* Политика новости » Банки »

* *

Як відкрити магазин посуду

 1. Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні
 2. Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!
 3. Безкоштовний додаток для самостійної розробки бізнес-плану
 4. Спецпроект Openbusiness: Магазин чаю і трав
 5. Психологічний салон: свою справу, що приносить радість, задоволення і солідний дохід
 6. Бізнес-план сувенірного магазину
 7. Свій бізнес: відкриваємо меблевий магазин
 8. Як створити прибутковий магазин дитячого одягу
 9. Як відкрити бізнес з виробництва брезенту
 10. Ялинковий бізнес: як заробити на продажу ялинок
 11. Свій бізнес: виробництво нетканого матеріалу спанбонда
 12. Свій бізнес: виробництво виробів з кришталю
 13. Свій бізнес: відкриваємо продуктовий магазин
 14. Свій бізнес: як відкрити зоомагазин
 15. Свій бізнес: як відкрити магазин товарів для перукарів
 16. Виробництво дерев'яного посуду
 17. Свій бізнес: магазин килимів

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Посуд відноситься до необхідних елементів побуту, тому попит на неї завжди є досить високим і постійним. Дана продукція в загальному має кілька категорій товару, тому виділяють посуд, яка є елітної і відноситься мало не до творів мистецтва і посуд, призначену для повсякденного користування, яка відрізняється практичністю і невисокою ціною. Підприємець, який хоче зайнятися торгівлею, може почати свою власну справу в сфері продажу посуду, при цьому йому будуть доступні різні формати роботи з споживачами і організації свого бізнесу. Який вид підприємництва можна віднести до досить перспективним, але більшою мірою гарантує підприємцю стабільний і постійний дохід в разі грамотної організації свого бізнесу.

У будь-якому великому місті можна знайти величезну кількість магазинів посуду, які пропонують покупцям саме товари з різних категорій; при цьому рівень конкуренції в більшості випадків є досить високим незалежно від того, категорією якого посуду було прийнято рішення торгувати. У зв'язку з цим необхідно ретельно вивчити ситуацію на ринку і пропозиції конкурентів, щоб виробити свою стратегію і тактику ведення бізнесу; для цього може бути доцільно провести повноцінне маркетингове дослідження на предмет вивчення кон'юнктури ринку, щоб дізнатися попит на всі категорії товарів і зайняти нішу, в якій спостерігається нестача пропозиції або недостатня задоволеність покупця здобувається продуктом. В цілому при грамотній організації і складанні продуманого бізнес-плану можна розраховувати на те, що ризики будуть максимально знижені, і підприємець зможе зайняти своє місце на ринку, успішно протидіючи діям конкурентів. Йому доступні, як вже було зазначено, кілька форматів роботи. Якщо брати до уваги роздрібний магазин посуду, він може працювати не тільки з приватними особами, а й займатися оптовими продажами дрібними партіями з іншими підприємцями.

Щоб почати роботу необхідно зареєструватися як суб'єкт підприємницької діяльності, в даному випадку можна оформитися просто як індивідуальний підприємець, тому що це не зажадає великих фінансових витрат, а також дозволить скоротити час і сили на реєстрацію. Якщо є необхідність в реєстрації юридичної особи або планується робота з іншими підприємствами і організаціями, то доцільніше зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, тому що в цьому випадку, як і в випадку з індивідуальним підприємництвом, буде доступна спрощена система оподаткування, яка передбачає перерахування на користь держави не більше 6 відсотків від доходів або 15 відсотків від операційного прибутку в якості податків. Будь-яких спеціальних дозволів на роздрібну торгівлю посудом не потрібно, тому підприємець може починати свою діяльність відразу після реєстрації в податкових органах. Сама діяльність підпадає під визначення (ОКПД 2) 47.78 Послуги іншої роздрібної торгівлі в спеціалізованих магазинах.

Багато в чому визначає успіх подібного починання фактором є вибір місця розташування свого магазину. Посудна лавка зазвичай приносять найбільший дохід в місцях масового скупчення людей, тобто в першу чергу потрібно розглядати можливість оренди приміщення в центральних районах міста, однак може бути доцільно відкриття посудній крамниці навіть в спальному районі. Потрібно відзначити, що попит на посуд є хоч і постійним і стабільним, але все-таки не дуже великим, якщо порівнювати його з попитом на інші види продукції, також дуже важливо правильно визначити свою цільову аудиторію і їх можливості. В елітному кварталі може приносити хороший прибуток посудна лавка, в якій продається тільки досить дорогий посуд, в центрі найкраще відкрити магазин, орієнтований на досить широке коло споживачів. Недоліком спального району можна вважати зниження рівня продажів після певної кількості часу, коли всі мешканці навколишніх будинків купити необхідний їм товар, а магазин не зможе запропонувати нічого нового, та й вони не будуть більше зацікавлені в такій продукції. Однак гравці цього ринку відзначають, що здається на перший погляд ідеальним для розміщення в посудній крамниці місце в підсумку призводить до малого числа споживачів, і в той же час здавалося б невдале розташування дозволяє продавати продукцію величезними партіями.

Коли підприємець визначиться з місцем, йому потрібно точно розрахувати розмір приміщення; на перших порах краще всього відкрити відносно невеликий магазин площею не більше 50 квадратних метрів, в цьому випадку буде можливо визначити потреби покупців і більш точно згодом формувати свій асортимент продукції. Якщо відразу відкрити великий магазин, то будуть потрібні чималі кошти на заповнення його продукцією, але рівень продажів буде мінімальним, а значить значні кошти будуть заморожені і вилучені з обігу. Залежно від обраної цільової аудиторії формується асортимент своєї продукції, і вже на цьому етапі можна зрозуміти, що це в значній мірі буде визначати майбутній формат роботи.

Пов'язано це з такою особливістю торгівлі даним видом продукції. В даний час досить велика кількість посудних крамниць працює з місцевими постачальниками, які в більшості своїй є посередниками в досить довгому ланцюжку між виробником і покупцем, тобто більша частина посуд магазинів купує товар у дрібнооптових торговців, які в свою чергу беруть його у великих оптовиків, які також не завжди співпрацюють безпосередньо з виробником. Справа в тому, що елітну і дорогий посуд можна купити тільки в інших країнах, в Росії виробники зазвичай виготовляють відносно дешевий продукт, орієнтований на недосвідчених покупців. Для прикладу можна вказати кришталевий посуд, якісним продуктом в цьому випадку загальновизнано вважається богемське скло, яке виробляють тільки в Чехії. Щоб мати можливість торгувати чеським кришталем за конкурентними цінами, підприємцю необхідно вийти безпосередньо на виробника. Богемське скло в більшості своїй відноситься до елітних видів посуду, в зв'язку з чим при орієнтованості забезпечених людей доведеться контактувати з виробниками або хоча б великими оптовими торговцями в інших країнах.

Рано чи пізно підприємець розуміє, що отримуючи продукцію відносно низькій ціні, він може продавати її на своєму місцевому ринку з вигодою для себе не тільки приватним особам, але і дрібногуртовим торговцям. Однак потрібно зазначити, що потрібно чимало сил, часу і грошей, щоб налагодити співпрацю з іноземними виробниками. Це стосується не тільки чеського скла, а й елітного порцеляни і багатьох інших різновидів продукції. Винятком можна назвати китайських виробників, які виробляють дешевий продукт, тому що співпраця з ними часто буває набагато більш вигідним навіть з урахуванням транспортних і митних витрат, ніж співпраця з російськими виробниками. Залежно від розмірів приміщення і планованого обсягу продажів визначається початкова сума закупівлі першої партії. Для невеликого магазину ця сума рідко перевищує півмільйона рублів, але якщо відкривати магазин з великим асортиментом і в асортименті якого представлена ​​велика кількість виробників, що потрібно виділити вже не менше одного мільйона рублів, і іноді ця сума навіть в кілька разів більше.

Підприємцю також з самого початку потрібно визначитися з тим, яка кількість виробників продукції буде представлено в його магазині. Можна укласти договір з великим постачальником-виробником на реалізацію тільки його товару, в цьому випадку можна буде розраховувати на досить вигідні умови співпраці, рекламну підтримку та навіть допомогу у відкритті магазину. Якщо виробник поставляє всі можливі види посуду, включаючи також супутні товари, то таке починання може бути досить вигідним, тому що споживач завжди може знайти саме те, що потрібно конкретно йому. Якщо ж постачальник не може запропонувати всі види посуду, а виготовляє, наприклад, тільки сервізи, гуртки і чашки, то підприємець змушений шукати інших постачальників інших видів продукції. Середньостатистична посудна лавка пропонує своїм клієнтам товар 5-6 різних виробників, в цьому випадку формується достатній асортимент, що дозволяє мати стабільний рівень продажів.

Мультибрендові магазини в цілому є набагато більш перспективним починанням, бо завжди мають можливість укласти договори з іншими постачальниками або навіть значним чином змінити номенклатуру виробів, що постачаються. Однак якщо розглядати відкриття саме невеликого магазину, то доцільніше налагодити роботу тільки з 2-3 різними виробниками, щоб зрозуміти потреби покупців. Працювати з перекупниками в більшості випадків виявляється занадто невигідно, тому що націнка у них може досягати 100 відсотків, найкраще витратити все-таки час і, можливо, деякі додаткові кошти, щоб вийти безпосередньо на виробника.

Також слід потурбуватися про проведення рекламної кампанії для своєї торгової точки. При відкритті посудній крамниці може виправдати себе проведення спеціальних акцій, надання істотних знижок в день відкриття або подарункових сертифікатів. Відомості про магазин повинні бути розміщені в боксі в засобах масової інформації, включаючи також в себе тематичні портали в інтернеті, по можливості слід створити свій власний сайт, на якому буде надана розгорнута інформація про компанії, можливості співпраці з нею (особливо актуально при роботі з оптовими покупцями), а також повний каталог продукції із зазначенням цін. Далі можна налагодити роботу таким чином, щоб споживач отримував товар тільки після заявки на сайті; відкриття інтернет-магазину дозволяє істотно скоротити витрати на зберігання продукції, Та й в цілому додає зручності при покупці, а значить підвищує задоволеність покупців сервісом.

При розвитку своєї компанії потрібно задуматися про те, щоб відкрити свої спеціальні пункти видачі товару в різних районах міста, тому що в цьому випадку можна буде охопити досить широку аудиторію споживачів. Пунктом видачі товару може бути не тільки власний магазин або спеціально створений outpost, а й магазини посуду інших компаній, з якими налагоджено співробітництво. Але розглядати такий варіант варто тільки в тому випадку, якщо немає можливості на відкриття своїх додаткових магазинів. Подібний вид бізнесу не можна назвати легким, тому що існує величезна кількість чинників, що впливає на успіх починання, і підприємець повинен тому постійно розвивати бізнес і шукати нові способи реалізації своєї продукції.

Підводячи підсумок, можна сказати, що важливими конкурентними перевагами є зміст свого інтернет-магазину та інтернет-продажу, зручна мережа пунктів видачі та продажу, більш низька, ніж у конкурентів ціна, що можливо в разі прямого співробітництва з виробником, гарне місце розташування та реклама, завдяки якій про магазин дізнається максимально велику кількість споживачів, система знижок і співпрацю з дрібними оптовими покупцями, а також ввічливе звернення продавців з клієнтами, розгорнуті консультації з пи росам і хороший якісний сервіс.

Матіас лауданумом
(c) www.openbusiness.ru - портал бізнес-планів і посібників з відкриття малого бізнесу


02.06.2015

Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні

Юридичні аспекти, вибір обладнання, формування асортименту, вимоги до приміщення, виробничі процеси, збут. Повні фінансові розрахунки.

Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!

У 90% випадків покупка готового бізнесу або франшизи приносить одні збитки. Ми дамо вам все необхідне для відкриття пекарні без паушальних внесків, роялті та рекламних відрахувань.

Безкоштовний додаток для самостійної розробки бізнес-плану

Хочете дізнатися, коли окупиться бізнес і скільки реально ви зможете заробити? Безкоштовний додаток "Бізнес-розрахунки" вже допомогло заощадити мільйони.

Спецпроект Openbusiness: Магазин чаю і трав

Все про відкриття бізнесу на продажу чаю і лікарських трав. Юридичні аспекти, формування асортименту магазину, вимоги до приміщення, реклама. Докладні фінансові розрахунки.

Психологічний салон: свою справу, що приносить радість, задоволення і солідний дохід

Проведення тренінгів з психологічними картами. 30 атмосферних тренінгів. Навчання роботі "під ключ". Все що необхідно для відкриття власного Психологічного Салону.

Бізнес-план сувенірного магазину

Вартість проекту по відкриттю магазина складе 2 078 000 руб. Кошти на відкриття будуть взяті з особистих заощаджень без залучення позикових коштів. Термін окупності - 23 місяці.

Свій бізнес: відкриваємо меблевий магазин

Загальні витрати на відкриття спеціалізованого меблевого магазину становлять від 3,5 мільйонів рублів. Виручка меблевого магазину в невеликому місті з населенням до 500 тисяч осіб становить п ...

Як створити прибутковий магазин дитячого одягу

Як відкрити магазин дитячого одягу і добитися успіху? Досвідом ділиться Ольга Кузнєцова, консультант по франчайзингу, запуску і розвитку роздрібного бізнесу, член ради директорів компанії RIKKI-TIKKI.

Як відкрити бізнес з виробництва брезенту

Відкриття свого власного виробництва зажадає дуже великих інвестицій, проте сума може бути різною, адже все залежить від передбачуваних обсягів випуску продукції, від номенклатури і багатьох дру ...

Ялинковий бізнес: як заробити на продажу ялинок

Один з найпопулярніших способів заробити в Новий рік - продаж ялинок. Однак якщо ви думаєте, що достатньо закупити оптом ялинки і привести їх на машині в точку продажу, то ви помиляєтеся.

Свій бізнес: виробництво нетканого матеріалу спанбонда

Для відкриття заводу з виробництва спанбонду знадобиться не менше 100 млн. Рублів. Термін окупності проекту при середніх обсягах виробництва і наявності ринків збуту становить окол ...

Свій бізнес: виробництво виробів з кришталю

Вартість обладнання для виробництва виробів з кришталю залежить від безлічі факторів - це продуктивність, складність виконуваних робіт, додаткові можливості і, звичайно, виробляє ...

Свій бізнес: відкриваємо продуктовий магазин

В цілому, для відкриття невеликого продуктового магазинчика в невеликій місті буде потрібно близько 200 тисяч рублів. У великих містах ця сума буде вище за рахунок більш високої вартості оренди. При ...

Свій бізнес: як відкрити зоомагазин

Зоомагазини були і залишаються однією з найбільш популярних ідей для малого бізнесу, з якої невеликі торгові точки ще можуть протиставити себе великим мережам. Що потрібно для старту?

Свій бізнес: як відкрити магазин товарів для перукарів

Перукарські послуги будуть популярні завжди. Тому вигідно зайнятися продажем товарів для перукарів. Вклавши 400 тис. Рублів, можна відкрити справу з щомісячною прибутком 150 тис. Рублів.

Виробництво дерев'яного посуду

Рентабельність виробництва дерев'яного посуду складає приблизно 200 відсотків. Величина заробітку впирається в продуктивні можливості майстра і наявність каналів збуту продукції.

Свій бізнес: магазин килимів

Якщо магазин килимів буде орієнтований на людей з низьким рівнем доходу, то за 100-200 тисяч рублів можна купити досить товару для гарної представленості, якщо брати до уваги людей середнього клас ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Що потрібно для старту?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей