* Политика новости » Банки »

* *

Bonnel і Poket Spring - в чому різниця?

 1. Bonnel
 2. опис
 3. Переваги і недоліки
 4. Пружинний блок Pocket Spring
 5. опис
 6. Яка різниця між даними пружинними блоками?

Здоровий і міцний сон - це запорука продуктивного робочого дня і гарантія безболісної старості. Безліч людей в наші дні сплять на старих матрацах радянських зразків і навіть не підозрюють, що з кожною ніччю їх спина все більше страждає. Відбувається це через те, що при сні на поганий підкладці спина має властивість потроху деформуватися. При тривалому періоді викривлення хребта може досягти хронічної форми, що тягне за собою постійні болі в області попереку та інших спинних відділів.

Тому важливо вибирати дійсно відповідний матрац для здорового і міцного сну, який буде позитивно позначатися на поставі. На сьогоднішній день відомо два основних типи пружинних блоків - Bonnel і Pocket. Давайте ж розберемося, який матрац краще вибрати.

Bonnel

Bonnel - якісні та зручні пружинні блоки. Завдяки їм ви зможете насолодитися по-справжньому комфортним сном, а на ранок ваше тіло буде у відмінній формі і зможе нормально функціонувати протягом усього робочого дня.

опис

Матраци на пружинному блоці Bonnel - це блок залежних один від одного пружин, який був заснований на п'яти якісних виткових пружинах біконусную форми. Такі пружини найкраще підходять, адже вони мають висоту 14 см, що дає можливість комфортно відпочити після трудового дня, а товщина перерізу становить 2,2 мм, що надає пружині більшої витривалості.

Щільність пружин в блоці розрахована під тип середньостатистичної людини і становить 118 залежних пружин на одному квадратному метрі. Саме це число пружин дозволяє домогтися того самого ефекту від знаменитого матраца. Всі металеві пружини здатні підтримувати відпочиваючого людини в максимально комфортному для нього стані.

Виробник поміщає в матрац пружини саме біконусную форми. Вся справа в тому, що дана форма на кінці має виток максимального радіуса, який, опускаючись, зменшується. Це забезпечує максимальну гнучкість пружини і дає можливість уникнути тертя витків одна об одну. Через це залежний пружинний блок не видає ніяких звуків.

Цей пружинний ортопедичний матрац підійде абсолютно для будь-якого охочого поправити стан спинного відділу і забезпечити комфортний сон.

Рівень жорсткості безпосередньо залежить від кількості пружин в блоці. Чим їх більше, тим жорсткість вище. Вони кріпляться за обидва боки матраца на спеціальні витки. Високу м'якість і комфортність забезпечують спеціальні наповнювачі, які викладаються поверх пружин.

Пружинний блок Боннель підійде для тих, хто любить жорсткі матраци. Саме цей фактор підтримує тіло людини під час сну в положенні, в якому хребет не піддається будь-яким навантаженням. Думка про те, що на ортопедичному матраці можуть відпочивати тільки худі люди, являє собою найглибша помилка.

Здійснюючи вибір матраца, варто враховувати той факт, що Bonnel сам по собі має великий ресурс. Це означає, що при грамотній експлуатації і регулярного догляду він прослужить вам як мінімум 10 років.

Головною особливістю залежного блоку є те, що при взаємодії з однією пружинкою в контакт входять і поруч розташовані. Такий метод виробництва дає можливість зробити матрац дешевше і практичніше.

Переваги і недоліки

Основною перевагою пружинного блоку Боннель можна назвати відносно недорогу вартість і простоту в обслуговуванні. Крім цього, такі матраци довше служать, приносячи комфорт і здоровий сон своєму користувачеві.

Особливий сплав пружини дає можливість підвищити загальні експлуатаційні здатності, а відмінна якість збірки матраца може збільшити термін експлуатації в декілька разів.

Недоліком можна назвати те, що тип цього пружинного блоку за великим рахунком відноситься до застарілого. В даний момент такі пружинні блоки використовуються при виготовленні матраців економ-класу, а також для недорогих диванів. Деякі користувачі не думаю, Боннель ортопедичним, і вони теж мають рацію. Адже залежний пружинний блок не дає тих особливостей, який дає незалежний.

Якщо ж ви хочете отримати повністю ортопедичний матрац за невеликі гроші, вам варто розглянути безпружинні матраци. Вони володіють хорошим ортопедичним ефектом

Пружинний блок Pocket Spring

Pocket Spring - це пружинний блок нового покоління, який дає можливість отримати повністю робочий ортопедичний ефект, що дозволяє комфортно спати, не завдаючи шкоди опорно-рухової системи людини. Покет Спрінг це незалежний пружинний блок, який відмінно обволікає тіло людини під час сну, даючи м'язам повністю розслабитися. Давайте розглянемо особливості даного пружинного блоку докладніше.

опис

Матраци на пружинному блоці Pocket Spring - це ортопедичний матрац, в основі якого лежить інноваційна пружинна система, розподілена в спеціальних секціях. Це додає матрацу більшої пружності. У порівнянні з залежним блоком, матрац Покет Спрінг розпорядженні кожну пружину в окрему секцію. При взаємодії з окремою пружиною всі інші залишаються без листя.

Завдяки своїм інноваційним особливостям, Покет має можливість якісніше підтримувати хребет людини за рахунок поліпшеного точкової гнучкості пружинного блоку.

Якщо говорити про вартість, то матраци на пружинному блоці Pocket Spring трохи дорожче, ніж Боннель. Різниця в ціні обумовлена ​​підвищенням рівня комфорту в кілька разів. Для сімейних пар така модель матраців буде кращим рішенням, адже у чоловіків і жінок різна зона сну. І тому навіть один матрац з незалежним блоком здатний облаштувати двох осіб з максимальним комфортом для кожного. Стик між собою виключений впровадженням спеціальних жорстких зон, які збільшують комфортність і зменшують ризик пошкодження спинного відділу.

Проектування і розміщення пружинного блоку Покет Спрінг не є довільним. Даний процес кілька разів прораховують за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, яке дає можливість з точністю розрахувати оптимальне місце для установки кожної пружини. Перш за все, дана технологія дає можливість сконструювати матрац таким чином, щоб тіло будь-якої людини розміщувалося на ньому з комфортом, а також дозволяє виключити будь-яку навантаження на м'язи і спину.

Якщо вам потрібен якісний ортопедичний матрац, Poket Spring стане кращим вибором. Він допоможе позбутися від таких проблем, як: хронічний недосип, постійна втома, періодичні або хронічні болі в спині. Досить просто встановити даний матрац на вашу ліжко, і вже після першої ночі ви відчуєте поліпшення.

При належному догляді і правильної експлуатації такої пружинний блок без проблем зможе прослужити більше десяти років.

Яка різниця між даними пружинними блоками?

Визначимо, яка ж різниця між Bonnel і Pocket Spring.

 • Конструкція.
 • Комфортність.
 • Вартість.
 • Практичність.
 • Термін експлуатації

Першим вагомим відмінністю межу даними пружинними блоками стала конструкція. У Bonnel - залежний, а у Pocket - незалежний блок пружин. Це впливає на комфортність в цілому, адже Боннель не є ортопедичним і тому він менш зручний.

Як було написано вище, з точки зору комфортності Покет виступає фаворитом, оскільки має незалежний друг від друга блок пружин, який надає відпочиваючому більший комфорт під час сну.

У плані вартості також є відмінності. З огляду на своїх поліпшених характеристик Pocket Spring на вітчизняному ринку має більш високу ціну, ніж Боннель.

Практичність завжди була і буде одним з найважливіших аргументів при виборі матраца на найближчі роки. Варто відзначити, що обидва матраца демонструють однакові показники в плані практичності. На обох матрацах спокійно можуть розташуватися дві людини, при цьому не заважаючи один одному під час сну.

Термін експлуатації що у Bonnel, що у Pocket Spring досить значний. Якщо їх експлуатувати в нормальних умовах, то можна очікувати як мінімум 10-12 років комфортного сну.

Яка різниця між даними пружинними блоками?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей