* Политика новости » Банки »

* *

Досить тільки кращого ...: LiveInternet

Mrs_Black_Diamond

( Salon_interior ) всі записи автора

Перш ніж приступити до оформлення вітальні, визначитеся, чого у вашому житті більше: гучних вечірок, тихих посиденьок перед телевізором або дитячих ранків. А тепер викресліть зі списку світової все непотрібне і підкресліть все необхідне.

А тепер викресліть зі списку світової все непотрібне і підкресліть все необхідне

фото 1

● «Дійсно цікава вітальня рідко буває бездоганною по стилю, - писав сто років тому англійський художник Едвард Грегорі. - У кімнаті, декорованої без єдиної вади (наприклад, в стилі Людовика XIV), мене охоплює нудьга. Щоб цього не сталося, краще дозвольте стилю формуватися з того, що ви вважаєте зручним ».

● «Оформляючи вітальню, все, як правило, намагаються триматися в рамках стилістики будинку, - каже англійський дизайнер Рут Претті. - Найпростіше йти по шляху відтворення елементів заданої епохи. Але набагато цікавіше діяти всупереч архітектурі. Зіштовхніть між собою різні століття (3, 6)! Ви побачите, що антикварні меблі, як не дивно, краще виглядає в лофт, а хай-тек - в традиційному оточенні ».

● Давно доведено: яким би теплим і світлим не було приміщення, людина ніколи не відчує себе в ньому комфортно, якщо оці нема на чому зупинитися. За традицією, центром композиції у вітальні завжди був камін. Але сьогодні таким центром може стати і телевізор, і великий твір мистецтва, і навіть вид з вікна, якщо він хороший (1, 2, 5, 6).

● Якщо вам все-таки неодмінно хочеться мати у себе камін, але встановити його неможливо, купіть газовий або біологічний. Або обмежтеся антикварним порталом. Щоб обман не був помітний з першого погляду, поставте перед ним камінний екран.

● Центром вітальні також може стати натюрморт на камінній полиці, комоді або столику. Це свого роду вітрина, що демонструє смак господарів. Але мова зовсім не йде про постійне тріо: годинник в центрі, канделябри з боків. Кращі композиції складаються поступово з предметів глибоко особистих.

● «Меблеві групи в вітальні повинні заохочувати людей до спілкування, - вважає дизайнер Джеймі Дрейк. - Якщо кімната досить велика, що не притискайте всі предмети до стінок. Задіюйте центр. Там прекрасно розміститься диван з пуфами або підлогові подушки, обтягнуті шкурами. Не забудьте доповнити кожну групу меблів горизонтальною поверхнею: в цій ролі може виступити столик або табурет (треба ж кудись ставити склянки з напоями). І не забудьте, що альбоми, що лежать на кавових столиках, допомагають розважити гостей і підтримати розмову »(4).

● «На диван ніколи не сядуть стільки людина, на скільки він розрахований, - писав Теренс Конран. - Двомісний диван зручний для двох, тільки якщо вони близькі, - в іншому випадку вони будуть відчувати себе скуто. З тієї ж причини велика тримісна софа підходить лише для двох. Під час розмови людей тягне розвернутися один до одного. Меблі не повинна цьому перешкоджати. Два дивана, що стоять один навпроти одного, підсвідомо налаштовують сидять на конфронтацію. Краще доповнити групу третім елементом або трохи розгорнути її »(7).

● «Розставляючи меблі, пам'ятаєте, що відстань між співрозмовниками не повинно перевищувати двох метрів, - попереджає американський дизайнер Джон Саладіно, - інакше в процесі розмови вони змушені будуть напружувати слух і голос» (5).

● Замовте фреску. Не обов'язково справжню - багато марки випускають панорамні шпалери з копіями старовинних розписів. Можна покрити ними одну зі стін або її частина: в такому випадку укладете фреску в «раму» з прибитих до стіни молдингів, щоб вона виглядала, як картина (3).

● «Численні гравюри, постери і дрібнички роблять інтер'єр дробовим і послаблюють загальне враження від кімнати, - вважає дизайнер Ненсі Брейтвейт. - Щоб вирішити цю проблему, треба пустити в хід «важку артилерію». Я маю на увазі меблі великих форм. Тільки вона здатна врівноважити всю цю мелочовку »(11).

● Якщо ви вже задихається від великої кількості речей, значить, прийшов час безжально позбуватися від усього зайвого. «Приберіть килими, пофарбуйте підлогу в білий колір, з декількох шарів штор залиште тільки ті, що дійсно потрібні для захисту від нескромних поглядів», - радить каліфорнійський дизайнер Саллі Сіркін Льюїс (8).

Меблі, на якій ми сидимо, впливає на нашу поведінку: жорсткі стільці з прямою спинкою не дуже заохочують до спілкування.

● Низька стеля стане набагато вище, якщо його пофарбувати блискучою фарбою. Відмінний варіант - натяжна стеля з відбиваючим ефектом. Тільки не білий! Інтенсивні кольори виглядають набагато ефектніше. Особливо червоний і синій (9).

● Виділити зону вітальні в приміщеннях відкритого плану допоможуть дерев'яні подіуми (8). Якщо обтягнути їх килимовим покриттям або штучним хутром, вийде лаунж-зона (10).

● Для різних видів діяльності в вітальні вам буде потрібно не тільки загальне, але і місцеве освітлення. Верхній ярус - традиційні люстри і світильники-споти, вони ідеальні для акцентування тих чи інших частин кімнати. Нижній ярус - настільні лампи з їх теплим світлом на рівні очей сидячих людей, а також проміжна ланка між стельовими і настільними світильниками - торшери та бра (11).

● Плануючи зону перед каміном, пам'ятайте, що диван не повинен стояти занадто близько до джерела вогню. Інакше вам доведеться рятуватися втечею (12).

● Коли витягнуте приміщення служить одночасно і вітальні, і їдальні, його краще розмежувати за допомогою двох стеллажейс дверцятами (висотою близько метра), поставивши їх поперек кімнати (не забудьте про проході між ними). Низькі шафки створять чітку межу між зонами, не захаращуючи кімнату. Крім того, в них можна зберігати речі і посуд, що використовуються і в вітальні, і в їдальні. Для умовного позначення території також підійдуть низькі ширми (14) або спеціально збудовані перегородки (18). Розділіть і володарюйте!

● Домагайтеся різноманітності форм. Вікна, дивани і килими, як правило, мають прямокутну форму. Однак інтер'єр, побудований на одних прямих кутах, виглядає сумно. Доповніть його предметами з більш плавними обрисами: круглими подушками, овальним кавовим столиком, лампою, схожою на глечик, округлої отоманкою, абстрактної скульптурою, рослинами в діжках (13, 15).

● Якщо картина, яку ви хочете повісити над диваном, візуально «губиться» на стіні через маленького формату, привернути до неї увагу можна так: прибийте до стіни готову раму більшого розміру (або зімітуйте її за допомогою молдингів) і в центрі повісьте твір мистецтва.

● «Дуже важливо організувати в вітальні достатню кількість систем зберігання. Інакше всі ваші зусилля зробити кімнату красивою пропадуть дарма, вся вона буде завалена книгами, журналами, дисками, настільними іграми ... - вважає Рут Претті. - Вбудовані шафи і стелажі краще замовити заздалегідь. Такого роду меблі є частиною архітектури приміщення ».

● «Якщо у кімнати є чітко визначений архітектурний стиль, меблі повинні відповідати йому, а не вступати з ним в конфлікт, - каже дизайнер Максайн Снайдер. - Якщо яскраво вираженого стилю немає, його можна задати за допомогою плінтусів, наличників і молдингів. Ці елементи допоможуть підкреслити або візуально скоректувати пропорції приміщення: поставити основні вертикалі і створити відчуття симетрії »(16).

Гарнітури м'яких меблів канули в лету. У моді - змішання форм: чим суворіше лінії дивана, тим витонченішими вигини антикварного крісла поруч з ним.

● Малюнок статі може повністю змінити пропорції витягнутих приміщень. Укладені під кутом плитки контрастних кольорів візуально розширюють простір. І прикрашають його (17).

● «Перш ніж ви почнете розставляти меблі, подивіться на кімнату з усіх можливих точок, - радить Рут Претті. - Переконайтеся в тому, що вона виглядає привабливо в будь-якому ракурсі. Але найважливіше, як вітальня сприймається з порога. Іноді, щоб виправити ситуацію, достатньо всього лише переважити двері ».

● Вітальня - це маленький музей особистих колекцій. Саме в цій кімнаті зазвичай виставляють цінні антикварні речі або просто милі серцю сімейні реліквії. У будь-якому випадку вони «заграють» лише при правильному освітленні.

Вибирайте меблі і аксесуари різної висоти. Погляд буде ковзати по ним то вгору, то вниз. Це допоможе уникнути монотонності.

● Використовуйте в вітальні не одну, а кілька електричних ланцюгів, що працюють від вимикача біля дверей. Зазвичай для кімнати середнього розміру потрібно приблизно 10 світильників.

● Такі дрібниці, як підклеєними повстю ніжки важких крісел або пригвинчені до них коліщатка, здатні значно полегшити життя

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей