* Политика новости » Банки »

* *

Розмір вхідних дверей в приватному будинку, стандартна ширина ГОСТ, висота з коробкою, підбір короба і полотна

 1. Відправимо матеріал на пошту
 2. необхідні параметри
 3. Нестандартні розміри і рішення
 4. Матеріали для вхідних дверей
 5. Підбір короба і полотна - нюанси якісної установки
 6. Професіоналізм - запорука успіху
 7. висновок
 8. Відправимо матеріал на пошту

17 Июня 2018 2018-06-17

6310

Час читання 8 хвилин

прочитати пізніше

Відправимо матеріал на пошту

Роздрукувати 17 Июня 2018 2018-06-17  6310  Час читання 8 хвилин прочитати пізніше Відправимо матеріал на пошту  Роздрукувати  Приватного будинку «за замовчуванням» потрібна міцна, відповідна дизайну двері, з хорошими теплоізоляційними властивостями

Приватного будинку «за замовчуванням» потрібна міцна, відповідна дизайну двері, з хорошими теплоізоляційними властивостями. Функціональність і практичність - це обов'язкові вимоги, але спочатку на вибір вплинуть розміри вхідних дверей в будинок. Від них залежить необхідність виготовлення на замовлення, або можливість придбати готовий виріб. Причому використання стандартних матеріалів спрощує будівельні роботи, гарантує якісне виконання, тривалу експлуатацію.

Двері повинні бути не тільки красивою: якість і надійність треба оцінювати в першу чергу

необхідні параметри

Маючи однакову оснащеність і конструкцію, стандартні вироби дешевше своїх аналогів, зроблених на замовлення, монтуються швидше і простіше. При цьому, стандартні моделі за замовчуванням відповідають нормам СНиП для вхідних дверей:

 • Висота дверного отвору не менше 1,9 м.

 • Ширина не менше 0,8 м, при числі проживають понад 15 осіб - не менше 1,2 м.

 • Товщина строго не регламентована, але повинна бути достатньою для виконання функцій вхідних дверей.

Відкривання - «всередину або назовні» СНиП також не регламентує, але за нормами пожежної безпеки, двері повинні розчинятися в сторону виходу з будівлі.

Цими нормами продиктовані загальноприйняті стандартні розміри вхідних дверей в приватному будинку:

Правда, ці параметри ГОСТ відносяться до найпоширеніших і доступним Одностулковий виробам. Виробники, в свою чергу, пропонують широкий асортимент вхідних дверей максимально відповідають стандартам. За кількістю варіантів обробки і комплектації, вони не поступаються багатьом індивідуальним моделям, зробленим під замовлення.

У компаніях, що цінують своїх клієнтів, двері завжди відповідають стандартам Важливо! прийнято вважати, що на часті будинку дії СНиП не поширюються. Однак, згідно з останніми редакціям вимог з пожежної безпеки, кожен дверний проріз одночасно є евакуаційним виходом. Тому, його розміри повинні бути не менш допустимих норм.

Щоб підкреслити індивідуальність будинку, практикується пристрій отвору незвичайних розмірів. Щоб не порушувати правила, розміри таких прорізів визначають відштовхуючись від стандартних - вони змінюються в сторону збільшення. Коли будинок оформляється оригінальними, стильними конструкціями, їх повна висота, загальна ширина, необхідна товщина визначається «за місцем».

Нестандартні розміри і рішення

Вимоги СНиП та ГОСТ, це лише «необхідний мінімум» для виконання. У приватному житловому будівництві вхідні двері майже завжди є елементом дизайну, частиною композиції, іноді взагалі «арт-об'єктом». Для цього практикується виготовлення нестандартних, але відповідають нормативам моделей. Умовно можна виділити кілька категорій дверей:

 • Полуторні. У коробці змонтовано два полотна, причому одне з них повноцінне, а ширина другого багато менше. Найчастіше використовується при нестандартних габаритах отвору, менша стулка завжди зафіксована, використовується по мінімуму.

Найчастіше використовується при нестандартних габаритах отвору, менша стулка завжди зафіксована, використовується по мінімуму

Парадні двостулкові двері частіше застосовують у великих будинках

 • Двостулкові. У блоці встановлені дві повноцінні однакової ширини стулки. У теплу пору року можуть відкриватися обидві, в холодну одна з них зазвичай фіксується, постійно використовується основна половина.

 • З фрамугою. У коробці збільшеної висоти встановлено одне або два дверних полотна, а зверху декоративна вставка. Така модель встановлюється в заздалегідь спланований, або нестандартної висоти отвір. Незвичайна конструкція надає фасаду будівлі індивідуальність і респектабельність.

Слід враховувати, що в будь-якому випадку мінімальна ширина «ходового» полотна - 90 см. Для зручності і безпеки розмір вхідних дверей в приватному будинку не слід зменшувати.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу установки дверей і вікон . Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Матеріали для вхідних дверей

Основні матеріали для виготовлення вхідних дверей: дерево, метал, пластик, скло. Все інше - або їх похідні, або комбінації. Кожен з матеріалів має свої переваги, недоліки, але оптимальний в певних умовах:

 • Дерев'яні вхідні двері. Сучасні технології виготовлення дерев'яних виробів помітно покращилися, при належній обробці вони придбали раніше недосяжне якість - перестали реагувати на перепади температури, зміни вологості. Це дозволяє застосовувати дерево для складних фасадних декорів, конструкцій і вхідних дверей. Тепер краса натурального дерева поєднується з довговічністю, високою надійністю. Крім перерахованих якостей матеріалу варто відзначити екологічну чистоту, природну низьку теплопровідність.

Крім перерахованих якостей матеріалу варто відзначити екологічну чистоту, природну низьку теплопровідність

Дерев'яні вхідні двері з вставками зі скла не тільки прикрасять будинок, але і дозволять побачити хто прийшов в гості

 • Металеві вхідні двері. Позиціонуються як надійні і максимально стійкі до різних, в тому числі вандальним способам злому конструкції. Виробники, враховуючи вплив вуличних умов, намагаються максимально збільшити довговічність. Можливості обробки зовнішньої і внутрішньої сторін практично не обмежені.

 • Металопластикові вхідні двері. Мають естетичний зовнішній вигляд, високу міцність, довговічність. Щодо слабкі захисні якості компенсуються однією важливою перевагою - відсутністю проблеми конденсату та криги. Технології виготовлення ПВХ вікон і металопластикових дверей практично однакові, але матеріали і конструкція дверей відповідають більш високим вимогам надійності та безпеки. Коробка і рама полотна виконані з п'ятикамерного профілю, для жорсткості посиленого армирующим металевим каркасом прямокутного або, з урахуванням конструкції, складного перетину. Металлокаркас дозволяє оснастити двері більш надійними, потужними навісами і замикаючими механізмами проти злому. Бажана комплектація двері склопакетом з триплексному або броньованим зовнішнім склом.

Бажана комплектація двері склопакетом з триплексному або броньованим зовнішнім склом

Металопластикові двері частіше використовують в якості виходу на задній двір

Застосовуючи сучасні технології, правильну комбінацію матеріалів, виробники домагаються високої якості виробів. Однак, для ефективного захисту житла та комфортної експлуатації, навіть високоякісний виріб важливо правильно встановити.

Як влаштовані якісні двері, який повинен бути розмір вхідних дверей в приватному будинку і як їх правильно вибрати - дивіться у відео:

Це може бути цікаво!

У статті за наступним посиланням читайте про установку дверей в дерев'яному будинку .

Підбір короба і полотна - нюанси якісної установки

Замовляючи вхідні двері важливо безпомилково визначити розміри отвору, в який вона буде встановлена. Особливо важко зробити правильний завмер, коли нова модель купується заздалегідь, а стара ще не демонтована - справжня ширина вхідних дверей в будинок невідома. Вільному виміру заважають декоративні елементи: переведення в готівку з одного боку, укіс з іншого. Звичайно, відразу демонтувати двері повністю завдання нездійсненне, але не варто перешкоджати демонтажу декорацій для отримання правильних розмірів прорізу, згодом це гарантує швидкі і якісні монтажні роботи.

Плануючи установку в отвір, потрібно передбачити, щоб нова конструкція вільно поміщалася в ньому. Причому важливо врахувати монтажні зазори, достатні для установки дверей в строго вертикальне положення, розміщення кріплення і утеплювача. Ширина зазору 2 см дозволяє якісно заповнити його монтажною піною, забезпечивши надійно утеплення.

Ширина зазору 2 см дозволяє якісно заповнити його монтажною піною, забезпечивши надійно утеплення

Двері з додатковими бічними стулками, які при необхідності розширюють дверний проріз

Найчастіше коробка купується в комплекті з полотном. Однак, іноді виникає необхідність купити її окремо, наприклад - збільшеної ширини, щоб уникнути додаткового пристрою укосу. Практичніше вибрати набір, а не готовий виріб, з'явиться можливість збірки і підгонки «за місцем». Якщо ж купується готовий дверний блок, необхідний ретельний контроль відповідності його дверного полотна.

Етапи установки вхідних дверей:

 • Підготовка отвору: демонтаж старих дверей, необхідне підрівнювання площин, очищення отвору від сміття.

 • Монтаж дверного блоку з вирівнюванням і закріпленням.

 • Регулювання полотна, або всіх полотен між собою в коробці, контроль безперешкодного закривання, відкривання, перевірка роботи встановлених замків.

 • Заповнення монтажного зазору піною, при необхідності додатковими теплоізоляційними матеріалами.

 • Встановлення декоративних елементів, фурнітури.

Якими можуть бути вхідні двері в приватному будинку можна подивитися в цьому відео:

Це може бути цікаво!

У статті за наступним посиланням читайте про двері для приватного будинку .

Професіоналізм - запорука успіху

Цілком очевидно, що пристрій вхідних дверей в приватний будинок відповідальне і серйозне справа. Обов'язковою умовою раціонального вибору, придбання, монтажу є довга безпроблемна експлуатація. Важливо пов'язати стандартний розмір вхідних дверей в будинок з дизайнерськими рішеннями, але основний акцент потрібно ставити на забезпечення безпеки. Тому на кожному етапі необхідні консультації компетентних людей.

«Правильні», і в той же час красиві двері - це цілком поєднуваним Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про вхідні сходи в будинок .

висновок

Завжди краще, коли всі роботи доручені добре зарекомендувала себе авторитетної організації. На сторожі спокою і комфорту вашого будинку повинні бути «правильні» двері. прочитати пізніше

Відправимо матеріал на пошту

Роздрукувати

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей