* Политика новости » Банки »

* *

Коли подруга бісить і дратує - про що говорить роздратування до подруги, і чи треба з ним боротися?

 1. Стала дратувати найкраща подруга - чому це відбувається?
 2. У чому можуть бути причини такого явища?
 3. Як вести себе з подругою, яка дратує - основні правила зберегти спокій і душевну рівновагу
 4. Що робити, якщо подруга дратує все більше і більше - кінець дружбі або її реанімація?

Коли подруга бісить і дратує - що робити і як з цим боротися?

Життя, як відомо, непередбачувана Життя, як відомо, непередбачувана. І одного разу подруга, з якою ви пройшли вогонь, воду і, як то кажуть, мідні труби, і з якої, ніби сестри, ділилися бідами та радощами стільки років поспіль, раптом починає дратувати і навіть ... дратувати.

Звідки беруться такі емоції, як з ними боротися, і чи говорить роздратування про те, що дружбі кінець?

Зміст статті:

 1. Стала дратувати найкраща подруга - чому?
 2. Правила поведінки з подругою, яка дратує
 3. Кінець дружбі - або її реанімація?

Стала дратувати найкраща подруга - чому це відбувається?

Причин, за якими близькі люди викликають у нас роздратування, чимало. Людина - істота емоційна, і зміна настрою - цілком нормальне явище.

Інша справа, коли роздратування стає постійним, і виникає бажання покласти трубку під час розмови з подругою, перейти на інший бік вулиці при зустрічі з нею, або навіть зовсім перервати відносини.

Подруга командує і маніпулює мною - чи потрібна така дружба?

У чому можуть бути причини такого явища?

 • У вас більше немає спільних інтересів, так тісно вас пов'язували. Вона тепер няньчить дітей і варить чоловікові борщі, а у вас насичене життя, в яку «квочка-квочки» не поміщаються.
 • У вас з'явилися нові кола спілкування, у кожної - свій.
 • Вам більше нема про що говорити. Все, що ви можете обговорити, зводиться до вашого спільного минулого, але ви обидві живете в теперішньому часі. Вам зовсім не хочеться слухати про чергове досягнення її маленької дитини, а подрузі - про те, як весело ви провели час в клубі в суботу.
 • У вас обох (або в однієї з вас) з'явилася сім'я. Об'єднують моментів практично не залишилося, а підтримувати відносини штучно не виходить.
 • У одній з вас особиста трагедія, яку не може ні зрозуміти, ні розділити інша.
 • Ваші (або її) вимоги до дружби стали занадто високими.
 • Ви переросли свою подругу (прим. - інтелектуально, наприклад).
 • Ви втомилися від егоїзму подруги (вона говорить тільки про себе, а ваші проблеми їй не цікаві).
 • У вас все «занадто добре», і подругу це дратує (заздрість зруйнувала чимало відносин). Або ж, навпаки, везучій стала подруга, а ваша «карма» наздоганяє вас день у день, як переможця конкурсу невдах. Що робити, якщо найкраща подруга вам заздрить?

Що робити, якщо найкраща подруга вам заздрить

Як вести себе з подругою, яка дратує - основні правила зберегти спокій і душевну рівновагу

Не кожна жіноча дружба проходить, на жаль, випробування часом. Найчастіше, роздратування досягає «точки кипіння», після якої - тільки розставання.

Але, можливо, є сенс не вихлюпувати емоції, а розібратися в собі і оцінити ситуацію. Якщо людина вам все-таки доріг - варто пошукати спосіб для збереження душевної рівноваги.

 • Не перебільшуйте проблему. Можливо, ви занадто гостро сприймаєте ситуацію, драматизуєте або ж зовсім бачите зовсім не те, що є насправді. Наприклад, ви страждаєте від «егоїзму» подруги, а у неї в житті просто важкий період, і їй нікому, крім вас, вилити душу.
 • Проаналізуйте ситуацію і спробуйте знайти справжню причину свого роздратування. Не поспішайте скидати вину на подругу, в першу чергу, зверніть увагу на себе.
 • Позначте для себе моменти, які вас найбільше дратують в спілкуванні з подругою. Це допоможе вам прийняти правильне рішення про подальші дії.
 • Спробуйте взяти свою подругу такою, яка вона є. З її примхливістю, нервозністю і «вічним ниттям», з її способом життя і характером.
 • Шукайте хороше в ваших стосунках. Акцентуйте увагу на світлих моментах дружби, а не на негативі.
 • Чи не збираєте в собі роздратування. Якщо вам щось не подобається, краще звернути на це увагу подруги, ніж чекати, поки цей емоційний «снігова куля» прокотиться по вам обом.
 • Усвідомте, що роздратування - це не хвороба, яку вам потрібно вилікувати, а тільки лише реакція - на дії і події (ваші власні та інших людей).
 • Пам'ятайте, що друг - це той, хто завжди поруч, коли потрібна допомога, хто вміє слухати і чути, хто здатний терпіти і нічого не вимагає натомість. Але в той же час не дозволяйте сідати вам на шию. Голодному зазвичай дають вудку, а не рибу - це правило в дружбі є одним з найважливіших. Ви не повинні вирішувати чужих проблем, але ви можете направити людину до їх вирішення.

І, нарешті, поговоріть зі своєю подругою начистоту. Все-таки це не стороння людина, і вона теж заслуговує щирості по відношенню до себе.

Що робити, якщо подруга дратує все більше і більше - кінець дружбі або її реанімація?

Якщо подруга постійно дратує, і роздратування ваше лише посилюється - то, звичайно, це - проблема. Але це - ваша проблема. Чи не подруги.

Це тільки ваше почуття, яке виникло, як реакція, на слова і вчинки. Значить, в ваших силах ситуацію змінити - з урахуванням помилок, які ви легко побачите в ваших з подругою відносинах.

Перш за все, спробуйте поговорити по душам. Чи не вимовити їй, як вона вас дратує, а пояснити, що у вашій дружбі щось не так, і щоб повернути комфорт відносинам постаратися доведеться обом сторонам.

Якщо для подруги ви важливі також, як і вона для вас, то розмова буде плідним, а результат вас обов'язково порадує.

Нічого не допомагає? Візьміть на місяць паузу - підіть з «ефіру», що не спілкуйтеся. Чи не грубо і різко, а коректно - наприклад, надіславши смс, що їдете у справах на місяць.

Якщо нічого не зміниться і після паузи - то, можливо, питання збереження дружби більш не актуальний.

Якщо нічого не зміниться і після паузи - то, можливо, питання збереження дружби більш не актуальний

18 принципів, які повинна дотримуватися справжня подруга

Не впадай у відчай. Так буває, що дороги друзів розходяться.

Чи були у вашому житті схожі ситуації? І як ви з них виходили? Поділіться своїми історіями в коментарях нижче!

Опубліковано в рубриці: Психологія ;

Стала дратувати найкраща подруга - чому це відбувається?
У чому можуть бути причини такого явища?
Коли подруга бісить і дратує - що робити і як з цим боротися?
Звідки беруться такі емоції, як з ними боротися, і чи говорить роздратування про те, що дружбі кінець?
Стала дратувати найкраща подруга - чому це відбувається?
Подруга командує і маніпулює мною - чи потрібна така дружба?
У чому можуть бути причини такого явища?
Що робити, якщо найкраща подруга вам заздрить?
Що робити, якщо подруга дратує все більше і більше - кінець дружбі або її реанімація?
Нічого не допомагає?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей