* Политика новости » Банки »

* *

Як створити сучасний прибутковий таксопарк?

 1. Як відкрити перший таксопарк?
 2. Як працювати з партнером в бізнесі таксі?
 3. Чому LET`S TAXI можна довіряти?
 4. Виникли питання?

Підприємці, які хочуть відкрити власний бізнес, не завжди знають, з чого краще починати. Якщо ви тільки плануєте стартувати в бізнесі таксі - не відкладайте запуск «на потім». Ринок таксі стає дедалі більше. На зміну класичним таксопаркам зі стаціонарними диспетчерськими, приходять компанії, які працюють з агрегаторами таксі.

На зміну класичним таксопаркам зі стаціонарними диспетчерськими, приходять компанії, які працюють з агрегаторами таксі

17 травня в Новосибірську пройшов Транспортний форум, на якому агрегатори таксі заявили, що міста-мільйонники практично повністю перейшли на роботу таксі з агрегаторами. Новою метою на 2018 рік побудова роботи в містах РФ з населенням до 100 тис. Чол. Про що це говорить?

Якщо ви до цих пір працюєте з класичним таксопарків, рекомендуємо переглянути підхід, щоб не повторити долю тисячі інших компаній, які вже розорилися в Москві, Санкт-Петербурзі. Конкурувати з нескінченним потоком замовлень від Яндекс.Таксі або Gett вдається далеко не всім.

Припустимо, ви переформатували таксопарк або стартували з нуля. Вже є таксисти, особисті акаунти в агрегаторах. Водії вже приносять перший прибуток, але вона значно відрізняється від тієї, яка закладалася в бізнес-план.

Водії вже приносять перший прибуток, але вона значно відрізняється від тієї, яка закладалася в бізнес-план

Чому так може відбуватися?

Якщо водії працюють на вашій машині, то вони часто намагаються обдурити таксопарк - попрацювати «від борту», ​​замість виконання замовлення дивляться фільми на планшеті або просто скасовують якісь замовлення.

Онлайн-диспетчерські дозволяють контролювати водіїв 24/7 і отримувати детальну аналітику по кожному водієві за весь період роботи в таксопарку. Істотним плюсом також є повний контроль кожного водія на карті.

Водій скасував замовлення? На екрані онлайн-диспетчерської миттєво з'явиться повідомлення.

Водій стоїть без замовлення більше 15 хвилин? Система також надішле повідомлення.

Крім цього, якщо у вас водії підключені до декількох агрегаторами таксі, не потрібно перемикатися між різними вікнами - водії будуть зібрані на одній карті в одному вікні.

Окремо хочеться відзначити швидкість і точність розрахунків. Якщо ви до цих пір намагаєтеся розраховувати зарплати водіїв вручну або делегіруете це бухгалтерам, так чи інакше стикаєтеся з помилками і зайвими тимчасовими витратами. Вам доводиться копіювати в Ексель цифри з особистих кабінетів агрегаторів, потім зводити їх воєдино, щоб виплатити зарплату водієві.

Сучасні IT-рішення для таксопарків дозволяють робити розрахунки кільком сотням водіїв за хвилину в автоматичному режимі.

Як бачите, якщо хочете володіти прибутковим таксопарків, вам необхідно максимально автоматизувати всі процеси.

Як відкрити перший таксопарк?

Ось найпростіший план випуску першого екіпажу таксі на лінію:

 1. Реєстрація ТОВ або ІП (бажано на ССО 6%), відкриття рахунку в банку. Це займе до 5 днів.
 2. Реєстрація, як партнера в будь-якому з агрегаторів таксі. Це може зайняти всього 2-3 дня.
 3. Розміщення оголошень на Авито про набір водіїв. Це також займе пів-дня.
 4. Пошук автомобілів в оренду. Якщо ви зробите це через компанію, у якої вже є машини з ліцензіями - буде набагато простіше і економічніше за часом. Ми рекомендуємо починати з 1-2 машин, не більше!
 5. Випуск першого екіпажу і отримання першого прибутку.

Випуск першого екіпажу і отримання першого прибутку

Цей план не враховує всіх тонкощів ведення бізнесу. Але якщо ви навіть не здогадувалися з чого починати, то тепер у вас є простий алгоритм.
Якщо і в цьому плані виникають складності, починайте працювати з таксопарків-партнером.

Як працювати з партнером в бізнесі таксі?

Є компанії, які надають роботу водіям таксі і виплачують таксопарку фіксовану суму за кожну машину.

Є компанії, які надають роботу водіям таксі і виплачують таксопарку фіксовану суму за кожну машину

При старті бізнесу цей варіант допоможе заощадити гроші і час на оформлення власного таксопарку. Досвідчена команда людей допоможе навчити водіїв роботі з агрегаторами, а також покаже, як управляти водіями на лінії.

Цей варіант може бути цікавий не тільки новачкам, але і тим таксопаркам, у яких з якихось причин простоюють автомобілі.

Щоб почати працювати через партнера, потрібно підготувати машину з водієм (бензин, документація).

У Таксі Літо, наприклад, дана схема реалізується, як описано вище. Ви отримуєте 363 руб / год за роботу одного водія. Можна заробити 8000 рублів з однієї машини за добу.

Давайте виділимо плюси і мінуси роботи по партнерському проекту.

плюси:

 • водій з перших днів роботи забезпечений замовленнями;
 • навчанням і адаптацією кадрів займається партнер;
 • ви можете навчитися системі контролю за водіями.

мінуси:

 • обмежена прибуток;
 • робота з посередником;
 • керівник таксопарку відповідає за стан машин;
 • керівник парку забезпечує приплив кадрів.

Детальніше про всі існуючі схеми роботи таксопарків читайте в нашому блозі .

Чому LET`S TAXI можна довіряти?

команда LET`S TAX I займалася розробкою онлайн-диспетчерської, в першу чергу, для себе. Вже 4 роки в Москві успішно функціонує Таксі Літо. На старті нашому таксопарку не вистачало прибутковості. Ми почали шукати слабкі місця, через які знижувалася прибуток.

Проблеми, з якими ми зіткнулися, знайомі кожному керівнику таксопарку:

 • складності в контролі водіїв;
 • ручний підрахунок прибутку;
 • недоробки особистих кабінетів агрегаторів;
 • часті збої програм-агрегаторів;
 • повільна обробках даних і т.д.

На той момент ми не могли знайти на ринку жодного автоматизованого рішення для таксопарку, тому зайнялися написанням власного софта.

Як тільки продукт почав працювати, прибуток Таксі Літо збільшилася на 20% і ми змогли підняти зарплати водіям.

Потім, сталося щось, що змусило задуматися, а чому б не зробити цей продукт доступним і для інших таксопарків?

В гості прийшов наш конкурент і спробував з'ясувати, за рахунок чого 10 водіїв з його парку за один день перейшли до нас В гості прийшов наш конкурент і спробував з'ясувати, за рахунок чого 10 водіїв з його парку за один день перейшли до нас? Ми поспілкувалися з "колегою" і розповіли про ті втрати, які відчували ми і кожен другий знайомий нам таксопарк. А також про те, як за допомогою онлайн-диспетчерської можна від цих втрат позбутися. Через кілька днів наш конкурент перетворився в колегу і придбав доступ до онлайн-диспетчерської LET`S TAXI .

На базі Таксі Літо ми вже проводили бізнес-інкубатор, щоб допомогти запустити таксопарки «новачкам». У нас є всі матеріали та інструменти для того, щоб допомогти відкрити власний бізнес таксі.

Наш продукт вже пройшов апробацію в декількох десятках таксопарків Москви, а також в інших регіонах РФ.

Онлайн-диспетчерської LET`S TAXI були відзначена численними преміями. У нас інвестували кошти Фонд розвитку інтернет ініціатив (ФРІІ) і компанія 1 БІТ.

Ми не плануємо зупинятися на досягнутому, онлайн-диспетчерська LET`S TAXI постійно допрацьовується. Софт досить гнучкий до різних видів доробок і удосконалень, тому для кожного клієнта готові писати додаткові блоки.

Варто врахувати, що експерти прогнозують постійне зростання ринку послуг таксі. Сьогодні його оцінюють в 440 млрд рублів. До 2020 року ця сума подвоїться. Тому у всіх нових гравців є шанс зайняти частку в цій прибутковій ніші.

Виникли питання?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

1. Напишіть в ВК прямо зараз .

2. Зателефонуйте: 8 (800) 350-68-34.

3. Напишіть на пошту: [email protected]

4. Приходьте в гості: г. Москва, проспект Миру 186к2, офіс 2.

5. Залиште заявку на сайті .

Залиште  заявку на сайті

Автор:

Іван Арсеньєв

директор з розвитку «LET`S TAXI»

Як відкрити перший таксопарк?
Як працювати з партнером в бізнесі таксі?
Чому LET`S TAXI можна довіряти?
Виникли питання?
Про що це говорить?
Чому так може відбуватися?
Водій скасував замовлення?
Водій стоїть без замовлення більше 15 хвилин?
Як відкрити перший таксопарк?
Як працювати з партнером в бізнесі таксі?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей