* Политика новости » Банки »

* *

Сушарка для білизни на балкон: види, вибір, робимо своїми руками

 1. Види сушарок для білизни на балкон
 2. Фотогалерея
 3. стельова сушарка
 4. розсувна
 5. складна
 6. зовнішня
 7. настінна
 8. Переваги сушарок для білизни на балкон
 9. Як вибрати сушарку для білизни на балкон
 10. Установка сушарки для білизни на балконі
 11. Як зробити білизняний сушилку своїми руками
 12. Відео

Сучасні автоматичні пральні машини дозволяють отримати після прання злегка вологу білизну, яке не потрібно довго сушити. Однак багато людей вважають за краще ручне прання, особливо це стосується білизни з тонких ніжних тканин, які не можна сильно віджимати щоб уникнути деформування. Доброю помічницею для господинь стає в такому випадку сушарка для білизни на балкон.

Сушарки для білизни мають різні форми і підходять як для відкритих, так і для закритих балконів.

Класична розтяжка шнурів і мотузок скорочує можливість використання балконного простору для інших цілей: натягнуті шнури провисають під вагою білизни і воно займає все місце.

фото

Довгий час господині користувалися двома традиційними способами сушіння білизни: розтяжки шнурів і мотузок і виносні конструкції за балконом. Сучасні пристрої для білизни після прання мають безліч варіацій, про які йтиметься далі.

Види сушарок для білизни на балкон

підвісна

Це поєднання настінного і підлогового пристосування з опускають панелями називається «Ліана». Підвісна сушарка для білизни на балкон є конструкцією, прикріплену до стелі, іноді додатково фіксується на стіні.

Підвісна сушарка для білизни на балкон є конструкцією, прикріплену до стелі, іноді додатково фіксується на стіні

Сушарка складається з декількох штанг, які можливо вертикально пересувати незалежно один від одного.

Для того щоб повісити білизну, потрібно тільки опустити вниз штангу, потім підняти її вгору. Роликове кріплення на стелі впорається з тим, щоб зафіксувати поперечину.

Фотогалерея

Свою назву сушарка для білизни отримала через свого зовнішнього вигляду і зручності у використанні.

стельова сушарка

Серед стельових моделей сушарок для балкона виділяють стаціонарні і опускаються.

Стаціонарна модель: білизняний шнур розтягується між двома металевими трапеціями або дерев'яними брусками, прикріпленими на стелі.

Стаціонарна модель: білизняний шнур розтягується між двома металевими трапеціями або дерев'яними брусками, прикріпленими на стелі

Опускається модель: карниз для сушки, в якості матеріалу може виступати алюміній, пластик або нержавіюча сталь, кріпиться під стелею, потім опускається на потрібну відстань за допомогою шнура. Після застосування таку конструкцію піднімають назад.

Після застосування таку конструкцію піднімають назад

Даний тип сушарок на балкон дуже зручний, так як дозволяє підлаштовуватися під засклені балкони і не зачіпати віконні рами, при їх відкритті, що дає можливість провітрювання приміщення.

Відео по установці:

розсувна

Виробники пропонують зараз більш сучасні пристрої: розсувні навісні механізми, що розкладаються в формі «гармошки». Як «мотузок» в такій конструкції виступають поперечини з дерева, пластику або заліза. Після використання розсувні сушарка для білизни на балкон зсувається і займає мало місця. Вона має красиву форму.

Багато господині кажуть, що речі при такій сушці не мають перегинів, але вміщається на «гармошку» мала кількість білизни, тому для великої родини оптимальніше вибрати інший варіант сушарки.

фото

складна

Складні сушарки для білизни на балкон можуть бути як настінними, так і підлоговими.

Настінна складна сушарка складається з двох деталей, які розташовуються на певній відстані один від одного. Між ними знаходяться троси, в складеному вигляді їх не видно. При необхідності троси розтягуються з однієї деталі і кріпляться на потрібній відстані на другий деталі.

Після просушування речей, троси за методом рулетки «ховаються» назад в одну з деталей.

Недоліком такої конструкції є той факт, що троси, якщо сушити на них важкі речі, з часом прогинаються. Тому такий тип призначений більше для сушіння легких речей.

Підлогові складні сушарки займають трохи більше місця. Вони також розкладається тільки тоді, коли необхідно просушити білизну. Додаткових зусиль для кріплення не потрібно, просто розкладає сушилку і розміщуєте на ній речі.

Перевагою цього виду є наявність бічних «вушок» і додаткових ярусів, що дозволяє просушити якомога більшу кількість білизни.

зовнішня

Зовнішня сушарка найбільш проста у використанні на балконі. Білизняні мотузки натягаються на кріплення, розташовані зовні балкона.

Підійде тим господиням, які хочуть, щоб речі сушилися на відкритому повітрі і увібрали в себе свіжість повітря і сонця, особливо в зимовий час, коли після сушки на вулиці білизну володіє морозним ароматом.

Ще одна перевага такого типу: вона абсолютно не займає місце всередині приміщення.

Існують і недоліки цієї моделі: труднощі з установкою кріплення в залежності від балкона. Якщо балкон виходить на жваву бік вулиці, то речі мають ризик потрапляння на них вихлопних газів, сушка стає негігієнічною, і більш того естетично некрасивою.

Погодні умови також негативно впливають на сушку білизни таким способом:

 1. дощ і сніг можуть залишати сліди від крапель на білих речах;
 2. сильний вітер несе небезпеку того, що білизна просто полетить вниз.

настінна

Являє собою дві короткі бічні панелі, які з'єднані між собою довшою панеллю. Вона і визначає довжину всієї сушарки. Конструкція має П-подібний вигляд, між бічними панелями розташовані прути або мотузки для розвішування білизни. Її довжина не регулюється і є стаціонарною.

фото

Такі сушарки розташовуються на стінах і практично не привертають до себе уваги. Крім функції сушарки, даний пристрій є поперечиною, на ній господині розташовують речі, якими часто користуються.

Читайте також: Виготовлення стелажа для балкона

Переваги сушарок для білизни на балкон

Основні загальні плюси сушарок для білизни на балконі - це економія простору і уникнути вологості в житловому приміщенні. Переваги пристроїв для сушіння також залежить від їх конкретного типу:

 • Настінні: компактні і функціональні, прості у використанні, нескладно встановлювати.
 • Стельові: витримують великі навантаження, мають широку робочу площу , Підходять для білизни великих розмірів, максимально звільняють простір в приміщенні.
 • Підвісні: прості в установці, легко транспортуються і регулюються, вміщають велику кількість білизни.
 • Зовнішні: гарантують повне висихання речей і свіжий запах, абсолютно не займають місце на балконі або лоджії.
 • Складено: компактні, можливо регулювати довжину, зручно складаються при закінченні сушіння білизни.
 • Розсувні: використовувати «гармошку» можна і в складеному вигляді, багато господинь вішають на неї рушники, які часто використовуються в побуті.

Як вибрати сушарку для білизни на балкон

Вибираючи сушилку на балкон, варто звернути увагу на наступні чинники:

 1. Компактність. Для того щоб білизна не займало багато місця на балконі, необхідно співвіднести розміри приміщення з розмірами потенційної сушарки, для цього попередньо виміряйте довжину і ширину балкона, і зробіть розмітку.
 2. Матеріал. При виборі сушарок потрібно орієнтуватися не тільки на ціну, але і на матеріал з якого вони виготовлені. Деревні кріплення повинні бути обов'язково покриті захисним лаком, а металеві мати антикорозійне покриття.
 3. Робоча поверхня. Показує на максимальне навантаження пристрою. Якщо у Вас велика сім'я, то вибирати потрібно моделі з великою робочою поверхнею, призначеної не лише для сушки одягу, але і для важких текстильних виробів.
 4. Балкон як зона відпочинку. Якщо балкон використовується як приміщення для відпочинку, найкраще придбати стельову модель або зовнішній тип сушарки.
 5. Кількість речей. Варто пам'ятати про те, що на настінну сушилку вміщається меншу кількість білизни після прання, найбільш Місткість: стельова і «Ліана».

Установка сушарки для білизни на балконі

Перед установкою сушарки необхідно відкрити балконні рами ( коли балкон засклений ) І визначиться з місцем розташування кріплення. Потрібно враховувати додаткові нюанси при установці, можливо, знадобляться спеціальні дощечки, саморізи, дюбелі або анкерні болти, які дозволять міцніше зафіксувати сушилку.

Встановити конструкцію можна самим. В інструкціях до пристосувань всі дії розписані покроково, в деяких навіть є фотографії процесу установки. В інтернеті можна знайти відео уроки по установці кожного типу сушарок.

Слід враховувати відстань від пристосування до підлоги і стін. Розміщувати потрібно на такій висоті, яка зручна для розвішування білизни (виняток становлять стельові опускаються - вони регулюються).

Якщо балкон активно використовується як частина житлового приміщення, то висота сушарок повинна відповідати зросту найвищого члена сім'ї.

При розтяжці білизняних шнурів або мотузок потрібно пам'ятати, що відстань між ними має бути не менше 10 сантиметрів - це забезпечить кращу циркуляцію повітря і максимальну просушку речей.

Але якщо з установкою є проблеми, і ви не впевнені, що самостійно впораєтеся з цим завданням, то краще запросити фахівця. Він зможе міцно закріпити сушилку і запобіжить негативні наслідки від неправильної установки.

Негативними наслідками можуть бути падіння речей через те, що сушарка не витримує таке навантаження або внаслідок нещільного кріплення пристрою до стіни або стелі.

Як зробити білизняний сушилку своїми руками

Сушилку для білизни можна змайструвати і в домашніх умовах, це скоротить фінансові витрати і дасть можливість творчо підійти до її створення.

Сушилку для білизни можна змайструвати і в домашніх умовах, це скоротить фінансові витрати і дасть можливість творчо підійти до її створення

Для стельової сушарки необхідно виконати кілька кроків: створити сушилку, зафіксувати її на стелю, а потім натягнути мотузки.

Алгоритм створення простої стельової сушарки

 1. Придбайте деталі: два дерев'яні бруски - використовуються в якості кріплення (розмір їх залежить від ширини стелі на балконі і від переваги господарів), 10 кілець-саморізів, білизняний шнур.
 2. Підготуйте дриль, перфоратор і дюбеля - необхідні для кріплення.
 3. На кожному бруску просвердлите по 5 отворів, щоб вони були симетрично розташовані. Акуратно очистіть отвори і вкрутіть в них саморізи. Свердло повинно мати менший діаметр, ніж діаметр шурупів: це забезпечить щільність посадки в отвори. В результаті кільця- саморізи повинні висіти в сторону статі.
 4. На стелі просвердлите три отвори дл кожного кріплення і за допомогою дюбелів (а краще металевих розпірних анкерів, так як мокрий одяг має велику вагу, а вони забезпечують більш міцну фіксацію) прикріпіть планки до стелі. Балкон - це місце підвищеної вологості, тому покрийте планки лаком, який захистить їх від набухання і розсихання.
 5. Після засихання лаку, натягніть білизняний шнур. Сушарка готова!

Відео

Сушарка для білизни на балкон - незамінний пристрій для господинь в міських умовах.

Зручність у використанні і економія простору - два основних гідності таких конструкцій.

Зовнішні сушарки дозволяють отримати ефект аналогічний сушінні білизни господинями в сільській місцевості: сонячні промені; чисте повітря; ранкова роса залишають на білизну унікальний аромат і свіжість.

Стельові, складні, розтяжні, настінні і підвісні сушарки, встановлені на балконі, зберігають речі від негативних погодних умов і також мають свої переваги.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей