* Политика новости » Банки »

* *

Імміграція до Великобританії з Росії в 2019 році

 1. З чого почати
 2. Доступні способи імміграції
 3. Бізнес-імміграція
 4. В якості інвестора
 5. Робота за наймом
 6. сімейна
 7. Отримання освіти
 8. Інші варіанти
 9. Порядок оформлення ВНЖ
 10. Що дає власникові
 11. Умови для отримання
 12. Обов'язковий пакет документів
 13. Додаткова документація
 14. для підприємців
 15. Навчання
 16. Робота в філії російської компанії
 17. Возз'єднання сім'ї
 18. Для неповнолітніх і пенсіонерів
 19. Як продовжити ВНЖ
 20. У скільки обійдеться оформлення
 21. отримання ПМЖ
 22. підсумки

Британія - традиційно бажана для тих, хто хоче переїхати до іншої держави. Країни Сполученого Королівства відрізняються стійкою економікою, відмінним рівнем освіти і широкими можливостями для бізнесу, тому вони дуже привабливі для переїзду. Але потрібно розуміти, що імміграція до Великобританії - це трудомісткий процес, адже влада посилила вимоги для громадян інших держав. Незважаючи на це, є кілька легальних способів отримати відповідний дозвіл, в яких зараз і розберемося.

З чого почати

З чого почати

Для того щоб стати громадянином Сполученого Королівства, спочатку слід довідатися процедуру отримання необхідних документів, а також про те, як оформляється віза в Англію . Умови її отримання будуть приватними для кожного кандидата на переселення. Маючи на руках потрібний документ, приїжджий зможе жити і працювати в кожній із країн Сполученого Королівства протягом певного періоду. Коли обраний вид візи, можна подати заяву. Краще зробити це завчасно, щоб у запасі залишалося кілька місяців на рішення формальностей.

Доступні способи імміграції

Останнім часом Великобританія посилила правила отримання громадянства іноземцями, окремі варіанти, що існували раніше, тепер не діють. Про те, як переїхати жити до Англії або будь-яку іншу країну Сполученого Королівства, використовуючи законні методи, піде мова далі.

Бізнес-імміграція

Якщо однією з цілей проживання на Британських островах є розвиток власної справи, то для цього треба буде оформити візу Entrepreneur (Підприємець Tier 1). Бізнес-імміграція до Великобританії можлива при дотриманні наступних критеріїв:

 • вік кандидата на момент переселення - не молодший 16 років;
 • наявність суми в 50 тисяч фунтів, при цьому їх походження не повинно бути протизаконним. Для того щоб не оформляти спеціальний дозвіл від британського відомства з торгівлі та інвестицій, іноземці намагаються підтвердити наявність суми в 4 рази більше за необхідний мінімум;
 • успішне проходження своєрідного оцінювання за бальною системою. Нижній поріг для отримання дозволу - 95 балів, вони нараховуються згідно з оцінкою трьох параметрів. Перший - обов'язкове володіння англійською мовою на рівні С1. Другий критерій стосується фінансів: для проживання на території королівства необхідно не менше 3310 фунтів (крім інвестицій). Причому ця сума повинна залишатися на банківському рахунку недоторканою протягом 90 днів. Третій обов'язковий критерій - інвестиційні кошти. Фінанси повинні бути спрямовані на розвиток бізнесу, їх потрібно внести в регульовануорганізацію, в ідеалі - в британський фонд з інвестицій.

Крім перерахованих умов, є додаткові нюанси, які потребують уваги при отриманні підприємницької візи.

 1. Вона дає власникові право перевезти членів своєї сім'ї. Мінімальна сума на проживання кожного - 1890 фунтів. Вимоги станом рахунку ті ж, що і у головного заявника.
 2. Вартість візи становила 1180 фунтів за умови, що претендент подає заявку через інтернет або по пошті. В іншому випадку вона буде коштувати 944 фунта.
 3. Бізнес-імміграція допускає варіант ведення декількох видів діяльності однією людиною, а також об'єднання зусиль з таким же бізнесменом для зниження витрат на підприємництво. Працевлаштуватися на іншу роботу заявник не має права, але члени сім'ї можуть бути вільними у виборі зайнятості і заробітку.

Виконавши всі вимоги, можна отримати дозвіл. Початковий термін дії візи - 3 роки 4 місяці, потім її можна продовжити ще на 2 роки.

В якості інвестора

В якості інвестора

Ще один популярний спосіб поїхати в Лондон, Манчестер, Оксфорд чи Брістоль на проживання - стати вкладником. Це досить простий варіант. Які будуть вимоги до кандидата, який бажає отримати візу Tier 1 Investor?

 1. Вік, рівень володіння англійською і необхідність наявності суми на проживання неважливі, передбачається, що статус інвестора забезпечує певний рівень добробуту заявника.
 2. Одне з по-справжньому значущих умов - наявність не менше 2 млн фунтів для подальшого їх вкладення в галузі економіки та промисловість Великобританії. Це покупка державних облігацій, акцій національних компаній або інвестування в діючі підприємства, зареєстровані на території країни.
 3. Якщо необхідна сума перебувала на рахунку кандидата останні три місяці або більше, підтверджувати законність її виникнення не потрібно. В іншому випадку, коли заявник вкладає гроші, отримані від продажу активів або власності, доходу від бізнесу, необхідні документальні докази.
 4. Отримати візу інвестора, маючи іншу, можна вже перебуваючи в країні. Це не стосується гостьовою, туристичною та бізнес-візи.

Слід врахувати ще деякі нюанси щодо проживання у Великобританії за дозволом інвестора. Спочатку документ оформляється на 3 роки 4 місяці, далі йде його продовжити. Для цього буде потрібно ще 2 млн фунтів в розпорядженні заявника та підтвердження того, що за попередні три роки в розвиток держави також була вкладена необхідна сума.

Важливо: інвестор зобов'язаний зробити свої вкладення в перші три місяці з моменту в'їзду в країну. Протягом тижня після прибуття заявник і його сім'я повинні зареєструватися в Overseas Visitors Records Office. Зазначене правило важливо дотримати, так як цей момент враховується при продовженні дозволу. Особи, які оформляють право на в'їзд і проживання в Великобританії за візою інвестора, не можуть бути лікарями (наприклад, стоматологами) або спортивними тренерами.

Робота за наймом

Tier 2 General - саме ця віза необхідна, коли імміграція до Великобританії планується в зв'язку з працевлаштуванням. Треба сказати, що не так давно залишитися в цій країні і оформитися на роботу могли випускники британських коледжів і університетів - закон давав їм таке право. Але зараз виїхати жити і працювати в Англію не так просто - дозвіл дають з прив'язкою до певного виду діяльності. Перерахуємо складні моменти при отриманні робочої візи.

Читаємо також:
Життя в Англії
Як отримати громадянство Великобританії

 1. Перед тим як почати збирати пакет документів, потрібно знайти роботодавця, зацікавленого в послугах іммігранта. Він повинен оформити спеціальний дозвіл на співпрацю з іноземцем (ліцензія спонсора).
 2. Коло професіоналів, в яких зацікавлена ​​Великобританія, обмежений. Тому в'їзд за робочою візою гарантований тільки дійсно рідкісним в цій країні фахівцям.
 3. Якщо заявник згодом вирішить змінити рід діяльності, в цьому випадку йому знадобиться переоформляти деякі документи.

Для тих, кого цікавить, як знайти роботу в Лондоні , Рекомендується спробувати дистанційний пошук. За умови, що співбесіда завершиться успішно, і роботодавець зацікавиться в кваліфікованому фахівцеві, є шанс отримати робочу візу і відправитися до Великобританії вже на конкретне місце.

сімейна

Не завжди люди готові виїхати за межі країни в пошуках роботи або розвитку бізнесу. Для деяких громадян причиною емігрувати з Росії до Англії служать життєві обставини. Наприклад, так зване возз'єднання з сім'єю, коли заявник планує переїхати до свого близького родича або дружину, яка проживає на території Великобританії. У цьому випадку немає різниці, чи має близька людина громадянство Сполученого Королівства або проживає без нього, але на легальних підставах. Як оформляються документи в цьому випадку?

 1. Віза нареченої: молода людина проживе на території Британії, а дівчина планує переїхати до нього для створення сім'ї. Пара повинна підтвердити, що відносини тривають не менше року, що обидва є матеріально забезпеченими і протягом 6 місяців зв'яжуть себе узами шлюбу. Після укладення союзу видається віза дружини.
 2. Чоловік, дружина в числі інших мають законну підставу переїхати до коханої людини. Але потрібно підтвердити матеріальне благополуччя і реєстрацію шлюбу. Віза діє 2 роки 6 місяців.
 3. На переїзд в країну можуть претендувати і внуки жителів Великобританії. Спорідненість треба буде підтвердити документами.

З нюансів, що стосуються візи: якщо шлюб між подружжям розривається, то власникові сімейного дозволу доведеться шукати інший варіант оформлення документів або виїжджати з країни.

Отримання освіти

Переїзд в зв'язку з навчанням - ще один популярний привід. Для того щоб оформити таку візу, необхідно:

 • підтвердження, що заявник прийнятий до навчального закладу Великобританії, із зазначенням термінів, вартості, змісту курсів навчання;
 • документи абітурієнта: паспорта, про освіту, про право власності на об'єкти нерухомості (якщо є);
 • підтвердження наявності коштів для оплати навчання і проживання у Великобританії і на інші додаткові витрати. Їх має бути стільки, щоб заявникові не довелося підробляти в період навчання.

Система освіти у Великобританії в 2019 році як і раніше вважається однією з найбільш якісних у світі, а тому залишається вкрай затребуваною. У незмінних лідерах серед вузів - Оксфорд і Кембридж. Якщо до кінця навчання заявнику вдасться знайти роботодавця, в ньому зацікавленого, то вид на проживання незабаром можна спробувати поміняти на громадянство Великобританії.

Інші варіанти

Крім перерахованих вище, є і інші способи потрапити в Англію для проживання.

 1. Візи Tier 2 Intra-company Transfer отримують співробітники компанії міжнародного рівня, яких переводять на філію, розташований на туманному Альбіоні.
 2. Візи Tier 4 Child Student і Parent of Tier 4 Child Student актуальні для тих, хто хоче віддати своїх дітей на навчання в цій країні. Малюки приймаються в освітні установи з 4 років, батьки можуть супроводжувати своїх нащадків до досягнення ними 12 років.
 3. Інші не дуже поширені види віз: для нащадків громадян Великобританії, біженців, талановитих людей, спортсменів, паломників і релігійних туристів.

Ці варіанти дозволів на в'їзд до Сполученого Королівства запитуються набагато рідше за інших.

Порядок оформлення ВНЖ

Вид на проживання у Великобританії для росіян в 2019 році видається заявнику, якщо він:

 • висококваліфікований фахівець у своїй галузі;
 • інвестор в економіку Великобританії;
 • чоловік громадянина цієї країни;
 • має родичів, які проживають на території держави.

Термін дії ВНЖ - 5 років, є обмеження - не можна виїжджати з країни більш ніж на 2 роки.

Що дає власникові

Ті, кому вдалося отримати ВНЖ в Англії, наділяються такими правами:

 • безкоштовне медичне обслуговування та освіту;
 • безперешкодний в'їзд і виїзд з країни;
 • отримання водійських прав і придбання автомобіля;
 • покупка нерухомості і ведення бізнесу;
 • турпоїздки по країнах Шенгенської зони без додаткового оформлення візи.

Це основний список того, на що має право розраховувати ті, хто проживає в Сполученому Королівстві на законних підставах.

Умови для отримання

Для того щоб переїзд до Великобританії з Росії відбувся, потрібно набрати від 90 до 100 балів за такими критеріями:

 • вік - не менше 16 років;
 • кваліфікація і досвід роботи;
 • знання англійської мови;
 • фінансовий добробут.

Це базові умови для кандидатів, але, крім них, є і додатковий перелік.

Обов'язковий пакет документів

Обов'язковий пакет документів

Коли рішення про переїзд прийнято, треба залагодити формальності, які включають і збір пакету паперів. Які документи на ВНЖ будуть потрібні в першу чергу? Ось актуальний список на 2019 рік:

 • діючий закордонний паспорт;
 • картка резидента з посвідченням того, що заявник прожив на території Сполученого Королівства потрібну кількість часу;
 • сертифікат, що підтверджує здачу тесту на знання мови, історії та культури, законів країни;
 • свідоцтва, які підтверджують наявність чоловіка або родичів в Великобританії;
 • Довідка про відсутність судимості;
 • свідоцтво стабільного фінансового стану заявника;

Крім цього, часто потрібна медична карта і трудова книжка.

Додаткова документація

Якщо основний пакет є обов'язковим для всіх категорій осіб, які вирушають до Британії, то другорядний формується виходячи зі статусу, в якому перебуває заявник.

для підприємців

Буде потрібно підтвердження, що є сума в 50 тисяч фунтів для бізнесу і не менш 3310 фунтів для проживання.

Навчання

Для майбутніх студентів необхідні: дипломи та сертифікати про освіту в Росії, офіційно завірений підтвердження фінансової забезпеченості.

Робота в філії російської компанії

Для працівників міжнародних або російських компаній слід ще підготувати підтвердження переказу в британський філія.

Возз'єднання сім'ї

Для цих цілей додатково будуть потрібні документи про укладення шлюбу або встановлюють родинні зв'язки.

Для неповнолітніх і пенсіонерів

Підтвердження того, що батьки або родич, з якими діти бажають возз'єднатися, зможуть надати їм житло і зміст без матеріальної допомоги з боку держави. Пенсіонерів ж часто вимагають підтвердити наявність фінансових накопичень або представити сертифікат від спонсора.

Як продовжити ВНЖ

Через 5 років після початкового оформлення ВНЖ можна його пролонгувати. Як правило, за умови постійного проживання на території країни перешкод до продовження немає.

У скільки обійдеться оформлення

У скільки обійдеться оформлення

За вартістю мита потрібно уточнити, що отримання резидентської візи зажадає близько 1500 фунтів. При цьому, якщо вам в ній буде відмовлено, грошей ніхто не поверне.

отримання ПМЖ

Об'єднане Королівство веде зважену міграційну політику, тому відбір майбутніх громадян досить жорсткий. Для того щоб виїхати на ПМЖ до Великобританії, є певні правила. Після 5 років проживання на її території заявник може подати на отримання статусу ILR (Indefinite Leave to Remain).

Він наділяє правом на постійне місце проживання в цій державі за умови, що буде постійно присутня на його території не менше 6 місяців в році. Ще 12 місяців дають можливість для отримання громадянства Сполученого Королівства. Є обмеження: не можна бути відсутнім в країні більше 450 днів протягом останніх 5 років. Таким чином, щоб виїхати на ПМЖ до Англії в 2019 році, треба отримати одну з вищевказаних віз, після її продовження - статус ILR.

Читаємо також:
Анкета для візи до Великобританії
Робота в Великобританії для російських

підсумки

Проаналізувавши всю доступну інформацію, робимо висновок: для того щоб бажаний британський паспорт виявився в кишені, доведеться постаратися. Ситуацію ускладнює сувора міграційна політика Великої Британії та скасування деяких візових послаблень. Доступні варіанти до отримання права на постійне проживання в країні здійсненні через оформлення окремих видів віз.

Найбільш схвалюються є інвестиційні та бізнес-варіанти. Висококваліфікований фахівець може спробувати потрапити в Англію за робочою візою. Вважається, що простіше інших можна отримати дозволи, видані за сімейними обставинами, але і при їх оформленні є деякі нюанси.

Які будуть вимоги до кандидата, який бажає отримати візу Tier 1 Investor?
Як оформляються документи в цьому випадку?
Які документи на ВНЖ будуть потрібні в першу чергу?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей