* Политика новости » Банки »

* *

Екрани для батарей, види, особливості, нюанси установки і використання

 1. Що таке екрани для батарей і які вони бувають
 2. скляні екрани
 3. Відеопрезентація скляних екранів
 4. дерев'яні екрани
 5. Екрани з пластика

Незважаючи на велику пропозицію опалювальних приладів, в більшості квартир і будинків батареї опалення старого зразка залишаються на своїх місцях Незважаючи на велику пропозицію опалювальних приладів, в більшості квартир і будинків батареї опалення старого зразка залишаються на своїх місцях. Вони часто мають непривабливий і неестетичний вигляд, тому потребують декоруванні. Замінити їх не завжди надається можливість, і не тільки з фінансових міркувань. Але і просто тому, що вони, можливо, прекрасно виконують свої функції щодо обігріву і міняти їх немає особливого сенсу. Як же бути в цьому випадку? Вихід є! Вже давно налагоджено виробництво з випуску декоративних екранів, які не просто закривають батареї, але і гармонують з інтер'єром кімнати, виконуючи додаткову функцію захисту дітей - від опіків, тварин - від попадання лап і хвостів між секціями радіатора.

Що таке екрани для батарей і які вони бувають

Екрани для батарей опалення - це захисна конструкція для радіаторів, що надає приміщенню більш естетичний вигляд і оберігає від опіків при високій температурі нагріву теплоносія Екрани для батарей опалення - це захисна конструкція для радіаторів, що надає приміщенню більш естетичний вигляд і оберігає від опіків при високій температурі нагріву теплоносія

Щоб облагородити наші старі, як правило, чавунні батареї ми ставимо перед ними екран, зроблений з різних матеріалів. Але яким способом? І чи вплине це на опалювальні властивості радіаторів?

У зв'язку з тим, що найчастіше закрити хочуть саме чавунні батареї, то необхідно, щоб дроселі або вентилі на підводці були доступні, так як доводиться регулювати температуру на початку або кінці сезону, а для верхніх поверхів часто зливати воду при попаданні повітря в систему при запуску. Іноді доводиться повністю від'єднувати радіатор при течі секції та необхідності її заміни. Отже, екран на радіатор повинен бути або з відкритим торцем. Або легко зніматися. І тому, що радіатор випромінює тепло в більшій мірі своєю поверхнею, поверхня екрану повинна бути мінімально можливою для зменшення втрат теплової енергії. Залежно від способу кріплення екрани можуть бути у вигляді короба для виступаючих батарей або панелей для радіаторів в ніші. Матеріал для екрану може бути будь-який:

 • МДФ - деревоволокнистих плит середньої щільності;
 • ХДФ - деревоволокнистих плит високої щільності;
 • метал;
 • ротанг;
 • Скло;
 • дерево;
 • пластик.

Вибираючи екрани для радіаторів, ви повинні керуватися своїми уподобаннями в кольоровій гамі, в відчуттях прийняття малюнка на екрані, його строгості або ажурности, а також матеріалом виготовлення.

скляні екрани

Скляні екрани - це декоративний захист некрасивих батарей від нашого погляду Скляні екрани - це декоративний захист некрасивих батарей від нашого погляду. Вони виготовляються із загартованого скла товщиною не менше 8 мм, їх практично неможливо розбити. Кромки екрану полірують, що надає їм міцність і робить краю безпечними для експлуатації. На саме скло за технологією наноситься спеціальна речовина, що має захисні властивості і дозволяє в подальшому миття скла із застосуванням звичайних миючих засобів.

Скляні екрани не зменшують конвекцію, знизу підходить холодне повітря, а теплий піднімається, і для теплового випромінювання немає перешкод, скло безперешкодно пропускають сонячні промені, демонтаж при необхідності проводиться легко і швидко.

Є ще один різновид скляних екранів - акрил. Акрилове скло тонше, товщина його до 2,5 см, головна перевага якого - меншу вагу. Акрилове скло володіє найширшою колірною гамою і може легко трансформуватися в різноманітні форми.

Переваги скляних екранів:

 • максимальна тепловіддача;
 • надання сучасного вигляду будь-яким батареям старого зразка;
 • величезний вибір декоративних видів типу фотодруку, забарвлення, глибокого травлення, сатинирования, тонування.

Замовляти екран для батареї можна з урахуванням існуючого інтер'єру в приміщенні, щоб доповнити і прикрасити його. Особливо важливо це для тих, хто любить якийсь певний стиль. На екрані можуть бути квіти, місто, портрети, все що завгодно.

Екрани можуть бути прозорими, матовими, однотонними, на них може бути приєднана світлодіодне підсвічування. Екрани кріпляться або до стіни, або стоять на підставках. На них можна наносити фотодрук, це ідеально підходить для любителів часто змінювати інтер'єр кімнати.

Застосування Моліроване технології дозволить надати екрану будь-яку задуману форму і це допоможе створити неповторний вигляд вашої батареї.

Ціни на скляні екрани різні, залежать від розмірів, товщини скла і застосовуваного нанесення малюнка, а також монтажу та доставки. Орієнтовна ціна за 1 кв. м:

 • прозорих екранів - від 8 000 грн .;
 • матових екранів - від 10 000 р .;
 • кольорових екранів - від 11 000 р .;
 • екранів з піскоструминним малюнком - від 13 000 р .;
 • екранів з методом фотодруку - від 15 000 р.

Відеопрезентація скляних екранів

Металеві екрани для батарей опалення, виготовлені зі сталевої або алюмінієвої сітки, добре пропускають тепло Металеві екрани для батарей опалення, виготовлені зі сталевої або алюмінієвої сітки, добре пропускають тепло. Чи не затримуючи його в закритому просторі, але це відбувається в разі, коли великі отвори в решітці. Хоча метал має гарну теплопровідність, за рахунок зменшення поверхні зменшується і теплова потужність.

З іншого боку, металеві екрани можна легко монтувати, вони бувають різними за кольором і малюнком, з боковиною і без, у вигляді ажурної решітки і поєднанням суцільного полотна з відкритим простором. Все це не впливає на основні функції екрану - вони чудово виглядають, захищають від пилу і бруду самі радіатори і надають житлу затишок.

Ціни екрану залежать від розмірів. Наприклад, на перфоровані екрани заввишки в 400 мм вартість зростає від 1680р. (700 мм довжиною) до 4320 р. (1800 мм), а на 800 мм висоти - від 2002р. (700 мм довжиною) до 5148 р. (1800 мм).

декоративні екрани серії «Класик» виготовляються з екологічних матеріалів, рамка - з МДФ, а внутрішня частина - з профільного листа товщиною 3 мм. Малюнки перфорації різноманітні, їх можна підібрати на будь-який смак.

Ціна за екран, розміром в 400 * 600 мм, починається від 698 р., А з його збільшенням до 600 * 1500 мм доведеться заплатити 1739 р.

дерев'яні екрани

Відкрита батарея відразу кидається в очі і в квартирі її прагнуть чимось декорувати Відкрита батарея відразу кидається в очі і в квартирі її прагнуть чимось декорувати. Для цього приходять на допомогу дерев'яні дерев'яні решітки, що закривають старі чавунні батареї, вони виконуються з натуральних порід дерев бука і дуба. Такі екрани довговічні і надійні. Вони можуть бути: фарбованими і немає, покритими емаллю або тоновані. Щоб грати не перешкоджали проходженню тепла, їх монтують не на підлогу, а піднімають на деяку відстань над підлогою. Для кращої циркуляції повітря вгорі на коробі роблять отвори.

Особливо гарні дерев'яні решітки в дитячих установах, де вони закривають всі сантехнічні елементи. Недорогі екрани виготовляються з рейкового полотна, добре пропускає тепле повітря від радіаторів, і в той же час виконують захисну функцію. Ціна такого екрану починається від 1400 р. за 1 м пог., при товщині рейки 28 мм, а ось вже покритого лаком на водній основі буде 1600 р. за 1 м пог.

На авторські дерев'яні решітки, вартість, безумовно, буде вище, але і вид набагато ефектніше. Декоративні екрани серії «Комфорт», виконані з МДФ розміром в 55 або 70 мм і ламінованого під цінні породи дерева з використанням перфорованих панелей HDF обійдуться від 1240 до 5450 р. за екран в залежності від його розміру.

Використання ротанга в якості наповнювача решітки іще дорожчими її, і вона обійдеться вже від 2040 до 5450 р. за екран.

Екрани з пластика

Треба відзначити, пластик не має теплопровідність ні стали, ні алюмінію, а дешеві сорти має низьку механічну міцність, тому доводиться виготовляти екрани з більш товстого матеріалу, що веде до ще більшої втрати тепла Треба відзначити, пластик не має теплопровідність ні стали, ні алюмінію, а дешеві сорти має низьку механічну міцність, тому доводиться виготовляти екрани з більш товстого матеріалу, що веде до ще більшої втрати тепла. При сильному нагріванні пластик починає виділяти токсичні речовини, тому їх не можна застосовувати в дитячих установах. Фахівці рекомендують застосовувати їх в нежитлових або офісних приміщеннях. Екран має невелику вагу, несприйнятливий до вологи, не схильний до корозії, не нагрівається. Зате він має невелику ціну (200 р. За ґрати).

Висновок з усього сказаного можна зробити наступний. Вибираючи екран для радіаторів, ви повинні пам'ятати не тільки про красу свого інтер'єру. Але і про те, щоб сам екран, прикрашаючи вашу оселю, не зіпсувала мікроклімат вашого приміщення в холодний період року. Тому вибирайте екрани з мінімальною поверхнею, що залишають від статі хоча б кілька сантиметрів для руху повітря.

Як же бути в цьому випадку?
Але яким способом?
І чи вплине це на опалювальні властивості радіаторів?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей