* Политика новости » Банки »

* *

алюмінієві вікна

 1. Варіанти откривній віконних стулок:
 2. Поворотно-відкидна фурнітура внутрішнього відкривання GIESSE FUTURA 3D:
 3. Нова система ручок від GIESSE
 4. Відкриття стулки назовні. Інтегрований віконний блок в фасадну конструкцію:
 5. Вікна зовнішнього відкривання. Верхньоподвісні стулки. Фрикційні петлі GIESSE
 6. Sobinco CHRONO INVISION - прихована віконна фурнітура.
 7. Алюмінієві вікна Москва
 8. Алюмінієві вітражі Москва

Алюмінієві вікна у простого обивателя асоціюються з величезного розміру віконними конструкціями якогось НДІ або промислового цеху заводу радянських часів

Алюмінієві вікна у простого обивателя асоціюються з величезного розміру віконними конструкціями якогось НДІ або промислового цеху заводу радянських часів. І дійсно, на перший погляд здається: навіщо використовувати дорогий сплав алюмінію, енергоємний і високотехнологічний в своєму виробництві і переробці, коли є такі звичні і недорогі матеріали для виробництва віконних конструкцій як дерево і профілі ПВХ? Незважаючи на це, саме завдяки своїм споживчим властивостям, сучасний сплав алюмінію перевершив за всіма показниками і характеристиками стали вже традиційними матеріали у виробництві вікон. Вживаючи назву "вікна", ми маємо на увазі не тільки світлопрозорі конструкції простих віконних прорізів, а й великих розмірів вітражі від підлоги до стелі, так звані панорамне скління - "вікна в підлогу". Завдяки своїй високій міцності і тривалого терміну служби (більше 80 років) алюмінієвий профіль, на відміну від ПВХ профільних систем, здатний нести більш високі навантаження маси склопакетів, а також менш схильний до деформацій від динамічних дій.

Окремо хочемо зауважити, що розміри світлопрозорих конструкцій з алюмінію, зокрема відкриваються і глухі, можуть бути значно більше аналогічних конструкцій з дерева та ПВХ при ідентичних розмірах перетину профілю, що дозволяє виконувати більш складні і великі за габаритами конструкції з невеликою вагою несучих елементів. Таким чином, віконні конструкції з алюмінію дозволяють з легкістю проектувати не тільки нові об'єкти, але також і реставрувати старі, без істотних змін в несучих конструкціях будівлі. Можливість використання широкого спектру методів декорування для віконних елементів з алюмінієвого профілю в такі кольори як: фарбування «під дерево», фарбування в будь-який колір за шкалою RAL , анодування під «матове срібло», «перли», «світле золото», «темне золото» - залишає далеко за собою своїх конкурентів з дерева і ПВХ.

При всіх наявних очевидних перевагах, показники екологічної чистоти алюмінієвих вікон набагато вище вікон із ПВХ і тим більше дерев'яних вікон, деревина яких просякнута спеціальними антисептиками і присадками довгий час виділяють фенол.

Окремо варто відзначити гібридну різновид алюмінієвої віконної продукції, а саме алюмодерев'яні вікна і деревоалюмінієві віконні конструкції. Даним вікнам ми окремо присвятимо розділ на нашому сайті.

На жаль, є чинники, які не дозволяють алюмінієвим конструкціям стати продуктом масового споживання: ціна і високий рівень конструкторського опрацьовування. В середньому 1 квадратний метр вікон з алюмінію з тер в білому виконанні (без додаткової декоративної обробки) на 20-30% вище аналогічної конструкції з пластика.

Багаторічний досвід виробництва і постійно зростаючі потреби віконного ринку дозволили нам визначитися з оптимальним вибором постачальників профільних систем. Для середнього цінового сегмента - це системи та профілі Alutech (Алютех), Татпроф (Tatprof) і Реаліт (Realit) вітчизняного виробництва. Ексклюзивні і високоякісні конструкції ми виконуємо з систем бельгійської компанії Reynaers.

Звичайно ж, одним вибором профільної системи з алюмінію в віконної конструкції справа не обмежується. Також важливо правильно підібрати заповнення алюмінієвих вікон, тобто скління, що може бути як склопакетом різної конфігурації і товщини від 24 до 56 мм, так і заповненням у вигляді непрозорої сендвіч панелі пофарбованої в потрібний колір конструкції. Оскільки ми вважаємо правильний вибір склопакета досить відповідальним вибором, як з точки зору теплофізичних і звукоізоляційних характеристик, так і з боку архітектурно-дизайнерського підходу, ми вирішили присвятити цій темі окремий розділ: склопакети .

Алюмінієві віконні системи добре зарекомендували себе як в житлових, так і офісних будівлях, котеджах і торгових павільйонах. Алюмінієві віконні конструкції зустрічаються практично у всіх торгових центрах нашої столиці та інших містах Росії. Наявність алюмінієвих вікон у Вашому будинку, офісі або будинку говорить про його якісно високому рівні виконання.

Різноманітність елементів фурнітури для алюмініевихокон також дуже велике. Як правило, це фурнітура, яка несе високі навантаження, на відміну від дерев'яних і пластикових вікон. В першу чергу, ми пропонуємо нашим клієнтам фурнітуру GIESSE (Італія), Сатурн (Росія), Roto Frank (Німеччина), Sobinco (Бельгія). Більш докладно про види фурнітури і її застосування в тих чи інших конструкціях при різних умовах експлуатації читайте в розділі фурнітура .

Варіанти откривній віконних стулок:

Варіанти откривній віконних стулок:

Розглянемо більш детально типи відкривання стулок в алюмінієвих вікнах.

Поворотно-відкидна фурнітура внутрішнього відкривання GIESSE FUTURA 3D:

Нова система ручок від GIESSE

 • Економія при складуванні. Тільки рукоятка і накладка на ручку в різних кольорах
 • Широкий вибір різного дизайну і квітів
 • Ручки і накладки легко забарвлюються в різні кольори
 • Ідеальні при транспортуванні і монтажі вікон

Giesse для вікон зовнішнього відкривання в фасадних конструкція:

Фасадні конструкції набувають все більшої значущості в російській архітектурі. Ми звертаємо особливу увагу на даний вид фурнітури, тому що поряд з автоматичним електроприводом можна використовувати механічний привід закривання стулок в фасадних конструкціях, за умови безперешкодного доступу до механізму закривання. Фахівці GIESSE недавно розробили серію спеціальних аксесуарів для фасадних конструкцій з елементами відкриваються назовні. Особливо лінія фурнітури GIESSE включає систему замикання по периметру і спектр ручок для верхньопідвісних стулок. (Ручку EuroCW і фурнітуру для замикання).

Відкриття стулки назовні. Інтегрований віконний блок в фасадну конструкцію:

Інтегрований віконний блок в фасадну конструкцію:

Вікна зовнішнього відкривання. Верхньоподвісні стулки. Фрикційні петлі GIESSE

Фрикційні ножиці підходять, як для верхньопідвісних, так і для поворотних вікон з великою / середньої / малої навантаженням. Фрикційні ножиці, особливо підходять для фасадних вікон і конвекції повітря через засклені дахи. Можуть бути використані для поворотного і верхнього кріплення стулок. Ножиці встановлюються попарно.

Sobinco CHRONO INVISION - прихована віконна фурнітура.

Загальні характеристики:

 • ширина стулки: 460 - 1700 мм
 • висота стулки: 600 - 2400 мм
 • вага стулки: 130 - 170 кг

ширина стулки: 460 - 1700 мм  висота стулки: 600 - 2400 мм  вага стулки: 130 - 170 кг

Алюмінієві вікна Москва

Компанія «ПРОМАЛ» займається виробництвом і виконує монтаж алюмінієвих вікон в Москві з екологічно чистих профільних систем Реаліт, Татпроф, Рейнарс (Reynaers). Ми пропонуємо якісні алюмінієві вікна, як в стандартному, так і в нестандартному виконанні, різноманітні за формою і кольором. Алюмінієві вікна в Москві від компанії «ПРОМАЛ» можуть бути виконані в різних варіантах конфігурації, мати глянсовий або матовий відтінок. За бажанням замовника наші алюмінієві вікна можуть бути оснащені різними системами відкривання стулок. Монтаж алюмінієвих вікон може проводитися не тільки в готові отвори, але і в фасадні конструкції будівель і зимових садів.
Компанія «ПРОМАЛ» виконує монтаж алюмінієвих вікон в Москві і в наступних регіонах:
алюмінієві вікна Митищі
алюмінієві вікна Дубна
алюмінієві вікна Дмитров
алюмінієві вікна Лобня
алюмінієві вікна Долгопрудний
алюмінієві вікна Рублівка

Алюмінієві вітражі Москва

Для скління кафе, магазинів і торгових центрів наша компанія надає повний комплекс послуг з проектування, виробництва та встановлення алюмінієвих вітражів в москві. Ми пропонуємо як типові проекти алюмінієвих вітражів, так і розроблені за індивідуальним бажанням замовника. Виготовлення алюмінієвих вітражів проводиться на базі якісних профілів Реаліт, Татпроф, Рейнарс (Reynaers). Ви можете замовити алюмінієві вітражі в Москві з системних профілів різних конфігурацій, вибравши відповідну опцію конструкції. Наші фахівці запропонують Вам оптимальне рішення з виготовлення та встановлення алюмінієвих вітражів будь-якої складності.
Компанія «ПРОМАЛ» виконує монтаж алюмінієвих вітражів в Москві і в наступних регіонах:
алюмінієві вітражі Митищі
алюмінієві вітражі Дубна
алюмінієві вітражі Дмитров
алюмінієві вітражі Лобня
алюмінієві вітражі Долгопрудний
алюмінієві вітражі Рублівка

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей