* Политика новости » Банки »

* *

Проїзд в Росію з української страховкою | Дійсність Зеленої карти в Росії

30.04.2016

Мир, труд, май - вам, любителі комедій російського законотворчості та інших російських світів. Спокійно себе почували із зони АТО в улюблену Россіюшку катаючісь? Розслабилися, так? Ну так. З подарочком вас від сторони расейской ...

До історії питання. Спочатку наші колеги з Луганська-Донецька стали скаржитися, що на пунктах пропуску - російська сторона вішає якісь незрозумілі папірці з твердженням, що на території Росії з 1 травня 2016 припиняється дія страховки - Зелена карта для громадян України.

І ось днями прийшло і до нас (в адміністрацію сайту) лист від Російського Союзу Автострахувальників (РСА), раптове таке, зі словами розумними, датами, цифрами, посиланнями на назви європейських організацій міжнародних по Зеленій Карті, Ради Бюро та іншими "конкретних" . І ось днями прийшло і до нас (в адміністрацію сайту) лист від Російського Союзу Автострахувальників (РСА), раптове таке, зі словами розумними, датами, цифрами, посиланнями на назви європейських організацій міжнародних по Зеленій Карті, Ради Бюро та іншими конкретних

Чесно кажучи, такого бреда- "фейк", такого байдужого ставлення до законів, дикості, ми навіть і не очікували. Ну, коли плювки на інтереси сусідніх держав - це в порядку речей у відносинах з Росією останнім часом. Але тут же Россіюшка замахнулася плюнути в буржуинов проклятих гейропейскіх, "забити" на закони Зеленої Карти, членом якої вона так слізно хотіла бути ще зовсім недавно, що йшла на будь-які обмеження умов її прийому, аби тільки вступити. І ось тобі приїхали.

Але комічність ситуації в наступному: плюнути-то може хотіли в Україну і Європу, але ось соплі смачно покрили жителів Луганська і Донецька, так мріяли про Россіюшке, життя щасливою па-Бахаті ... Ну ось тепер па-Бахаті і пропонує їм расеюшка витягувати зі своїх кишень ще кожному доларів по 100-400 на таку дрібницю навіть як страховка - Зелена Карта.

Рассейского щастя сповна сьорбнули жителі АТО, але ось ще "черпачок добра". Ковтайте все.

Російська сторона в односторонньому порядку, порушуючи всі міжнародні закони і порядки вирішила, що жителі АТО, луганчани і донецькі тепер будуть громадянами "другого сорту". І це не за рекламними пропагандистським старим роликам, проповедовавшим розвал України. Це зараз, тут і в реальності. Росія вирішила, що занадто багато прав мають жителі ЛНР-ДНР, занадто дорого коштує їх утримувати, треба з них "бабла зрубати" по-легкому. Заводи, шахти - розграбовано вже, але у людей в кишенях ще є якісь гроші і їх треба забрати. А то сновигають тут по Россіюшке, катаються на авто своїх, роботу відбирають у місцевих яванов - непорядок. Та наплювати, що кожен житель Землі має певні права для відвідування сусідніх країн. Ну вже житель Європи так точно. Позбавити донецько-луганських їх прав! Заборонити їм використовувати Зелену Карту, якщо вони проїжджають через, близькі їм територіально, пункти пропуску, в ту ж Ростовську область, наприклад. Сміх і сльози. Офіційно закриті пункти пропуску і на них приймаються якісь нововведенія- "правила", що за маячня?

Вихід завжди є :)

Ну що ж, хочете в Росію - купуйте у мене правильну Зелену Карту, де буде вказано місце оформлення Харків і проїдьте через мені близький (географічно) пункт пропуску - відразу перестане вас Російська сторона вважати у себе в країні другосортними, будете права мати належні вам, грошей заощадите - факт.

Ми сміялися «всім Держдепом», коли отримали відповідь від РСА на моє прохання надіслати рішення Європейської Ради Бюро від 25.03.2016, на яке вони посилалися у своєму листі. Просили, нехай хоч на англійській мові, з посиланням на джерело, будь ласка. І що ж прийшло у відповідь? Це просто хохма якась, якийсь російський чиновник десятого рангу щось сказав, щось прийняв, група товаришів схвалила і видало на-гора. Внутрішнє російське розпорядження! Внутрішнє! Ніякого відношення не має до міжнародної системи Зелена карта. І на це вони послалися, закриваючи для луганчан пункти пропуску? Смішно адже. Ми сміялися «всім Держдепом», коли отримали відповідь від РСА на моє прохання надіслати рішення Європейської Ради Бюро від 25

Наш сайт представляє інтереси з продажу полісів Зелена Карта чотирьох наших партнерів: ТАС, Оранта, PZU, Utico. Топ-компанії України, дійсні учасники всіх європейських страхових організацій. Природно, наші партнери просто в шоці від такого марення російської сторони. Звичайно ж, випустили заяви в яких назвали дане лицедійство російської сторони провокаційним і незаконним.

Саме МТСБУ теж відповіло жорсткою заявою і, напевно, з наслідками для російської сторони в результаті (якщо самі не відмовляться від подібного фейк). Саме МТСБУ теж відповіло жорсткою заявою і, напевно, з наслідками для російської сторони в результаті (якщо самі не відмовляться від подібного фейк)

За такі самоуправства Росію цілком можуть і вигнати з системи Зелена Карта. Банківської гарантії на 9 млн євро, отриманої від Росії при вступі до цієї організації, думаю, вистачить, щоб врегулювати збитки завдані російськими автотуристам людям. І будуть вані по Німеччині з чумоданамі денех їздити на своїх Хюндаях і жигулях, побоюючись кожної ауді або бентлі німця - адже платити доведеться зі своєї кишені і дуууже дорого, по німецьким цінами ремонту ...

Але що луганчанам і донецьким до можливих проблем РуссоТуристо? Це тепер виходить і в Криму їх відловлювати можна і в КПЗ садити - адже виїжджали вони явно через ті самі пункти пропуску ?! А Ростов, Воронеж, Таганрог? Як же там біженці-то? Фсьо? Розплата за любов прийшла?

Воно, звичайно, добре все, якби не було так сумно. Мої колеги і я особисто - стільком переселенцям із зони АТО допомогла поїхати в Росію, навіть співпрацювала свого часу з російськими організаціями, що допомагає людям у працевлаштуванні переселенців. І тут плювок з боку Росії. Плювок всім їм в обличчя! А за що? Що ці люди поганого зробили вам? За що ви їх прав позбавляєте своїми витівками ?!

За інформацією колег - всьому причиною те, що саме там бандити в Луганську організували фабрику по штампуванню українських полісів Зелена Карта, а також російського ОСАГО. Мішками все це барахло переміщалася і по Росії, і в Україні завозили цей мотлох. Але все одно, зрозуміти і прийняти відповідні дії російської сторони ні я, ні мої колеги не можемо.

Зелена Карта справжня (!) - вона моментально потрапляє в відкриту базу МТСБУ! Просто по держномер, системою зчитування "Рубіж" можна автоматично перевіряти - чи є у даного авто правильно оформлений законний поліс страхування Зелена Карта. Автоматично! Відсіваючи аферистів і заблукали і не заважаючи жити законослухняним громадянам.

А замість цього закрити пропускні пункти, позбавити можливості громадян на авто з українськими держномерами спокійно користуватися своїми правами? Так було легше, дорогі росіяни? Просто плюнути ще раз в обличчя жителів ЛНР-ДНР, які вас так щиро любили і звали? Свинство, не інакше.

Є інформація, що весь цей галас навколо цих наклеєних папірців-оголошень на кордоні - це маячня щоб налякати. І ніякого "чорного Першого Травня" не буде. І пускати все також будуть. Але чи не занадто доріг цю маячню для луганчан і донецьких? Може вистачить вже експериментів в "проявах братської любові"?

Загалом, друзі, робіть висновки самі.

Ще раз повторюю: буде таку маячню з російської ОСАГО нав'язуваної - купуйте Зелену Карту у мене з доставкою! У мене виключно завжди тільки справжні поліси з моментальним внесенням до бази даних МТСБУ. Ніякої ГІБДДшнік, ніякої російський суддя не зможе вас оштрафувати або пред'явити щось вам. У мене все тільки законно і по дуже хорошим правильним цінами для вас.

Ну в крайньому випадку, киньте ви цієї шаленою собаці російської кістка - заплатите їм за 15 днів їх дорогого ОСАГО - потім проїдете через пропускний пункт поза "чорного російського списку" (Весело-Вознесенка, Матвєєв-Курган, Куйбишеве, Новошахтинськ, Гуково, Донецьк ( Ізварине)), отримаєте позначку про виїзд з того пункту, отримаєте оформлений у мене поліс Зеленої Карти, доставлений вам туди безкоштовно. І буде вам щастя, і ніхто не обмежить ваших прав.

Залишити свій коментар до цієї статті за посиланням тут .

Автор: Олександра Євгенівна

Спокійно себе почували із зони АТО в улюблену Россіюшку катаючісь?
Розслабилися, так?
Офіційно закриті пункти пропуску і на них приймаються якісь нововведенія- "правила", що за маячня?
І що ж прийшло у відповідь?
І на це вони послалися, закриваючи для луганчан пункти пропуску?
Але що луганчанам і донецьким до можливих проблем РуссоТуристо?
Це тепер виходить і в Криму їх відловлювати можна і в КПЗ садити - адже виїжджали вони явно через ті самі пункти пропуску ?
А Ростов, Воронеж, Таганрог?
Як же там біженці-то?
Фсьо?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей