* Политика новости » Банки »

* *

Бізнес-ідея: продаж домашніх пиріжків

  1. Як почати бізнес на домашніх пиріжках
  2. Де продавати домашні пиріжки
  3. Як продавати домашню випічку

Росія славиться своїми кулінарними досягненнями. Велика кількість різних гастрономічних страв вражає уяву. Від ситних супів до дивовижних десертів - російська кухня може задовольнити найвибагливіші смаки. Але особливе місце в серцях росіян займає домашня випічка. І в цьому немає нічого дивного.

І в цьому немає нічого дивного

Полюбилися з дитинства бабусині пиріжки залишилися в серцях тисяч людей. Багато хто намагається навчитися їх готувати, але не всі в змозі досконало оволодіти мистецтвом випікання пиріжків.

Зазвичай все рецепти передаються з покоління в покоління, а це означає, що всі традиції приготування зберігаються. Ніжність тесту і велика кількість начинки змушує людей повертатися в свої дитячі спогади.

Для людей з підприємницькою жилкою вміння готувати різну випічку своїми руками може зіграти на руку. Для тих, хто хоче відкрити свій бізнес, при наявності у них кулінарного таланту, можна запропонувати готувати домашню випічку на продаж.

Так що бізнес-ідея з продажу домашніх пиріжків займає своє гідне місце серед затребуваних видів бізнесу. Будь-який бізнес перед стартом вимагає ретельних розрахунків, а зробити це можна тільки накидавши бізнес-план. Як самостійно підготувати бізнес-план можна прочитати тут: бізнес-план самостійно .

Як почати бізнес на домашніх пиріжках

Як би по-блюзнірському це не звучало по відношенню до бабусиних пиріжків, але багато хто вже давно освоїлися в цій сфері. По-перше, це пов'язано з тим, що великих грошових витрат не потрібно. По-друге, така випічка користується великою популярністю.

У нинішнє століття різних пестицидів і інших шкідливих речовин, домашня випічка є рай для тих, хто хоче харчуватися нормально.

Так скільки потрібно вкласти грошей, щоб відкрити виробництво домашньої випічки? По-перше, варто подбати про сертифікацію виробництва. Для цього необхідно отримати спеціальний сертифікат на виробництво певної продукції і на спеціалізоване обладнання.

Після отримання всіх паперів можна подумати про асортимент. Краще, якщо буде кілька різних видів випічки: пиріжки з декількома видами начинок, кекси, пряники і що-небудь ще.

Краще, якщо буде кілька різних видів випічки: пиріжки з декількома видами начинок, кекси, пряники і що-небудь ще

Де продавати домашні пиріжки

Потрібно подбати про місце реалізації продукції. Одним з найважливіших факторів є погода. Наприклад, якщо немає стаціонарної точки продажу, то доведеться на власних ногах продавати продукцію, а в дощовий день це не зовсім зручно.

Ще один важливий фактор - асортимент. Щоб була достатня кількість клієнтів, необхідно пропонувати самі різні види випічки, щоб кожен міг знайти собі щось до смаку. Але не варто пропонувати сотні видів булок і пирогів. 4-5 видів буде цілком достатньо. Як варіант, можна кожен день міняти асортимент, але це залежить від уяви.

Для продажу домашньої випічки найоптимальнішим шляхом поширення продукції є пересувний пункт продажу. Тобто невеличкий вагончик на колесах. Це допоможе знаходити клієнтів в будь-якому місці населеного пункту. А на різних святах, де скупчується багато народу, можна розмістити кілька таких точок.

Як продавати домашню випічку

Багатьох хвилюють витрати на всі виробництво. Насправді при відкритті такого бізнесу великих інвестицій не потрібно. Звичайно, при розширенні бізнесу витрати будуть більше, але на той час доходи будуть значно більше витрат.

В середньому, окупність однієї точки продажу настає в перший же місяць. На думку бувалих в бізнесі продажів домашньої випічки, дохід становить від 500 до 1000 доларів на місяць.

В якості додаткового доходу можна продавати різні напої: чай, кава, соки, води. Різні рекламні акції допоможуть залучити додаткових клієнтів. В якості такої акції можна давати при купівлі 1 пиріжка пляшку води безкоштовно. Але тут вже все залежить від того, наскільки розвинена уява.

До слова, про фактори, що впливають на продаж. Експерти проводили ряд опитувань і встановили, що в різний час доби люди купують різну випічку. Хоча це цілком очевидно, але експертам ж теж потрібно виконувати свою роботу.

Хоча це цілком очевидно, але експертам ж теж потрібно виконувати свою роботу

Загалом, вранці люди вважають за краще купувати солодку випічку, в обід - щось більш ситне, а ввечері - всякі пиріжки з несолодкими начинками.

Всю домашню випічку на продаж краще готувати з ранку. Так, для цього доведеться рано вставати, але це того варто. До того ж з часом можна набрати спеціалізовану команду з кухарів, щоб працювало кілька змін людей.

Якщо після деякого часу кухня з дому переїде в інше приміщення, то потрібно буде відповідати нормам СЕС і отримати супутнє дозвіл.

Насправді, щоб займатися таким бізнесом, великого розуму не потрібно. Уміння готувати - напевно, найголовніше в цьому підприємництво. Правда, якщо немає таланту в кулінарії, то можна зайнятися організаційними моментами, такими як пошук місця для продажу, рекламні акції і підрахунок доходів.

Старі добрі бабусині рецепти нарешті почали приносити дохід. Завдяки сучасним технологіям можна зберігати кулінарні традиції і привносити їх у маси. Користь при цьому йде подвійна: і люди ситі, і дохід отриманий. Так само можливо Вас зацікавить бізнес з продажу хот-догів .

Інші бізнес-ідеї нашого сайту: бізнес-ідеї - база . Підписуємося на нашу соціальну групу ВК, щоб отримувати ідеї для свого бізнесу з перших рук: соціальна група .

Так скільки потрібно вкласти грошей, щоб відкрити виробництво домашньої випічки?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей