* Политика новости » Банки »

* *

Як правильно взяти кредит в банку і не отримати відмову

 1. Моменти, на які необхідно звертати увагу
 2. Чому банк може відмовити у видачі кредиту
 3. Що потрібно для оформлення кредиту в банку

Далеко не завжди грошей вистачає на великі придбання: начебто автомобіля чи побутової техніки Далеко не завжди грошей вистачає на великі придбання: начебто автомобіля чи побутової техніки. Брати необхідну суму в борг у рідних або друзів - незручно і невигідно, тому часто виникає питання, як взяти кредит в банку для покупки необхідної речі. Схема отримання позики у всіх кредитних організаціях однакова, вона має безліч тонкощів і багато в чому успіх в отриманні позики залежить від майбутнього позичальника та його поведінки.

Моменти, на які необхідно звертати увагу

Будь-якому позичальнику, який хоче знати, як правильно взяти кредит, слід обов'язково дізнатися про репутацію банку, в якому планується брати кредит. Ця установа обов'язково має бути зареєстровано в Центробанку, в іншому випадку можна потрапити в руки шахраїв. Не варто звертатися до сумнівних компаніям або приватним особам, що пропонують взяти гроші в борг під різними умовами.

При складанні та підписанні кредитного договору його необхідно ретельно вивчити, закон передбачає 5 днів на прийняття остаточного рішення за договором.

Кредит доцільніше взяти для вирішення будь-якої проблеми або поліпшення якості життя, а не в якості примхи, оскільки його доведеться віддавати, та ще й з відсотками.

Також варто пам'ятати - брати кредит найкраще в валюті доходу, адже при оформленні договору в іноземній валюті всі можливі валютні ризики банк автоматично перекладе на позичальника. Особливо цей момент актуальне в умовах поточного ослаблення курсу рубля на ринку.

Особливо цей момент актуальне в умовах поточного ослаблення курсу рубля на ринку

Дуже важливо чітко продумати, скільки грошей вам необхідно. Брати менше буде безглуздо, а взяти велику суму - означає, збільшити відсоток виплати по позиці. Тому потрібно визначитися максимально точно, в залежності від вартості речі або нерухомості, яку Ви бажаєте придбати або оплатити.

Не варто намагатися взяти кредит в тому ж банку, де зберігається ваш депозит. У разі якщо банк втратить ліцензію, страховку за депозитом вам не виплатять до моменту повного повернення боргу по кредиту. Слід також звернути особливу увагу на відсоток за позикою, можливу необхідність в поручителів, термін оформлення позики, можливість короткострокового і довгострокового погашення. Момент з довгостроковим погашенням варто розглянути особливо ретельно, оскільки деякі банки часто беруть за це «штрафну» суму, адже жодна організація не захоче втрачати прибуток.

Чому банк може відмовити у видачі кредиту

Іноді трапляється так, що людині відмовляють в оформленні кредиту. У зв'язку з цим корисно буде дізнатися, чому відмовляють у кредиті і як уникнути подібної ситуації. Досить часто відмова буває пов'язаний з попередньою кредитною історією, при непогашений вчасно кредиті ймовірність відмови при наступному його отриманні буде вельми велика. Тому спочатку потрібно поправити кредитну історію, варто спробувати оформити дрібні позики і вчасно їх погасити. Аналогічним шляхом слід чинити і при відсутності кредитної історії.

Зустрічаються також і випадки, коли відмовляють і з вини банківських співробітників, а також по ряду інших причин: Зустрічаються також і випадки, коли відмовляють і з вини банківських співробітників, а також по ряду інших причин:

 1. Помилки при оформленні документів можуть послужити серйозною проблемою для позичальника, але все помилки можна легко виправити, звернувшись з відповідною заявою.
 2. Відмовляють і через те, що позичальник з аналогічною заявою взяти грошей в позики звернувся відразу в кілька організацій - банки можуть припустити, що це викликано матеріальними проблемами можливого позичальника, тому надійніше буде відмовити йому. Про можливий брак грошей може сказати і неохайний зовнішній вигляд позичальника, нервову поведінку під час розмови з менеджером банку, тому про це теж треба завжди пам'ятати, маючи намір взяти кредит.
 3. Не останню роль відіграє зовнішність, поведінку і інші психологічні фактори: всі вони повинні розташувати співробітників банку на доброзичливе спілкування і схильність до видачі позики.

Дізнатися точну причину, чому відмовляють в отриманні кредиту, іноді буває досить важко, оскільки банк може не мотивувати причину відмови. Місію з перевірки того, чи підходить людина в якості позичальника, дуже багато банків часто доручають комп'ютерним програмам. Вони аналізують всі дані, зіставляючи позичальника з іншими клієнтами в залежності від різних критеріїв: рівня доходу, кредитної історії і т.д.

В результаті програма видає результат, чи варто видавати цій людині кредит чи ні. Та й під час перевірки безпосередньо співробітником банку причини, за якими часто відмовляють, можуть бути самими різними, аж до того, що в анкеті не було вказано дані найближчих родичів, з якими можна зв'язатися. Тому краще всього заздалегідь подбати про свою кредитну історію і представляти в банк документи, оформлені належним чином.

Що потрібно для оформлення кредиту в банку

Перед походом в банк люди цікавляться - щоб взяти кредит, що потрібно зібрати, які документи надати і як їх оформити Перед походом в банк люди цікавляться - щоб взяти кредит, що потрібно зібрати, які документи надати і як їх оформити. Перш за все, потрібно заповнити банківську анкету зі стандартними питаннями:

 • ПІБ;
 • вік;
 • контактні дані;
 • бажана сума і термін її виплати;
 • відомості про шлюб, рівні доходу і т.п.

Всі відомості будуть розглянуті кредитної комісією, яка приймає рішення про затвердження або відмову. До позичальнику зазвичай пред'являють ряд вимог. Він повинен мати реєстрацію в місті, де знаходиться банк, бути повнолітнім. Людина повинна мати постійний заробіток, бути платоспроможним, не мати поганою кредитною історії.

Банки відмовляють у кредиті людям, які перебувають під слідством або мають непогашену судимість. Іноді займ можна взяти тільки при забезпеченні застави, в якості якого може виступати майно, цінні папери, ювелірні прикраси, автомобіль або що-небудь інше, що має цінність. В цьому випадку приводи, за якими відмовляють у видачі грошей, скорочуються.

І під кінець статті, якщо ви взяли кредит в банку, то не зайвим буде почитати про те, чи мають право дзвонити колектори і що робити якщо дзвонять.

Взяти банківський кредит досить просто, якщо дотримуватися всіх умов і мати позитивну кредитну історію. Головне - вчасно погашати суму заборгованості і брати кредити тільки на дійсно важливі речі, тоді в майбутньому ситуації, коли відмовляють у видачі, не виникне.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей