* Политика новости » Банки »

* *

Таблиця розмірів постільної білизни: американські, китайські і євро розміри

 1. Розміри Twin, Single, and Extra-Long Twin
 2. Double, Full, і Queen-розміри постільної білизни
 3. Постільна білизна розміру King
 4. Таблиця відповідності розмірів постільної білизни

У популярних інтернет-магазинах, наприклад, на Аліекспресс, можна знайти гарні і дешеві спальне приладдя. Але китайські розміри постільної білизни найчастіше розраховані на американські стандарти ліжок, особливо важливо враховувати це при підборі простирадла. Дізнаємося, які розміри ліжок і відповідні їм простирадла в сантиметрах і дюймах.

Ліжка таких розмірів доступні в Сполучених Штатах:

 • Twin, здвоєний (частіше розрахований на дитячі ліжка),
 • Single, одинарний (односпальний),
 • Double, подвійний (приблизно схожий на півторатонку),
 • Full, повний,
 • Queen, малий королівський,
 • King, королівський,
 • California King, каліфорнійський королівський,
 • Western King, західний королівський,
 • Eastern King, східний королівський.

Як в цьому розмаїтті дізнатися різницю між усіма розмірами ліжка на ринку? Навіть у продавця, який працює у відділі постільної білизни в найближчому магазині, а особливо у менеджера інтернет-майданчики, може не бути потрібних нам знань. Отже, в чому саме різниця між ліжками різних розмірів? Читаємо, щоб підібрати відповідність для російських варіантів.

Деякі виробники ліжок раді прийняти замовлення спальні місця більшого або меншого розміру, ніж стандарт, але остерігайтеся індивідуальних мірок. Хоча може здатися привабливим мати нестандартну ліжко, у в наслідку можуть виникнути проблеми з пошуком постільної білизни.

Хоча може здатися привабливим мати нестандартну ліжко, у в наслідку можуть виникнути проблеми з пошуком постільної білизни

Розміри Twin, Single, and Extra-Long Twin

Twin є найбільш поширеним вибором для дитячих кімнат або кімнат для гостей. Це вузькі ліжка, які легко вписуються в найменшу спальню. Часто в ліжках розташовуються «гойдалки» - висувна полиця для розміщення другого гостя, тобто додаткове спальне місце. Розмір Твін також часто буває в двоярусних ліжках.

 • Габаритні розміри: 39 "в ширину x 75" в довжину / 99-100 см на 190,5 см
 • Ширина спального місця: 39 дюймів, тобто майже 100 сантиметрів.
 • Плюси: через своїх невеликих розмірів він легко впишеться в невеликі приміщення. Комплекти постільної цього розміру - найменш дорогі і доступні у великій кількості кольорів. Так що легко оформити ліжко на одну людину.
 • Мінуси: стандартний розмір буває коротким для деяких дорослих.

Twin XL - подовжена полуторка - на 5 дюймів довше стандартного. Вони часто використовуються в гуртожитках коледжів для розміщення підлітків.

 • Габаритні розміри: 39 "в ширину х 80" в довжину (100 см на 203 см)
 • Плюси: Велика довжина хороша для більш високих підлітків і дорослих.
 • Мінуси: постільні комплекти з маркуванням XL важко знайти, вони просто не передбачені в асортименті у деяких виробників.

Double, Full, і Queen-розміри постільної білизни

Будь-який з цих розмірів вписується в звичайну кімнату, але багато американських пар вважають, що повна, або двоспальне ліжко (що по суті одне і те ж) занадто вузька для чогось більшого, ніж просто випадковий сон. Малий королівський розмір вже забезпечує побільше місця, не займаючи занадто багато простору.

Ось основна різниця між ліжками Full і Queen:

Подвійні ліжка на 15 дюймів (38 см) ширше, ніж Твін, але якщо два поділити ліжко навпіл, кожен займе лише 27 "(трохи менше 70 см) особистого простору - набагато менше, ніж в попередньому пункті! Взагалі розмір Full відповідає нашому варіанту спального місця, який виходить з розкладного дивана-книжки. Тобто, щось типу полуторки. Full були найбільш поширені для двоспальних ліжок до 1960-х років.

 • Постільна розміру «queen-size» на 6 "ширше (трохи більше 15 см).
 • Габаритні розміри: довжина 54 "x 75" (137 см на 190 см)
 • Ширина спального місця на одного: 68 см.
 • Плюси: підходить для невеликих кімнат. Може бути, підходить для одного сплячого, який хоче спати на більш просторому місці. Простирадла дешевше малого і великого королівського розміру.
 • Мінуси: багато людей вважають, що double занадто вузький і короткий для 2 дорослих.

Малий королівський комплект (і, відповідно, матрац) на 21 дюйм (53 см) ширше і на 5 дюймів (13 см) довше ліжка Twin. Хоча ця додаткова ширина і довжина яких багато важать для гарного сну, у кожної дорослої людини як і раніше спальне місце вже на 9 дюймів, ніж якби кожен спав в одному ліжку. Розмір Queen прекрасно підходить для гостьових кімнат і невеликих господарських спалень, це стане хорошим вибором для пар, які люблять спати в обнімку.

 • Габаритні розміри: 60 "в ширину х 80" в довжину (153 на 203 см)
 • Ширина спального місця на одного: 30 "(76 см)
 • Плюси: дає двом сплячим більше місця. Додаткова довжина добре підходить для росту більшості дорослих. Простирадла і ковдри легко знайти за доступною ціною.
 • Мінуси: для кожної людини не так багато особистого простору (всього 10 см більше, ніж Double), малий королівський матрац може бути занадто вузьким для для пари. Деякі постільні комплекти марковані як «Full / Queen» і не підходять на ділі ні для одного з них.

Постільна білизна розміру King

Тут можна заплутатися через двох розмірів королівських ліжок, у яких в результаті чотири назви.

Standard King відповідає Eastern King California King відповідає Western King

Стандартний королівський приблизно на 10 сантиметрів ширше, а каліфорнійський варіант - на 10 см довше.

Двоє людей, що сплять в ліжку «Кінг-сайз», отримають стільки ж особистого спального місця, як і на ліжку для одного. Насправді, якщо скласти два простирадла XL-twin, вони будуть приблизно того ж розміру, що і королівський.

Купуючи простирадла, ви повинні бути уважні, щоб вибрати правильний розмір. Звичайні простирадла (називаються на Заході Flat) будуть відповідати розмірам ліжок King Size, але підігнані простирадла відрізаються так, щоб точно відповідати одному або іншим варіантом. Перед тим, як замовляти простирадла, обов'язково виміряйте своє ліжко і стежте за маркуванням.

 • Габаритні розміри: 76 "в ширину х 80" в довжину (198 см на 203 см)
 • Ширина спального місця на одного: 38 "(96,5 см)
 • Плюси: постільна білизна підходить для наших широкий ліжок і є найпоширенішим варіантом з різноманітністю дизайнів.
 • Мінуси: королівський розмір не достатньо довгий для дуже високих людей. Постільна білизна найдорожче через витрати тканини. До того ж, широке ліжко вимагає як мінімум 3 стандартних або 2 королівських подушки, що теж додає до вартості.

Королівський каліфорнійський, або «ліжко західного короля» на 12 дюймів (більше 30 см) ширше, ніж малий королівський, і на 4 дюйма (10 см) довше. Це найдовша ліжко та постільна білизна, зазвичай доступні в магазинах.

 • Габаритні розміри: 72 "в ширину х 84" в довжину (182 на 213 сантиметрів)
 • Ширина спального місця на людину: 36 "(91 см)
 • Плюси: каліфорнійський розмір досить просторий для двох, щоб було зручно спати, а його додаткова довжина підходить для високих людей.

Таблиця відповідності розмірів постільної білизни

Американський розмір Відповідний російський розмір ліжка Twin (99 × 190) односпальне X-Long Twin (99х203) односпальне Full (137 × 190) полутороспальне Queen (153 × 203) двоспальне вузька King (198 × 203) двоспальне широке California King (182 × 213 ) трьохспальної

Що стосується підбору простирадлом і постільної для ліжок розміру з США, то вони повністю відповідають стандартним розмірам прийнятих спальних місць.

А ось щодо європейських комплектів:

Простирадло для євро-матраца Відповідна ліжко російського розміру Single (274 в довжину, 183 в ширину) односпальне Double (274 в довжину, 229 в ширину) полутороспальне Queen (274 в довжину, 297 в ширину) двоспальне King (320 в довжину, 304 в ширину) трьохспальної


Простирадла на гумці відповідають розміру матраца. Детальніше про російських розмірах постільної білизни і відповідно їх з євро - за посиланням.

Як в цьому розмаїтті дізнатися різницю між усіма розмірами ліжка на ринку?
Отже, в чому саме різниця між ліжками різних розмірів?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей