (в неї рідко веде окрема дверцята), санвузол. Є нюанси в тому, з якого матеріалу і якої конструкції повинні бути двері, що ведуть в ці приміщення, однак на їх габаритах це ніяк не позначається.

Іншими словами, ви вільні ставити будь-яку вподобану дверку, яка винесе підвищену вологість, яка взагалі властива банним приміщенням.

вхідні

Окремо варто сказати про вхідних дверей, тому що її габарити відрізняються від міжкімнатних. Вона повинна бути товщі і грунтовніше. Повинна терпляче зносити перепади температури і пережити, якщо не пощастить, спробу злому.

Прийнято розрізняти однопільні і двопільні, а також варіанти з фрамугою - це віконце, розташоване прямо над отвором.

Ми вважаємо, що більшість вибере однопольні вхідні двері в баню , Розміри якої варіюються в наступних межах:

 • по висоті її отвір може коливатися між 2070 і 2370 мм;
 • ширина - між 910 і 1010 мм.

Товщина регулюється виключно використаним матеріалом . В якості останнього найчастіше зупиняються або на дереві, або на металі, або на пластиці.

Пристрій двері, коробки, отвору

Вище вже згадувалося про те, що враховуються три види габаритів - полотна, коробки і отвору. Останній буває чистової і стіновий, перший - це величина вільного простору між косяками, а другий - простір між голими стінами без коробки.

Дверне полотно за допомогою петель кріпиться до коробки, коробка різними способами закріплюється в отворі (див. нашу статтю про просту і зрозумілу установку дверей в лазні ). Між полотном і коробкою зазори не перевищують 2-3 мм, а між коробкою і отвором незаповнений піною зазор може бути кілька сантиметрів (але не більше ширини лиштви, який його закриває).

При закладці отвору в стіні можна керуватися або стандартними, або нестандартними розмірами майбутніх дверей. Зазвичай він сантиметрів на 10 більше розміру банної двері з коробкою, що дає 5 см з боків і 10 зверху (якщо без порога).

Зазвичай він сантиметрів на 10 більше розміру банної двері з коробкою, що дає 5 см з боків і 10 зверху (якщо без порога)

На фото: необрізаних і не закрита лиштвою монтажна піна, яка тримає двері

ВАЖЛИВО! Зазор між коробкою і стіною може бути і менше, але він обов'язковий, а мінімальний може дорівнювати одному сантиметру.

Розміри з коробкою

Дуже часто основним розміром, який приймається в розрахунок при виборі дверки , Стає зовнішній розмір її коробки. Нижче ми наводимо таблицю, в якій показані нові варіанти взаємозалежності габаритів модуля, коробки і отвору:

Таблиця 4. Двері в лазню: розміри з коробкою

модульний розмір

(Дециметр)

Зовнішній розмір коробки (мм) Розмір дверного отвору

(Мм)

10 x 20 990 x 1990 1000 x 1990 9 x 20 890 x 1990 900 x 1990 9 x 19 890 x 1890 800 x 1980 8 x 20 790 x 1990 800 x 1990 8 x 19 790 x 1890 800 x 1890 7 x 19 690 x 1890 700 x 1890

Корисне відео

Сподіваємося, що поради, які ви зустрінете в цьому ролику, допоможуть комусь із вас:

***
Стандартні або нестандартні двері повинні бути ергономічні, тобто зручні всім, кому доведеться ними користуватися. Виходите з цього при виборі їх розмірів і розташування ручок. Зручність важливіше нормативів.

Де купити

Купити двері для лазні, парильні можливо в одній з компаній, які представлені в окремому розділі нашого сайту.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей